Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Pjesme za Crkvu + pjesme i skladbe za (građanski) obred

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: Pjesme za Crkvu

PostPostao/la venona dana ned vel 15, 2009 8:55 pm

Trazim crkveni bend na podrucju Splita do Trogira koji bi pjevao na svadbi...cula sam za Papa bend,ali ne znam da li oni pjevaju na svadbama,zapravo ne znam ni jedan koji bi pjevao u drugoj zupi,a u Kastel Kambelovcu nema crkvenog benda,a ja sam dugo pjevala u crkvi i imat cu cijelu misu,a ne samo obred i zbilja bi zeljela neki crkveni bend...svaka informacija je dobro dosla :mig:
slika
venona

Marketing:

PostPostao/la 5rich dana ned vel 15, 2009 9:23 pm

napisat ću ti ja one koje znam sa tog područja..ali nisam sigurna ko od njih pjevba na vjenčanjima:

Abba ( ona župa na poljudu),Agnus(župa svetog Josipa mislim),VIS Dominik-muški zbor,ali fenomenomenalan...Gloria-župa pomoćnice kršćana,Vis Rafael-moja preporuka, Vis Dujam-sve kaj imam reči :svakacast: :svakacast: ..
kaj se Papa benda tiče- neki članovi visa dujam pjevaju u njemu,i zbilja,sve pohvale također...
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la venona dana ned vel 15, 2009 10:12 pm

Hvala,punooooo :grli1: jos samo moram od nekoga doli saznati kako doci do njih s obzirom da sam ja u zagrebu i nisam od doli nego iz zadra :mig: ma svekar pjeva u crkvenom zboru i zeli da oni pjevaju,ali ja zelim zbor mladih jer imam izbor najdrazih crkvenih pjesama i srce mi se naprosto otvori kad ih cujem tako da uspjem li ovo rijesiti mislim da cu i ja pjevati s njima hahaha,bar u sebi :mig:
slika
venona

PostPostao/la 5rich dana pon vel 16, 2009 8:57 pm

venona je napisao/la:Hvala,punooooo :grli1: jos samo moram od nekoga doli saznati kako doci do njih s obzirom da sam ja u zagrebu i nisam od doli nego iz zadra :mig: ma svekar pjeva u crkvenom zboru i zeli da oni pjevaju,ali ja zelim zbor mladih jer imam izbor najdrazih crkvenih pjesama i srce mi se naprosto otvori kad ih cujem tako da uspjem li ovo rijesiti mislim da cu i ja pjevati s njima hahaha,bar u sebi :mig:

i ja sam skoro pjevala s bogoslovskim oktetom..ali bilo mi je žal rušit harmoniju ženskim glasom :rofl: :rofl:
btw..slobodno napiši tu pjesme koje želiš,možda nekome pomognu..
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la 5rich dana čet vel 19, 2009 8:16 pm

5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la princessmo dana pet vel 27, 2009 3:14 pm

5rich je napisao/la:a evo cjenika:* obred u njihovoj matičnoj crkvi 2500kn.....

:shock1: :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: ajme meni!!!! :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: ja sam u šoku! ja fakat nisam u toku...mislim da ćemo se mi vjenčati u tišini.... :izivciran:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la taja.dj dana pet vel 27, 2009 3:22 pm

Prestrašne su cijene.

Moja zajednica u sklopu koje je i zbor "uzima" za vjenčanje koliko tko da, nema nikakve okvirne cifre, pjevali su preko 20 vjenčanja i reakcije su uvijek prekrasne i mladenci oduševljeni. Bilo je slučajeva da neki nisu rekli ni hvala, a neki su nas jako dobro počastili. Ti novci i tako se koriste i ostaju mladima i za njihove aktivnosti.
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la princessmo dana pet vel 27, 2009 3:23 pm

taja.dj je napisao/la:Moja zajednica u sklopu koje je i zbor....

Koja je to zajednica?
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la taja.dj dana pet vel 27, 2009 3:29 pm

Zajednica mladih Osmijeh, župe Sv. Josip Radnik, pjevala sam i ja s njima u zboru ali više nemam vremena.

