Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Što odabrati za obred: zbor, orgulje, ... i po kojoj cijeni?

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: Pjesme za Crkvu

PostPostao/la mala zaggy dana sri ožu 03, 2010 9:34 pm

ja sam dobila ponudu 1800 kn za 6 cura...to je znaci to otprilike...ocito se cijene krecu oko te cifre..
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Re: Pjesme za Crkvu

PostPostao/la Polesana dana sri ožu 03, 2010 11:57 pm

Da cure, cijene su vam cca te... Kad gledate kao udavača, dođe strašno puno (ni ja se nisam odvažila za klapu), ali kad si u toj klapi i kad razmišljaš o zaradi, zapravo ti izgleda malo :mig:
Ali meni je ipak draže dati novce za pjesme u Crkvi nego u sali: meni je to najsvećaniji trenutak, to mora biti veličanstveno! :lovestruck:
Jedino što imam sreće da sam u tim krugovima pa su mi to kolege/prijatelji i nadam se metodi "protuusluge". :idea: :thumbsup:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

Re: Pjesme i glazba za Crkvu

PostPostao/la geceta dana pet ožu 05, 2010 1:52 pm

eh vidis, Ana, i ja sam se nadala s obzirom da mi jedna klapa i duguje uslugu, njena 3 clana...
naravno da kuzim da si i oni zele zaraditi ali ovim mojima je to odmah nakon posla, 2min hoda + 2 faking pjesme. kolika je onda to satnica??? Solisti naplacuju od 200kn na dalje. Jednostavno za nerazvikanu klapu, mislim da je previse. 2000kn u usporedbi s 3000 kn za cvijece koje je ipak rad+materijal+puno vise vremena. Ili si usporedite koliko dajete za bend koji ce svirat od 12 do 5 ujutro! To se sve da na drugacije nacine rjesiti i naplatiti. Kako ti npr zbor uzme samo 200 kn a njih ima puno puno vise? lijepo! jer ne pjevaju uvijek isti, i na kraju mjeseca se zbroji tko je kada pjevao i koliko puta i na osnovu toga dobije placeno.
Da, je, i meni je to najsvecaniji dio, i da, obozavam klape i zeljela bih to ali... sad vise necu biti u OT zoni da ne dobijem po nosu, eto toliko ;-)
btw, Punti, nemojte shvatit osobno, ja sam na ovu svoju klapu ljuta :-)
geceta

PostPostao/la autsajderica dana pet ožu 05, 2010 2:22 pm

zna li netko neku drugu klapu osim tih Punata (za njih nisam čula dok nisam vidjela ovdje na forumu).

ne znam di bi to našla. :ne zna:
autsajderica

PostPostao/la mala zaggy dana pet ožu 05, 2010 5:16 pm

geceta ja se slazem s tobom..ja sam isto mislila u prvi tren da nije to bas tak puno, moraju si zaradit ljudi, ali sam onda stala i razmislila i sjetila se da sam ja, u vrijeme dok sam plesala po tekmama, dobivala manje od 300 kn....plesala sam puuuuuno vise, nego sto oni pjevaju na jednom vjencanju.
tako da sam od pocetnog oduseljenja i stava "moram imati!!!!", dosla do zakljucka da cemo imati tako nesto samo ako nas na kraju ukupni troskovi jako razvesele :D
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Polesana dana ned ožu 07, 2010 12:44 am

Da, gaceta, ako pjevaju samo 2 pjesme onda je to definitivno too much. Možda usiješ naći 2-3 uvježbane cure koje će ti pjevati a cappella, isto će biti super, možda i bolje! :mig: Ne treba nužno biti klapa...
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

Re: crkveni obred, redoslijed, trajanje...

PostPostao/la remenarka dana pon ožu 29, 2010 10:40 pm

pitanje... Jeste li koga angažirale za pjevanje ili sviranje tijekom obreda u crkvi? Ako da, imam nekoliko pitanja:
1. koga ste angažirale?
2. koja je cca cijena toga?
3. koje pjesme su bile u pitanju?

Thnx!
Zadnja izmjena: Branči; pon ožu 29, 2010 11:47 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: postovi prebačeni na pripadajuću temu
remenarka

Re: crkveni obred, redoslijed, trajanje...

