Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Paziti kod izbora banda za vjenčanje

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Paziti kod izbora banda za vjenčanje

PostPostao/la Debeljucka dana pon tra 28, 2008 12:45 pm

ponekad nam se cini (ustvari mi to znamo) da smo najpametniji na svijetu

ali bolje se upoznati da nekim stvarima na koje je potrebno pripaziti prilikom odabira banda za vjencanje, jer ukoliko napravimo pogresku umjesto dana za pamcenje po dobrom mogli bi imati nocnu moru

1. da li band ima razglas..... obavezbo provjeriti... bila sam jednom na vjencanju di band nije dosao sa razglasom, pa nisu mogli niti svirati...... stvar je rjesena ali cudom

2. koliko clanova ima band.... ukoliko placate stolicu za clanove banda, nije vam isto ima li band 4 ili 8 clanova

3. kakava repertuar inace izvode...... jer svi vam mogu sve obecati, ali ne i pismeno garantirati da ce izvedba vaseg odabranog stila biti savrsena ili barem prihvatljivo dobra

4. raspitajte se ... ako imate kod koga..... da li je band poznat po opijanju, da se ne bi desilo, da umjesto 4 clana na pozornici imate 3, i to najcesce pjevac se napije ko letva, pa goste zabavlja klavijaturist koji bas i nema sluha

5. po mogucnosti potpisite ugovor sa bandom, fi ih obvezujete da ce pjevati na odredjeni datum, i da ce doci na mejsto proslave barem 2 sata prije svatova

6. pazite da li band ima mogucnost pustanja glazbe za vrijeme svojih pauza, ne bi bas bilo lijepo za vrijeme pauza sjediti u tisini.....

slobodno nastavite i sa svojim upozorenjima... ovo su samo neka
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Re: Paziti kod izbora banda za vjenčanje

PostPostao/la princessmo dana uto tra 29, 2008 12:47 pm

Mi smo u ugovoru dogovorili (nadopisali) što se događa otkažu li oni (iz bilo kojih razloga) sviranje na našem vjenčanju. Mi njih kaparimo i time se obvezujemo da ćemo njih imati taj dan (inače njima ostaje kapara), a ako oni otkažu - nama plaćaju ugovoreni iznos gaže (cijeli iznos). Ja vjerujem da su ljudi profesionalci, ali sam ja još veći paničar i morala sam imati nešto napismeno... :mig:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana uto svi 06, 2008 12:55 pm

i da...moj savjet provjerite koliko dugo rade pauze...
naime kod moje seke na vjenčanju,je svirao inaće super bend,ali im se tad nekaj mijenjao sastav i svirali su 45 min,pa skoro tolko pauze....da kum,moj bivši dragi, od druge seke dragi i još jedan prijatelj nisu tamburaši, i da nisu mogli tak nabrzinu instrumente naći bila bi totalna katastroa...pa neće ti ljudi valjda 40 min sjedit svakih 45 min :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Debeljucka dana uto svi 06, 2008 1:53 pm

5rich je napisao/la:i da...moj savjet provjerite koliko dugo rade pauze...
naime kod moje seke na vjenčanju,je svirao inaće super bend,ali im se tad nekaj mijenjao sastav i svirali su 45 min,pa skoro tolko pauze....da kum,moj bivši dragi, od druge seke dragi i još jedan prijatelj nisu tamburaši, i da nisu mogli tak nabrzinu instrumente naći bila bi totalna katastroa...pa neće ti ljudi valjda 40 min sjedit svakih 45 min :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:

na ovo obavezno pazit
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la anela dana sub ruj 27, 2008 10:52 am

kod moje kume kad se udavala, bend koji je dogovorila jednostavno se nije pojavio! zvali smo ih međutim mob. su isključili.
mlada je plakala, mladoženja psovao, ..užas!! nekako su uspjeli na brzaka naći DJ-a koji je ublažio katasrofu.

X X X X

zato pazite koga dogovoriti za svoju svadbu, da vam se ne dogodi kao mojoj kumi.

anela, shvatili smo već po ne znam koji put koga si angažirala, u svim svojim postovima govoriš samo o jednom bendu i foto studiju, a oni su već ostavili svoje podatke i na forumu i na stranici pa nema potrebe da to po treći (!!) put i ti naglašavaš. ovime radiš samo kontra efekt, jer nitko ne voli da ga se siluje sa svih strana sa reklamama o jednoj osobi, a ti to činiš. već si dobila jedno upozorenje, smiri malo strasti, inače ćeš dobiti trajni ban na temelju Pravila foruma točka 5.
Zadnja izmjena: Branči; sub ruj 27, 2008 11:18 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: uređivanje i upozorenje
anela

PostPostao/la Tasha dana uto ruj 01, 2009 9:13 am

Dakle, vidjela sam slicnu temu, pa ono da vidim vase razmisljanje...