Do sada još nisu pjevali u Zagrebu, ali budu imali priliku i za to 1.5. :cheer: i znaju ići na vjenčanje u susjedne župe.
Imamo i str. : http://www.mladi-osmijeh.bloger.hr/ (mislim da negdje postoje i snimke pjevanja)

Mladenci najčešće dođu slušati na vjenčanje i onda se sve dogovaraju.
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la bubamara dana pet vel 27, 2009 6:30 pm

Ma ja sam odlučila da ćemo imati ono što naša crkva već ima u ponudi. Baš sam htjela violinu u crkvi, ali ispale su neke komplikacije oko toga, pa sam odustala.
Kod našeg župnika se plati 500 kn i tu je uračunato vjenčanje, uređenje crkve i sviranje na orguljama. Ako je milijardi drugih to bilo dobro, valjda će biti i meni.
slikaslika
bubamara
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mia_m dana uto ožu 10, 2009 5:17 pm

5rich evo mog pitanja :)
naime, mi smo uzeli klapu da nam pjeva Budi nocas mirno more za ulaz (ta nam pjesma bas nesto znaci pa zato se na to odlucili) ali sad ne znamo sto dalje, pa bih voljela imati par opcija prije nego odem pricati sa zborom. jedna od ideja je bila da imamo nekog tko ce pjevati ave mariu, ali se to zakompliciralo pa onda odlucili da cemo imati samo zbor.

imat cemo cijelu misu..

ne znam ni sama sto se pjeva na vjencanjima, voljela bih ubaciti Kao kosuta, to mi bas lijepo, ali sto se svega drugog tice, please help!
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la 5rich dana uto ožu 10, 2009 5:27 pm

mia_m je napisao/la:5rich evo mog pitanja :)
naime, mi smo uzeli klapu da nam pjeva Budi nocas mirno more za ulaz (ta nam pjesma bas nesto znaci pa zato se na to odlucili) ali sad ne znamo sto dalje, pa bih voljela imati par opcija prije nego odem pricati sa zborom. jedna od ideja je bila da imamo nekog tko ce pjevati ave mariu, ali se to zakompliciralo pa onda odlucili da cemo imati samo zbor.

imat cemo cijelu misu..

ne znam ni sama sto se pjeva na vjencanjima, voljela bih ubaciti Kao kosuta, to mi bas lijepo, ali sto se svega drugog tice, please help!

ah..budi noćas mirno more..prekrasna pjesma :vau: :vau: :vau:

samo mi reci kakav je zbor? mladih? muško ženski? i ak znaš koje insturmente imaju...
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mia_m dana uto ožu 10, 2009 5:28 pm

5rich je napisao/la:
mia_m je napisao/la:5rich evo mog pitanja :)

imat cemo cijelu misu..

ah..budi noćas mirno more..prekrasna pjesma :vau: :vau: :vau:

samo mi reci kakav je zbor? mladih? muško ženski? i ak znaš koje insturmente imaju...

to je ful mala crkva tako i mali zbor, mjesani, ima svih dobi, onako priucen zbor vise nego profi ali dosta stvarno vjezbaju i lijepo zvuce ono sto sam cula. ima neke klavijature, ne znam tocno sto. a ova pjesma nam bas prikladna kako je dragi pomorac

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la 5rich dana uto ožu 10, 2009 5:49 pm

Dakle(prva verzija,koja mi sad pada na pamet)

Ulaz: Budi noćas mirno more
Gospodine:e sad,teško je reći koji gospodine zna zbor: ja bih predložila ili iz mise Sv.Andrije(jednostavan,i prekrasan)
Psalam: Hvalospjev ljubavi ili Bog mi je svjetlost i spasnje
Aleluja: Aleluja(engleski hvalospjev iz 19 stoljeća)
Nakon ramjene prstenja: Ave marija,ili Obećana djevica,ili Zdravo marijo)
Prinos: Tvoja krv (prekrasna pjesmica, iako jednoglasna,ali melodija je baš onak njezna)
Svet: opet ne znam koju misu znaju,ali tu je izbor ogroman: ak želiš nekaj veselije: Hosana ili Santo
Jagnjče: Jaganjče(FIdes)
Pričesna: Kao košuta
Pričesna: Hvalospjev ljubavi (obrada.E. Kutleša)
Kraj: Silan Bog, Rijeke žive vode,Vjek hvaljen budi,Put Istina i život...

ovo je prva verzija,koja mi je sad nabrzinu napamet pala...navečer ti sastavim drugu, pomnije,i stilski ujednačenije..
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mia_m dana sri ožu 11, 2009 12:07 pm

5rich, hvala, uzmem ja popis sa sobom kad cu ici kod tete iz zbora da vidim sto ce reci!!

