Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Bendovi: Kužiš stari moj, Beatta band, Blue Moon Band

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: Beatta band

PostPostao/la plavivrag dana čet srp 02, 2009 9:03 pm

Mischa je napisao/la:Beatta svake godine digne po 200€...strasno...

Nisu losi, dobar provod je zagarantiran definitivno...ali opet...

Mi nase placamo 600€ manje...a nisu ni puno losiji, a ni puno bolji od beatte...u istom su rangu...

2000 eura je bez pratnje, a s njihovom pratnjom je onda +200 eura...
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
plavivrag

Marketing:

PostPostao/la Tasha dana pon srp 06, 2009 2:26 pm

Njihova pratnja ne znaci da vam dodju decki iz beatte svirati, nego oni angaziraju neke xy decke za koje oni garantiraju
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la katarina77 dana pon srp 06, 2009 2:56 pm

curke to je malo prepuno novaca za jedan band bez pratnje.... bar ja tako mislim....a i mislim da bas i ne vrede toliko iskreno....
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la plavivrag dana sub srp 11, 2009 7:38 am

katarina77 je napisao/la:curke to je malo prepuno novaca za jedan band bez pratnje.... bar ja tako mislim....a i mislim da bas i ne vrede toliko iskreno....

hm...i ja mislim da je previse.. :ne zna: isto tako mislim da je previse dat cca 6000 kn za vjencanicu koju nosis samo jednu vecer ,ali opet to vecina nas placa....
nazalost, tko se odluci planirat malo vecu svadbicu mora se pomirit da ce ga svi oderat na svakom koraku...
slika
[/url]
plavivrag

Re: Diskusija općenito + ZNA LI TKO ŠTO O BENDU? SVI upiti o

PostPostao/la Isabella dana uto tra 27, 2010 12:56 pm

blue moon je 1600 E za 2010g, a za sljedeću još ne znaju.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la geceta dana pet tra 30, 2010 8:55 am

ja bih rekla da je blue moon 1800 po sjecanju. Isto sam vodila biljeske, koliko je tko i sto mi se ne svida odnosno svida kod koga. Pa gdje bi ih popamtila sve?!
geceta

PostPostao/la Isabella dana pet tra 30, 2010 9:05 am

imam njihov mail, pa sam samo prepisala cifru iz njega
to je za područje zgba, mislim da su oni iz vrbovca ili tak negdje, pa su možda tamo jeftiniji, :ne zna:
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la arlenna dana ned svi 02, 2010 5:05 pm

evo danas pogledali DVD od bratićeve svadbe i stvarno skidam kapu Beatta bendu... opet sam se vratila na tu svadbu i prepun je podij bio... a ovo sa narudžbama se da srediti-kod bratića nije bilo narudžbi do nekih 1h... tek kasnije su bile narudžbe ali bio je dogovor da do tog vremena nema narudžbi i sve su poštovali.

i dečki koji su bili pratnja su stvarno odlično odsvirali sve!
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Isabella dana ned svi 02, 2010 10:43 pm

i mi imamo jedan dvd doma, ali od foto studia, sa svadbe gdje su oni pjevali i stvarno su bili odlični :thumbsup:
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

Blue Moon Band

PostPostao/la bordeaux dana ned srp 25, 2010 9:17 pm

Iako bi se puno dalo napisati o našem iskustvu na našem vjenčanju s Blue moon bandom, nastojat ćemo ovim topicom dati neke informacije zainteresiranim budućim mladencima za njihovo angažiranje, dakako prema činjenično-objektivnom stanju i našem iskustvu, pa Vi prosudite:

Dakle, svakako preporučujemo da se bend obavezno posluša uživo na nekoj od svadbi na kojoj sviraju, a ne na njihovoj probi.
Na probi su jako dobri, a na svadbi... Procijenite sami.

