Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Nešto otpjevati dragom/dragoj na svadbi

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Nešto otpjevati dragom/dragoj na svadbi

PostPostao/la theonly dana uto lis 07, 2008 10:55 am

Nadam se da tu tu spada..
Dekle ja cu vjerojatno nest otpjevati na svojoj svadbi.. nekak svi to od mene ocekuju, al ja sam prilicno trematicna osoba, pa moram rano poceti s pripremama, da ne bude black out i zaboravim text :D

Dakle, slusam savjete kaj da otpjevam..vise me vuce na nest strano; npr. B.Straisand-Woman in Love, Foreigner-I wanna know what love is ili Bangels-Eternal Flame, ev. B. Adams-Heaven..

I da, kak to s muzikom ukolpiti, ima kjoa iskustva (mrs. kaby :D ) dal se s njima treba prije naci, otprobati, il da im donesem midi file.
Ja cu najvjerojatnije to s tatom izvesti, kao neku tocku, mozda malo zamracimo salu i sam pustimo da svijecice u stoljnjacima svijetle (da ne vidim dal me ko gleda :o )

Kaj velite?
I dakle, molim dalje ideje i savjete, sto da otpjevam?
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

Re: Nešto otpjevati dragom/dragoj na svadbi

PostPostao/la Branči dana uto lis 07, 2008 11:04 am

ana je pjevala dragome na svadbi, doduše za vrijeme same ceremonije, pa sigurno ima bezbroj neiskorištenih ideja :D

Od ovih koje si navela ja glasam za Barbru- woman in love!
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la arlenna dana uto lis 07, 2008 11:23 am

moja želja je da mu otpjevam http://www.youtube.com/watch?v=QznmPsdv ... re=related nemogu sad nać onaj njezin orginalni spot..al i ovo je ok...riječi su definitivno za vjenčanje i njaga... pa si poslušaj...možda ti se svidi!
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la theonly dana uto lis 07, 2008 11:27 am

A kad bi bilo najbolje vrijeme da se otpjeva? Ja mislim da cu to u nekoj od pauza, vec kasnije..osim ak me ne ulovi takva trema da odustanem od svega :o
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana uto lis 07, 2008 2:22 pm

i ja glasam za barbaru straisand..a mislim da je najbolje negdje prije rezanja torte..onao sve se zamrači, ljudi misle da ide torta, a kad ono to naša theonly pjeva :bravo: :bravo:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Studentica24 dana uto lis 07, 2008 2:33 pm

Što se tiče izbora pjesma, vjerujem da postoji neka pjesma koja "pripada" vama - "vaša" pjesma, zato mi je glupo bilo što predlagati... :ne zna: :ne zna: Pjesma koju je arlenna predložila je predivna :svakacast: :svakacast: :svakacast: !
Nećeš se prepasti, što ti je... Popij koju prije i sve će biti :cagam: :cagam: :cagam: ! Vrijeme??? Možda poslije torte, kad budeš gotova sa svom procedurom...
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana uto lis 07, 2008 3:18 pm

Ja isto glasam za vrijeme možda prije ili iza torte... to je već oko ponoći, ljudi su dobro raspoloženi i bit će super :cagam:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la arlenna dana uto lis 07, 2008 3:53 pm

da definitivno prije ili poslije torte! raspoloženje je super a onda nastupaš ti! :cagam:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana uto lis 07, 2008 7:10 pm

joj, super tema! theonly, mislim da je to stvarno predivno i znam da što god odabereš dragi će biti dirnut :cerek: ...slično je i kod nas, imat ćemo karaoke, i nekako smo se počeli zezati kako bi bilo da si nešto otpjevamo pa je moj dragi počeo pjevati na veliko, i svaki put kad ga pitam da što toliko pjeva on kaže da se priprema za pir... :rofl: mene je isto trta zbog svih razloga koje si i sama navela i još ne znam dal ću se ohrabriti ili ne...zato navijam za tebe! :cheer: :grli:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Katriona dana uto lis 07, 2008 7:12 pm

