Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Glazbene želje na radiju za vjenčanje

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: Glazbene želje na radiju za vjenčanje

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri lip 30, 2010 5:43 pm

blablaca je napisao/la:očito nisi bila te sreće :belj: meni su uvijek pustili što sam naručila i platila sam 50kn :ne zna: bo, valjda je poskupilo ove godine :jesilud:
može riba birat stanicu na kojoj želi želje, ne mora to bit istra :ne zna:
a meni je puno ljepše kad imaš podlogu i pjesmu, čemu samo želje :ne zna: :ne zna: :thumbsdown: i još 60kn za to :thumbsdown:

sve ja to znam, blab... i meni bi bilo super da je na cd-u podloga i da su pustili sve pjesme koje su bile naručene, al eto, nije tako i gotovo...

a riba može dat želje na bilo koju radio postaju, samo što smo mi ovdje,i tamo od kud je ona više orjentirani na radio pazin, tj.radio istra... tako da sumnjam da će njene baka koja je takoreć u rovinju, dat čestitku na radio labin... kužiš??
mogla sam i ja dat čestitke na radio labin, al šta mi to znači kad bi moja zahvala roditeljima i kumovima bila tamo, a sve ostale čestitke na radio istri...

o cijeni neću ni raspravljat... tako je i bok... :ne zna:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la tangerina dana sri lip 30, 2010 5:49 pm

pa nisam ni mislila da da bez dogovora, al u principu, kako sve više manje stavlja uža rodbina te čestitke (dosta se izbacilo da su to svi gosti), onda se o tome i raspitaš.
dakle, moja baka je znala kamo se stavljaju čestitke i da sam ja rekla da se stave na istru, bili bi se potrudili i oni stavili tamo. da bude sve u kompletu :thumbsup: logično, zar ne :D
ja sam čak i s kumovima se konzultirala što i kako ćemo i kamo ćemo :ne zna: u svemu je stvar dogovora
tangerina

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri lip 30, 2010 6:08 pm

ma lako je to kad je samo uža rodbina... al ja sam tek u nedjelju saznala ko je sve poslao čestitke... i šta sad, pola bi imala na r.istri a pola na r.labin?!

nema smisla... :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri lip 30, 2010 6:25 pm

ah znam :zubo:
malo je smiješno i glupavo, al što je tu je... :D
uglavnom, naš cd si čula, mi jako zadovoljni, čak i s izborom pjesama :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la vrazichka dana uto kol 24, 2010 6:59 am

jucer saznala. radio banovina - jedna pjesma 15 kn (sa cestitkom). za cd ne znam, ali cu pitat. to pustaju unutar 7 dana prije svadbe (najcesce zadnji tjedan) i svaku pjesmu pustaju uz cestitku. cini mi se da ce za nas biti ukupno 50-ak pjesama :dani:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Tasha dana uto kol 24, 2010 7:09 am

ja sam bila na banovini rezervirala termin dan prije svadbe, ali sam na kraju osutala, jer je to previse novaca, a ni dragi, ni ja doma ne hvatamo banovinu.. cd ti je 60kn vraze
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto kol 24, 2010 10:11 am

dakle, oni vama puštaju pjesme tjedan prije, a kako ide to plaćanje? recimo, kod tebe vraže, ako imaš 50ak komada, jel to tvoji gosti tebi plate tih 15 kn ili kako :misli: ?

nama je pjesma 50kn, pušta se u nedjelju nakon svadbe, u jednom tiru sve po redu. i to je to. cd (čini mi se) je 70kn i tu smo dobili sve, pjesme i čestitke, jel :raspa:
i da, u principu, nosi si svatko kako želi i da li želi, ja nemam niš s time.
mm i ja smo samo stavili našu zahvalu za roditelje i našu zahvalu za kumove
tangerina

PostPostao/la Tasha dana uto kol 24, 2010 10:20 am

Bla, da ti ja objasnim..

Ne pusta se kroz tjedan, nego od srijede do subote, kako uspijes uloviti termin..naime, po danu se pusta 90 pjesama, ako je netko uzeo svih 90 pjesama, to znaci da se nitko drugi taj dan ne moze ugurati...

