Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Bacanje buketa i podvezice

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Re: Bacanje buketa i podvezice

PostPostao/la samo_njegova dana ned lip 10, 2012 4:41 pm

ja sam bacila svoj buket, tj. cure su se vrtile oko mene u krug, ja sam imala kravatu oko očiju i dala sam ga samo u jednom momentu onoj prema kojoj sam pružila ruku- bolje nisam mogla odabarati :cheer: :cheer:

dragi je bacao podvezicu nakon kaj su mu dečki morali otplesati par pjesama i koreografija :lol: :lol: :lol: podvezica je doletila u ruke dečka od ove frendice koja je dobila buket :cheer: :cheer: :cheer:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la ivancica dana ned lip 10, 2012 11:18 pm

Dragi i ja smo sad u subotu bili na svadbi i on je ulovio podvezicu, a ja buket :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:

Oboje smo se samo raznježili i bili cijelu večer tako cmoljavi :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck:

Uglavnom, dragi nas je najavio rodbini uskoro :cerek: :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana pon lip 11, 2012 11:27 am

ajme :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la jaju dana uto lip 12, 2012 11:44 am

Dani 26 je napisao/la:Recite kaj hocete, al meni je to urucivanje buketa bedastije od bacanja :kava: To urucivanje mi zgleda onak: A jadna, nek se ona jadna iduca uda! :roll:
Ovak ak ga hitis, nek lovi tko hoce :kava:

u principu koiko ja znam kada netko uručuje buket uruči ga svejedno curi koja ili se već udaje ili naveliko priča o tome i u ozbiljnoj je vezi, samo još nemaju svoj datum, pa nevidim u čemu je problem da nekoga tada etiketiramo kao jadnicu.
inače ja sam mislila totalno preskočiti taj dio, ali mi je mama rekla kada se ona udavala 70-tih godina i kada nije bilo američkih običaja, običaj u mom gradu je bio da se buket uruči curi koja se već najavila udavat pa je to bilo kao neka javna najava pred ostalim ljudima da se obilježi iduća udavača.
:D od tada ja razmišljam o toj ideji uručivanja buketa novoj udavači :vjencanje1: , bez ikakvih predrasuda :kava:
slika
jaju

PostPostao/la cina dana uto lip 12, 2012 1:20 pm

mi smo izbacili buket i podvezicu..shvatili smo da nemamo u biti kome ni bacat..svi se pozenili :kava: :lol:

podvezicu mozda kupim za poslije..za spavacu sobu :hopacupa:
slika
cina

PostPostao/la Jogrovan dana sub lip 16, 2012 10:21 am

Mi cemo imat i bacanje buketa i podvezice iako ja nisam za podvezicu nikako :neznamkakoti: Glupo mi da ja sjednem i pred 300 ljudi on mi gura glavu pod haljinu... Neznam ... al kako moramo kombinirat hercegovacke i dalmatinske obicaje moram se prilagodit i nekim njegovim...Dal je vama bio bed kad su vam skidali podvezicu??
Jogrovan

PostPostao/la Nessa87 dana sub lip 16, 2012 10:23 am

Mi smo imali balon eksploziju pa mi nije morao skidati podvezicu.
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la maybelline dana sub lip 16, 2012 10:40 am

ivanitea je napisao/la:Mi cemo imat i bacanje buketa i podvezice iako ja nisam za podvezicu nikako :neznamkakoti: Glupo mi da ja sjednem i pred 300 ljudi on mi gura glavu pod haljinu... Neznam ... al kako moramo kombinirat hercegovacke i dalmatinske obicaje moram se prilagodit i nekim njegovim...Dal je vama bio bed kad su vam skidali podvezicu??

ne,neznam zasto bi mi bio bed,pa ne skida neki stranac,a uostalom ne dogada se ispod nista :D
osim ak nemoze zahvatit pa se malo duze zadrzi :cerek: :rofl:
meni je to bilo fora i svi su se bas nasmijali :D
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la blab dana sub lip 16, 2012 9:27 pm

