Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lude ideje za vjenčanje

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Re: Lude ideje za vjenčanje

PostPostao/la maroline dana pon stu 29, 2010 8:47 pm

valjda sam na dobroj temi..makar ideju ne smatram posebno ludom ali se nama sviđa i trebamo ju još razraditi do kraja.

želja nam je bila da svakog gosta na njegovom mjestu u restoranu dočeka neki mali poklončić ili nešto što bi bilo individuano za svakog pojedinca. Nakon dugog razmišljanja on se napokon dosjetio da bi mogli na svako mjesto za stolom staviti jedan ferrero rocher (boju vjenčanja planiramo smeđe+zlatno) koji bi zaljepili na neki okrugli kartoničić ili nešto takvo. Na donjoj strani tog kartona bi pisao broj pa bi u toku večeri napravili tombolu u kojoj bi mi izvlačili brojeve. Ostalo nam je još za osmisliti što bi bio pokon na tomboli. Mislim da bi to bila zanimljiva animacija.
Kaj mislite jel tak nešto uopće primjereno napraviti?
14.4.2012.
slika
slika
maroline

Marketing:

PostPostao/la Happy Ivy dana sri pro 01, 2010 8:42 am

maroline zašto ne bi bilo primjereno? nisam sigurna, ali mislim da su cure pisale ovdje već o nekim tombolama. Bilo da se radi o poklončićima ili jednostavno to kao varijaciju na temu podvezice i buketa.

djove spomenula si igre...
ja bila na jednoj svadbi di je bila neka igra, nemam pojma kak su je nazvali, uglavnom... Postavili su nasred sale 8 stolaca. naprijed dva, u drugom redu dva jedan blizu drugog- tu su sjeli "konji" koje su glumili kum i kumina pratnja. onda u 2. redu dva razmaknuta - tu su sjela dva "kotača kočije" to su bile kuma i kumova pratnja. 3.red dva stolca jedan do drugoga - madenka je bila "kraljica", mladoženja "kralj" koji se voze u toj "kočiji" i u zadnjem redu još dva stolca razmaknuta di su sjeli "zadnji kotači kočije" - to su bila braća od mladenaca, ak se dobro sjećam. (uf,jesam objasnila..... :budala: )
Jedna cura je onda pričala neku priču (dugačku) o tim likovima... i svaki put kad bi ona spomenula nekog, taj je morao ustat, napravit krug oko stolca i natrag sjest. Znači ak je rekla: "Kraljica je bila sretna.." mlada je morala ustat i radit krug. "...jer su prednji kotači bili sve brži i brži" kume su morali radit krug.
Fora je da ona čita normalnim tempom, ne sporo, pa ako netko propusti da je prozvan - mora popit čašicu. ili ako je ustao a nije prozvan - mora popit....
Meni se osobno nije pretjerano svidlo jer su dečkima točili rakiju za greške i napili su se jako :thumbsdown:
Ali da se sala nasmijala do suza, jest!!
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ivance dana sri vel 02, 2011 8:49 pm

bok!!
posto sam ja diplomirani inženjer šumarstva ja sam mislila da moj brat mog dragog prije nego me preda malo uposli da vidi dali me "vijedan" tako da bi mu dali tupu pilu da nesto on i kum prepilaju :cagam: , pa tupu sjekiru da cijepa :belj: , mozda malo da kopa i tako ipak je to moja struka pa eto iz fore. njemu je to isto ok, mislim da ce biti zabavno :bravo: .

Prije sam mislila da cu imat buket koji se rastavi na 5-6 malih djelova pa to bacit da vise ljudi uvati pa da niko ne plese sam na podiju s nekim( ja jesam pa mi je bilo bed i to na bratovoj svadbi), ali kad sam vidila umjetne buketice od 150 kn kod frendice kojoj sam bila kuma i nakon mjesec dana kod zajednicke frendice na njenoj svadbi ipak sam se odlucila za taj koji ce nekom ostat zauvijek :thumbsup: jer se radi od kristalica i neznam kakvog jos materijala ali super mi to izgleda.