Sto je bilo presudno pri vasem odabiru banda??

1. kvaliteta
2. cijena
3. repertoar
4. preporuka
5. atmosfera
6. nesto drugo..

Prilikom odabira naseg banda, ja nisam ni pomisljala na band koji nam svira, iz razloga sto sam mislila da su way 2 much 4 us..odnosno da su skupi...no, nakon sto je Reina rekla koliko ih je ona platila, ja sam se okurazila nazvati ih..

Znaci prvo mogu reci da smo se vodili po nekom cjenovnom razredu (koliko mislimo dati za band)..

Buduci da sam znala da im kvaliteta nije upitna, te da im je repertoar vrhunski, nije mi preostalo nista drugo doli se naci s glavnim i odgovornim i iz prve ruke vidjeti jesu li oni band za nasu svadbu ili ne..

Covjek nas je jednostavno kupio svojom stavom, komunikacijom, friendly odnosom..

A nakon sto smo vidjeli i sve preporuke na njihov racun, dvojbe vise nije bilo...kaparili smo ih...

Znaci svi faktori su nam bili bitni, za cijenom smo se vodili..no, da Romeo je bio presudan faktor u svemu tome..jer smo znali da vodjenje svadbe prepustamo u prave ruke..
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto ruj 01, 2009 9:30 am

nama je bilo bitno da imaju repertoar koji nama paše, dakle, domaćice, što hrvatsko, što istarsko i nikako strano. Pogotovo, ja obožavam harmoniku, tako da mi je ona neizostavna. Bila sam na par njihovih fešti i uvijek se vraćala sretno rasplesana doma, a i ljudi koji su ih imali na svadbi, svi oduševljeni. Tako da se nadam da ću i ja moći širiti te preporuke kasnije dalje. Veliki plus ima i to što imaju prastari repertoar (ili ti ga uvijek isto), što meni ne smeta, jer znam skoro sve njihove pjesme, a, nama su izašli u susret, naučili našu pjesmu, koju super izvode (bar što sam čula), a i sad su si povećali repertoar, sa dosta novih pjesama...

sve o svemu, treba paziti na kapare, da se potpiše neki ugovor, da nebi bilo kiksanja, iako ja nisam mjerodavna za ovo, jer smo im mi jedva ugurali 500 kn, bez nikakvog ugovora ni ičega. samo smo se dogovorili da ostatak plaćamo onu večer (to mi inzistirali), oni čak presretni jer da ljudi kasnije plaćaju. ne bojim se da će nas preveslat
tangerina

PostPostao/la amorfia dana uto ruj 01, 2009 9:42 am

sve od navedenog nam je bilo bitno
1. kvaliteta- otišli smo ih poslušati i oduševili se. imaju muški i ženski vokal što je veliki plus, odličnu opremu, super zvuče i sviđa mi se (onaj dio koji smo bili tamo) kako vode svadbu.
2. cijena- s obzirom na kvalitetu nam se činila prihvatljivom (1600 E)
3. repertoar- bilo nam je bitno da ne sviraju cajke, da znaju nešto zagorskih (malo za moju familiju), stare zagrebačke, zabavnjake i što je meni najbitnije domaći i strani rock :cheer:
4. preporuka- uzela sam u obzir preporuke tu s foruma
5. atmosfera- pozitivna, vesela atmosfera na svadbi je također bila jedan od faktora. upoznali smo sve članove benda, jako su simpatični.
slika
amorfia

PostPostao/la Tasha dana uto ruj 01, 2009 10:42 am

Amorfia, a koga ste uzeli na kraju?
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

ŽIVI BAND ILI OMB, DUO ILI TRIO

PostPostao/la Rodi dana pon stu 09, 2009 4:47 pm

EVO OTVORIO BIH TEMU ŽIVI BAND ILI OMB, DUO, ILI TRIO
Volio bih da se jave budući mladenci sa komentarima i razlozima
zašto bi odabrali duo, trio ili živi band od 4 do 6 članova.
Da li je prvenstveno u pitanju cijena ?!
Zadnja izmjena: Anonymous; pon stu 09, 2009 6:00 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premješteno u odgovarajuću temu
Rodi