Ako je npr. netko u cetvrtak uzeo samo 45 pjesama, onda netko drugi moze uletiti sa 45 (da se popuni tih 90 pjesama)...

Kada smo mi gledali kad cemo, uzeli smo 10.09. (dan prije svadbe..kiti se doma sve, pa bi bilo zabavno...no, shvatili smo da nam je to malo preveliki izdatak, a i doma ni dragi ni ja ne primamo banovinu)..

Tekst koji ide uz pjesmu moze biti standardiziran (oni ti ga daju, pa ti samo napises druga imena mladenaca) ili mozes ti napisati, ali ne textovi ne smiju biti predugacki.

Svaka pjesma dodje 15kn (i da smo mi to uzeli, kumovi bi nam platili cca 10 pjesama, a mi bi ostalo...sto je bio malo preveliki izdatak za nase novcanike)..cd koji se posebno snima dodje 60kn (barem su mi tako rekli kada sam ih ja zvala prije par mjeseci)...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto kol 24, 2010 10:25 am

ok, vrag je napisala da je to 7 dana, no nebitno, jel.
ok sve to kontam, al zar kod vas recimo ti plaćaš čestitku za svaku obitelj koju imaš na svadbi? dakle, za jozu i fumicu, anu i ivana i tako to? ili?
baš neki glupi način, zar ne :ne zna: mislim, cilj je, ako su već čestitke, da ti ih netko sam stavi, jel :ne zna:
tangerina

PostPostao/la vrazichka dana uto kol 24, 2010 10:28 am

mischa kod vas to ide drugacije..mislim interno familijarno.
nama ce njegovi dati 20 pjesama sto ce se pustati svaki dan po 5 (tako nekako), dati ce nam m.ujak i ujna po 10-20, m.kum, i jos par njih. tako da ce se skupiti svaki dan po 15 pjesama (od srijede jel) a mi cemo pokusat termin uhvatiti u petak. na dan svadbe mi je malo :thumbsdown: :thumbsdown:
onad unutar toga oni svakodnevno ubace jos neke mladence. tako da se ne slusa cijeli dan za iste. bar sam ja to nekako shvatila.
a mi cemo dati samo 5, 75 kn cu izdvojiti i to je to
sto se tice cestitke. oni ti procitaju x i y se zene blabla..svu srecu zele baka i dida.. to je cestitka i nakon toga ide pjesma. cestitka je uracunata u cijenu :thumbsup:
edit:
a imas onaj uvod (neki duzi tekst) se placa posebno 100 kn
a to da si sam placas pjesme i sam sebi cestitas je i meni bzv. mi cemo dati tih 5 pjesama kao zahvalu svim gostima i onima koji su dali pjesme za nas.
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Tasha dana uto kol 24, 2010 10:31 am

vrazichka je napisao/la:mischa kod vas to ide drugacije..mislim interno familijarno.
nama ce njegovi dati 20 pjesama sto ce se pustati svaki dan po 5 (tako nekako), dati ce nam m.ujak i ujna po 10-20, m.kum, i jos par njih. tako da ce se skupiti svaki dan po 15 pjesama (od srijede jel) a mi cemo pokusat termin uhvatiti u petak. na dan svadbe mi je malo :thumbsdown: :thumbsdown:
onad unutar toga oni svakodnevno ubace jos neke mladence. tako da se ne slusa cijeli dan za iste. bar sam ja to nekako shvatila.
a mi cemo dati samo 5, 75 kn cu izdvojiti i to je to

Krivo si shvatila...

Mi smo, ponavljam bili rezervirali 10.09. i taj dan bi se pustale samo iskljucivo pjesme za nas...dakle, nitko vise se ne bi mogao ubaciti...

Oni su ograniceni sa brojem pjesama i ako je netko za srijedu npr. vec rezervirao termin sa tih 90 pjesama, tvoje želje se neće moći ubaciti..Takodjer, buduci da su mi frendovi isto uzeli te zelje, pa znam...tesko da ce ti pristati na 5+5+5 pjesama...