PostPostao/la remenarka dana pon ožu 29, 2010 10:54 pm

Nadam se da nije bed kaj pitam za cijenu :ne zna: i ako je to problem, slobodno zanemarite :thumbsup:
remenarka

Re: Što odabrati za crkvu: zbor, orgulje, ... i po kojoj cij

PostPostao/la Una dana pon tra 12, 2010 11:36 am

Ja sam za svoje vjenčanje angažirala jednu curu i orguljaša koji to profesionalno rade po cijeloj Hrvatskoj i jako sam bila zadovoljna sa njima. Izveli su to točno onako kako sam htjela.Cijena nije bila baš mala(1200kn), ali odradili su to jako profesionalno i nije mi žao, jer je ipak to jedan dan u životu, a crkveno vjenčanje mi je važno i htjela sam da bude savršeno.
ako još nekako mogu pomoći,samo pitajte. ;-)
Una

PostPostao/la weadding girl dana ned tra 18, 2010 3:46 pm

** obrisana reklama, korisnici izdano upozorenje radi nepoštivanja pravila o reklamiranju**
Zadnja izmjena: Anonymous; ned tra 18, 2010 8:06 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama, korisnici izdano upozorenje
weadding girl

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri svi 12, 2010 8:20 am

eto da se pohvalim da i ja imam muziku za crkvu... svirat će mi i pjevat blablina kuma... :cheer: :cheer:
baš sam zadovoljna sada... :thumbsup:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana sri svi 12, 2010 8:25 am

znam da ce zvucat glupo ali mi u crkvi imamo zbor koji pjeva...
zar treba uzet nekog posebnog da pjeva za vjencanje?!? :ne zna: :ne zna: :ne zna:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri svi 12, 2010 8:38 am

ribica08 je napisao/la:znam da ce zvucat glupo ali mi u crkvi imamo zbor koji pjeva...
zar treba uzet nekog posebnog da pjeva za vjencanje?!? :ne zna: :ne zna: :ne zna:

ne treba... nego ja nisam željela naš crkveni zbor! a i čovjek koji svira orgulje nije baš nešto...pa sam išla tražit dalje...i eto, blablina kuma dobila posao... :D :D :D
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana sri svi 12, 2010 8:41 am

a onda dobro... vec sam se prepala da i to moram posebno trazit.. ovim mojima nista ne fali meni su ok...
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Polesana dana sri svi 12, 2010 10:00 am

ribica08 je napisao/la:a onda dobro... vec sam se prepala da i to moram posebno trazit.. ovim mojima nista ne fali meni su ok...

Samo se trebaš dogovoriti s njima da ti dođu u subotu, jer im to inače ne ulazi u "opis poslova" :mig:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana sri svi 12, 2010 12:52 pm

Polesana je napisao/la:
ribica08 je napisao/la:a onda dobro... vec sam se prepala da i to moram posebno trazit.. ovim mojima nista ne fali meni su ok...

Samo se trebaš dogovoriti s njima da ti dođu u subotu, jer im to inače ne ulazi u "opis poslova" :mig:

a tako... a dobro... nisam znala.. bila sam na par vjencanja i uvijek su oni pjevali a vjerovatno imas pravo... no nema frke to cu lako...
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Happy Ivy dana sri svi 12, 2010 1:12 pm

Polesana je napisao/la:

točno, samo zamoliš bi li ti pjevali i to bi trebalo biti to.
ja sam angažirala naš zbor mladih (jer su mi puno puno bojli od ove "starije" postave) njih je oko 20-ak s tim da nisu svi subotom slobodni, pa će ih biti oko 10-ak, gitara i orgulje. a kad sam pitala za cijenu, rekli su mi nek im donesemo malo kolača i soka :D
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri svi 12, 2010 2:31 pm

da, negdje je normalno da ti zbor pjeva, ako zamoliš. i ne pitaju ništa.
a negdje se to plaća, kad dolazi sam svoj svirač. mislim, daleko od toga, kad je to kvalitetno izvedeno, isplati se :D
nama i nije bilo nešto u kvaliteti (to mi kuma kasnije rekla, jer sam ja taj dan bila u stanju "sve mi super") :lol: al smo svejedno dali koverticu sviraču.
ipak je došao iz drugog grada i potrudio se (koliko toliko).
a ostali, zbor i ekipa, imali kolača i cuge :raspa:
tangerina

Jelena Mamić- iskustva

PostPostao/la adri-extra dana čet srp 01, 2010 9:22 am

Bok!