Razbit ce se vjerojatno tanjur od juhe kad nam se bude nosila pa ono ako se razbije bit ce musko i te fore..

posto sam ja dalmatinka on srijemac imacemo 2 torte i to od krokanta jednu i klasicnu drugu.

tata me vodi do oltara, brat predaje,
i ko zna sta cemo jos smislit :thumbsup:
ivance

PostPostao/la Nessa87 dana pet vel 11, 2011 12:19 am

Ivance ovo prvo šta si napisala dok mladoženja dođe po tebe pa da pili malo drva to mi je ok i vidjela sam već par puta kod nas,malo se svi skupa zabave i nasmiju a to je bit toga dana. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Emma285 dana pet vel 11, 2011 10:48 am

Evo da i ja podijelim svoje ideje sa vama.
I ja sam htjela, kao i Maroline, da goste dočeka nešto na stolu kad dođu u salu pa s obzirom da je tema mog vjenčanja more, svakog će na tanjuru dočekati mali kišobrančić za ukrasiti čašu sa cugom.
A uz standardnu sliku zahvalnicu dijeliti ću kaktusiće jer to je moja biljka pa eto simbolično da dam dio sebe. :-)
Emma285

Re: Lude ideje

PostPostao/la Galadriel dana sri tra 06, 2011 11:30 am

[quote="ana77"]
Iz tog istog buketa i mojoj i njegovoj mami sam izvukla po jedanu kalu i na njih isto prikačila a poruku "Mama je prijatelj koji se nikad ne preraste". Te cvjetove sam imala u svom buketu do poslje čina vjenčanja a onda sam ih dala mom mužiću koji ih je dao našim mama -svakoj po jedan - koje su se naravno rasplakale.

Ova ideja za poruke mamama je predivna!! već ih vidim... thx
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Galadriel dana pon tra 18, 2011 12:44 pm

cijelo vrijeme razmišljam ako mamama poklonim po jedan cvijet iz buketa što s tatama....
pošto će naš obred vjenčanja biti na jezeru mogla bi tati pokloniti ribičku dozvolu :lol:
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Sookie Stackhouse dana uto svi 10, 2011 9:51 am

evo da se i ja oglasim i na ovu temu ..... :D

ideje su vam zakon :thumbsup:

mozda budem koju i iskoristila..... :o

ugl.... ono kaj smo mi planirali da jedni zajednicki prijatelji odglume zajedno lazne mladence....

to bi izgledalo ovako frendica bi izasla ubucena u musko odijelo kao "lazna mlada tj mladenac" a frend bi bio lazna mlada koja bi dosla sa mojim dragim tipa vi imate mladozenju a mi imamo mladenku mislim da bi ispalo fakat super jer su oboje otkaceni i vec sam sa njima pricala o tome :D
kak vam se cini :ha:

druga stvar mi smo bili na 20-tak svadbi u zadnje 3 godine i svugdje podvezica i buket ti isti se vesele jer su to izbjegli :kava: ali ne i kod mene ugl nakon podvezice i buketa svi bracni parovi koji su se ozenili unazad tri godine bi morali doci do plesnog podija posto buket i podvezica ne bi imala smisla plasali bi za bebu....
mala celavica koju bi plesni partneri izmjenjivali po sali tokom plesa kada muzika stane oni koji imaju bebu u ruci su dobitna kombinacija koja ce ubrzo ocekivati prinovu.... :D
slika
Sookie Stackhouse
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Galadriel dana uto svi 10, 2011 10:13 am

Sookie Stackhouse je napisao/la:evo da se i ja oglasim i na ovu temu ..... :D

ideje su vam zakon :thumbsup:

mozda budem koju i iskoristila..... :o

ugl.... ono kaj smo mi planirali da jedni zajednicki prijatelji odglume zajedno lazne mladence....

to bi izgledalo ovako frendica bi izasla ubucena u musko odijelo kao "lazna mlada tj mladenac" a frend bi bio lazna mlada koja bi dosla sa mojim dragim tipa vi imate mladozenju a mi imamo mladenku mislim da bi ispalo fakat super jer su oboje otkaceni i vec sam sa njima pricala o tome :D
kak vam se cini :ha:

druga stvar mi smo bili na 20-tak svadbi u zadnje 3 godine i svugdje podvezica i buket ti isti se vesele jer su to izbjegli :kava: ali ne i kod mene ugl nakon podvezice i buketa svi bracni parovi koji su se ozenili unazad tri godine bi morali doci do plesnog podija posto buket i podvezica ne bi imala smisla plasali bi za bebu....
mala celavica koju bi plesni partneri izmjenjivali po sali tokom plesa kada muzika stane oni koji imaju bebu u ruci su dobitna kombinacija koja ce ubrzo ocekivati prinovu.... :D

zakon ideja!! :thumbsup: :thumbsup:
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la ribica08 dana uto svi 10, 2011 10:54 am

