Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Sto (NE)raditi na prvoj bracnoj noci

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Sto (NE)raditi na prvoj bracnoj noci

PostPostao/la Sookie Stackhouse dana uto lip 28, 2011 9:44 am

Posto sam ja imala jako zanimljivu prvu bracnu noc koju mislim da mi dragi nece zaboraviti niti do zlatnog pira :o

evo jednostavno pitanje :D

Sto se radi prvu bracnu noc? :roll:

Postoje razno razni vicevi tipa : na prvu bracnu noc se broji lova, iskreno meni je to bila zadnja rupa na sviralu :D

ja sam ko prava "novopecena zena" otisla u kupaonu zapaliti jednu cigaretu i zaspala u kadi :D

posto je taj dan izrazito naporan i nabijen mnostvom emocija svakakve noci su moguce :D
iz tog razloga vjerujem da svatko od nas ima neku dogodovstinu koju ce pamtiti do kraja zivota, bar se nadam da ne ispadnem NE ZENA vec prvog dana braka :lol: :lol: :lol: :lol:
slika
Sookie Stackhouse
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Re: Sto (NE)raditi na prvoj bracnoj noci

PostPostao/la amorfia dana uto lip 28, 2011 10:53 am

mi smo se zezali kako ćemo imati tulum u jacuzziju, ali kad je došlo vrijeme, ostalo mi je snage samo za brzinsko tuširanje i odlazak na spavanac...
slika
amorfia

PostPostao/la Reina dana uto lip 28, 2011 11:42 am

mi nismo imali prvu bračnu noć, obzirom da smo se doma vratili ujutro. :raspa:
muž je sam pare izbrojao još na svadbi. :izivciran:

kad smo došli doma, bacili smo se u krevet i spavali 3 sata jer smo u 9 ujutro tog dana morali vratiti iznajmljeni auto.

nemam neko posebno sjećanje te "noći", osim da se sjećam da mi je užasno zujalo u ušima kada smo vratili i da sam jedva zaspala zbog toga. :o
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Sookie Stackhouse dana uto lip 28, 2011 12:17 pm

Reina nismo ni mi dosli prije doma :D

moj je odmah isao rijesiti salu tako da je i on brojao lovu ja sam zaspla na stolu i svekrva me budila :rofl: :rofl: :rofl:

amforia kako se meni dragi sve prijetio za prvu bracnu noc i pih ja ga zeznula i zacorila :D
slika
Sookie Stackhouse
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Nessa87 dana uto lip 28, 2011 1:11 pm

Naša prva bračna noć :misli: :misli: :misli: kad je to bilo :D Vrlo rado bi ju ponovila. :cerek: :cerek:

Mi smo bili u sali do negdje 8h,i onda se konačno natjerali u sobu,i naravno moj mužek mi je morao skidati vjenčanicu i kad je počeo ostao je šokiran,koliko toga sam ja imala na sebi i cijeli dan bila u tome :rofl: :rofl:
Eh,onda smo išli brojiti pare,njega je zanimalo,i nismo baš izbrojili nego je frajer samo povadio lovu iz koverti,njega su zanimale neke određene koverte a ja sam otišla pod tuš,nisam zaspala u kadi :D ali na krevetu jesam dok se on još uvije zanimao s kovertama....to bi bilo to ukratko,nismo :hopacupa: ,nsmo se uopće sjetili :lol: :lol: :lol: :lol:
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la vrazichka dana uto lip 28, 2011 1:50 pm

pare je sam on brojio dok sam ja bila sa gostima.. dosli smo ujutro doma. svi su spavali pa smo i mi :lol: :lol: a taj isti dan navecer smo razvozili klopu po "selu" :roll: :rofl: :rofl: :rofl: i znam da su nam mobiteli poceli zvonit :budala: :budala: :budala:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Oluja dana uto lip 28, 2011 2:01 pm

definitivno je najjace sapvanje u kadi :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
sta se tice prve bracne noci tj jutra, mi smo zaboravili da imamo sobu u hotelu :lol: :lol: :lol: :lol: pa smo otisli spavat doma, al kad smo tamo dosli nismo mogli uc u sobu koju su nam spremili dva dana prije kad je dota bila jer je moja seka sakrila kljuc od mog muzeka al nije mi rekla di ga je sakrila :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: pa smo spavali u sobi u kojoj inace drzimo gomilu stvari. ja sam doma dosla u trenerci a ne u vjencanici jer kako su me kuma i sestra skoro doslovno zasile za vjencanicu, morala sam prvo otic s mamom kod nje da me onda odsije da nebi debeli rastrga vjencanicu :rofl: :rofl: nakon toga smo isli kuci, kod nas su spavali moja prva rodica i njen buduci, koji su se na piru jako posvadili, pa su se i u 6 ujutro jos uvik svadjali, na kraju je ona spavala u dnevnoj :roll: nista od toga nas niej sprijecilo da krstimo prvu bracnu noc :hopacupa: para se nismo ni sitili :ne zna:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Sookie Stackhouse dana uto lip 28, 2011 2:31 pm

