Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

lažna mladenka

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Re: lažna mladenka

PostPostao/la ribica08 dana uto stu 09, 2010 10:20 pm

kod nas bilo ovako:
prvo izasla jedna starija zenska zamotana u plahtu.. pa kuma u dresu od rijeke i s salom, zamotane glave i neke tenisice smijesno za vidit... :lol: :lol: :lol: :lol: reakcije... sal mi daj tebe necu... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la brineta dana sri pro 08, 2010 12:37 pm

Ovo sa dresom je super ideja, da nisam pročitala na forumu, vjerojatno se tako nečeg nebi sjetila. Moj dragi navija za AC Mila, ali i nogometaš je jednog lokalnok cluba, pa sad razmišljam u koji dres da uvalim lažnu mladu?! Prva lažna mlada biti će jedan naš zajedniči frend ( ful visok ) umotan u nekakve krpe i njemu bi dala dres. Druga lažna mlada bi bila jedna od mojih frendica koja bi imala neku posuđenubijelu haljinu iz kazališta ( pa nek si misli da sam možda to ja,hehe ) i tek za treću sreću ja izlazim! Mislim da će biti baš simpatično! ;)
brineta

PostPostao/la Tyny dana sri pro 08, 2010 11:12 pm

meni će umjesto lažne mladenke izaći dvije curice koje će nositi košarice sa laticama. imat ću dečkića da nosi jastučić sa prstenjem, pa kao i on želi svoju mladenku
U moru života što vječito kipi, što vječito hlapi, stvaraju se opet, sastaju se opet možda iste kapi. I kad prođe vječnost zvjezdanijim putem, jedna vječnost pusta, mogla bi se opet u poljupcu naći neka ista usta...
Tyny
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la šljokica. dana čet sij 13, 2011 6:20 pm

i kod nas je taj obicaj ali nije to my thing :D
opcenito ja ne zelim da me vidi dok ne budem ulazila u crkvu..pa da vidimo tko ce se prije srusit..on ili ja :lol:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ancebance dana pon sij 31, 2011 10:05 pm

Dobar vecer drage moje,

ja sam nesto razmisljala o ovom obicaju, ali nisam bila bas nesto sigurna hocu li ili necu.
Sad sam sigurna da hocu :cheer:
Ideja sa dresom je genijalna, a i nekog muskog poslati je stvarno super. Tako da cu najvjerojatnije i ja,
prvo poslati musku mladu van, obucenu u bjelo (najvjerojatnije jednog od bratica :thumbsup: ).
Druga mlada u dresu Bayerna (mozda sestricna) :shock1:
I na kraju ja! Stvar je da moj dragi uopce nezna taj obicaj.. morat cu nesto smisliti da ne pobjegne prije nego je sve pocelo :raspa:
Ancebance

PostPostao/la Nessa87 dana pet lip 17, 2011 3:54 pm

Ancebance je napisao/la:Dobar vecer drage moje,

ja sam nesto razmisljala o ovom obicaju, ali nisam bila bas nesto sigurna hocu li ili necu.
Sad sam sigurna da hocu :cheer:
Ideja sa dresom je genijalna, a i nekog muskog poslati je stvarno super. Tako da cu najvjerojatnije i ja,
prvo poslati musku mladu van, obucenu u bjelo (najvjerojatnije jednog od bratica :thumbsup: ).
Druga mlada u dresu Bayerna (mozda sestricna) :shock1:
I na kraju ja! Stvar je da moj dragi uopce nezna taj obicaj.. morat cu nesto smisliti da ne pobjegne prije nego je sve pocelo :raspa:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Prethodna

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.