Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Zabava za zaruke

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Re: Zabava za zaruke

PostPostao/la blab dana čet lip 16, 2011 9:46 am

**pazite da ne skrenete s teme :kava:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PostPostao/la ivancica dana čet lip 16, 2011 4:27 pm

slika slika slika slika slika slika slika
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Pepeljuga dana sub lip 18, 2011 12:51 am

Lipoto moja ti sve ozbiljno shvaćaš :neznamkakoti: Nisam bila zlonamjerna iako je možda tako ispalo al ok. Inače, moje je mišljenje da se obitelji dogovaraju za svadbu a ne roditelji pa je iz toga i nastao moj komentar.

Zabava mi je ok, ali ništa preko 20 ljudi da ne prijeđe u malu svadbu :lol: s tim da tu preferiram samo rodbinu i to stvarno najužu. Svadba mi je nekako više za frendove.

Ivančice moja sretan ti rođendan i šaljem ti buket ivančica :buket: :grli:
Što je ljubavi moja sva ljubav koju ja poklanjam tebi prema toj sreći što pružaš je meni...
slika
Pepeljuga

PostPostao/la Branči dana pet lip 24, 2011 5:04 pm

Meni je to fora, ako su i zaruke bile tradicionalne u smislu kao iznenađenje. U stilu: sretni smo, želimo to podijeliti s drugima. :thumbsup:

Al mi je blesavo već planirat vjenčanje i onda radit proslavu zaruka... ili "zaručivati" se, a već određen datum vjenčanja :lol: malo bi bilo glupo da smo mi, koji smo se već odlučili vjenčati prije ohoho godina, odjednom xy vremena prije vjenčanja radimo proslavu zaruka - pa svi su već znali da ćemo se vjenčati, to je već postala normalna svakodnevna stvar. :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la ivancica dana pet lip 24, 2011 5:11 pm

Branči je napisao/la:Meni je to fora, ako su i zaruke bile tradicionalne u smislu kao iznenađenje. U stilu: sretni smo, želimo to podijeliti s drugima. :thumbsup:

Al mi je blesavo već planirat vjenčanje i onda radit proslavu zaruka... ili "zaručivati" se, a već određen datum vjenčanja :lol: malo bi bilo glupo da smo mi, koji smo se već odlučili vjenčati prije ohoho godina, odjednom xy vremena prije vjenčanja radimo proslavu zaruka - pa svi su već znali da ćemo se vjenčati, to je već postala normalna svakodnevna stvar. :D

Kod nas će definitivno bit određivanje točnog datuma nakon zaruka. Za sada znamo okvirno kad bi to moglo bit, ali ništa 100% jer ovisi o puno drugih stvari (stan, novci,...). Al napravili bi mali party za frendove čim se zaručimo, dakle doslovce kao što si rekla: Sretni smo i želimo to podijelit sa drugima. I ne želimo počet planirat i platit kapare pa se onda zaručit jer nam se to ne sviđa. Ništa ne kaparimo do prstena. To je dogovor :thumbsup: A kako, kod Hrvata, i tako prođe više od godinu dana do vjenčanja, mislim da nije problem ta zabava pa da je ono preblizu svadbi il tako nešto.

Još uvijek se dvoumimo da nikom zapravo ni ne kažemo, neg sve ih pozovemo na blef pa im rečemo. Al mislim da će većina pretpostavit o čem se radi. Toaj dio ćemo kasnije odlučit, kad dođe prsten jelte :rofl: :rofl: :rofl:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Sookie Stackhouse dana uto lip 28, 2011 9:35 am

Zabava i Hrvati uvijek idu zajedno :D :D
i bolje da je tako..... :ne zna:

ja sam imala i proslavu zaruka (EX ZARUKA) i intimne zaruke :lovestruck: na kojima su bili samo mi i nasi buduci (sadasnji) vjencani kumovi :cerek:

i iskreno zao mi je sto nismo profestali i sa ostatkom drustva ali opet ja kao ja ne volim slavlja vezana za mene
svoje rodendane ne slavim...... :budala:

roditelje smo na kraju odvojeno pocastili posto ih je zbog posla jako tesko bilo uskladiti ..... :ne zna:

Ivancice jedva cekam festu :raspa:
slika
Sookie Stackhouse
Super forumašica
Super forumašica

Prethodna

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.