Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

djevojačka/momačka večer

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

djevojačka/momačka večer

PostPostao/la maldi dana pon svi 19, 2008 8:53 am

e sad kak ste si organizirale djevojačku večer, kolko ce vas bit, di idete....itd.

evo ja cu prva ja moram imati 2 djevojacke :ludilo: :ludilo: zbog radi toga što jedna mora biti u 6.mjesecu za sestricne, sestre koji idu na more pa ih nema u 8. mjesecu (vracaju se na svadbu), a druga ce biti u 8 mjesecu nas par cura ce otici van na muziku....
a još jedan razlog zašto su 2 večeri... moja familija ne podnosi muziku koju ja i moje frendice slusamo pa ce zato biti odvojeno... :budala: :cheer:
maldi
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

Re: djevojačka/momačka večer

PostPostao/la Debeljucka dana pon svi 19, 2008 9:01 am

maldi imamo slicnbosti :kiss:

moja 1 djevojacka bila sada u subotu.... bilo nam je super....

a druga djevojacka ce biti u 6 mj.....
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana pon svi 19, 2008 9:12 am

Ja ne znam dal cu to uopce imati...mozda napravim kakvu blablaonu doma kod sebe, uz nekakve grickalice i tak...jer mi se ne da ici van u guzvu...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Debeljucka dana pon svi 19, 2008 9:21 am

Debeljucka je napisao/la:maldi imamo slicnbosti :kiss:

moja 1 djevojacka bila sada u subotu.... bilo nam je super....

a druga djevojacka ce biti u 6 mj.....

moja djevojacka ovog vikenda bila je kod mene... cure i ja... i bla bla bla do jutra... dragi radio nocnu.... i bilo nam je super.....
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Ness dana pon svi 19, 2008 4:04 pm

Ja i moj dragi smo se dogovorili da ećemo raditi ni momačku ni djevojačku, a razloga ima više. Prvo on ne može dobiti slobodno prije pira pa nema kada vremenski to ugurati, pa ja neću onda iz solidarnosti organizirati djevojačku, a i moje najbolje frendice neće prko ljeta biti u rijeci, jedna ide u ameriku i neće doć na pir, a druga radi u istri al ona će doći na pir, tako da ta devojačka onda malo gubi smisao, a i novce koje bi na to potrošili ćemo potrošiti na par dana gardalanda nakon pira.......
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana pon svi 19, 2008 7:04 pm

Mischa je napisao/la:Ja ne znam dal cu to uopce imati...mozda napravim kakvu blablaonu doma kod sebe, uz nekakve grickalice i tak...jer mi se ne da ici van u guzvu...

to je moja djevojačka...
lijepo će nam ljube ustupit stan,on ionak ide u varaždin na svoju momačku, napravit ćemo koktelčiće,nekaj finoga za papati, mjuza,filmovi,grickalice..i pidjama party. :ludilo: :ludilo: :ludilo:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Studentica24 dana pon svi 19, 2008 9:10 pm

Meni to organizira kuma, to je sve što znam... Na meni će biti samo da se pojavim!! :rofl: :rofl:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la princessmo dana uto svi 20, 2008 10:26 am

Studentica24 je napisao/la:Meni to organizira kuma, to je sve što znam... Na meni će biti samo da se pojavim!! :rofl: :rofl:

Mislim da su takve djevojačke "najopasnije"!! Moja se kuma od prvog dana nabrijava na djevojačku...bojim se da će tu biti svega i svačega... :neznamkakoti: Ja baš i ne bih htjela stripera jer su mi svi tako bzvz...zapravo ima jedan kojeg bi voljela...ali će taj imati momačku tu večer! :ludilo:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la runaway bride dana sri svi 21, 2008 10:51 am

