Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Darivanje - stajanje u redu, donošenje darova kući ili ...?

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Re: Darivanje - stajanje u redu, donošenje darova kući ili .

PostPostao/la Rally_MO dana pon tra 23, 2012 11:35 am

Ljudi su i sami svjesni različitosti običaja pa se ili sami dosjete ili pitaju kako i šta će biti... Tako je bilo u mojim svatovima
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la lilica dana sub vel 02, 2013 12:50 pm

naci cemo se pred crkvom s gostima tako da cemo zaobici vecinu tih stvari, samo onaj dugacki red i ljubljenje sa svima necemo moc izbjec :ne zna:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Apache dana sub vel 02, 2013 6:10 pm

Budući da ne bude okupljanja ni kod mene ni kod nje, darove koje ljudi donesu budemo primili poslije torte.
slika
Apache

PostPostao/la ivancica dana sri lip 05, 2013 10:02 am

Mi smo to trebali smisliti kako da napravimo a da ne opadne štimung u sali jer smo imali velik broj ljudi na svadbi! U mom kraju je darivanje cijeli tjedan prije, ali budući da to nije bilo izvedivo na taj način, svi su ponijeli sa sobom naravno, njegovi isto to nose sa sobom. Moja je želja bila da to nekako obavimo a da sve ne stane na neko vrijeme, jer je kod njegovih običaj da kad daš poklon, odmah se i slikaš s mladencima.
Tako sam ja došla na ideju da to darivanje obavimo izvan sale. Fotografi su našli u hodniku dobar zid za fotkanje, seke su stajale sa košarama, i svi su njima davali poklone, a s nama se fotkali. I mogu reći da je to bilo super jer svi koji su nam već dali poklone su se unutra nastavili zabavljati, a i kako je tko završio vratio se unutra na zabavu. I svi su nam rekli da im je to bilo predobro, čak je i bend rekao da to još nitko nije imao gdje su svirali i da je prošlo super :D :D :D I stvarno ode previše vremena na to, a ovako nisu ni osjetili.

Samo smo mi osjetili koliko smo stajali :lol: :lol: :lol: :lol:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Prethodna

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.