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri ožu 11, 2009 2:16 pm

5rich je napisao/la:Dakle(prva verzija,koja mi sad pada na pamet)

Ulaz: Budi noćas mirno more
Gospodine:e sad,teško je reći koji gospodine zna zbor: ja bih predložila ili iz mise Sv.Andrije(jednostavan,i prekrasan)
Psalam: Hvalospjev ljubavi ili Bog mi je svjetlost i spasnje
Aleluja: Aleluja(engleski hvalospjev iz 19 stoljeća)
Nakon ramjene prstenja: Ave marija,ili Obećana djevica,ili Zdravo marijo)
Prinos: Tvoja krv (prekrasna pjesmica, iako jednoglasna,ali melodija je baš onak njezna)
Svet: opet ne znam koju misu znaju,ali tu je izbor ogroman: ak želiš nekaj veselije: Hosana ili Santo
Jagnjče: Jaganjče(FIdes)
Pričesna: Kao košuta
Pričesna: Hvalospjev ljubavi (obrada.E. Kutleša)
Kraj: Silan Bog, Rijeke žive vode,Vjek hvaljen budi,Put Istina i život...

ovo je prva verzija,koja mi je sad nabrzinu napamet pala...navečer ti sastavim drugu, pomnije,i stilski ujednačenije..

:vau: :vau: :vau: :vau: sve su mi ove pjesme zakon a najljepša je ipak Kao košuta :cerek:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana sri ožu 11, 2009 3:35 pm

mia_m je napisao/la:5rich, hvala, uzmem ja popis sa sobom kad cu ici kod tete iz zbora da vidim sto ce reci!!

nema beda..evo.,napišem ti ja još ejdnui verziju,jer mi je palo na pamet,da nakon budi noćas mirno more,baš nejde Silan Bog ili Santo
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la princessmo dana čet ožu 12, 2009 10:21 am

5rich! pomagaj! :moli: :moli: u crkvi će nam biti orgulje i muški vokal! daj pliz predloži neke lijepe pjesme da se barem orijentiram...niš mi pametno ne pada na pamet... imali bi samo obred, ne cijelu misu i nemam pojma kaj da nam pjeva, da bude svečano i lijepo. :vjencanje1:
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la taja.dj dana čet ožu 12, 2009 2:27 pm

Ja imam cijelu pjesmaricu s pjesmama i trebam se odlučiti, evo koje ja moram "sortirati", koje su mi lijepe:

Kao košuta ili Gospodine ti si pastir moj
Prinosimo kruh (prekrasna za prikazanje pjesma)
Svet svet je Gospodin svet
Pjesma stvorova (Vjek hvaljen budi...)
Krist na žalu
Ovo je dan
Mir je u Bogu
Bože moj što je jutro
Dajemo ti slavu
Božja ljubav, Božja snaga
On je moj Bog
Ave Maria nakon prstenovanja
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la 5rich dana čet ožu 12, 2009 6:01 pm

[quote="taja.dj"]

Kao košuta ili Gospodine ti si pastir moj
/quote]

to nije isto :ne zna: :ne zna:
kao košuta je po meni više pričesna pjesma,ali prolazi ko pslam..jer je psalam u izvornom obliku Kao što jedna košuta naginje nad vodenim tokom,tako moja duša naginje se prema tebi, moj Bože,itd...

princessmo taj vokal,jel tenor,ili bariton...
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la taja.dj dana pet ožu 13, 2009 9:12 am

Znam da nije isto, tu ima i previše pjesama za misu, ja sam samo stavila uži izbor i od toga ćemo izabrati koje.
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la princessmo dana ned ožu 15, 2009 1:24 pm

5rich je napisao/la:princessmo taj vokal,jel tenor,ili bariton...

