Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Prvi ples mladenaca - koju pjesmu odabrati?

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: Prvi ples

PostPostao/la Katriona dana sri lip 04, 2008 8:40 pm

mi smo odabrali pjesme koje su nam značajne i bitne u našoj vezi..i meni i njemu je važna glazba, imamo i malo specifičan glazbeni ukus tako da se moramo dosta truditi oko toga da uskladimo nas i ostale goste...ali naš prvi ples otvara You are so beautiful - Joe Cocker...to je naša pjesma... :zaljubljeni:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PostPostao/la Debeljucka dana čet lip 05, 2008 8:57 am

Nessych je napisao/la:Buckica, nek vam odsviraju neki lijepi valcer, vi se malo gegajte po podiju i nek vam brzo pozve kumove, roditelje i ostale..... mojoj kumi na svadbi je pjevač rekao: dođite, zapleite sa mladencima, kažu d ato donosi sreću :bravo:
ajme sva sam nekako emotivna.... sve više šta mi se pir približava :cerek: :ne zna: :neznamkakoti: :shock1:

zamisli tek onda emocije u meni......
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Debeljucka dana pet lip 06, 2008 7:49 am

cure pomoc... treba mi stvar za prvi ples..... treba zadovoljit dva uvjeta... da ju band zna..... i uvjet broj dva... da je domaca.....

pomagajte
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana pet lip 06, 2008 1:47 pm

Debeljucka je napisao/la:cure pomoc... treba mi stvar za prvi ples..... treba zadovoljit dva uvjeta... da ju band zna..... i uvjet broj dva... da je domaca.....

pomagajte

Pa možeš ići na klasiku, Oliver: moj lipi anđele - em je dvokorak pa lakše za otplesati, em je baš lijepa pjesma (ja inače ne volim Olivera, ali ta pjesma mi je lijepa).

Ili Crveni koralji: Mnogo značiš za moj život, draga (na to su plesali mladenci na jednoj svadbi, bilo je baš dirljivo)

Varijante su i Nina Badrić: Čarobno jutro, Žak Houdek: Živim za to, Latino: Divno je biti nekome nešto, Boris Novković: U dobru i zlu...
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Debeljucka dana pet lip 06, 2008 1:56 pm

Branči je napisao/la:
Debeljucka je napisao/la:cure pomoc... treba mi stvar za prvi ples..... treba zadovoljit dva uvjeta... da ju band zna..... i uvjet broj dva... da je domaca.....

pomagajte

Pa možeš ići na klasiku, Oliver: moj lipi anđele - em je dvokorak pa lakše za otplesati, em je baš lijepa pjesma (ja inače ne volim Olivera, ali ta pjesma mi je lijepa).

Ili Crveni koralji: Mnogo značiš za moj život, draga (na to su plesali mladenci na jednoj svadbi, bilo je baš dirljivo)

Varijante su i Nina Badrić: Čarobno jutro, Žak Houdek: Živim za to, Latino: Divno je biti nekome nešto, Boris Novković: U dobru i zlu...

moram se sada konzultirat sa mladozenjom.....
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la FiLa dana pet lip 06, 2008 3:27 pm

Mi smo imali pjesmu "Divno je biti nekome nesto" ja sam razmisljala dugo koju bi pa je dragi bubnuo tu i tak je i bilo :D....posto on nema pojma o valceru otplesali smo to jednostavno, brzo su nam se kumovi i roditelji pridruzili pa i ostali gosti. Nismo imali vremena za vjezbanje jer je bila zbrka trka....nismo se skoro ni vidjeli tjedan prije svadbe...ali sve u svemu ja sam zadovoljna :D
slika
26.04.2008......divno je biti nekome nesto.......:cerek:
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la arlenna dana pet lip 06, 2008 3:40 pm

Toni Cetinski- Zauvijek http://www.youtube.com/watch?v=dTnkYxvXNoU
Toni cetinski - Sigurni http://www.youtube.com/watch?v=hz6vg-K1Ql4
Ivana i Jacques - Princeza http://www.youtube.com/watch?v=IThwr9J-VbA
Prva Liga - Jedan život malo je http://www.youtube.com/watch?v=Le-zZD5uecc
Jacques houdek - Živim za to http://www.youtube.com/watch?v=kN-L5azQyh8
Toni Cetinski - Ti http://www.youtube.com/watch?v=t4Uzjivy2nY
Alen Slavica - S tobom našao sam sreću http://www.youtube.com/watch?v=pWkRtuIjLMw
Crveni Koralji - Mnogo znacis za moj zivot draga http://www.youtube.com/watch?v=T1CteTxYFnk
massimo - Stranac u noći (refren je bitan) http://www.youtube.com/watch?v=xt6ppJVhvus
Toni Cetinski - Tebe nebi mijenjao http://www.youtube.com/watch?v=_Fyr-s-MBH4

Arlenić, ispravila sam ti izvođača kod Mnogo značiš za moj život draga, nisu Indexi nego Crveni koralji i Boris Babarović :kiss:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Katarina dana pet lip 06, 2008 6:55 pm

