Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

DJ na svadbama, preporuke, iskustva

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: DJ na svadbama, preporuke, iskustva

PostPostao/la vucica dana čet srp 01, 2010 11:20 pm

Mislim da je Dj Pomp pristupačan koliko sam mogla shvatiti iz maila kad smo komunicirali..al nažalost bukiran je za nagodinu, baš na naš datum! :izivciran:
slika

Nasmiješite se..jer smijeh je lijek i jer svaki dan bez osmijeha je izgubljen dan.
vucica

Marketing:

PostPostao/la bride to be dana uto kol 03, 2010 3:56 pm

Drage dame,

evo prvi put sam na forumu kao član. Uskoro se udajem :vjencanje1:
pa me zanima me je li itko imao iskustva s DJem pod nazivom DJ Žuti, čula sam tople preporuke, ali me zanimaju i Vaša iskustva. Info o cijeni nije na odmet.. :mig:

Hvala unaprijed svima!
bride to be

PostPostao/la Emma23 dana sub kol 07, 2010 4:51 pm

Dobro, objavilo je! :)

Dan svima!

Da li netko zna kakva je ponuda i dal možda netko ima čak i preporuku za nekog dj-a na području Rijeke i okolice? Naime, budžet nam nije baš velik, pa ako i nađem jeftinijeg dj-a u Zagrebu, kad se dodaju putni troškovi i smještaj, dođe mi na isto.

Hvala svima unaprijed!
Emma23

PostPostao/la Isabella dana ned kol 08, 2010 9:45 pm

bride to be je napisao/la:Drage dame,

evo prvi put sam na forumu kao član. Uskoro se udajem :vjencanje1:
pa me zanima me je li itko imao iskustva s DJem pod nazivom DJ Žuti, čula sam tople preporuke, ali me zanimaju i Vaša iskustva. Info o cijeni nije na odmet.. :mig:

Hvala unaprijed svima!

oko 4000kn
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la bride to be dana pon ruj 06, 2010 1:31 pm

hvala puno!
bride to be

PostPostao/la Emma23 dana čet ruj 30, 2010 12:36 pm

U dilemi sam!

Ne znam da li da uzmem DJ Pompa ili DJ Brunu?
Da li netko ima ikakva iskustva s njima? Ili je bio na svadbi gdje je netko od njih puštao glazbu?
Emma23

PostPostao/la lunna dana čet ruj 30, 2010 12:43 pm

Emma23 je napisao/la:U dilemi sam!

Da li netko ima ikakva iskustva s njima? Ili je bio na svadbi gdje je netko od njih puštao glazbu?

Mojra je imala DJ Pompa i bila je zadovoljna,mozes procitati njenu pricu :mig:
viewtopic.php?f=7&t=1655
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Mojra dana čet ruj 30, 2010 2:13 pm

Emma23 je napisao/la:U dilemi sam!

Ej pozz, ja sam jako zadovoljna, pripremi mu sto god zelis i napravit ce, ako imas kakva pitanja slobodno me pitaj...
nama je ostao na festi do 6.30h :rofl: :rofl: :rofl: pa smo mu platili malo vise govorim o DJ Pompu...
"Sve na ovom svijetu, ma kako nevažno bilo, pretvara se u pustolovinu kad to dijeliš sa pravom osobom."

slika
Mojra

PostPostao/la bride to be dana sri lis 20, 2010 9:09 am

Drage forumašice, evo "odradili" i mi svoju svadbu.. inače imamo dobru ekipu i svadba je bila mrak, ali mislim da ne bi bila ni upola dobra da nam nije bio DJ ŽUTI Uzeli smo ga na preporuku dvije moje kolegice iz ureda koje su se udale unazad godinu dana i mogu reći da nismo požalili, Žuti je nadmašio naša očekivanja, bili smo skeptični prema DJu naspram benda, ali pokazalo se da je Žuti i više nego sposoban napraviti dobru atmosferu, uspio je čak na noge dići i mog dedu koji nije plesao 20 godina, a inače jedva hoda.. :cagam: :cagam: :cagam:
uglavnom, nevjerojatno pristupačan cijenom, a najviše od svega nas je dojmilo to što nije stao cijelu noć ( tulumarili smo do pola 5 ujutro, a počeli u 6 popodne ). Bojali smo se da ćemo do ponoći klonuti zbog rang početka, ali ja nisam sjela čitavu večer jer je muzika bila toliko dobra da mi je bilo žao sjesti.. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Uglavnom, DJ ŽUTI - sve pohvale!!! :10od10: :10od10: :10od10: :10od10: :10od10:
bride to be

PostPostao/la kajgod dana ned lis 24, 2010 6:31 pm

Bok cure, jel itko imao na svadbi DJ-a Mladena Bomostara?
Ako je interesira me kakava je bila atmosfera i jel bi ga preporucili?
kajgod