Meni isto smjesno da bi mi bilo neugodno. Dapace :zubo:
Jedino mm nije skidao podvezicu vec ogromne bapske gace koje je tada bacao :rofl:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la lunna dana sub lip 16, 2012 10:25 pm

ivanitea je napisao/la:Mi cemo imat i bacanje buketa i podvezice iako ja nisam za podvezicu nikako :neznamkakoti: Glupo mi da ja sjednem i pred 300 ljudi on mi gura glavu pod haljinu... Neznam ... al kako moramo kombinirat hercegovacke i dalmatinske obicaje moram se prilagodit i nekim njegovim...Dal je vama bio bed kad su vam skidali podvezicu??

ja to isto nisam tila :lol: isto ko i tebi bilo mi glupo i vec svima prije vjencanja objasnila "da nece meni on zabadat glavo pod suknju dok me ljudi gledaju" :lol: i onda doslo vjencanje,oko 3h bacila ja buket i u roku od 5min se dogovorili da ce on ipak skidat podvezicu :lol: i bilo je kroz simpa i nije mi bilo nimalo neugodno :mig:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la slatkica:) dana ned lip 17, 2012 12:35 pm

ja sam bacala zamjenski buket jer je moj bio jako težak pa bi ozljedila neko dijete :lol:
uhvatila ga je curica od 8 godina jer su se sve odrasle razbiježale :rofl:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la osma putnica dana ned lip 17, 2012 12:42 pm

u nas je podvezica bila u balon eksploziji i nije mi nimalo zaj sta ju nije skida s noge mi...inace sam uzasno skakljiva na bedra tako da sumnjam da bi ju od mog ritanja uspia skinit :rofl: :rofl: :rofl:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Rally_MO dana pon lip 18, 2012 7:12 am

U nas se ne skida podvezica (iako ima nekih koji i to rade), moj je muž bacao kravatu :D :D :D Ja podvezice nisam ni imala pa je ni ne bi mogo skinuti :lol:
Meni nije glupo to skidanje podvezice, ipak ste vas dvoje par... Al mi je bilo ekstremno glupo tjerat da onaj ko je uhvatio podvezicu stavlja je na nogu curi koja je uhvatila buket- ustima... To mi je bilo grozno, ipak bi to mogla biti dva potpuna stranca (hvala Bogu da sam se makla od buketa, jer je podvezicu uhvatio tip s kojim sam davno mutila :rofl: :rofl: :rofl: )
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la cina dana pon lip 18, 2012 10:17 am

ja bila u subotu u svatovima i pocne pjevac iz benda zvat slobodne cure i decke da dodju na podij hvatat buket i podvezicu..mene tetke (neke daljnje) nagovaraju da odem..ja njima hladno - vec sam kaparila salu, ne hvatam ja nista :raspa:

i dobro da nisam isla jer su cura i decko koji su uhvatili morali pred svima tango plesat..ok, bilo je njih simpaticno za vidjet al ja bi poludjela da sam morala jer 90% ljudi tamo nisam nisam znala pa mi je ionak trebalo neko vrijeme da se opustim i plesem
slika
cina

PostPostao/la Jogrovan dana pon lip 18, 2012 5:01 pm

Stavljat podvezicu :budala: :budala: :budala: ?? ma neee.... ovo moj dragi ne smije procitati :) :) :)
Da znam ja da je to on ,ali oko nas 300 ljudi jos.. i ja sam skakljiva ali to je najmanji problem, mene sram.. ali ozbiljno full mi neugodno :) Prezivit cu ja to hehe :)
Jogrovan

