Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

dolazak po mladu

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Re: dolazak po mladu

PostPostao/la bird_on_the_wire dana uto tra 17, 2012 11:59 am

još samo tri mjeseca i eto mog čekanja da dragi dođe :cerek: moran priznat da mi nikako nisu jasna (pogotovo u današnje vrime, kad svi rade i sve i sve je normalno) iščuđavanja kad kažemo da neće biti prodavanja mlade ili da nećemo nakon što dragi dođe po mene ići natrag u stobreč kod njega (helloooo to je po ure vožnje)...kao da sam rekla da ću se na vjenčanje obući u crnog vraga :neznamkakoti: :neznamkakoti: kad dođu po mene, dobit će revere, bit će harmonikaš, pivat će mi 'izađi mala' (fuj!) i to je to! i stvarno mi je dosta tih čuđenja!

JEL STVARNO TOGA NEĆE BIT??? MA JEEEE!!!!!!! :pop:

uh morala sam se ispuhati :o
slika
žena, majka, UDAVAČA :raspa: 21.07.2012. :lovestruck:
bird_on_the_wire

Marketing:

PostPostao/la tanja2301 dana uto tra 17, 2012 12:13 pm

bird_on_the_wire je napisao/la:još samo tri mjeseca i eto mog čekanja da dragi dođe :cerek: moran priznat da mi nikako nisu jasna (pogotovo u današnje vrime, kad svi rade i sve i sve je normalno) iščuđavanja kad kažemo da neće biti prodavanja mlade ili da nećemo nakon što dragi dođe po mene ići natrag u stobreč kod njega (helloooo to je po ure vožnje)...kao da sam rekla da ću se na vjenčanje obući u crnog vraga :neznamkakoti: :neznamkakoti: kad dođu po mene, dobit će revere, bit će harmonikaš, pivat će mi 'izađi mala' (fuj!) i to je to! i stvarno mi je dosta tih čuđenja!

mudro zboriš,samo se ispuši...ma kako nisi znala da se to mooora :D šuti,dobro si i rekla kao crnog vraga... :svakacast: ja sam navikla na ispade od svekra i svekrve al nemojte se u ovo mješat ,mi jedno oni drugo Bože moj velike sramote ma mi nećemo uopće imat dolazaka nego ćemo se nalaziti pred crkvom tj gosti al nekima to uopće nije jasno :izivciran: no,lijepo se malo ispuhat a da to nije dragi koj kaže a znaš kakvi su moji :neznamkakoti:
tanja2301

PostPostao/la bird_on_the_wire dana uto tra 17, 2012 12:53 pm

mi smo se dvaput već zakačili sa mojom i njegovom mamom (njih dvi protiv nas tj. mene :D ) al onda su shvatili s kim imaju posla :terminator: pa su nas za sada one pustile na miru!
slika
bird_on_the_wire

PostPostao/la tanja2301 dana uto tra 17, 2012 12:57 pm

bird_on_the_wire je napisao/la:mi smo se dvaput već zakačili sa mojom i njegovom mamom (njih dvi protiv nas tj. mene :D ) al onda su shvatili s kim imaju posla :terminator: pa su nas za sada one pustile na miru!

hahahahah :rofl: a ništa sad znam šta mi je činiti :svakacast:
tanja2301

PostPostao/la InLove dana pet tra 20, 2012 12:55 pm

:bok:

Mi cemo se okupiti u crkvi, uz to da se dragi i ja idemo poslikati prije toga :) tako da cemo on i ja doci zajedno pred crkvu.
Jos uvijek nisam u glavi osmislila kako ce to izgledati - hocemo li okititi goste pred crkvom ili tek u sali, hoce li nas gosti docekati pred crkvom il i u crkvi... ali sam sto posto sigurna da ne zelim da dolaze po mene.