Namjeravam angažirati Jelenu mamić da mi pjeva u crkvi, Ave Mariju, Schubert, ali nisam ju nikad čula uživo niti znam ikog da mu je pjevala u crkvi. Dali tko ima iskustva s njom?
Hvala
Zadnja izmjena: vrazichka; čet srp 01, 2010 9:38 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: tema spojena s postojećom
adri-extra

PostPostao/la Ad astra dana uto srp 13, 2010 4:04 pm

*** obrisana reklama ***
Zadnja izmjena: vrazichka; uto srp 13, 2010 5:36 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama, korisnici izdano upozorenje
Ad astra

PostPostao/la tartaruga_2010 dana čet srp 15, 2010 2:49 pm

Tko mi može preporučiti nekoga za sviranje i pjevanje na vjenčanju u Rijeci?
tartaruga_2010

PostPostao/la Buga9 dana sri pro 29, 2010 10:59 am

Mislim da cijene nisu previsoke za zbor, jer većina crkava ni nema na raspolaganju pjevače za vjenčanje. A što se tiče usporedbe sa cvijećem, nemam riječi. Za izlazak zbora da otpjeva par pjesama u višeglasju i da to odradi dobro, potrebno je sati i sati vježbanja. Razlika je u cijeni obreda i cijele mise, a odraditi to ne može svatko i još mora imati stručnu ruku i još uz to i sviranje. Kvaliteta zbora i diktira cijenu. A i sam obred je najsvečaniji čin cijelog vjenčanja.
Buga9

PostPostao/la sivka dana uto sij 04, 2011 8:05 pm

geceta je napisao/la:eh vidis, Ana, i ja sam se nadala s obzirom da mi jedna klapa i duguje uslugu, njena 3 clana...
naravno da kuzim da si i oni zele zaraditi ali ovim mojima je to odmah nakon posla, 2min hoda + 2 faking pjesme. kolika je onda to satnica??? Solisti naplacuju od 200kn na dalje. Jednostavno za nerazvikanu klapu, mislim da je previse. 2000kn u usporedbi s 3000 kn za cvijece koje je ipak rad+materijal+puno vise vremena. Ili si usporedite koliko dajete za bend koji ce svirat od 12 do 5 ujutro! To se sve da na drugacije nacine rjesiti i naplatiti. Kako ti npr zbor uzme samo 200 kn a njih ima puno puno vise? lijepo! jer ne pjevaju uvijek isti, i na kraju mjeseca se zbroji tko je kada pjevao i koliko puta i na osnovu toga dobije placeno.
Da, je, i meni je to najsvecaniji dio, i da, obozavam klape i zeljela bih to ali... sad vise necu biti u OT zoni da ne dobijem po nosu, eto toliko ;-)
btw, Punti, nemojte shvatit osobno, ja sam na ovu svoju klapu ljuta :-)

i ja sam gledala da bi uzeli zbor ili klapu, al onda smo dobili takve ogromne cijene eto baš u tom rangu kao za 2-3 pjesme 2000 kuna njih je 5. a recimo bend košta 10000 kn za cijelu noć, isto 5 ljudi. pa ne znam gdje je tu logika. uzet ćemo nekog onda samo za orgulje za 200 kuna i to je to.
sivka

PostPostao/la Točkica29 dana pon ožu 07, 2011 2:51 pm

obrisana reklama,korisniku izdano iskljucenje zbog visestrukog reklamiranja
Zadnja izmjena: maybelline; pon ožu 07, 2011 3:27 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisan post,korisniku izdano iskljucenje!
Točkica29

PostPostao/la Isabella dana sri svi 11, 2011 7:48 pm

cure, može kakva preporuka za pjevanje i sviranje u crkvi? svečenik nudi za 300kn, dvije žene iz zbora to mogu odraditi, no mislili smo možda uzet nekog drugog.
sviranje na klavijaturama ili gitari, ne orguljama.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.