Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

DJ na svadbama, preporuke, iskustva

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

DJ na svadbama, preporuke, iskustva

PostPostao/la JASMINA dana uto ruj 08, 2009 10:32 am

Bok cure! Zanimaju me dobri i već provjereni dj-i za svadbu. Vidim da se nešto o tome i pisalo ali zanimaju me imena dj-a. Nije ni cijena na odmet :mig: Hvala puno!
Zadnja izmjena: Anonymous; pon lis 26, 2009 12:32 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: korigiran naslov
slika
JASMINA

Marketing:

Re: DOBAR DJ ZA SVADBU

PostPostao/la Branči dana čet ruj 10, 2009 9:50 pm

Par forumašica je imalo dj-a pa vjerujem da će ti one najbolje napisati svoja iskustva što se tiče kvalitete i cijene.
U principu svaki dj ima svoj promo cd/dvd koji možeš zatražiti pa onda na temelju toga napraviti neki uži izbor.
Ja sam čula za par njih: Koščeca, Bencetića i DJ Žuti... to je sve što mi sad pada na pamet. :misli:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la mare dana sub ruj 12, 2009 9:30 pm

Mi smo imali dj-a, ali nije za preporučiti, bar što se našeg iskustva tiče... U jednom dijelu se držao dogovora tj. ok je odradio svadbu što se tiče muzike, ali mi smo mu dali vrlo precizan popis izvođača, pa čak i pjesama koje da pušta. Isto tako je dobio i popis zabranjenih izvođača i pjesama, i toga se isto držao, ali to baš i nije neki problem, ak' se mene pita (puštat pjesme s popisa i nije neka mudrost, za moj ukus...)...

S druge strane, dogovor je bio da on, osim muzike, naravno i "vodi" proslavu, kao što inače rade i bendovi, znači da najavi prvi ples, tortu, pozove roditelje da plešu, onda da kaže ljudima da je servirano hladno, predjelo, toplo predjelo, glavno jelo (imali smo švedski stol, pa zato) i tako te neke stvari... Imali smo i neke nagradne igre, tombolu i sl., pa je i to trebao voditi i tako, bilo je tih nekih detalja - za koje je naravno dobio detaljan opis i popis. E, toga se uopće nije držao, nego smo na kraju dragi i ja s vremena na vrijeme uzimali mikrofon i to odrađivali... To nas je beskrajno izživciralo i nanerviralo, i danas smo bijesni kad se toga sjetimo... :izivciran: :izivciran: Čak smo se i tamo na licu mjesta s njim svađali, ali jebi ga, na kraju smo vidjeli kako stvari idu i odustali, jer nismo baš mogli riskirati da se tip pokupi, a mi ostanemo bez muzike...

Cijena mu je bila 500 EUR-a, a inače smo za njega dobili dvije preporuke, čak sam i ja bila na jednoj svadbi na kojoj je on puštao muziku i bilo je genijalno, mislim, ne može se poreći da tip zna napraviti dobru atmosferu što se muzike tiče - pa i kod nas su svi cijelu noć plesali kao ludi i od svega na našem vjenčanju svi su najviše bili impresionirani muzikom (ali, opet ponavljam, muzika je bila do detalja ranije razrađena, jer smo dragi i ja točno znali što hoćemo, a znali smo i kakva muzika će na našoj svadbi najbolje zapaliti ljude)...

Neću ovdje napisati kako se zove, jer je to, osim svega, i poznanik od mog dragog i mm i ja smo se dogovorili da ga nećemo javno blatiti, ali ću ti poslati na pm njegovo ime uz toplu preporuku da ga zaobiđete...
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la JASMINA dana pon ruj 14, 2009 7:11 am

Hvala vam na odgovoru :svakacast: :cheer: Bacam se u potragu :kava: !
slika
JASMINA