Moja mama je imala ideje i forsiranja, ali je odustala :D Njegovi nisu nista rekli, iako jos uvijek imaju vremena :)

Jeste li vi curke koje ste se nalazile sa svima kod crkve, isle s dragim do tamo ili odvojeno od njega?
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la slatkica:) dana pet tra 20, 2012 1:35 pm

ja sam planirala s dragim se nać na slikanju i idemo zajedno u crkvu-mi ćemo se slikat na gornjem gradu a vjnećanje je u sv.marku pa ćemo tih par metara prošetat :D
gosti se okupljaju pred crkvom i svi zajedno ulaze.

ali mi nećemo kitit ni goste ni aute :ne zna:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la bird_on_the_wire dana pet tra 20, 2012 1:52 pm

InLove, moja rodica je imala okupljanje pred crkvom - kući nas je bilo samo 10ak od najuže rodbine koji smo pomagali sa uređivanjem taj dan! Dragi je došao kod nje sam sa svojim kumom (zači bez njegove rodbine) i onda su išli skupa u crkvu (mladenci i kumovi)! Iako je on 'došao' po nju doma, nije bilo ničega što inače bude - ni svatova, ni muzike ni hrane, ni foto, ni kićenje! I bilo je OK ;)
slika
bird_on_the_wire

PostPostao/la thinkblue dana sub tra 21, 2012 1:01 pm

bird_on_the_wire je napisao/la:još samo tri mjeseca i eto mog čekanja da dragi dođe :cerek: moran priznat da mi nikako nisu jasna (pogotovo u današnje vrime, kad svi rade i sve i sve je normalno) iščuđavanja kad kažemo da neće biti prodavanja mlade ili da nećemo nakon što dragi dođe po mene ići natrag u stobreč kod njega (helloooo to je po ure vožnje)...kao da sam rekla da ću se na vjenčanje obući u crnog vraga :neznamkakoti: :neznamkakoti: kad dođu po mene, dobit će revere, bit će harmonikaš, pivat će mi 'izađi mala' (fuj!) i to je to! i stvarno mi je dosta tih čuđenja!

Hehe, kad se sjetim toga "Zar stvarno necete /dodaj po zelji/??!" odvalim se od smijeha. Sada. Tada mi bas i nije bilo tako smijesno. Dragi i ja smo zivjeli zajedno i prije vjencanja i nismo htjeli glumiti nista oko dolazenja njega po mene i tako. Fotografi su nam dosli doma, slikali smo se u nasem dvorstu, u miru smo rucali zajedno prije no sto smo krenuli, on nas je lijepo dopeljao do crkve. Meni savrseno. :thumbsup:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sub tra 21, 2012 8:07 pm

bird_on_the_wire je napisao/la:pivat će mi 'izađi mala' (fuj!)

:lol: :lol: :lol: :lol:

ja sam ih zahebala tako da sam ih docekala na stepenicama od vrta-tj. vec sam bila vani pa nisu mogli pivat da izadem :lol: :lol: :lol: :lol:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la bird_on_the_wire dana sub tra 21, 2012 8:37 pm

lunna je napisao/la:ja sam ih zahebala tako da sam ih docekala na stepenicama od vrta-tj. vec sam bila vani pa nisu mogli pivat da izadem :lol: :lol: :lol: :lol:

:pop: :pop:

ja sam jednom davo rekla dragome da je to užasna pisma, na šta je on odgovoria: dobro, ja ću reć svojima da tebi pivaju: izađi velika! :lol: :lol:

:al svejedno je fuj:
slika
bird_on_the_wire

PostPostao/la Gummybear:) dana pon ruj 17, 2012 5:46 pm

Moj dragi želi da imamo okupljanje svatko kod svoje kuće pa da oni svi dolaze po mene i da onda svi neko vrijeme budemo kod mene pa onda u crkvu :budala:
Ali kako ja ne volim sve te nepotrebne fantazije, okupljanje ćemo napraviti u hotelu u kojem je svadba, a nas dvoje ćemo doći zajedno nakon fotografiranja :)
Njegovu mamu sam uspjela nagovoriti na to, moja se još premišlja, a tate su neutralni :D

A kod kuće će nam biti samo najbliža rodbina i rodbina koja će spavati kod nas.
slika
Gummybear:)

PostPostao/la zekonja2312 dana uto ruj 18, 2012 7:23 am

Gummybear:) je napisao/la:Moj dragi želi da imamo okupljanje svatko kod svoje kuće pa da oni svi dolaze po mene i da onda svi neko vrijeme budemo kod mene pa onda u crkvu :budala:
Ali kako ja ne volim sve te nepotrebne fantazije, okupljanje ćemo napraviti u hotelu u kojem je svadba, a nas dvoje ćemo doći zajedno nakon fotografiranja :)
Njegovu mamu sam uspjela nagovoriti na to, moja se još premišlja, a tate su neutralni :D

A kod kuće će nam biti samo najbliža rodbina i rodbina koja će spavati kod nas.