theonlyfuse je napisao/la: mozda malo zamracimo salu i sam pustimo da svijecice u stoljnjacima svijetle

a ovo mi djeluje baš romantično i prepredivno... :cerek:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la theonly dana uto lis 07, 2008 9:10 pm

je studentice, imamo naravno jednu samo nasu stvar, al malo je netipicna, a mislim i da 99% svatova nije nikad culo za nju..a to je unintended-od muse-a. Pa sam eventualno zamislila prvo tu neku ljubavnu ko Barbaru-woman in love, a onda tu..koja je isto ljubavna, al netipicna..
ova btw (al prije neg poslusate zamislite zamracenu salu, samo svjecice pod stoljnjacima i na stolovima svijece, i bratic me prati na gitari..)
http://www.youtube.com/watch?v=XYJEKh9OqEY

what say you :D
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Studentica24 dana uto lis 07, 2008 11:10 pm

Draga, meni je pjesma :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: ...
Počni vježbati, malo je visoka :cerek: :cerek: :rofl: :rofl:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana sri lis 08, 2008 9:13 am

Pjesma je super, a kolko vidim bratić neće imati gnjavaže sa nekim sviranjem... :D

I u potpunosti te razumijem theonly, naša pjesma je od Led Zeppelina, i kome god da to spomenem svi naprave zbunjenu facu "kaj?" :rofl:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Reina dana sri lis 08, 2008 12:42 pm

meni moj muž nije otpjevao pjesmu, ali mi je zato pročitao dio jedne predivne ljubavne pjesme od marina držića. zato jer ja njega obožavam, pišem i diplomski rad vezan za držića, pa me dragi odlučio iznenaditi. tako je bio sladak i nervozan... :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: :vjencanje1: :grli:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la theonly dana čet lis 09, 2008 8:53 am

a Reina to je stvarno lijepo :10od10:

Studentice, a ja sam ti stari zboras i bila na dosta festivala, tak da s pjevanjem nije tak frka, vise s tremom. al to bum kak si rekla otpilil s malo jegera il neceg :D
Branci, zato sam ja eventualno mislila neku tak all time favourite otpjevat, pa jos onda ovu samo nasu..
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Principessa dana čet lis 09, 2008 12:05 pm

5rich je napisao/la:i ja glasam za barbaru straisand..a mislim da je najbolje negdje prije rezanja torte..onao sve se zamrači, ljudi misle da ide torta, a kad ono to naša theonly pjeva :bravo: :bravo:

...i meni je ovo super ideja
slika
slika
Principessa

PostPostao/la bedacha dana čet lis 09, 2008 12:31 pm

Ja glasam za ovu Foreigner-I wanna know what love is :D nažalost na poslu mi ne rade zvučnici pa nemrem čuti ovu vašu pjesmu... :neznamkakoti:
ali to ipak ti znaš najbolje... mislim da bi trebala pjevati nakon rezanja torte tak da ljudi još dugo budu pod dojmom, a ne da te torta zasjeni... :cerek:
ja na žalost ne znam pjevati, jednostavno grozno zvučim i ne želim to priuštiti gostima :rofl: ali zato će meni moj dragi pjevati 3 pjesme...
njemu su iz banda rekli da bi jedan dan trebao doći s njima na probu... ipak da se malo usklade, a i drugačije to zvuči s mikrofonom...
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana pet lis 10, 2008 10:28 am

moj tata bi najradje sam svirao na svadbi (sad je sestricni svirao s 2 frenda i bili su :svakacast: :svakacast: ), al ipak, nemre tata biti muzika.. No, mene bu on pratio, ak bum pjevala nest osim Unintended-a-koji bum sigurno, tak da bum i s njim to uvjezbala.. Al toga me i najvise strah, ja se sam zato ne bavim pjevanjem jer smo se stalno posvadjali, on me stalno kritizirao, pa daj ovak, daj onak, i ja poludim. Nekak, dok mi drugi vele prihvatim, al od njega ne. odma se durim i nemrem si pomoci :neznamkakoti:
No moram se skockati i na vrijeme to s njim uvjezbati, a da dragec ne cuje.. I mislim da, kak god bu me prala nervoza radi toga, da je vrijedno vidjeti iznenadjenje u njegovim ocima..a nadam se i odusevljenje :o
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana ned lis 12, 2008 4:43 pm