Joj cure ja sam imala genijalnu djevojačku. Nas 15 cura u jednoj vili iznajmljenoj samo za nas. Klopa odlična, torta i kolači moji. Tri konobara na raspolaganju, dečki ful simpa i premni na zezanciju. Cure su mi složile poklone za pocrkavat od smijeha i na kraju je oko 1 došao striper koji je zapaprio večer. Poslioje smo mi cure još cugale i plesale i onda brbljale do 5 ujutro. Meni je bilo SAVRŠENO!
slika
runaway bride
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zeljka2905 dana pon svi 26, 2008 10:59 am

Ja jos nista ne znam za djevojacku...sve ovisi da li ce dragi imati momacku..ali ak budem imala onda bude to par mojih najdrazih cura, odlazak u restac na finu klopu..pa malo na pice i mozda negdje na cagu ali nista posebno :cerek: i razuzdano :D
zeljka2905

PostPostao/la Principessa dana sri svi 28, 2008 2:48 pm

definitivno ću je imati i to planiram napraviti kod sebe u stanu....dragi je rekao da nam neće smetati i otići će možda kod seke ili nešto...ne volim te djevojačke vani jer mi to nije gušt, buka, nismo same...ovako je intimnije i ljepše...još samo moram isplanirati šta za klopu, cugu...htjela bi nešto fino i posebno
slika
slika
Principessa

PostPostao/la Dani 26 dana sri svi 28, 2008 2:59 pm

I meni je moja djevojacka bila super, zamislite! :rofl:
Na osam otisle do buncica na zivu muziku. Svirao Beata band. Deckim kapa do poda, super su!
Meni se tak nije dalo nigdje ici da je malo falilo da ostanemo kod mene doma al sam rezervirala stol pa mi bilo neugodno ne pojaviti se.
Al nemrem vam opisati koja tlaka mi je to bila...
Jedva sam se pokrenula...
Kad smo stigle tamo, lijepo smo sve posjedale ko kakve damice. Vjerujte mi, nije nam dugo trebalo da budemo daleko od tog finjaka :ludilo:
Super nam je bilo! Naplesale smo se do iznemoglosti! A mislim da su i svi kod buncica jako dobro znali tko se to udaje :rofl:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana pon lip 02, 2008 1:01 pm

Ipak smo odlucili imati momacku/djevojacku a scenarij izgleda ovako ;

Dragi i ekipica - njih cetverno voziti na biciklima na momackoj koji cemo nekak kao malu svadbu okititi i staviti rame-tablice na kojima ce pisati kum, mladozenja, sogor i sl. Posto budu samo po Jaski isli dosta im je bicikal a onda i mogu piti kolko zele :rofl:
Ali to cemo u suradnji sa mojim burazom napraviti kao iznenadenje. :raspa: Prvo rostiljada kod nas - svi skupa pa odvajanje i pitanje ko ce voziti..Onda ce moj dragi reci pa svako ide sa svojim vozilom i dopeljati te bicikle ( sa zvoncima kakve imaju klinci i sl)...Rikavela :rofl: :rofl:
A ja cu vjerovatno nositi veo a za kume moram nekaj smisliti :cerek:

Festa ce poceti rostiljem kod nas pa onda deci na bajsu po birtijama a mi finjaka u autu...Onda se kasnije nademo oko 2 i zajedno festamo dalje :ludilo:
zeljka2905

PostPostao/la Katriona dana pon lip 02, 2008 6:44 pm

pronašla sam u nekom časopisu da su neke ženske organizirale djevojačku u nekom wellness centru i meni se to jako svidjelo...cijeli dan su ih masirali, uređivali i svašta nešto, ko damice su nešto pijuckale i bilo im je super (bar tako izgledaju na fotkama)..zgodno mi je to jer sve te bliske osobe će biti pod nekom vrstom stresa tako da bi opuštanje mislim super došlo...eto, ta ideja mi se mota po glavi, ne znam hoće li biti skupa ili ne ali vidjet ćemo...
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la princessmo dana sri lip 04, 2008 9:18 am

Katriona je napisao/la:pronašla sam u nekom časopisu da su neke ženske organizirale djevojačku u nekom wellness centru i meni se to jako svidjelo...cijeli dan su ih masirali, uređivali i svašta nešto, ko damice su nešto pijuckale i bilo im je super (bar tako izgledaju na fotkama)..zgodno mi je to jer sve te bliske osobe će biti pod nekom vrstom stresa tako da bi opuštanje mislim super došlo...eto, ta ideja mi se mota po glavi, ne znam hoće li biti skupa ili ne ali vidjet ćemo...

