Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

djevojačka/momačka večer

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Re: djevojačka/momačka večer

PostPostao/la tigerin dana uto kol 28, 2012 8:37 pm

ja idem 15.9. mojoj kumi na djevojacku i totalno sam bez ideja.. :ha: :huh:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la arlenna dana sri kol 29, 2012 10:12 am

Ja sam od svoje kume dobila sexy donje rublje koje mi je super :D

Inače, dobivala sam sve i svašta, nakit, parfem, kremice za tijelo i tuširanje, rakiju od jagoda, set za pečenje roštilja, fondue za dvoje, poklon bon karticu u DM-u i sl... još jedno sexy donje rublje... frendica mi je napravila tortu, a kuma kupila "prostu" tortu...

a kad bi išla negdje na djevojačku, onda bi uzela ili nešto od nakita, lisice za vezanje :D , neki orginalni paket bi složila tipa sve i svašta za čiščenje i onda još među to stavila kutijicu a unutra neke tange...

eto možda nekome nešto pomogne :ne zna:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zekonja2312 dana sri kol 29, 2012 10:22 am

ja sam od cura svojih dobila predivne naušnice od bijelog zlata jer znaju da to jaaako volim i stalno ih nosim :cerek:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la InLove dana sri kol 29, 2012 12:59 pm

Meni su moje curice pod vodstvom kume spakirale gift box, umotan u izrezotine playgirl-a :D
Unutra su bili neki komadi sminke, neke stvari za njegu tijela, sexi donji ves i matching podvezica, paket "igracaka", veo, tijaru i sl.
Uz to su mi napisale "povelju o pravima rumenih nevjesti pri stupanju u bracnu zajednicu" :rofl:

Sve skupa je bio dozivljaj :thumbsup:
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Gummybear:) dana uto ruj 18, 2012 4:59 pm

Ja sam svojoj kumi u kutiju stavila 2 paketića. Kako će oni privremeno živjeti kod njegovih u jedan paketić sam stavila pamučnu pidžamu s medvjedićima i napisala da se to nosi kad je svekrva kod kuće, a u drugi čipkaste tange i prozirnu spavaćicu - to se nosi kad su sami :D Baš je bila oduševljena :)
Volim te fora, a opet iskoristive poklone.
slika
Gummybear:)

PostPostao/la tigerin dana uto ruj 18, 2012 6:22 pm

djevojacka je prosla predobro!! u 6 sam dosla kuci, ujutro, jel :D
kupila sam joj musku lutku na napuhavanje :D :D :D
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la sunqueen dana pet lis 19, 2012 4:29 pm

zasad nemam pojma kakva bu moja djevojačka - to moja kuma planira nekaj, al jako je tajanstvena - ma ne sumnjam da će ona sve super organizirati :thumbsup:

javim sve dojmove nakon što bude prošla :jig:
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la iinnaa.t dana pet stu 23, 2012 6:47 pm

Meni je bilo super na mojoj djevojackoj! Bilo nas je 8 kad mene doma. Cuga, klopa, mjuza...napila se vode ko nikad u zivotu! Hahaha
Za cugu i klopu sam se pobrinula ja, a curke su se bas potrudile za ostalo. Nisam morala nositi tijaru, vec zecje usi i masnu oko vrata, ko playboy zecica. Tema veceri je bio kic, rozo i sljokice, pa su naravno i usi i masna bili rozi.
Sve smo pile na slamke u obliku penisa! Ha ha ha koji smjeh je to bio. Jos kad je moj macak koji je btw muski macak naravno ukrao jednu slamku i poceo se igrat s njom pisale smo od smjeha.
Nakon nekog vremena cure su mi unijele stripera od balona, kojeg je inace moj dragi dopeljao i ostavio u autu da mi ga cure samo donesu. Umrla sam od smjeha.
Kuma mi je napravila prostu tortu na kojoj je bila prosta svjecica koju sam puhala.
U jednu veliku kutiju su mi spakirale svasta, dobila sam dvoje tople sljokaste carape, trudnici mora biti toplo :-).
Crne haltere, cetkicu za zube u obliku zna se vec cega, crni satenski kimono... Svaka je stvar bila zamotana posebno pa je to otvaranje poklona potrajalo.
Igrale smo drawout i pricale do nekih pola 4.
Fakat sam se lijepo provela.
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la sunqueen dana sub stu 24, 2012 10:42 am

jaooo iinnaa.t, super zvuči, baš ste se super provele :thumbsup:
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la lilica dana ned pro 09, 2012 1:33 pm