PostPostao/la kabica dana pet lis 02, 2009 9:08 pm

mi smo imali dj mladena iz ekipe dj vjenčanja i ja imam samo riječi hvale!
besprijekorno odrađen posao kako smo dogovorili. oni imaju neke svoje smjernice kao što su muzika koju nikako ne puštaju i što se odabira samih pjesama tiče, baš ono tipa naslov i izvođač, smo bili limitirani na određeni broj. za ostalo smo se dogovorili koje smijerove muzike otprilike želimo i još neke cake (da baš sada ne otkrivam njihov m.o. u cijelosti :mig: ) i to mi je ok jer je onda u neku ruku i sam dj imao odriješene ruke i mogućnom malog eksperimentiranja na što najbolje gosti reagiraju (kod nas to nije bilo teško jer su svi plesali! očito smo svima pogodili barem dio onoga što vole). vodio je svadbu po našim željama. unapred je bio dogovoren slijed jela, rezanje torte bla bla i cijelo je vrijeme bio i u "dosluhu" s konobarima tj. kuhinjom i oni s njim jer je recimo bilo glupo prekinuti super atmosferu ako smo dogovorili npr. glavno jelo u pola 10. dakle, ništa nije bilo u minutu, ali imalo je reda. mi smo se isto mogli koristiti mikrofonom, ako smo hjteli i tako. sve u svemu, najveći kompliment nam je bio nakon svadbe kada su nas naši gosti zvali i govorili da već dugo nisu bili na tako dobroj fešti s naglaskom na super muziku. mi smo inače osobe koje jako vole muziku i isto tako da ona bude i dobro odsvirana. za neki veći band nismo imali para (jer moj dragi ne priznaje tri osobe kao band, što ćeš, tako je to kad se i sam bavi sviranjem i točno zna što traži) pa je dj bio savršeno rješenje za nas.
do ovih smo došli preko preporuke, a imali smo sreću pa smo tri tjedna prije svadbe imali priliku i biti na jednoj na kojoj je isto bio jedan iz njihovog tima.
ove godine smo bili našem kumu na svadbi, koji je isto imao dj koščeca (dakle, isto ovaj tim) i bilo je isto tako dobro!
nešto sam čula da su sada u kompi s prolightom (lightshow) i da kao idu u jednom kompletu. naravno da je samim time i cijena veća, no ne znam koliko je to točno jer u 4.mj o.g. to nije bilo tako. i nama su nudili njihove usluge, no to nije bio uvjet za njihov anganžman.
cijena im je bila 4000kn (to smo imali neki manji popust jer smo se u roku od tjedan dana odlučili za njih). sam dogovor i prezentacija je isto vrlo profesionalna. u svakom slučaju, nemate što izgubiti ako im se javite :thumbsup:
17.05.:) don't believe me if i tell you
:cerek: *KoKa-handmade* :cerek:
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la JASMINA dana sri lis 07, 2009 7:09 am

Puno hvala Kabica :D ! Za njih sam već čula riječi hvale pa danas idem dogovoriti sastanak! :cagam:
slika
JASMINA

DJ Markiz

PostPostao/la JASMINA dana pon lis 26, 2009 10:02 am

Bok cure :bok: ! Eto ja još u potrazi za muzikom! Bili smo na prezentaciji kod DJ Markiza i čini nam se ok. Da li ih je netko imao na svadbi ili bio na nekoj svadbi gdje su radili?

** korisnici se izdaje upozorenje zbog više tema otvorenih na "isti model", pročitati pravila a tema se spaja s postojećom**
Zadnja izmjena: Anonymous; pon lis 26, 2009 10:06 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premješteno u odgovarajuću temu
slika
JASMINA

PostPostao/la JASMINA dana pon lis 26, 2009 10:05 am

Bili smo na prezentaciji kod Igora Košćeca iz DJ vjenčanja. Mogu reći samo riječi hvale ali preskupo nam je :neznamkakoti:
slika
JASMINA

Re: DJ na svadbama, preporuke, iskustva

PostPostao/la darijola dana pon lis 26, 2009 1:38 pm

Draga Jasmina, ako ti nije problem reći koju su ti cijenu tražili ovi kod kojih si bila.
Naime ja sam zvisila kod ovog jednog iz Osijeka pa sada pod hitno tražim drugog
darijola

PostPostao/la JASMINA dana pon lis 26, 2009 2:43 pm

šaljem ti sve u PP :bok:
slika
JASMINA

PostPostao/la odbjegla nevjesta dana sri stu 25, 2009 8:17 pm

Bok, tražim dj-a za vjenčanje u Istri pa me zanima da li ima netko preporuku...
čula sam da su cijene manje pa me ovo čudi :shock1: jer - sorry- ali mislim da je smješno platiti bend od 5 članova 1000eura, a za dj dati 4000kn... za puštanje glazbe :thumbsdown: mislim svatko ima svoje, ali za mene je to too much :neznamkakoti: ... našla sam neke oglase i za 6000kn, ali i sa light showom... meni to ne trea jer je svadba jako mala- večera za nas 20ak i nakon toga fešta...
evo, ako mi netko može pomoći... bila bih zahvalna :loveflag:
ipaknećubitiusidjelica
odbjegla nevjesta