Glazbeno umijeće:
svi su redom školovani glazbenici (nismo provjeravali diplome), no istaknuli bi:
pjevačica Ivana - jako lijep glas, vrlo pristojna, profesionalna, izvrstan i elegantan styling, no na našem vjenčanju pjevala je relativno malen broj pjesama. Poslušajte ju na nekoj svadbi, i inzistirajte da više pjeva. Cura zna. Sjajan, školovan glas, može puno toga vrlo kvalitetno otpjevati. :bravo:

saksofonist i akust.gitara i ostalo (ne znamo mu ime)- vrlo kvalitetan vokal, vrhunski glazbenik, na našem vjenčanju nije bio dovoljno angažiran. Na našu žalost. P.S. Čolića sjajno izvodi. :bravo: :ha:

bubnjar (ne znamo ime)- sjajan dečko, profesionalan, kulturan, i zna svoj posao. :thumbsup:

klavijaturist Hrvoje - e sad.... Čovjek je profesionalni glazbenik, no na našem vjenčanju te profesionalnosti je izostalo. Primjer: Prilikom rezanja torte kumu i kumi nije dopustio da izgovore na mikrofon svoje želje mladencima zbog inzistiranja da "miksa i izobličuje glasove" za "miks-pultom". Štoviše, nije im dao uopće da normalno kažu što žele reći.
Jedno je zezancija (to nam je ok), ali drugo je obijest i nepoštivanje unaprijed dogovorenih pojedinosti.

basist i frontman Anđelko- o njemu bi se tek dalo.... Dakle, činjenice redom:
- kod prvog kontakta vrlo simpatičan, otvoren, friendly... No, prilikom 2.sastanka, akontacija je ni više ni manje bila striktno 2000kn. Možda malo, možda puno, ali čitam negdje da je akontacija kod drugih bendova 100 Eura. No, ajde de...
Bitno: sva komunikacija tijekom priprema za vjenčanje išla je od nas prema njemu, kao frontmanu benda. Što osobno na satancima, što pismeno preko maila, što je sve dokumentirano.

1. Repertoar: iako smo imali svojih glazbenih želja, polazili smo od stajališta da ljudima ne kompliciramo previše izbor, pa smo njihov repertoar pročistili, tj. u Excelu napravili popis pjesama: a) koje nikako ne želimo čuti, b) koje svakako želimo čuti, tj.naglasak na autore koje ionako svi prosječni bendovi sviraju , c)posebne želje kao posveta od mladenaca (roditelji, kumovi, braća) d)prvi ples. Sve je to frontman/basist dobio na mail i rečeno mu je prilikom 3 sastanka prije same svadbe.

2. Prvi ples. S frontmanom smo se posebno našli kako bi mu na vrijeme dali snimke nekoliko izvođača te pjesme, s naglaskom na jednu koja nam se najviše sviđala i sa željom da tu izvedbu te pjesme pjeva nama draga pjevačica Ivana (čuli ju na probi.)
rezultat: na samom vjenčanju dobili smo pjesmu potpuno neprepoznatljivu po ritmu, estetici itd. Neslušljivu. Nije ju, na našu žalost, otpjevala pjevačica nego basist. Službeno objašnjenje je bilo da "nam garantira da u čitavom Zagrebu ne postoji bend koji bi to mogao izvesti...". Ako to i uopće može biti istina (baj d vej, pjesma je strani evergreen), zašto nam to nije rečeno unaprijed, dok su imali probe? Ako su je uopće imali i ako su uopće izvježbali prvi ples- pjesmu...

3. Nepoštivanje bitnog dijela repertoara: Iako smo u pismenoj komunikaciji zahtijevali jedan set pjesama iz jednog dijela naše Hrvatske (zbog rodbine), na svadbi nije odsvirana nijedna takva pjesma.

4. Pauze: bile su tijekom serviranja jela, po 30-40 min, uz nikakav intermezzo. Dakle, mi jedemo, a u sali tišina.

5. Posvetne pjesme (za roditelje, braću): njih 60-70% nisu odsvirane, usprkos upitima tijekom svadbe kada će.

6. Reakcije uzvanika su bile takve da su si u takvoj situaciji neki poželjeli neke pjesme za sebe i mladence (pjesme zabavnog tipa koji sviraju mnogi bendovi po svadbama), no odgovor je bio u 60% slučajeva da oni to ne sviraju.

7. Od njihovog uobičajenog repertoara, sami nisu svirali barem 60% vlastitog repertoara na koji smo računali, i definirali popisom u Excelu, već su krenuli nekim svojim smjerom u repertoaru, želeći večer završiti što prije.