PostPostao/la osma putnica dana uto lip 19, 2012 5:37 am

zato ja to nisam ni tila,a oko nas je bilo 80 ljudi..nebi se sigurno osjecala najugodnije..
Bilo je bas fora gledat muske kako gazaju male balone u potrazi za podvezicom :rofl: :rofl:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana sub lip 23, 2012 11:04 pm

jaju je napisao/la:
Dani 26 je napisao/la:Recite kaj hocete, al meni je to urucivanje buketa bedastije od bacanja :kava: To urucivanje mi zgleda onak: A jadna, nek se ona jadna iduca uda! :roll:
Ovak ak ga hitis, nek lovi tko hoce :kava:

u principu koiko ja znam kada netko uručuje buket uruči ga svejedno curi koja ili se već udaje ili naveliko priča o tome i u ozbiljnoj je vezi, samo još nemaju svoj datum, pa nevidim u čemu je problem da nekoga tada etiketiramo kao jadnicu.
inače ja sam mislila totalno preskočiti taj dio, ali mi je mama rekla kada se ona udavala 70-tih godina i kada nije bilo američkih običaja, običaj u mom gradu je bio da se buket uruči curi koja se već najavila udavat pa je to bilo kao neka javna najava pred ostalim ljudima da se obilježi iduća udavača.
:D od tada ja razmišljam o toj ideji uručivanja buketa novoj udavači :vjencanje1: , bez ikakvih predrasuda :kava:

Pa problem je u tome sto se vecina cura ne zeli osjecati kao jadnice :kava:
Ja sam sa svojim muzem bila 8 godina prije nego smo se vjencali i svi oko nas su smatrali da nam je odavno vrijeme bilo za zenidbu (rodbina, prijatelji, pa cak i poznanici). I da, bilo nam je, i planirali smo al nismo imali datum i svejedno bi mi bilo glupo da me frendica izdvoji iz "mase" i uruci mi buket :ne zna: No, ja niti volim biti u centru paznje (sto izdvajanjem iz mase definitivno postajem) niti volim cvijece, mozda je samo u tome problem :kava:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la wedding.dress dana sub kol 04, 2012 8:49 am

mi nećemo imati ni bacanje buketa ni podvezice, valjda ćemo preživjeti :D :lol:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mackica dana pet kol 17, 2012 7:26 am

Molim pomoć. Htjela bih bacati buket, ali neznam koju da pjesmu odaberem curama.Can-can i patkice su mi već preobične, htjela bih nešto originalnije.
mackica

PostPostao/la vrazichka dana pet kol 17, 2012 8:47 am

moje su plesale na "you can leave your hat on" :zubo:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la marija2m dana sub kol 25, 2012 7:40 pm

ja nisam bacala buket niti mi je muž bacao podvezicu.
Meni je jedino kuma i rodica bili samci pa sam kumi dala cvjeće. :buket:
preskočili sve jer je bio glupi dvije cure mučiti oko toga
marija2m

PostPostao/la marija2m dana sub kol 25, 2012 7:46 pm

mackica je napisao/la:Molim pomoć. Htjela bih bacati buket, ali neznam koju da pjesmu odaberem curama.Can-can i patkice su mi već preobične, htjela bih nešto originalnije.

modernije:
All The Single Ladies - Beyonce

Smješnije:
James Bond 007 Movie Theme Music
mission impossible theme song
A je to
marija2m

PostPostao/la wedding.dress dana pet kol 31, 2012 7:50 pm

wedding.dress je napisao/la:mi nećemo imati ni bacanje buketa ni podvezice, valjda ćemo preživjeti :D :lol:

nismo imali ni jedno ni drugo. i preživjeli :lol:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Gummybear:) dana pon ruj 17, 2012 5:30 pm

Ne volim one fantazije kad se cure vrte u krug, a mlada zavezanih očiju daje buket jednoj od njih... :neznamkakoti: Nakon jedne takve svadbe, na kojoj su te sve cure prije tog kruženja morale nešto i otpjevati, kad skužim da će bacanje buketa bježim u wc :D
A da ne govorim o skidanju podvezice zubima pred svim tim ljudima... :budala:

Ja ću svoj buket najvjerojatnije predati njegovoj sestri. Ako se ona ne uda prije :D
slika
Gummybear:)

PostPostao/la lilica dana sub vel 02, 2013 12:26 pm

ja cu bacati buket, a nadam se da mi nece skidati podvezicu nego da cemo ju ubaciti u balone pa nek si traze. moram jos s njim vidjeti, al nije mi najdraza opcija da mi gura glavu pod haljinu pred svima :crvenise:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.