PostPostao/la anubi s dana sri ožu 24, 2010 10:59 am

amorfia je napisao/la:sve od navedenog nam je bilo bitno
1. kvaliteta- otišli smo ih poslušati i oduševili se. imaju muški i ženski vokal što je veliki plus, odličnu opremu, super zvuče i sviđa mi se (onaj dio koji smo bili tamo) kako vode svadbu.
2. cijena- s obzirom na kvalitetu nam se činila prihvatljivom (1600 E)
3. repertoar- bilo nam je bitno da ne sviraju cajke, da znaju nešto zagorskih (malo za moju familiju), stare zagrebačke, zabavnjake i što je meni najbitnije domaći i strani rock :cheer:
4. preporuka- uzela sam u obzir preporuke tu s foruma
5. atmosfera- pozitivna, vesela atmosfera na svadbi je također bila jedan od faktora. upoznali smo sve članove benda, jako su simpatični.

Ovo zvuči kao naš band pod brojem 1, 2 i 3 :lol: Naš je Twist off iz Osijeka.
No more forum at work :-(
slika
anubi s

PostPostao/la lunna dana pet tra 02, 2010 11:27 am

i nama je sve bitno:
1. kvaliteta-stvarno su super, pjevaci ne zavijaju,ne sviraju na matrice nego uzivo,imaju svu svoju opremu...
2. cijena-bila JAKO bitna dok nismo shvatili da ono sta valja moramo platiti...tako da na kraju ne stedimo na glazbi...
3. repertoar-pop-rock,bez turbofolka i narodnjaka,bas ono sta nama odgovara
4. preporuka-preporucile 2 cure koje sa mnom plesu,njima su svirali i ljudi su SVI bili odusevljeni i oni od 8god. i oni od 80g,a i na forumima imaju dobre ocjene
5. atmosfera-predobra,iako ona ovisi i o ljudima,tj.svatovima,a obzirom da ce tu biti moji folklorasi...tulum zajamcen :tulum:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la >Ivy< dana ned srp 04, 2010 7:42 pm

Da iskreno kažem ja sam sa samo jednim jedinim bendom pričala o gaži! I to je bend kojeg sam naručila (kažem naručila jer je u pitanju poznanica koja mi nije htjela uzeti kaparu :roll: ) Ona pjeva sa još jednim kolegom, a treći svira na klavijaturama. Preporuke mi ni ne trebaju jer sam ih dva puta slušala uživo ,i jako sam zadovoljna :travolta: , Za njih troje cijena (koja mi je inače jako bitna) je super prihvatljivih 1200 € ! Sa curom sam pričala o repertoaru, sviraju sve pjesme koje inače idu po pirevima, popis pjesama joj mogu također sastavit, a obećala mi je da će dati sve od sebe napiru, što mi je jako važno, i da se prilagođava ljudima tj. da može prepoznati što najviše diže atmosferu! :thumbsup: :woot: :ples: Mislim da je najvažnije od svega da imam povjerenja u nju, i zato sam prezadovoljna! :D
tam tam tataaaaam

slika
>Ivy<

PostPostao/la anubi s dana ned srp 04, 2010 9:14 pm

>Ivy< je napisao/la:Da iskreno kažem ja sam sa samo jednim jedinim bendom pričala o gaži! I to je bend kojeg sam naručila (kažem naručila jer je u pitanju poznanica koja mi nije htjela uzeti kaparu :roll: ) Ona pjeva sa još jednim kolegom, a treći svira na klavijaturama. Preporuke mi ni ne trebaju jer sam ih dva puta slušala uživo ,i jako sam zadovoljna :travolta: , Za njih troje cijena (koja mi je inače jako bitna) je super prihvatljivih 1200 € ! Sa curom sam pričala o repertoaru, sviraju sve pjesme koje inače idu po pirevima, popis pjesama joj mogu također sastavit, a obećala mi je da će dati sve od sebe napiru, što mi je jako važno, i da se prilagođava ljudima tj. da može prepoznati što najviše diže atmosferu! :thumbsup: :woot: :ples: Mislim da je najvažnije od svega da imam povjerenja u nju, i zato sam prezadovoljna! :D

:bravo:
No more forum at work :-(
slika
anubi s

Marketing:

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.