theonlyfuse je napisao/la:I mislim da, kak god bu me prala nervoza radi toga, da je vrijedno vidjeti iznenadjenje u njegovim ocima..a nadam se i odusevljenje :o

pa naravno, u tome je cijela poanta svega! ma, naravno da će biti oduševljen, kako ne bi bio...ah, totalno romantično... :cerek:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la miga24 dana uto stu 18, 2008 4:18 pm

Hm pjevati...da...
U životu sam se, hvala ti bože, napjevala. I po zborovima i ovak, ali trema je ostala...i predstavlja mi veliki problem.
Voljela bih i sama nešto odpjevati na našoj svadbi i dragom i frendicama,ali uz tu tremu postoje još dva problema zbog kojih ću si još dobro razmisliti...Prvi je taj da sam prije 5 godina uspjela probušiti bubnjić skokom na glavu u more i naravno da su mi se tonalitet a i sluh značajno pošeremetili tako da na žalost to više ne zvući ni približno ko prije... :neznamkakoti: ,a drugi je taj da me moj dragi ne voli baš slušati kad pjevam(nije li divan,ljubav moja :grli: :kava: ?)- pa si mislim,čemu mu pjevati kad me ne voli čuti,jel,i mučiti i sebe i njega...
A sve curke koje bar razmišljaju o tome-go for it!!!
I moj odabir od gore navedenih pjesama bi bio Brian Adams-Heaven!
27.06.2009. -The day I married my best friend!
miga24

PostPostao/la bubamara dana pon stu 24, 2008 3:24 pm

Ja sam htjela otpjevati našu omiljenu pjesmu, ali problem je u tome što je ta pjesma španjolska i dečki iz benda ju neće znati odsvirati... :neznamkakoti:
slikaslika
bubamara
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana pon stu 24, 2008 5:48 pm

Valentina je napisao/la:Ja sam htjela otpjevati našu omiljenu pjesmu, ali problem je u tome što je ta pjesma španjolska i dečki iz benda ju neće znati odsvirati... :neznamkakoti:

A da im snimiš na cd, pa da nauče do svadbe? Dobrom bendu nije problem naučiti neku extra pjesmu za mladence :thumbsup:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la bubamara dana pon stu 24, 2008 10:47 pm

Branči je napisao/la:
Valentina je napisao/la:Ja sam htjela otpjevati našu omiljenu pjesmu, ali problem je u tome što je ta pjesma španjolska i dečki iz benda ju neće znati odsvirati... :neznamkakoti:

A da im snimiš na cd, pa da nauče do svadbe? Dobrom bendu nije problem naučiti neku extra pjesmu za mladence :thumbsup:

Mogu pokušati. Možda i budu od volje za to! Meni je neugodno gnjaviti ih, kao da ih ne plaćam da sviraju... Hvala!
slikaslika
bubamara
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la theonly dana uto stu 25, 2008 11:22 am

samo daj Valentina! a o kojoj se pjesmi radi?
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la bubamara dana sri stu 26, 2008 10:23 am

theonlyfuse je napisao/la:samo daj Valentina! a o kojoj se pjesmi radi?

http://www.youtube.com/watch?v=UvkFJrPzSpw
ili
http://www.youtube.com/watch?v=ZvsaVj3LjHY
najvjerojatnije prvu.
Mi smo neko vrijeme živjeli u Španjolskoj, tako da znamo dosta španjolskih pjesama, a taj život u Španjolskoj je bitno utjecao na razvoj naše veze.
slikaslika
bubamara
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.