PostPostao/la Cosmo007 dana čet stu 26, 2009 9:16 am

Pitanje je za žene koje su imale dj-a na svadbi ili za sve vas koji ste bili na svadbi na kojoj je svirao tj glazbu puštao dj. Ja nisam bila niti na jednoj takvoj, a ideja o dj-u mi je jako zanimljiva, pa me zanima recimo kako to izgleda kada dj pušta glazbu koja se pleše u parovima-laganice. Jel to onako ok? Jasno je meni da on može puštati sve što se mi dogovorimo, ali ja nemam 50 pjesama u glavi za koje znam da su pogodne za ples i veselice. Nekako imamam osjećaj da dj napravi bolji štimung kada pušta razne hitove i pjesme na koje se "skače" (što mi je super), ali opet treba biti i lagane glazbe...
Dagle, drage moje koje imate iskustva s dj-ima molim vas da mi kažete kakav je vaš dojam o tome.
What a Wonderful World (http://www.vjencanja-a-z.bloger.hr)
slika
Cosmo007

PostPostao/la Tisa-Iskra dana čet stu 26, 2009 9:31 am

Cosmo - ja doduše nisam imala DJ-a u klasičnom smislu te riječi, jer sam sama sebi bila dj (sama sam si slagala playlistu i onda smo to pustili na kompjuter), ali ako hoćeš ja ti pošaljem listu pp onoga što smo mi imali na svadbi - tu ima dosta i laganica, što naših (manje) što stranih. Pa onda to lako pokažeš dj-u ako nađeš gore nešto što bi htjela, pa nek on to lijepo ukomponira. (btw ja sam prvo imala muzike za 18 sati, pa sam to smanjila na nekih 9 :rofl: :rofl: :budala: :D )
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana čet stu 26, 2009 10:31 am

Tisa, jeli može i meni lista na pp? :moli:
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la odbjegla nevjesta dana čet stu 26, 2009 10:06 pm

Bok cure...

Tražim dj-a sa područja Istre ako imate kojeg za preporučiti...
Ne mogu nači na netu ništa osim ovih iz Zagreba, a dosta bi nas ispalo s obzirom da pokrivamo još i putne troškove... :neznamkakoti:

za te pare mogu i bend naći :roll:
ipaknećubitiusidjelica
odbjegla nevjesta

PostPostao/la Polesana dana pet stu 27, 2009 11:15 am

odbjegla nevjesta je napisao/la:Bok cure...

Tražim dj-a sa područja Istre ako imate kojeg za preporučiti...
Ne mogu nači na netu ništa osim ovih iz Zagreba, a dosta bi nas ispalo s obzirom da pokrivamo još i putne troškove... :neznamkakoti:

za te pare mogu i bend naći :roll:

Isti taj problem imam i ja: s putnim troškovima i smještajem tebi dođe zapravo isto... Možda bi ti jeftinije došao neki duo? Oni nisu skupi... JA sad pregovaram s nekim, ako nešto bude, javim ti.

Tisa, pliiiiz, možeš poslati i meni playlistu na pp? hvala! :kiss:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mia dana sub pro 19, 2009 5:29 pm

Mislim da ti nije velika, razlika u cijeni između dobrog dj-a i lošeg benda, a dj ti večinom ima kompletni light, ja sam bila na vjenčanju gdje su imali i lasere, čak mi se i njihovo ozvučenje čini bolje nego kod bendova, kad bi se udavala dileme sigurno nebi bilo, a za Joleta nemam, na vjenčanju je jedan vodio program a drugi je puštao muziku; a njihova cijena je bila oko 6000 ili 7000 kn (nisam sigurna), oni se zovu djfredy tim
mia

PostPostao/la Isabella dana pet sij 15, 2010 2:57 pm

čitam postove vezane za dja.
mi naime imamo 200tinjak pjesama koje želimo na svadbi.
dakako da ih možemo dati bendu, ali dal i dj-evi rade po tom principu: puštaju što tražimo od njih?
napominjem, nema stranih (njih bi možda bilo dok se klopa, laganice) niti folka, narodnjaka. pjesme su iz cijele hrvatske, najviše slavonske.
još ako ima light show, jeej, mi bi bili sretni.
ako znate takvog/takve, pošaljite mi kontakt na pm.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la fashionalex dana uto sij 19, 2010 12:59 pm

Pozdrav svima!