Jao draga, sad si me ulovila... :o saznam tamo negdje za 10ak dana, kad odemo slijedeći put do svećenika... :ne zna:
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mia_m dana uto ožu 31, 2009 9:53 am

samo da vam kazem da sam ja preko vikenda isla viditi u crkvu i situacija je sljedeca, oni promijenili pravila da tako kazem, navodno se ave maria ne moze vise pjevati u crkvi (??)izmedju ostalog.
i sad jadan svecenik koji nam je dozvolilo klapu je na sto muka, jer kao ne bi smio, od prije par tjedana nesto mjenjali i sad smo se dogovorili da kad svecenik krene prema vani po nas da ce onda klapa poceti pjevati i kad oni zavrse nek krene zbor sa nekom pjesmom i tako postujemo sve.

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Anastazija dana uto ožu 31, 2009 1:33 pm

Evo da se i ja uključim pa da nekome dam a od nekog primim savjet.
Ja inače pjevam u crkvenom zboru tako da sam i sama pjevala na dosta vjenćanja. Uglavnom mi imamo svoj repertoar budući da većina mladenaca niti ne zna koje pjesme bi htjeli. Mi smo amateri tako da nam ni pjevački opus nije rpeveliki, ali ipak lijepo zvučimo. Bolje i mi nego nitko.
Ovo je naš repertoar, sad ovisi da li je cijela misa ili obred, ali uglavnom:
Ulaz- Kriste budi naša radost, Tamo gdje palme cvatu, Tebi pjevam
Slava: Nek je slava Bogu našem kralju nebeskom... (jako je dugačka, ali meni osobno prekrasna)
Psalam: Više verzija- npr. Hvali dušo moja, Zahvaljujte gospodinu, Hvalospjev ljubavi
Aleluja: hvalospjev iz 19. st.
Prikazanje: Primi ove darove naš Oče,
Pričest: Krist na žalu, Kakav prijatelj je Isus, Učitelju gdje stanuješ,
Nakon razmjene prstenja: Cvijeće za Mariju, Milost, Kao Marija, Marijo, o Marijo, Mir pravi mir
Kraj: Zdravo Djevo, Liljane bijeli
Kako je ove godine u 7. mj i moje vjenčanje ja sam si izabrala ove boldane pjesme. To nije još konačni izbor budući da znam jaako puno pjesama koje su mi prekrasne, ali ih moj zbor još ne zna pjevati pa se svim silama trudim animirati pjevače da naučimo i neke nove pjesme. Inače, zbor smo u maloh sredini, većinom su tu starije žene i muškarci (40-60 god) pa nije baš lagano naučit ih nove pjesme, ali kada se nauče prekrasno je!
Pjesme koje bih voljela na svojem vjenčanju su i : Zahvali, Kap jedna mala, Postojani, Zdravo Marijo, Prečisto srce Marijino, ali moji to ne znaju.
Anastazija

PostPostao/la 5rich dana uto ožu 31, 2009 4:29 pm

mia_m je napisao/la:samo da vam kazem da sam ja preko vikenda isla viditi u crkvu i situacija je sljedeca, oni promijenili pravila da tako kazem, navodno se ave maria ne moze vise pjevati u crkvi (??)izmedju ostalog.
i sad jadan svecenik koji nam je dozvolilo klapu je na sto muka, jer kao ne bi smio, od prije par tjedana nesto mjenjali i sad smo se dogovorili da kad svecenik krene prema vani po nas da ce onda klapa poceti pjevati i kad oni zavrse nek krene zbor sa nekom pjesmom i tako postujemo sve.

hmhm...čudno..
baš sam u ovaj vikend razgovarala s maestrom Igrecom,i ništ mi nije rekel takvoga..
a uvijek sve pretresemo :ha: :ha:

Draga Anastazija,mislim da ja imam matrice za učenje pjesme postojani :mig:
samo mi nije jasno,kaj vi za vjenčanje pjevcate slavu(btw,i ja volim čuti nek je slava u izvedbi mješovitoh četveroglasnog zbora)
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.