8. Unatoč unaprijed definiranim upozorenjima da ne želimo primitivne šaljive ispade, basist se sjetio pozvanim komentirati vjenčanog kuma, njegov izgled, davati mu nadimke i to javno tijekom rezanja torte!

Mi smo svoj dio dogovora ispoštovali i isplatili im ostatak dogovorene cijene do 1.600 Eura odmah po završenoj svadbi ujutro, iako po našem sudu nisu zaslužili. No, legalisti smo, i ispoštovali smo dogovor.

Možda najbitnije: 2 dana nakon vjenčanja, htjeli smo se naći s frontmanom benda da izrazimo svoje nezadovoljstvo i da mu damo argumente za isto. Ono što je tada telefonski izrekao na našu opasku da nismo zadovoljni doživljenim na svadbi, kako se nisu držali dogovora, ne spada u domenu uljudnosti, a još manje profesionalnosti, no mi smo se htjeli ljudski naći i prodiskutirati ne želeći tražiti novac natrag.

Na dogovoreni sastanak nije se pojavio, iako smo ga čekali 2h.

I to je to.

Dakle, zaključak, ako vam zapnu za oko (fini styling, ne sviraju turbo folk, obećavajući (na papiru) repertoar - prema njihovom web site-u), otiđite ih svakako poslušati na 1-2 svadbe i prosudite vrijede li 1.600 Eura).
Nama svakako nisu. :thumbsdown:
bordeaux

Re: Blue Moon Band

PostPostao/la lunna dana pon srp 26, 2010 9:43 am

bordeaux ovo je :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: :shock1:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

Re: kužiš stari moj

PostPostao/la Drazen62 dana pon lis 11, 2010 8:34 pm

** obrisana reklama i lažno predstavljanje, korisnik udaljen s foruma
Zadnja izmjena: Anonymous; uto lis 12, 2010 7:15 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama, korisniku izdano isključenje
Drazen62

Blue moon band?

PostPostao/la daniel82 dana uto lis 12, 2010 6:33 am

Molim pomoć, dali je tko u zadnje vrijeme bio na svadbi na kojoj je svirao Blue Moon band? Navodno su dobri. Mene malo mući njihova oprema čini mi se da imaju nekakve male zvučnike.
Zadnja izmjena: Anonymous; uto lis 12, 2010 7:21 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premješteno u postojeću temu, nema potrebe za otvaranjem iste
daniel82

Re: Blue Moon Band

PostPostao/la malabuba dana uto lis 12, 2010 1:04 pm

nama je svirao bluemoon i mi smo bili jako zadovoljni njima.. ali smo ih platili malo više od vas - 1800 eura.. što je posljedica neiskustva u pregovaranju i još nekih detalja o kojima ne bih sada...

nama su odsvirali sve što je dogovoreno.. tj. mi smo tražili da se odsviraju sve skupa 4 pjesme, a sve ostalo nek oni procjene.. :svakacast: :svakacast: plesni podij je bio krcat do 5 ujutro i tek kad su tad napravili pauzu ekipa je pomalo krenula kući... :jig: :jig:

prvi set im je trajao sat vremena, pa pauza od 10ak min za juhu,pa set od sat vremena pa je posluženo toplo predjelo i glavno jelo na švedskom stolu i tad je bila pauza od 30ak min..onda opet set od sat vremena nakon čega je slijedilo rezanje torte i pauza od 30ak min dok smo se mi slikali s gostima, dijelili zahvalnice i obavljali darivanje.. i od 1 do 5 su svirali s pauzom za bacenje buketa i skidanje podvezice... moram priznati da se te pauze uopće nisu primjetile iako tek sad vidim da su zapravo bile dosta duge..

unaprijed su nas pitali da li želimo foru s promijenjenim glasovima kumova tokom njihovih govora.. a uz to su se i naši kumovi s njima dogovorili da nam otpjevaju pjesmu uz govor kao iznenađenje.. isto tako nam je rečeno da tokom večeri ne primaju nikakve naruđbe.. osim od nas i to ako pjesme budu u skladu s atmosferom.. :ne zna: što je po meni sasvim uredu...

