Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Izbor crkve i kapelice (komentari, savjeti)

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Izbor crkve i kapelice (komentari, savjeti)

PostPostao/la taja.dj dana sri ruj 10, 2008 9:46 am

Crkva Sv. Vinka-Frankopanska
Da li ima netko tko se tamo vjenčao ili bio na vjenčanju?
Zadnja izmjena: Branči; pet sij 16, 2009 1:32 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: spojene teme o crkvama
1.5.2009.
taja.dj

Marketing:

Re: Crkva Sv. Vinka-Frankopanska

PostPostao/la mare dana uto stu 11, 2008 7:33 pm

Ni jedno, ni drugo :ne zna:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Re: Crkva Sv. Vinka-Frankopanska

PostPostao/la taja.dj dana uto stu 11, 2008 11:49 pm

Odlučila sam ipak u Sv. Marka... navodno da gore ne zapisuju još vjenčanja i termine za 2009.g.,
valjda ne budemo izvisili.

Sad idemo na zaručnički, pa ću sa potvrdom u crkvu.
1.5.2009.
taja.dj

Petrova crkva- Vlaška, Zagreb

PostPostao/la samo_njegova dana pon sij 12, 2009 12:18 pm

Drage moje,

jel znate koge da se ženio u Petrovoj crkvi?

Naime, to je Crkva u kojoj sam primila sve sakramente i voljela bih da mi svadba jednog dana bude u njoj pa me zanimaju vaši dojmovi?

Puseki!
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

Crkva Sv. Marka-Gornji Grad

PostPostao/la taja.dj dana pet sij 16, 2009 12:21 pm

Da li ima netko s foruma da se vjenčao u ovoj crkvi ili planira ili znate nekoga da se vjenčao?

Jedine info koje imam su da svećenik ne da čestitanje u crkvi što mi je ok i da se može doći sa "svojim" svećenikom.

Ja planiram imati jedan zbor samo ne znam da li bi dali da pjevaju na misi i još neke sitnice oko uređenja me zanimaju.

Nadam se da ćete mi pomoći.

HVALA
1.5.2009.
taja.dj

Re: Crkva Sv. Marka-Gornji Grad

PostPostao/la Branči dana pet sij 16, 2009 1:29 pm

taja.dj je napisao/la:Da li ima netko s foruma da se vjenčao u ovoj crkvi ili planira ili znate nekoga da se vjenčao?

Jedine info koje imam su da svećenik ne da čestitanje u crkvi što mi je ok i da se može doći sa "svojim" svećenikom.

Ja planiram imati jedan zbor samo ne znam da li bi dali da pjevaju na misi i još neke sitnice oko uređenja me zanimaju.

Nadam se da ćete mi pomoći.

HVALA

ja ti nemam baš puno informacija koje trebaš, bila sam jednom davno na vjenčanju u toj crkvi i moj sveopći dojam je bio odličan.
što se tiče uređenja, imali su nekoliko cvjetnih aranžmana na onim stalcima, izgledalo je baš lijepo.
Branči
Admin
Admin

Re: Izbor crkve i kapelice (komentari, savjeti)

PostPostao/la Mujer_latina dana pet sij 16, 2009 2:13 pm

Jel netko ima kakva iskustva ili saznanja o vjenčanju u Crkvi sv. Blaža? meni su rekli da informacije o obredu, kićenju crkve i sviračima mogu saznati od župnika na sastanku s mladencima, koji trebam ugovoriti mjesec dana prije vjenčanja...znači ja do tada ne znam ništa o ničemu...to m i je rekla ta gl. časna koja upisuje termin vjenčanja...i šta sad? web stranica nije updejtana od 2007, a mene to stvarno zanima...
Mujer_latina

PostPostao/la stepford wife dana pet sij 16, 2009 3:04 pm

a da probaš nazvati župnika?
ja sam svojeg zvala prvi put, da ugovorim termin itd... :ne zna:
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Mujer_latina dana pet sij 16, 2009 3:22 pm