PostPostao/la alice dana pon lis 25, 2010 10:04 am

@ kajgod

Imala ga je moja frendica, atmosfera je bila super, plesali su i mladi i stari :D

Mi smo ga isto uzeli (za 18.12.), na razgovoru nam je bio ugodan, nadam se da će opravdati očekivanja, a nakon 18.12. javim najnovije dojmove :)
slika
alice

PostPostao/la kajgod dana pon lis 25, 2010 10:42 am

@ alice

Ajde bas mi je drago da je bilo dobro. Sigurna sam da ce i tebi biti super. :cheer:

Mi se dvoumimo izmedu njega i dj zuti (njega svi hvale) pa sad moramo odluciti koji nam je bolji :upitnik:

Ajde mi molim te reci koja je njegova cijena?

pozz
kajgod

PostPostao/la Lee dana sub svi 28, 2011 8:59 am

Drage sve,

javljam se (po prvi put) nakon odrađene svadbe koja je bila 21.5.11.

Isključivo smo na temelju vaših postova putem maila odlučili kontaktirati DJ Pompa- zbog ok komentara i pristupačne cijene.
Već me na prvu oduševilo što je u roku 5 min. odgovorio na mail, a kad smo se našli bio je izuzetno pristupačan i simpatičan pa smo se na temelju odličnog prvog dojma odlučili za njegove usluge.

Kako se približavao dan svadbe tako je trema oko DJ-a rasla.
Ispada da nije neka znanost puštati muziku, no to je posao koji ne bi povjerila baš bilo kom...
Ipak muzika uvelike utječe na cijelokupnu atmosferu.
Na svaku uslugu smo imali po koju pritužbu (koliko god planiraš uvijek se nešto izjalovi) no DJ Pomp je u potpunosti ispoštovao dogovor.
Ako je netko od gostiju imao neku želju obavezno bi došao do nas i pitao da li može pustiti tu i tu stvar.
Odličan je bio u procijeni kad što pustiti i napravio je odličnu atmosferu.
Imao je također odlične prijedloge za ulazak mladenaca nakon obreda, rezanje torte i sl.
Uzeli smo i uz sitnu nadoplatu i reflektore prema čemu smo bili skeptićni no i to je bilo odlično.

Baš zato smo prepre zadovoljni njegovim uslugama odlučili smo mu se zahvaliti na ovaj način i toplo ga preporučamo budućim mladencima.
Lee

PostPostao/la slatkica:) dana sub srp 09, 2011 10:27 pm

mi smo kaparili DJ Pompa :cheer:

njega smo i htjeli jer smo čuli samo pozitivne stvari a i cijena mu je jako pristupačna. nakon što smo se našli s njim uopće nismo razmišljali nego ga odmah zakaparili da nam ga neko ne uzme :bravo:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Rubi dana ned srp 10, 2011 9:33 pm

Pozdrav svima!
Mi smo prvo htjeli bend, al sad sve više razmišljamo o DJ-u. Čitala sam dosta po forumima; puno pohvala ima DJ POMP i DJ BRUNO BELAVIĆ... Vidim da vas ima dosta iskustva sa DJ POMPOM, pa me sad zanimaju iskustva sa DJ BRUNOM... Ima li takvih? :ha:
05.05.2012.

slika
Rubi

PostPostao/la Rubi dana ned srp 10, 2011 9:39 pm

slatkica:) je napisao/la:mi smo kaparili DJ Pompa :cheer:

njega smo i htjeli jer smo čuli samo pozitivne stvari a i cijena mu je jako pristupačna. nakon što smo se našli s njim uopće nismo razmišljali nego ga odmah zakaparili da nam ga neko ne uzme :bravo:

Kolika mu je cijena (ako nije tajna :buket: ) ?
05.05.2012.

slika
Rubi

PostPostao/la slatkica:) dana ned srp 10, 2011 11:17 pm

Rubi je napisao/la:
slatkica:) je napisao/la:mi smo kaparili DJ Pompa :cheer:

Kolika mu je cijena (ako nije tajna :buket: ) ?

nije tajna...svirka je 3000kn a za još 500kn dobiješ i light show i dim mašinu.

čovjek je super pristupačan i sve se lako i brzo dogovori s njim. :thumbsup:
slika
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Rubi dana uto srp 12, 2011 8:01 pm

slatkica:) je napisao/la:nije tajna...svirka je 3000kn a za još 500kn dobiješ i light show i dim mašinu.