mi smo isto imali okupljanje u hotelu i bilo je super :jig:
mi smo se fotkali prvo sami, pa s kumovima i onda je počela svirati klapa na terasi hotela a mi smo izašliiii :cerek:
baš je bilo wooow :cerek: :cerek: :cerek:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la sunqueen dana pet lis 19, 2012 4:23 pm

kod nas klasika - njegova svita se okupi kod njega, zajedno s muzikom po mene, a onda svi pomalo prema crkvi (autima, iako je crkva 500-1000m od moje zgrade :belj: ) - ma zapravo, to je praktično jer onda svi zajedno pičimo prema restoranu gdje bu svadba :jig:
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la Plesala je jedno ljeto dana sri pro 26, 2012 12:09 am

Po tom sam pitanju ja užasna. Kad dođe taj dan već bismo trebali živjeti skupa i blesavo mi je sad doć doma i nekaj glumatat. Živim u zgradi i nisam planirala nikog iz zgrade zvati ( jer mi planiramo tj. ja :shock1: :budala: dragi još uvijek drobi nešto, malo vjenčanje ).... želim da se nađemo pred crkvom, al ne znam kako će svio moji reagirat i što će njegovi reći...

uopće se bojim bilo kakvog objavljivanja jer ću ispasti čudakinja :huh:
slika
Plesala je jedno ljeto

PostPostao/la lilica dana pet sij 04, 2013 6:35 am

ma sta te briga kako ce drugi reagirati draga, pa to je TVOJ dan a ne njihov. jedino se s dragim dogovoris. ja sam imala iste brige, s tim da mi vec zivimo skupa a on je sa sela gdje su poprilicno tradicionalni. al ja sam se jasno postavila, tu u stanu nema nikakvih doceka i tocka. on ako mu je tako jako vazno moze ujutro tamo kod njegovih imati druzenje s uzvanicima ali kad treba doci na slikanje ima da ih sve tamo lijepo ostavi i dode iskljucivo sa kumom po mene, to je to, kraj price. kom se ne svida, ne mora ni doc na vjencanje :kava:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Papy04 dana pon tra 29, 2013 12:43 pm

Hey ekipa :bok:
Po svemu sudeci nasa svadba prati tradiciju. Iako vec 2 godine zivimo skupa, na dan svadbe ce vec biti i 3, a on dolazi po mene u roditeljsku kucu. Znaci festa kod njega, festa kod mene :cagam:
Ugl. s obzirom da smo u dugogodisnjoj vezi zajedno prosli mnoga vjencanja, uvijek se pratilo sto je mladenac morao napraviti da dobije mladu. Eh sad, s obzirom da cijela moja familija jedva ceka NAŠ dan svako je vec rekao da ima savrsenu ideju sto ce moj dragi morati raditi, a DRAGOM se dize kosa na glavi cim cuje za neke spacke :ha: :ha:
Daleko od toga da ne zeli nesto napraviti, ali da se ne pretjeruje.
Ugl trazim vasu pomoc za ideju da to rijesmo za svagda pa da svima mogu rec, ideju vec imamo pa stoga laganini ... off :D :D
slika
[/url]
Papy04

PostPostao/la ivancica dana sri lip 05, 2013 9:54 am

Mi nismo imali dolazak po mladu jer ja nisam htjela.

Prvo, ne živim više u roditeljskoj kući, živimo skupa. Drugo, moja roditeljska kuća je 500 km od zg i bilo bi nam malo teško to odradit :neznamkakoti: :neznamkakoti: A da dolazi po mene u naš stan mi se isto nije sviđalo...

Tako da smo mi odredili to na način da su i moji i njegovi se okupljali u Spoonu, jeli, pjevali, zabavljali se, a mene i kume nije bilo tamo. Ja sam došla tek u crkvu i to nakon što su svi gosti već ušli unutra. Dakle, mene nitko osim roditelja i kume nije vidio prije nego sam s ocem došla do oltara. I muž je rekao da mu je to bio trenutak za pamćenje jer uopće nije znao kako izgledam niti na koju pjesmu u crkvi ću ući, niš niš. To je bilo moje iznenađenje njemu i meni osobno je taj dio u crkvi bio najnajljepši dio dana :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: A tek onaj osjećaj, držati tatu za ruku i gledati svog zaručnika koji te čeka dolje i svi u crkvi gledaju u tebe jer nitko te do tog trenutka nije vidio, savršenstvo :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Prethodna

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.