Kad je kod nas ta neka starija časna sestra zadužena za administraciju...a sastanak sa župnikom se mora ugovoriti i to samo za tu bližu pripremu mladenaca...poslije mise župnik ode ravno u sakristiju..ne ostaje u Crkvi kako bi pričao s ljudima kao u nekim crkvama...da ga nazovem i pitam vjerojatno bi mi isto rekao da će mi to reć na tom sastanku, sigurno ne bi pregovarao sa mnom o tome preko telefona...a budući da na zaročnički isto ne mogu u svoju župu jer dragi radi uvijek navečer pa idemo kad će imat godišnji nema šanse ni da ga tamo sretnem...
Mujer_latina

PostPostao/la stepford wife dana pet sij 16, 2009 3:25 pm

uf, pa ne mogu vjerovat da ne možeš danas više ni popričati sa župnikom, a da nema komplikacija....a da odeš na ispovijed? :D :rofl:
pa fino prije "bogu hvala" izložiš svoj problem?
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Mujer_latina dana pet sij 16, 2009 8:34 pm

hehehe... :rofl: Cure, zakon ste!!!
Mujer_latina

PostPostao/la Lilla0901 dana uto vel 17, 2009 3:06 pm

Nedavno sam zvala crkvu da se malo rarspitam, oko uređenja, koliko love treba itd...
svećenik nam baš i nije puno pomogao, jer bi mi trebali osobno doć (bili smo nekoliko puta a njega nije bilo)
ukratko što me je najviše šokiralo je to da ako će se ispred crkve bacati riža, latice, bonboni i sl. moramo posebno platiti
200 kn za čišćenje. :shock1:
aj mi recite jel to još gdje postoji ili samo kod nas u Sisku?
22.05.2010 moja jedina ljubav i ja reči će mo sudbonosno DA

slika
Lilla0901

PostPostao/la Branči dana sri vel 18, 2009 1:17 am

Lilla0901 je napisao/la:Nedavno sam zvala crkvu da se malo rarspitam, oko uređenja, koliko love treba itd...
svećenik nam baš i nije puno pomogao, jer bi mi trebali osobno doć (bili smo nekoliko puta a njega nije bilo)
ukratko što me je najviše šokiralo je to da ako će se ispred crkve bacati riža, latice, bonboni i sl. moramo posebno platiti

Što da ti kažem, šokantno :neznamkakoti:

Al barem vam dopušta bacanje riže i latica, negdje to izričito zabranjuju.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Reina dana sri vel 18, 2009 9:10 am

Lilla0901 je napisao/la:Nedavno sam zvala crkvu da se malo rarspitam, oko uređenja, koliko love treba itd...

nama su rekli da ne bacamo rižu jer ona može oštetiti taj njihov granit (ili što već) ispred crkve.
ali ja nisam niti željela rižu, pa da mi završi u kosi. :nene:

bacali smo latice. s tim nisu imali problem. :lovestruck:
inače ima crkava koje ne daju da se išta baca. npr. crkva u masimiru - sv. jeronima.
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la taja.dj dana sri vel 18, 2009 8:36 pm

Jel' zna netko jel' mogu latice u crkvi Sv. Marka? Mislim da ih je Iva Majoli imala :belj: hehe
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la Dupina dana pet svi 01, 2009 1:36 pm

da li je netko bio na vjenčanju u crkvi u Palmotićevoj ulici?ne znam kako se zove,ali je navodno jako lijepa.
slika
Dupina

PostPostao/la samo_njegova dana pet svi 01, 2009 3:44 pm

Dupina je napisao/la:da li je netko bio na vjenčanju u crkvi u Palmotićevoj ulici?ne znam kako se zove,ali je navodno jako lijepa.

ja sam bila prošle godine u 8. mjesecu.. crkv ase zove Crkva Srca Isusovog i sve mise, pa tako i one vjenčane su prekrasne.. predobar zbog i svećenik :thumbsup: :thumbsup: :10od10: :10od10:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mrugi dana ned svi 03, 2009 11:33 am

:bok:

Jel netko imao vjenčanje u crvi sv. Ante Padovanskog (Sveti Duh) ili bio na vjenčanju, cula sam da nece vjenčati parove koji žive zajedno. Pa da li ima tko kakvih saznanja?
19.06.2010.
Obuci haljinu, cipele najljepše što imaš, na lice stavi smijeh, a ja ću doći po tebe...
http://www.youtube.com/watch?v=sWWFALZzy6s