Mi smo prije nekoliko dana imali svadbu na kojoj je najslabija karika nažalost bio upravo DJ :-(
Do istoga smo došli putem Interneta, stariji iskusni DJ koji je puštao glazbu u svim vodećim zagrebačkim klubovima, činilo se kao idealan izbor. Kada smo ostvarili kontakt sa dotičnim, prezentirao kao netko tko će cijelo vrijeme aktivno voditi našu svadbu, animirati ljude, najavljivati bitne detalje...
Ništa od toga se nije desilo... Glazbu je puštao slijepo se držeći okvirnog popisa bendova koje smo mu napisali (što je trebalo biti isključivo okvirno), uopće nije pratio atmosferu pa je nakon par pjesama gdje su ljudi (konačno) zaplesali odjednom ubio atmosferu laganicama, glazba mu je cijelo vrijeme preskakala i blokirala što on nije mogao pravovremeno spriječiti jer je pola večeri proveo na šanku...
Naravno da ništa nije najavljivao, gosti ga nisu čuli kada je najavio tortu i darovanje, apsolutni užas..
Vrhunac svega je bio kada je od ponoći do 1,30 puštao laganice i potpuno uspavao goste kojih je veći broj tada i otišao...
Hvala Bogu da smo uzeli tamburaški romski sastav Sa Romalen - kojega toplo preporučujem - koji je nažalost mogao doći tek oko 1,30 no tada su napravili takvu atmosferu da su svi ostali do 5 ujutro i bilo je genijalno.

Nakon svega, pitam se da li DJ uopće može napraviti dobru atmosferu i svima bi na osnovi našega iskustva ipak preporučila band, odnosno tamburaše - platiti ćete malo više no glazba ipak čini atmosferu i o tome će ovisiti kako ćete se zabaviti na vašem vjenčanju.

Ukoliko ipak odlučite za DJ-a, savjetujem Vam da angažirate nekoga isključivo na temelju preporuke.
Također, prilikom razgovora sa DJ-em obavezno naglasite kako Vam je najbitnije da osjeti atmosferu među gostima te da se ne mora držati okvirnog popisa pjesama koje ste mu dali ako primjeti da uzvanici ne reagiraju na isto najbolje.

Vrlo je bitno naglasiti DJ-u da očekujete od njega da ostvari komunikaciju sa gostima, jer Vama treba netko tko će Vas voditi kroz svadbu, Vi sami za to, uz najbolju ambiciju, nećete imati vremena (jer ćete biti rastrgani među gostima).

Eto, nadam se da sam nekome sa ovim savjetima pomogla.

Pozdrav svima!
Zadnja izmjena: Branči; pet tra 02, 2010 10:53 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: nadopuna posta na zahtjev forumašice
fashionalex

PostPostao/la Isabella dana uto sij 19, 2010 2:42 pm

isto tako može bend ubit atomosferu.
stari mi je pričao kako je bio na svadbi gdje bend nije svirao ništa što su mladenci htjeli (već su za želje uzimali novac, inaće su svirali slabo poznate stvari koje doslovce nitko nije ni znao), pa je prije ponoći mladenkin otac rekao da nek se gube il nek počnu svirat što su se dogovorili.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dida dana uto sij 19, 2010 11:34 pm

obrisana reklama, za to reklame postoji određena tema, korisniku izdano upozorenje
Zadnja izmjena: Anonymous; sri sij 20, 2010 10:36 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama
dida

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri sij 27, 2010 5:59 pm

jel imala koja dj žutog ? Mi planiramo njega uzeti pošto imamo neke veze pa eto . ja ga znam sa ovih nekih partija i slično al još nisam vidjela kako radi na vjenčanjima.
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Isabella dana sri sij 27, 2010 7:34 pm

i meni je zapeo za oko
čuli smo se i jako je feri korektan, ne pljuje po drugima i ne nagovara te da baš njega uzmeš
koliko znam plača se nakon svadbe, cijena je normalna a ima svu opremu
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana čet sij 28, 2010 8:10 pm

Isabella je napisao/la:i meni je zapeo za oko
čuli smo se i jako je feri korektan, ne pljuje po drugima i ne nagovara te da baš njega uzmeš
koliko znam plača se nakon svadbe, cijena je normalna a ima svu opremu

kolko je vama rekao? baš me zanima :mig:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Isabella dana čet sij 28, 2010 8:16 pm

3900 mislim, ak se dobro sječam. vama?
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.