Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Bacanje buketa i podvezice

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Re: Bacanje buketa i podvezice

PostPostao/la Papy04 dana pon tra 29, 2013 12:22 pm

... Citala sam vase postove i dosla na dvije moguce situacije. S obzirom da nikako ne zelimo da mi se povlaci pod haljinu i da se izvodi tko zna što od te podvezice :neznamkakoti: :neznamkakoti:
Biramo izmedju zamjene uloga: ON-buket, JA-podvezicu
ILI
podevzica u 50-ak malih balona skrivena u jednom, pa nek muski malo skacu po podiju, a buket classic ILI PLES OKO STOLACA :ne zna: :ne zna:
Help :idea:
slika
[/url]
Papy04

Marketing:

PostPostao/la lilica dana pon tra 29, 2013 5:46 pm

meni je to s balonima skroz ok, a i cini mi se nekako zabavnije. sto se buketa tice, classic i dalje preferiram :raspa:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Papy04 dana pon tra 29, 2013 6:13 pm

lilica je napisao/la:meni je to s balonima skroz ok, a i cini mi se nekako zabavnije. sto se buketa tice, classic i dalje preferiram :raspa:

Tako mi se nekako cini da i bude... iako bojim se da cu se u medjuvremenu još 100put predomislit :D :D
slika
[/url]
Papy04

PostPostao/la zaručnica dana pon tra 29, 2013 11:19 pm

evo jedan prijedlog tko želi imati tako nešto a da nije klasično buket-podvezica. to sam negdje pročitala da je jedan par imao i moram piznati ideja mi je super. uglavnom,polazilo se od toga da što će mladoženjenim frendovima ženina podvezica..pa je dečko bacao dres a cura neku dobru torbicu i sigurna sam da je rezultat toga bio da se nije trebalo nagovarati uzvanike i prozivati ih da dođu na podij :thumbsup:
zaručnica

PostPostao/la JelenaZG dana pon ruj 23, 2013 8:30 am

Mi smo imali podvezicu u balonima, pa su dečki morali gaziti balone i tražiti,
a ja sam imala povez na očima i cure su bile u krugu oko mene i vrtile se, kad je muzika stala, ja sam samo predala buket :thumbsup:
JelenaZG

Prethodna

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.