ŽIVOT JURI K'O BRZI VLAK, DOK TREPNEŠ OKOM VIŠE NISI MLAD, OČI SU MI UMORNE I SNENE, DANI POSTAJU USPOMENE....
http://www.youtube.com/watch?v=5PlqqyddCf8
mrugi

PostPostao/la Branči dana ned svi 03, 2009 5:37 pm

mrugi je napisao/la::bok:

Jel netko imao vjenčanje u crvi sv. Ante Padovanskog (Sveti Duh) ili bio na vjenčanju, cula sam da nece vjenčati parove koji žive zajedno. Pa da li ima tko kakvih saznanja?

Ovo mi je prvi glas o tome, inače je to na glasu kao jedna od "normalnijih" župa u Zg (npr. mogu se krstiti djeca nevjenčanih parova, što u drugim crkvama ne dopuštaju ako roditelji nisu vjenčani u crkvi).
Ja sam bila tamo na jednom vjenčanju, bio je mladi i simpatičan župnik, i mladenci su se s njime sve dogovorili kako su htjeli. tak da zbilja nemam pojma za ovo što si napisala, al možda se promijenio župnik? :ne zna:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la samo_njegova dana pon svi 04, 2009 7:40 am

dragi je bio u toj crkvi na svadbi prijatelja koji su živjeli zajedno 2 godine prije braka i imali su bebu koju su krstili taj dan kad su se ženili i sve su obavili bez problema.. ;)
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la thinkblue dana pon svi 04, 2009 9:19 am

Mujer_latina je napisao/la:Jel netko ima kakva iskustva ili saznanja o vjenčanju u Crkvi sv. Blaža? meni su rekli da informacije o obredu, kićenju crkve i sviračima mogu saznati od župnika na sastanku s mladencima, koji trebam ugovoriti mjesec dana prije vjenčanja...znači ja do tada ne znam ništa o ničemu...to m i je rekla ta gl. časna koja upisuje termin vjenčanja...i šta sad? web stranica nije updejtana od 2007, a mene to stvarno zanima...

I ja se udajem u toj crkvi, al nemam nista vise informacija od tebe.. :neznamkakoti:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tasha dana pon svi 04, 2009 9:27 am

Bedacha se htjela udati u toj Crkvi, koliko ja znam, pa vam mozda ona moze dati koju dodatnu informaciju...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana pon svi 04, 2009 10:08 am

mrugi je napisao/la::bok:

to je polovično moja župa... i znam nekoliko frendova koji su se tamo vjenčali a prije toga su živjeli zajedno nekoliko godina, tako da očito to dopuštaju!
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana pon svi 04, 2009 10:11 am

Branči je napisao/la:Ja sam bila tamo na jednom vjenčanju, bio je mladi i simpatičan župnik, i mladenci su se s njime sve dogovorili kako su htjeli. tak da zbilja nemam pojma za ovo što si napisala, al možda se promijenio župnik? :ne zna:

župnik je još uvijek mladi onaj... i znam da se stvarno s njim može sve dogovoriti... ako budem bila u prilici pitam frendicu koja se nedavno udavala a prije toga je živjela skupa sa dragim nekoliko godina, pa javim!
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mrugi dana pon svi 04, 2009 6:54 pm

Cure hvala vam, mi se planiramo u toj župi vjenčati, al su nam jedni poznanici rekli da nas svečenik neće htjet vjenčati jer živimo zajedno.
Hvala cure na informacijama, mi idemo nekad tamo a nekad na kustošiju na misu jer naša župa je još u izgradnji i svečenici su činili skroz ok, al nisam bila kod nikog na vjenčanju.

Hvala cure još jednom, puno mi je lakše :kiss:
19.06.2010.
Obuci haljinu, cipele najljepše što imaš, na lice stavi smijeh, a ja ću doći po tebe...
http://www.youtube.com/watch?v=sWWFALZzy6s

ŽIVOT JURI K'O BRZI VLAK, DOK TREPNEŠ OKOM VIŠE NISI MLAD, OČI SU MI UMORNE I SNENE, DANI POSTAJU USPOMENE....
http://www.youtube.com/watch?v=5PlqqyddCf8
mrugi

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.