ja to uopce necu imati, a ni moj dragi momacku. ne znam kako ce vama zvucati, ali nama je to bespotrebno bacanje novaca. ionako zivimo skupa vec dugo i to poprilicno mirnim zivotom tako da su pijanke i ludovanja iza nas. mozda samo s kumovima popijemo koju casicu kod nas doma u ugodnoj atmosferi i to je to.
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la slatkica:) dana ned pro 09, 2012 2:30 pm

lilica je napisao/la:ja to uopce necu imati, a ni moj dragi momacku. ne znam kako ce vama zvucati, ali nama je to bespotrebno bacanje novaca. ionako zivimo skupa vec dugo i to poprilicno mirnim zivotom tako da su pijanke i ludovanja iza nas. mozda samo s kumovima popijemo koju casicu kod nas doma u ugodnoj atmosferi i to je to.

:thumbsup:
takvog nekakvog razmišljanja smo bili i mi.
nismo od pijančevenja ni ja ni muž a ipak smo se htjeli malo proveselit.
na kraju smo odveli društvo na kuglanje i bilo je super :D
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Ina1011 dana ned pro 09, 2012 2:31 pm

Nismo ni mi imali djevojačku/momačku. Nije nam to uopće bila ni neka pretjerana želja (isto nismo za pijanke i ludovanja, više penzionerski tipovi :D ) i mislili smo odraditi taj dio reda radi, ali onda se posložilo tako da nismo mogli okupiti ljude (zbog obaveza, različitih gradova i sl) pa smo kompletno preskočili to.

Na kraju je moja kuma sa svojim zaručnikom došla u petak navečer u naš grad pa su ostali kod nas... i kuma mi je priredila improviziranu djevojačku samo s nas dvije :cerek: a bolje polovice su se pokupile u drugu sobu s cugom i imali svoje druženje :thumbsup:
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la blab dana ned pro 09, 2012 9:49 pm

kakvo penzionerstvo :nene: :pajdasi: :pajdasi: mi smo sve imali :zubo: i da se mene pita, barem jednom na godinu bih sve ponovila :D možda ne u odvojenom društvu, ali da imamo tako neki super uber dobar razlog za spojiti ekipu :thumbsup: :thumbsup:
obožavam djevojačke i momačke :zubo: samo ne čajanke, već lom :D :D
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la lilica dana pon pro 10, 2012 10:50 am

Ina1011 je napisao/la:(isto nismo za pijanke i ludovanja, više penzionerski tipovi :D )

daaa, i mi smo pravi penzici :rofl: :rofl: :rofl:
Ina1011 je napisao/la:Na kraju je moja kuma sa svojim zaručnikom došla u petak navečer u naš grad pa su ostali kod nas... i kuma mi je priredila improviziranu djevojačku samo s nas dvije :cerek: a bolje polovice su se pokupile u drugu sobu s cugom i imali svoje druženje :thumbsup:

e vidis, ovo mi zvuci super. ak cemo nesto imat, to ce sigurno biti nesto slicno ovom. i :amen: :D
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Plesala je jedno ljeto dana sri pro 26, 2012 12:01 am

Mi smo se dogovorili / doduše nemamo datum vjenčanja :shock1: :lol:

da će on s dečkima popit koju doma, a ja ću vidjet što ću...

ja neću imati kumu već kuma koji je u drugom gradu tako da će biti nešto sam svojamajstorica tip :) popit kafu i mljet s curama i to je to. :cagam:
slika
Plesala je jedno ljeto

PostPostao/la Papy04 dana pon tra 29, 2013 12:18 pm

Djevojacka i momacka definitivno, samo sto cemo imati zajedno. Skupit cemo svo drustvo ( iaonako se uvijek druzim svi skupa, odnosno svi frendovi su nam zajednicki) ... bazdarit cemo svu ekipu tjedan prije svadbe i onda udri na veselje :P :P
slika
[/url]
Papy04

PostPostao/la DaliborkaSN dana uto stu 29, 2016 1:20 pm

Dragi moji i moje kolegice.. evo za diskretno narucivanje preko online sex shopa, moja iskustva su super. Tj kupila sam za djevojačku večer preko ove stranice razne sexi poklone.. bilo tu svega na zabavi i pumpe za povecanje penisa, razni vibratori i sto sta :) Evo pa tko voli nek izvoli :) :loveflag: :loveflag:
DaliborkaSN

Marketing:

Prethodna

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.