Evo linkića i za Borisovu U dobru i zlu

http://www.youtube.com/watch?v=aydHddp6ack

Od svih najbolje su mi ove tradicionalne Prva liga,Alen Slavica i Boris,ipak mislim da ćemo Dragi i ja smisliti neku stranu pjesmu...
slika
Katarina

PostPostao/la arlenna dana pet lip 06, 2008 7:25 pm

sutra ću ti napisat predivnih stranih pjesama koje imam zapisano...pa ti se možda nešto i svidi... sad nemam vremena za to..al sutra-samo za tebe!
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana pet lip 06, 2008 11:04 pm

Ak bi nešto brže, a domaće, meni je super pjesma od Idola: Ona to zna (da je dugo, dugo volim već)

I naravno, prekrasna Ljubavna pjesma koju izvode Karlo Metikoš i Josipa Lisac. Evo riječi:

Snivao sam da si tu
u zagrljaju mom
i da pijem s izvora
na bijelu licu tvom.

Snivala sam tvoje ruke
kao cvijeta dva
vijenac što na vratu momu
suncu jutra sja.

To je tajna naše sreće
koju nitko ukrast neće
jer već je blizu dan
taj dugo čekan dan
kad jedna tvoja riječ
ostvarit će moj san.

Usnuo sam krošnju lipe
pod njom malen dom
i dječaka rumena
na mekom krilu tvom.

Usnuh toplo ognjište,
tvoj omiljeni kut
i veselu djevojčicu
što miluje ti skut.

To su dani naše sreće
što nam nitko ukrast neće
jer već je blizu čas
taj dugo željen čas
kad cijeli život svoj
vezat ću uz tvoj.

To je sreća zlato moje
koja čeka na nas dvoje
jer već je blizu dan
taj dugo željen dan
kad cijeli život svoj
vezat ću uz tvoj.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Dani 26 dana sub lip 07, 2008 12:10 pm

bubica je napisao/la:hej curke!!

danas sam se tek registrirala...već neko vrijeme čitam sve što ste napisale...Moj dragi i ja ćemo se vjenčati iduće godine (20.06.), ali smo već najglavnije stvari rezervirali...(u šoku sam ostala kad sam čula koliko ranije to treba rezervirati..stvarno nisam znala :ne zna: )..Uglavnom..imam jedno pitanje...za prvi ples odlučili smo napraviti neko iznenađenje..(vidjela sam na youtube..) i sad me zanima da li je netko od vas to učinio, vidio to..namjerava to napraviti..Sve što sam vidjela nije kod nas...pa me zbog drugačijeg mentalita ljudi (jer to nisu još-barem moji gosti doživjeli) strah kako će to sve proći..kako će regirati...Eto, zanima me što vi mislite o tome...HVALA PUNO!!

:bok:
Ja nisam bila niti na jednoj svadbi gdje je bilo tako nesto :mama:
Kako me ti neznas, onda ti moram reci da sam ja za svoju svadbu bila totalna flegma ni sam se bas zamarala s organizacijom. Kod mene to sve islo onako lezerno, kak ide ide. Nakon moje svadbe, imala sam vremena visiti po tud, pa sam pregledala sve teme :ludilo: I tad nadje tu temu s prvim plesom i pregledam te otkacene. Ja sam si kosu mogla iscupati!!! Tak mi je krivo kaj to nisam prije vidjela! Ja bi to definitvno na svojoj svadbi napravila!!!
Ja te podrzavam jer s kim sam god pricala poslije o tome, svi su se odusevili! To je vesel dan i treba ga kao takvog dozivjeti! A ova fora sa prvim plesom je idelna za pocetak odlicne zabave!
Obavezno nas informiraj dalje!!!!!! :ludilo: :ludilo: :ludilo:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana pon lip 09, 2008 6:46 pm

meni je ova pjesmica baš posebna..baš sa prvi ples :cerek: :cerek: :cerek:

Ti mi cinis krasne stvari, ti me cinis sretnim,
I kad mi lose krene ti si tu,
Uvijek kraj mene

Od kada su igre grube lijepo je znati,
Da covjek ima nekog kao ti,
Na svojoj strani

Kao ti, kao ti, kao ti

Ti znas da ja nisam od velikih rijeci,
Ono sto osjecam tesko je reci,
Ipak zelim da znaš - volim te

Kao ti, kao ti, kao ti

Ja nisam od jucer, imam dosta iza sebe
Al' ni jedna prije znacila mi nije.