Koliko se meni cini muski vecinom broje pare.... :D

i mis mo imali prvo bracno jutro posto je noc bila za kadu :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
slika
Sookie Stackhouse
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la maybelline dana uto lip 28, 2011 6:45 pm

zakljucak. muskima su samo pare bitne :rofl: :rofl:

mi se nismo tusirali,brate mili jedva sam kuci dosla i jos da se tusiram :nene: :lol:
kad sam usla u dnevnu vidila sam neki poklon pa sam gledala sta je to :zubo:
mengu sam dobila kad smo dosli kuci tako da od prvog (iako nama nije prvi) seksa ni bilo ni s :rofl:
mi smo svoj prvi obavili 1.10.2008 :lovestruck:
muz me skinuo,legli u krevet, on me zagrlio kao u svaku noc i zahrkali smo iste sekunde :lovestruck:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Isabella dana uto lip 28, 2011 6:57 pm

mi smo ušli u sobu i nismo mogli stajati na nogama. tabani su nam odrvenili. nismo osjećali ni bol koliko su otupjeli.ali sve ostalo nam je bilo koma. nisam cijelu večer bila na wcu pa me uhvatilo, dragi me jedva odvezao. vjenčanicu sam samo ostavila na podu, prljavu i poderanu, odletjela na wc i pod tuš, dok je on vadio novčeke. falilo nam je 1500E da platimo salu, pa nas je zanimalo dal su ljudi dali E ili KN jer u sali imaju neki ludi tečaj za pretvaranje valuta, pa nismo htjeli da nas još i ožene nakon svega :rofl: bila sam preumorna tak da je novčeke zbrajao dragi, matematika mi je svakodnevica, samo ne to jutro. na kraju smo zaspali uz zvuk kiše i buđenja grada, nije nam smetalo ni to što je bio sajam klaunova u samoboru, niti što je bend parkirao instrumente ni osoblje koje je pospremalo...spavali smo do 10 i vratili se k njegovima, mojima, otpratili goste, malo još pofeštali i u 7 je dragi već spavao, ja ostala budna do poslije ponoći. još me prao adrenalin...
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zagorka dana uto lip 28, 2011 8:31 pm

sookie :lol: :lol: :lol:

s obzirom da smo mi imali vjenčanje u podne, naša prva bračna noć je počela tamo negdje oko pola 2 ujutro... prvo smo došli u sobu i dok se mužek tuširao ja sam povadila ukosnice iz kose da se mogu raščešljati :izivciran: a onda smo se presvukli u nešto za spavanje, sjeli na krevet i otvarali koverte, pročitali čestitke (onda sam tek skužila onu od mojih najdražih baba :o ) i poslije pobrojali lovu :D ... e onda smo se prvi put bračno podružili, pa začorili i kad smo se ujutro probudili podružili se opet :cerek: :cerek: , nakon toga smo sišli na doručak, pa otišli platit salu i pobrali ostatke mesa i kolača i zaputili se doma :D
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Sookie Stackhouse dana sri lip 29, 2011 7:45 am

E da i prvo sto je bilo ujutro nakon jelte :hopacupa: dragi je rekao e sada mozes zenice promijeniti ime na fejsu :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

ja sam mu rekla da bez obzira na konzumaciju braka i promjenu prezimena na fejsu brak nije vazeci ukoliko kumovi ne lajkaju :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a kumovi nemaju fejs...... :D :D :D :D
slika
Sookie Stackhouse
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la niko.ja dana pet srp 01, 2011 12:48 pm

Sookie ti si skroz opičena ženo zakoon! :lol: :lol: :lol:

Moj dragi je isto brojao pare jadan jer je morao da bi ih mogao staviti u sef u hotelu takva im je politika. Začorili smo ko dve klade nakon što smo uspijeli razvezati moju vjenčanicu napokon :kava: Ujutro je bio cirkus, nisam imala što obući, nisam se sjetila da sutradan kad ću ići kući ne budem opet navlačila vjenčanicu :bleso: Uglavnom, mama mi ostavila neke svoje traperice i majicu 3 broja preveliko sve - presmiješno sam izgledala u tome :rofl:
udana gospođa od 07.05.2011. :D
Kako provodim svo slobodno vrijeme: Nina's creative crafts
niko.ja

PostPostao/la Sookie Stackhouse dana pet srp 01, 2011 1:37 pm

niko.ja zakon..... :D

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
popisala sam se od smijeha :lol: :lol:
slika
Sookie Stackhouse
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la sivka dana pet srp 01, 2011 7:39 pm

ovo sa kadom mi je nešto najsmješnije što sam čula :)
sivka

PostPostao/la Lia dana pet srp 01, 2011 10:43 pm

Sookie Stackhouse je napisao/la:Bar se nadam da ne ispadnem NE ZENA vec prvog dana braka :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja se uopce ne mogu sitit kako je izgledala nasa prva bracna noc :rofl: :rofl: :rofl:
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lilica dana sub vel 02, 2013 12:33 pm

hahhahahhaha ovo s kadom je presmijesno, bas sam se nasmijala sad :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.