čovjek je super pristupačan i sve se lako i brzo dogovori s njim. :thumbsup:

Cijena je stvarno dobra! :svakacast: Hvala na info. :grli:
05.05.2012.

slika
Rubi

PostPostao/la slatkica:) dana uto srp 12, 2011 9:03 pm

Rubi je napisao/la:

Cijena je stvarno dobra! :svakacast: Hvala na info. :grli:

Ma nema na čemu :grli1:

Ako ga hoćete moj savjet je da ga što prije kontaktirate jer znam da je već kaparen za barem 2 termina u 6.mj. :D
slika
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Francola dana čet lis 13, 2011 3:14 pm

Odakle je DJ Pomp? Vidim da piše da pušta najrazličitiju glazbu. Mene zanima kakvu ste vi glazbu imali? Jer mi ne volimo skoro ništa domaće tipa Gibonni, Tony a da ne govorimo Rozga, Severina i sl. Zanima me kako mu leži ovo ostalo, što nije mainstream. Hvala :)
Francola

PostPostao/la slatkica:) dana čet lis 13, 2011 5:13 pm

Francola je napisao/la:Odakle je DJ Pomp? Vidim da piše da pušta najrazličitiju glazbu. Mene zanima kakvu ste vi glazbu imali? Jer mi ne volimo skoro ništa domaće tipa Gibonni, Tony a da ne govorimo Rozga, Severina i sl. Zanima me kako mu leži ovo ostalo, što nije mainstream. Hvala :)

On je negdje iz okolice Zagreba,nisam sigurna odkud točno :huh: .
Nama je reko da "šund" tipa bižuterije i slično ne pušta :cheer: . Nas je to oduševilo jer ni mi ne slušamo takvu glazbu. Ima on neke svoje ideje ali isto tako je reko da mi napravimo popis pjesama koje hoćemo i pošaljemo mu koji dan prije svadbe :cagam: .
Nemrete niš izgubit ak se nađete i porazgovarate s njim. Nas je osvojio odmah :svakacast:
slika
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la luca dana sub lis 22, 2011 11:28 pm

Bog!Prvi put sam na forumu,iz Splita sam.
Udajem se u osmi mjesec i vjencanje je u Hercegovini.Zanimaju me dobri i vec provjereni dj-i.
Hvala puno
luca

PostPostao/la zeljka770 dana pon lis 31, 2011 8:40 pm

ajmo curke, preporuke za dj-a, poslala sam svima upit, dobila odgovore...ali.....daj neki prijedlog...neko...thx
zeljka770

PostPostao/la zeljka770 dana pet stu 04, 2011 7:31 pm

jel imao neko DJ Sanjina?? help
zeljka770

PostPostao/la Snrsn dana ned stu 06, 2011 9:23 pm

Puuuuno dobrih i korisnih informacija sam sakupila na ovom forumu pa vračam...svoje iskustvo
Odlučili smo imati malu svadbu od cca 50-tak ljudi i bilo mi je apsurdno dati 12-15 tisučica za bend... obzirom da se na svadbama obično pušta čušpajz od glazbe a i mišljenja sam da isti bend rijetko kada može isto kvalitetno odsvirati jednog Škoru, Kiću, Ličke, Tinu Turner, Elvisa, Beyonce...ispričavam se onima koji misle da griješim.
I tako sam se odlučila za Dj-a...ja sama „protiv“ svih (skoro)...od mojih staraca, nekih frendova do zaručnika...većinom su se bojali da jedan čovjek ne može napraviti šrimung kao bend... ali nisam se dala smesti...istražila sam malo po forumima i nekako mi se svidio DJ Žuti...drugi izbor bi mi bio DJ Pomp....Žuti se javio, imao je slobodan termin 19.08.2011 i to je bilo to...zapravo smo se sve skoro dogovorili na prvom sastanku, oduševilo me je što je toliko veseo i pristupačan odmah na prvu ali istovremeno vrlo profesionalan (to me kupilo jer ja sam lagano uštogljena djevica pa mi je poslovnost dosta bitna )...dao mi je upitnik sa skupinama glazbe sa DA/NE kućicama, u principu sam pod NE označila samo turbo folk, skupinu sa Bregovićem i ex Yu scenom, te Thompsona...ostalo sam mu ostavila na izbor sa par stvari koje da nam svakako pusti...i koje da nikako ne pusti (stvari koje moju mamu rasplaču)... čak je pred jutro pustio par žalopojki koje je zapamtio iz našeg razgovora...zapravo vjerovala sam da će biti sve u redu...i bilo je...i više...
Starci su plesali više nego što sam mislila da budu, sa izborom glazbe ih je držao na podiju...ponekad je čak klopa pričekala zato jer smo svi bili na podiju i plesali...bio je veseo...duhovit...puštao je prave stvari u pravo vrijeme...slušao je impulse publike i pazio na moje migove...znam da zvuči kao da pretjerujem ali malo je reći da su SVI skeptici sa početka priče bili oduševljeni, ne zadovoljni nego oduševljeni...
A ja, ja sam bila presretna što sam mogla reči:“ Jesam vam rekla da će biti super !?“
Preporučam DJ Žutog...
POZZ
Snrsn

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.