glede pjevačice.. ona je po meni najslabija karika u bandu.. s time da je od prošle godine jaaaakoo napredovala.. naime mi smo ih slušali na čak 2 svadbe prije nego smo ih zakaparili u proljeće 2009. kad smo vidjeli da znaju napraviti atmosferu, a to nam je bilo bitno..
slikaslika
malabuba
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la maxx.bunker dana uto lis 12, 2010 5:33 pm

Mischa je potpuno u pravu.
maxx.bunker

Re: kužiš stari moj

PostPostao/la zorja dana sri lis 13, 2010 3:44 pm

evo da se updejtam.... Nama ipak svira kuzis stari moj - samo da napomenem da mi nismo nikakave fensi face :raspa: , nego je mm kolega muzicar pa onda po toj liniji ...u medjuvremenu smo ih culi jos par puta i odusevili su nas,
dogovorili smo s njima jos u 1. mjesecu dakle 9. mjeseci ranije.. Nadam se da ce sve sto je u njihovoj moci bit super odradjeno a za stimung se zapravo vise i ne brinem jer ce ekipa bit luda sama po sebi... (nadam se :cerek: )!
a poslije svadbe slijedi detaljni izvjestaj :cagam:
Vječnom ljubavlju dodirni me i ostani uz mene
jer ti si princeza nekog drugog svijeta,
tvoja riječ stvara čuda....

slika
zorja

Re: Bendovi: Kužiš stari moj, Beatta band, Blue Moon Band

PostPostao/la luna123 dana sub vel 26, 2011 8:29 pm

Dali ima netko novije informacije o beatta bandu?? koja im je cijena sad ili još bolje ako netko zna za iduću god? :bok:
luna123

PostPostao/la luna123 dana pon vel 28, 2011 6:26 pm

Evo cijenu za 2012.sam saznala 2000E + 250E pratnja..
Sad me još zanimaju novija iskustva sa neke svadbe??? :bok:
luna123

PostPostao/la tinchica dana ned ruj 11, 2011 3:11 pm

mi zakaparili beattu :cheer: 2000 eurića
slika

slika
tinchica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la luna123 dana čet ruj 22, 2011 6:29 pm

tinchica je napisao/la:mi zakaparili beattu :cheer: 2000 eurića

I mi smo njih kaparili za iduću god :)
Dragi kad ih je čuo bio je oduševljen i nije htio druge uopće ni slušati :lovestruck:
2000 bez pratnje?nećete uzimati pratnju od njih ?? :)
luna123

PostPostao/la tinchica dana čet ruj 29, 2011 7:12 pm

luna123 je napisao/la:
tinchica je napisao/la:mi zakaparili beattu :cheer: 2000 eurića

I mi smo njih kaparili za iduću god :)
Dragi kad ih je čuo bio je oduševljen i nije htio druge uopće ni slušati :lovestruck:
2000 bez pratnje?nećete uzimati pratnju od njih ?? :)

bez pratnje će nam naplatiti 2000 eura.... vama su uračunali pratnju u tu cijenu ili?
slika

slika
tinchica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la luna123 dana čet stu 03, 2011 5:14 pm

tinchica je napisao/la:bez pratnje će nam naplatiti 2000 eura.... vama su uračunali pratnju u tu cijenu ili?

Ne, mi s pratnjom plaćamo 2250 eura..
luna123

PostPostao/la svibanj dana uto vel 07, 2012 5:15 pm

Svi pišu o beatta bendu a jel ima netko dojmova sa bendom kužiš stari moj? mi smo još neodlučni što se benda tiče neznamo kakvu atmosferu koji bend napravi
svibanj

PostPostao/la ivancica dana ned ožu 11, 2012 12:53 am

Dragi i ja sinoć slušali Beattu i totalno su nas oduševili. Kada je cura ''skinula'' Adele mi smo rekli sami sebi da su zakapareni, samo im trebamo reći datum kada bude poznat :vau: :vau: :vau: :vau: :vau:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana ned ožu 11, 2012 10:10 am

ma da? baš sam im poslala upit koliko koštaju i kad su slobodni
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.