Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Što odabrati za obred: zbor, orgulje, ... i po kojoj cijeni?

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: Što odabrati za obred: zbor, orgulje, ... i po kojoj cij

PostPostao/la Laetitia101 dana pon tra 01, 2013 1:15 pm

Ma ja muku mučim s glazbom u crkvi... Kako sam inače školovani glazbenik, ne "prolazi" mi ono što nam svećenik nudi u crkvi. Imala sam zamisao da nam za vrijeme same svečanosti u crkvi svira harfistica, ali šokirala sam se kad su mi servirale cijene: od 1700 kn do 2000kn! Za pola sata sviranja! Jedna osoba! :ha:
Pa to je skoro pola prosječne plaće u Hrvatskoj!!! Kada sam svirala (prije nekih 7-8 godina) u crkvama na vjenčanjima ja sam svoj glas i violinu računala 200-300kn. Ako bi se tražila kombinacija orgulja i violine, zvala bih svoju kolegicu i zajedno bi naplatile 500-600 kn ovisno o tome koliko je skladbi trebalo izvesti i jesmo li trebale učiti nešto novo. Znam da je sad sve poskupilo, ali ovoliko???? Računala sam na 1000kn maksimalno. Sad više ne znam što da radim, totalno sam se izbedirala... :shock:
slika
Laetitia101

Marketing:

PostPostao/la Papy04 dana pon svi 06, 2013 8:02 pm

Čitam postove ali ne bas uspjesno :budala: trazim cijene orgulja i pjevacice za obred, još bolje ako je netko imao vjencanje u crkvi "Svi Sveti" u Sesvetama pa mi moze dati konkretnu preporuku, mozda i broj tel. :mig: :mig: bilo bi super, ako ne... može bilo kakva korisna info. :cubice:
Hvala.
slika
[/url]
Papy04

PostPostao/la lilica dana čet svi 16, 2013 6:14 pm

i meni bi trebala preporuka, nesto da je dobro a da nije skupo (200-300 kn max) pa mi molim vas javite u inbox ili ovdje jer sam tek sad pocela o tome razmisljati :neznamkakoti:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la mima21 dana pet svi 17, 2013 10:08 pm

lilica je napisao/la:i meni bi trebala preporuka, nesto da je dobro a da nije skupo (200-300 kn max) pa mi molim vas javite u inbox ili ovdje jer sam tek sad pocela o tome razmisljati :neznamkakoti:

mi orgulje s orguljašicom imamo u sklopu crkve... sreća pa ne moram još i to tražiti.
slika

slika
mima21

PostPostao/la ivancica dana sub svi 18, 2013 10:15 pm

Mi smo imali klapu u crkvi na obredu i sve što mogu reći je :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Grgo i Petra dana sub ruj 19, 2015 3:38 pm

Kolegica i ja surađujemo te pjevamo i sviramo povodom crkvenog obreda vjenčanja. Ja sam orguljaš ( klavijaturist) a ona je sopranistica. Imamo puno iskustva i odrađenih vjenčanja, ne samo u sakralnim prostorima, nego i prostorima otvorenog tipa. Izvodimo razna duhovna djela, moderna i klasična. Ovisno o Vašem odabiru glazbenog programa, mogucnost donošenanja vlastitog instrumenta na mjesto obreda. Djelujemo na području Splita i okolice, cijena po dogovoru.
Za sve informacije i upite, obratite se na brojeve mobitela:
Juric Grgo ( klavijature ) 0958771103
Smodlaka Petra ( sopran ) 0993851328
Grgo i Petra

PostPostao/la Grgo i Petra dana sri sij 06, 2016 3:42 pm

Ja i kolegica izvodimo moderna i klasična duhovna djela, ovisno o odabiru mladenaca. U dogovoru s njima, kreiramo glazbeni program. Ovisno o njihovom odabiru i samom trajanju obreda postižemo vrhunski ugođaj. Ja sam klavijaturist ( orguljaš) a ona je sopranistica. Djelujemo na području Splita i okolice, bliže ili dalje. Također ovisno o odabiru programa, u mogucnosti smo donositi vlastiti instrument na mjesto vjenčanja. Za sve informacije i upite obratite se na brojeve mobitela: Juric Grgo - 0958771103, Smodlaka Petra 0998351328. Cijena po dogovoru.
Grgo i Petra

PostPostao/la karantena35 dana pet sij 08, 2016 11:13 am

Kako Marko lijepo pjeva: https://www.youtube.com/watch?v=wo2o6FPiAfk :loveflag:

Jednostavno :svakacast: :svakacast: :svakacast:
karantena35

PostPostao/la tcujzek dana uto svi 31, 2016 1:10 pm

POštovani, mi smo duo gitara(flauta) i glas ili trio orgulje,gitara(flauta) i glas koji djelujemo na području krapinsko zagorske,zagrebačke i varaždinske županije. Školovani glazbenici sa dugogodišnjim iskustvom u vođenju zborova mladih u crkvi te više od 10 godina uveličavamo svadbene svećanosti u crkvi. Naša cijena je za sam obred duo: 300 kn (+ putni troškovi ovisno o mjestu sviranja) ili za trio 450 kn (+ putni troškovi)
Izvodimo sve crkvene pjesme, strane duhovne šansone te svjetovni repertoar uz dopuštenje svećenika.

Kontaktirati nas možete na 097/7151760 (Tea) ili na mail ttrsinski@gmail.com
tcujzek

Marketing:

Prethodna

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.