Vidjela sam to, super mi se čini...ali moja kuma je malo preluda za takvu djevojačku...pa mislim da će ipak biti neki ludi dernek! :ludilo:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana sri lip 04, 2008 12:41 pm

ma super je i to, samo ja sam više onako da je sve ležerno, opuštanje i udobno tip... :D s tim da mi šogorica najavljuje kako počinjemo pit dva tjedna prije, ona je malo luda tako da mislim da neću moć pobjeć ni od neke lude zabave... :cagam:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Principessa dana sri lip 04, 2008 12:43 pm

...i meni se sviđa ta ideja sa wellnessom, ali mislim da je to skupo...ako netko zna neka javi
slika
slika
Principessa

PostPostao/la Katriona dana sri lip 04, 2008 12:51 pm

ja se nekako nadam da ako nas se pojavi malo više pa onda idemo i na više tretmana a ne samo jedan da bi trebale dobiti i neke dobre popuste...mislim, nije isto ide li jedna na samo jedan tretman ili ovako čoporativno...
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Principessa dana sri lip 04, 2008 1:01 pm

pa vjerojatno je jeftinije, samo pitanje je koliko
slika
slika
Principessa

PostPostao/la FiLa dana sri lip 04, 2008 9:03 pm

Djevojacka :rofl:.....bas je bilo suuuuuuuuuuuuuuper :cagam: :cagam: :cagam:

Mislila sam prvo zvati samo par cura, na kraju se broj popeo na nas 17.....nasle se kod mene doma, malo si popapale, popile, isplesale i zaputile se na mjesto gdje sam i upoznala dragog....cekala su nas 2 stola, fino smo se smjestile i plesale i cugale sve dok nas nisu stjerali doma :D
Bile su jako drage osobe oko mene, sestra, sestricne, kumica i frendice....muzika je bila bolja nego ikad, svi smo bili veseli......bas mi se lijepo prisjecat svega :D

Dragi imao u Svici momacku jer mu je tu ekipa, otisli jedan vikend u disco, proslavili......malo popili i tako....detalje ne znam :ha:
slika
26.04.2008......divno je biti nekome nesto.......:cerek:
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Principessa dana čet lip 05, 2008 3:55 pm

ja za sada imam 10-ak cura koje bi zvala na djevojačko, ali do sl. godine tko zna
slika
slika
Principessa

PostPostao/la Debeljucka dana čet lip 05, 2008 4:06 pm

moj dragi meni javio da je odustao od momacke.. i da je svima poslao sms s porukom, da je nece biti radi obiteljskih razloga.... bolje da je i to napisao, nego da je rekao... mladenka se premislja..... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana sri lip 11, 2008 5:47 pm

što ste dobile vi koje ste imale djevojačku?? ili one koje idu na djevojačko, što ste poklonile, pa ako ima ideja..napišite :idea:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Principessa dana pet lip 13, 2008 12:48 pm

...ja sam seki poklonila bijeli donji veš: haltere, samostojeće čarape, tangice i grudnjak
slika
slika
Principessa

PostPostao/la FiLa dana pet lip 13, 2008 1:07 pm

arlenna je napisao/la:što ste dobile vi koje ste imale djevojačku?? ili one koje idu na djevojačko, što ste poklonile, pa ako ima ideja..napišite :idea:

ja sam dobila ruze, sexi donje rublje, nesto kozmetike itd.....
slika
26.04.2008......divno je biti nekome nesto.......:cerek:
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.