A mi nismo mislili zelje stavljati od rodbine, nego bi manje vise pjesme bile od mladenaca za ekipu, roditelje itd...odnosno kumovi su nam htjeli dati novce + roditelji...i to je to..
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto kol 24, 2010 10:35 am

bome, brza zarada. kod nas barem tekstove čitkaraju, ono malo duže. sve ovo što sam stavila na ovu temu je s njihovog radija
tangerina

PostPostao/la Tasha dana uto kol 24, 2010 10:36 am

blablaca je napisao/la:bome, brza zarada. kod nas barem tekstove čitkaraju, ono malo duže. sve ovo što sam stavila na ovu temu je s njihovog radija

Da tekstovi su ti u principu..

"dragim mladencima Petri i Perici sve najbolje u buducem zivotu zele baka Štefica i deda Štef"..i onda krene pjesma
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la vrazichka dana uto kol 24, 2010 10:38 am

blablaca je napisao/la:bome, brza zarada. kod nas barem tekstove čitkaraju, ono malo duže. sve ovo što sam stavila na ovu temu je s njihovog radija

čitaju i na banovini samo sto je to jedna-dvije recenice. a taj uvod sto se placa je najava vjencanja. npr kak ce njegova stara dat 20 pjesama prije pocetka ce procitat m i e se zene tad i tad u tolko sati u crkvi a vecera ce biti tu i tu. svu srecu, zivot pun ljubavi..blabla... i tak natapkas pol stranice teksta zele mama i tata.. onda idu pjesme a cini mi se prije pjesme ide ta kratka cestitka.
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la tangerina dana uto kol 24, 2010 10:42 am

100 kn :dani:
kod nas još i slažu nekako rodbinu, dakle, najprije čitaju čestitke mame i tate, pa nonića itd... ono laganini, da ide nekim tokom.
al to samo na našem radiju.
a ove čestitke na radio istri su sve izmješane. dakle ako i barica i marica i šarica imaju naručenu istu pjesmu, a sve tri su se udavale u subotu, idu tri čestitke za redom, a tek tada pjesma.
isto tako 50 kn platiš, bez obzira na pjesmu.
:thumbsdown:
to je još bolja zarada :D
tangerina

PostPostao/la anamarija dana pet vel 04, 2011 3:26 pm

:loveflag: DAjte neku lijepu cestitku koju bi mogla bratu napisati za vjencanje
anamarija

PostPostao/la blab dana pet vel 04, 2011 5:31 pm

ova tema ima samo tri stranice, nije ju teško prolistati da bi se vidjelo mnoštvo napisanih lijepih poruka :kava:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la **Anchy** dana ned svi 22, 2011 2:35 pm

Tasha je napisao/la:

Da tekstovi su ti u principu..

"dragim mladencima Petri i Perici sve najbolje u buducem zivotu zele baka Štefica i deda Štef"..i onda krene pjesma

Ima i dužih tekstova koje sam ja cula na radio banovini,a ne samo mladencima sve najbolje od toga i toga i onda pjesma.
Meni je radio banovina najbolja,osim kad su mali oglasi onda gasim radio :rofl: :rofl: i tih 15kn po pjesmi i nije baš puno,ima i puno skupljih..

Mislim,moram hvaliti svoj radio,ipak sam ja cura sa Banovine :rofl: :rofl:
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana ned svi 22, 2011 7:19 pm

banovina rulz :thumbsup:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la **Anchy** dana ned svi 22, 2011 10:43 pm

tigerin je napisao/la:banovina rulz :thumbsup:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :cheer:
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ninna...... dana čet ožu 29, 2012 1:23 pm

:bok: :bok: Drage moje.zapela sam kod trazenja stihova, pjesama.. :izivciran: Stvar stoji ovako.uskoro mi se daje seka, e pa sad bi mi trebale najmanje 3 pjesme (vise lagane, romanticne,koje doticu i njenog draagog) normalno, imam par odabranih al misljenje vise osoba ne skodi!! :) Znali itko kakve lijepe sihove za seku....vise misaone, ada nemaju mnogo rimee! Help!!!!! :huh: :huh: :o
Ninna......

PostPostao/la blab dana pet ožu 30, 2012 6:27 am

pa, ima na ovoj temi i više nego lijepih stihova :ne zna: kao želje za glazbene želje na radiju, neznam što tebi treba :ne zna:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

Prethodna

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.