Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

SAMOBORSKI FAKINI I SKITNICE

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

SAMOBORSKI FAKINI I SKITNICE

PostPostao/la JANE DOE dana uto stu 03, 2009 8:30 am

Ne priča se baš o ovim bendovima, niti imaju svoju temu. Zanima me znate li nešto o ovim bendovima?
S jedne strane - mladi zafrkanti, super zvuče, sve sviraju, navodno (i to citiram jednog tatu od mladenca kojima su oni svirali) "Oni kad sviraju, to noge same idu, to nema šanse da itko sjedi...mlado, staro, svi su na podiju" :) a s druge strane bend koji od '91 svira tambure a od '99. još i "struju" i danas na svadbama sviraju i na jednim i na drugim instrumentima, navodno stalno sviraju, dižu atmosferu, veli lik da ispoštuju samo juhu a za ostalo veli "kaj ću ja prekidat super tulum zbog njegove klope..pa budu ljudi poslije jeli ko je došao na svadbu jest, svi su se došli zabavljati" :)
Eto, zanimaju me vaša iskustva, dojmovi, i sve informacije koje imate o njima

hvala, ljudi....muzika je fakat najbitnija na svadbi i ne bih htjela pogriješiti pa da poslije bude :budala: ...ja bih :cheer: :cagam: :thumbsup: :bravo: :cerek: :rofl: :)
JANE DOE

Marketing:

Re: SAMOBORSKI FAKINI I SKITNICE

PostPostao/la thinkblue dana uto stu 03, 2009 9:38 am

Ne znam dal smijes imati jednu temu za dva benda :ne zna: Ja ti mogu reci za fakine da su odlicni. Svirali su mom burazu i bili su i moj prvi izbor. Festa je bila super, stalno se plesalo, super su svirali. Ne znam kakav repertoar hoces, al kod buraza nije bilo narodnjaka.
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la JANE DOE dana uto stu 03, 2009 11:01 am

pa ni ja ne bih narodnjake ali ipak bih 2-3 od Halida i nešto onih "svadbenih" i normalno slavonske, dalmatinske...al ne turbo folk, ni u ludilu
i fakini su mi mrak, ali kad te skitnice imaju i te tambure koje su super i jooooooooojjjj....sad ne znam kaj mi je bolje, nemogu se odlučiti :izivciran: :ha:
JANE DOE

PostPostao/la Tasha dana uto stu 03, 2009 12:07 pm

Da ne odem daleko od teme...samo sam htjela reci da ne mozete u isti kos trpati cajke (sve silne Karleuše, Cece i ine pevaljke) i narodnjake (glazbu proizaslu iz naroda..npr. Halid, on pjeva sevdah..isto kao i Hanka Paldum..zelene oci su narodnjak, ali ne narodnjak ala cajka, nego pjesma za narod)..

no da sada ne odem daleko od teme...za ove fakine sam cula dosta pohvala...za skitnice nisam cula, jedino sam cula za ts skitnice, ali sumnjam da su to isti,,.

Tako da, draga moja, ako ti se svidjaju uzmi ih, da se poslije ne bi lupala po glavi..jer je danas tesko naci kvalitetan band
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.