Sookie Stackhouse je napisao/la:druga stvar mi smo bili na 20-tak svadbi u zadnje 3 godine i svugdje podvezica i buket ti isti se vesele jer su to izbjegli :kava: ali ne i kod mene ugl nakon podvezice i buketa svi bracni parovi koji su se ozenili unazad tri godine bi morali doci do plesnog podija posto buket i podvezica ne bi imala smisla plasali bi za bebu....

sviđa mi se jako :mig: :mig: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Galadriel dana uto svi 10, 2011 11:42 am

baš imate super ideja, mi smo pokupili već par ideja...
Izvadit ću dva cvjetka iz vjenčanog buketa i pokloniti ih mamama sa porukom mama je prijatelj koji se nikad ne preraste, onda ću tražiti tatu za ples uz pjesmu My girl, vjenčani buhet ću predati zavezanih očiju nekoj curi koja će plesati u krug držeći se sa drugim curama za ruke i sad ćemo ubaciti ples friških bračnih parova sa bebom.
hvala cure :bravo1:
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la šljokica. dana čet svi 12, 2011 4:15 pm

Stela je napisao/la:baš imate super ideja, mi smo pokupili već par ideja...
Izvadit ću dva cvjetka iz vjenčanog buketa i pokloniti ih mamama sa porukom mama je prijatelj koji se nikad ne preraste, onda ću tražiti tatu za ples uz pjesmu My girl, vjenčani buhet ću predati zavezanih očiju nekoj curi koja će plesati u krug držeći se sa drugim curama za ruke i sad ćemo ubaciti ples friških bračnih parova sa bebom.

ovih dana sam posebno osjetljiva a ovo je predivno...suze su mi krenule na oči :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
pogotovo na onaj dio sa mamama :tuzna1:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Galadriel dana pet svi 13, 2011 8:53 am

šljokica. je napisao/la:

ovih dana sam posebno osjetljiva a ovo je predivno...suze su mi krenule na oči :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:

jel da? ja zasuzim svaki put kad pomislim na to i jedva čekam vidjeti njezinu reakciju
sljokica, super su mi stihovi u tvom potpisu! nina badrić? ja sam razmišljala da bi nam baš to bi prvi ples ili tony iz mog potpisa ili ona Girl you're amasing just the way you are... ne znam,ali to nije ova tema...
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Nessa87 dana sub svi 14, 2011 2:53 am

Sookie ideja ti je zakon :jig: :jig: :jig: :jig: :jig: jedva čekam da čujem kako je prošlo!!

A ovo s cvijetom iz bukete mi je baš slatko i dirljivo :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Sookie Stackhouse dana pon svi 16, 2011 1:07 pm

Nessa87 je napisao/la:Sookie ideja ti je zakon :jig: :jig: :jig: :jig: :jig: jedva čekam da čujem kako je prošlo!!

A ovo s cvijetom iz bukete mi je baš slatko i dirljivo :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:

:grli: :grli: :grli: :grli:
hvala ja se nadam da bu proslo super.... :pop:
slika
Sookie Stackhouse
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la **Anchy** dana sri svi 18, 2011 11:42 pm

Curke moje svaka čast sa idejama.. :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast:
vec mi jako puno toga pada na pamet,sva sreca pa imam 4mj za smišljat i kombinirat