Kao ti, kao ti, kao ti

(Parni valjak-Kao ti)..baš mi je lagana i posebna pjesmica..za odljuljat se,odgegat,i tak :lovestruck: :lovestruck:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la midva dana ned lip 15, 2008 8:42 pm

ovo kaj je napisala branči je naš prvi ples :cerek:
jedino će ju jedan frend od naše učiteljice plesa malo usporit jer je stvarno užasno brza...
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana pon lip 23, 2008 9:57 am

Evo, mi smo se prek vikenda dogovorili da ćemo prvi ples plesat na "Ljubav se zove imenom tvojim" Dino i Dean Dvornik... :cerek: :cerek:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Debeljucka dana pon lip 23, 2008 10:00 am

naš prvi ples...... bilo je ludo....... jedina lagana stvar te noci...... i to od olivera moj lipi andjele.....

prvo smo krenuli lagano.... pa okret pa ovo pa ono.... na kraju je band zvao kumove i roditelje da zurno dodju na podij jer smo se nas dvoje razbacali i poceli lovit po podiju..... mislim ja sam plesala na ritam olivera, a na sto je plesao moj muzic..... pojma nemam jos niti danas... ali barem su se svi oko nas smijali ko ludi, a i nas dvoje smo se valjai od smijeha.......
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana pon lip 23, 2008 10:07 am

Eh, meni se čini da će kod nas biti obratno... dragi u ritmu pjesme, a ja u nekom svom... :D
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana uto lip 24, 2008 5:13 pm

Debeljucka je napisao/la:naš prvi ples...... bilo je ludo....... jedina lagana stvar te noci...... i to od olivera moj lipi andjele.....

prvo smo krenuli lagano.... pa okret pa ovo pa ono.... na kraju je band zvao kumove i roditelje da zurno dodju na podij jer smo se nas dvoje razbacali i poceli lovit po podiju..... mislim ja sam plesala na ritam olivera, a na sto je plesao moj muzic..... pojma nemam jos niti danas... ali barem su se svi oko nas smijali ko ludi, a i nas dvoje smo se valjai od smijeha.......

Rekla sam ja, bitno da se ljuljka! A koji ritam je u pitanju... Ko da je bitno! :cubice:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ATE13 dana čet lip 26, 2008 7:48 pm

Ja sam htjela da plesemo I`ve had the time of my life ali nestignemo nikako naucit bar neke fore iz tog plesa, dragi ima dvije ljeve noge tak da budem sama to plesala :rofl: sala
Valcer nisam htjela jer uvijek je valcer a i neznam ga ni plesat :D , ali kako mi se cini ipak bude ...
A nemam pojma koju pjesmu da uzmemo :ha:
slika
slika slika
ATE13
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Debeljucka dana uto srp 29, 2008 3:07 pm

ATE13 je napisao/la:Ja sam htjela da plesemo I`ve had the time of my life ali nestignemo nikako naucit bar neke fore iz tog plesa, dragi ima dvije ljeve noge tak da budem sama to plesala :rofl: sala
Valcer nisam htjela jer uvijek je valcer a i neznam ga ni plesat :D , ali kako mi se cini ipak bude ...
A nemam pojma koju pjesmu da uzmemo :ha:

nemoj se sekirat oko toga-.... bitno je da ste opusteni... ostalo sve dodje samo od sebe......
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Ana-Osijek dana pon kol 04, 2008 2:33 pm

Svaka čast valceru, al naš prvi ples je pjesma "Ti si moj san", Oliver i Zorica :ludilo:
Ana-Osijek

PostPostao/la Ana-Osijek dana ned kol 10, 2008 1:07 pm

Naš će prvi ples bit poseban po tome što će nam taj duet otpjevati bratov budući punac sa svojom kćeri- bratovom djevojkom. Punac će inače svirati na našoj svadbi, i ne mogu Vam opisati kako jedva čekam taj dan, kada će se te dvije obitelji koje se ne poznaju međusobno - zbližiti. JAKO SAM UZBUĐENA A IMA JOŠ MJESEC I POL DO SVADBE...šta će tek bit dan prije vjenčanja.. uh :cheer:
Ana-Osijek

PostPostao/la mia_m dana uto kol 12, 2008 4:13 pm

mi smo se odlucili za Time of my life uz cijelu koreografiju iz prljavog plesa, narano ukoliko sve to naucimo..jedini problema predstavlja haljina ali valjda nitko nece zamjeriti... ( jako je tesko tako nesto plesati u dugackoj haljini jer je dosta rada nogama)
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana sri kol 13, 2008 1:13 pm

mia_m je napisao/la:mi smo se odlucili za Time of my life uz cijelu koreografiju iz prljavog plesa, narano ukoliko sve to naucimo..jedini problema predstavlja haljina ali valjda nitko nece zamjeriti... ( jako je tesko tako nesto plesati u dugackoj haljini jer je dosta rada nogama)

Bravo! Želim vam svu sreću s učenjem koreografije :bravo: :bravo: Naravno da ćeš nam morati pokazati kako je bilo :cagam:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la mia_m dana sri kol 13, 2008 2:58 pm

ja sam se nesto bavila plesom pa jos nekako ali dragi je vec druga prica :) ako to ne uspije druga opcija nam je never gonna tear us apart od INXS.
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Katriona dana sri kol 13, 2008 3:09 pm

mia_m je napisao/la:ja sam se nesto bavila plesom pa jos nekako ali dragi je vec druga prica :) ako to ne uspije druga opcija nam je never gonna tear us apart od INXS.

u, zgodno, sviđa mi se...super mi je vidjeti i naići na ljude koji imaju tako, malo neuobičajene pjesme za prvi ples...kako ste se odlučili baš za tu pjesmu?
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.