Ja sam bila na svadbi kod bratica 2005.g i to mi je najbolja svadba ikad,čak sam uhvatila i svoj prvi buket na toj svadbi :rofl:

bila je jedna scena svima jako smiješna,pa ovako:
Kaže svirač inače je mladenac taj koji mladenku nosi preko praga ali to se promijenilo.I sad mi svi čekamo kaj ce reci,kad zove on moju tetu (mamu od bratica),njoj jadnoj naravno ništa jasno kao ni nama ostalima.došetala se ona,pita nju svirac jel znate tko po novom nosi mladenku preko praga?veli ona NE..e kaže po novom SVEKRVA.. a znate li zašto?? i sad mi opet cekamo sa nestrpljenjem..
e kaže zato da svekrva nebi mogla reći KOJI TE JE VRAG ZANESEL U MOJU KUĆU :rofl: :rofl:
al naravno da na kraju nije nosila mladenku,nego je mladenac mladenku prebacio preko ramena i snjom trcao kroz cijelu salu ,je da je malo vjencanica letala al dobro,bar smo se nasmijali do suza :bravo: :thumbsup: :thumbsup:
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la **Anchy** dana sri svi 18, 2011 11:45 pm

Stela je napisao/la:
šljokica. je napisao/la:

jel da? ja zasuzim svaki put kad pomislim na to i jedva čekam vidjeti njezinu reakciju
sljokica, super su mi stihovi u tvom potpisu! nina badrić? ja sam razmišljala da bi nam baš to bi prvi ples ili tony iz mog potpisa ili ona Girl you're amasing just the way you are... ne znam,ali to nije ova tema...

Ovaj dio sa mamama je stvarno super :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Nessa87 dana čet svi 19, 2011 2:07 am

anci1987 je napisao/la:..e kaže po novom SVEKRVA.. a znate li zašto?? i sad mi opet cekamo sa nestrpljenjem..
e kaže zato da svekrva nebi mogla reći KOJI TE JE VRAG ZANESEL U MOJU KUĆU :rofl: :rofl:
al naravno da na kraju nije nosila mladenku,nego je mladenac mladenku prebacio preko ramena i snjom trcao kroz cijelu salu ,je da je malo vjencanica letala al dobro,bar smo se nasmijali do suza :bravo: :thumbsup: :thumbsup:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la lunna dana čet svi 19, 2011 8:15 am

Anci ovo je genijalno :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Galadriel dana čet svi 19, 2011 8:47 am

šljokica. je napisao/la:

A za ples s tatom sam mislila da počnu svirati klasični valcer,al onda da počnu pjevati onu pjesmicu Tata kupi mi auto bicikl i romobil... to je isto valcer :lol:
sta mislite?
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la prinči dana čet svi 19, 2011 9:56 am

Anci :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: super idejaaaaaa
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana čet svi 19, 2011 10:58 am

anci :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
stela ja volim tu pismu, to tati stalno pivam :cerek:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Galadriel dana čet svi 19, 2011 2:18 pm

Oluja je napisao/la:anci :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
stela ja volim tu pismu, to tati stalno pivam :cerek:

i jel ima učinka? jel kupio auto ili je stao na romobilu? :cerek:
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Macuska87 dana sub svi 28, 2011 11:01 am

Drage moje,
hm... meni je potrebno puno vasih ideja. Inace preskacemo sve one obicaje kad se dolazi po mladu jer smo mi vec dve godine u braku :cheer: i sad imamo crkveno vjencanje. Tako da moram da skontam sta da radimo kod kuce jer izlazim iz sad nase zajednicke kuce. Znaci nema lazne mlade i trazenja mlade po kuci. Imate li kakav predlog sta da napravimo zanimljivo kod kuce?

Onda sto se tice restorana odlucili so se za igricu gdje parovi sjede okrenuti jedni drugi ledjima i odgovaraju na pitanja ali nam jos treba nekoliko 2 ili 3. :thumbsup: Inace nemamo nikakvih godisnjica a posto emo imati i malo "ustogljenih" gostiju nemozemo da uzmemo "poklon ispod stolice". Svadba je za 2 mjeseca i hitno mi treba vasa pomoc :vjencanje1:
POzzz
Macuska87

PostPostao/la **Anchy** dana uto srp 05, 2011 11:08 am

Jako mi se sviđa ideja sa prskalicama i to cemo definitivno i napraviti..Samo me zanima jedna stvar:svi spominju prskalice ali nisam nigdje vidjela da je netko napisao gdje bi se mogle kupiti s obzirom da nije božićno vrijeme,a meni prskalice trebaju za 9mj.a nebi baš htjela sve ici tražiti u zadnji tren
Curke pomagajte :ne zna: :ne zna:
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.