Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lude ideje za vjenčanje

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Re: Lude ideje

PostPostao/la vucica dana čet ožu 18, 2010 8:40 pm

Ma valjda neće popustiti do svadbe! Bit će super sigurnooo.. :cheer:
slika

Nasmiješite se..jer smijeh je lijek i jer svaki dan bez osmijeha je izgubljen dan.
vucica

Marketing:

PostPostao/la Polesana dana sri tra 21, 2010 11:32 am

Tek sam sad skontala ovu temu! :budala:
A već izradila svuuu moguću pripremu i program za iznenađenja! :mig: Čak i ispisala tako da dragi i ja možemo voditi program u dijalogu, hehe! :rofl:
Ovako, toga kod nas stvarno ima dosta. Prvenstveno, napravili smo 2 skupine nagrađivanih- "bračni parovi" i "posebni pojedinci". :lol:
U skupini bračni parovi imamo kategoriju "najduži brak" (57 godina braka, moji nona i nono :shock1: :cheer: ), "najkraći brak" (8 dana, vjenčali se subotu prije, hehe), 50. godišnjica u 12. mjesecu (njegovi nona i nono) i 25. godišnjica (njegovi roditelji u 9.mjesecu). Tu je i posebna kategorija "isti dan", a to je za jedan par s njegove strane koji slave 39. godišnjicu 15.5. :lovestruck: Svima ostalima ćemo samo napomenuti koja je godišnjica (ima i okruglih brojeva, ali nagradit ćemo samo ove, dok ćemo ostalima koji nisu u braku reći neka se ugledaju u ove parove). :jig:
Svatko od njih će dobiti jedan keramički ukras/svijećnjak za stol i 3 svijećice u bojama vjenčanja. Sve lijepo zapakirano i to je to.

U skupini "posebni pojedinci" nagradit ćemo kravatom jednog njegovog prijatelja u kategoriji "najduži put" (došao je samo za svadbu iz Bruxellesa), mog bratića koji slavi rođendan i malo nakon svadbe putuje za SAD, isto tako njemu kravata, moju mamu koja nam je aaapsolutno u svemu najviše pomogla i mog tatu koji je jedva preživio vjenčanje (jer se njegova jedina kći udaje). :D
Jedva smo sve to posložili da svih pokrijemo i da se nitko ne uvrijedi. :idea:
Zadnja izmjena: Branči; sri tra 21, 2010 11:34 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: dio posta prebačen na pripadajuću temu
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Polesana dana sri tra 21, 2010 11:45 am

Već kad sam na ovom topicu, jako dugo radim i trudim se za iznenađenje dragom- poklon, koji će biti veliko iznenađenje i svim uzvanicima. Budući da baš nitko ne zna što je to, osim moje mame, a dragec zna skoknuti na forum, morat ću to s vama podijeliti tek nakon svadbe, ali sam sigurna da je baš nikad viđeno iznenađenje...
Samo da mi uspije i da stignem na vrijeme, malo sam knap... :budala:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la christianna dana čet tra 22, 2010 6:38 pm

Joooj, a mene baš interesira!!!
:cerek:
i sama non-stop mozgan, a i ja sam teški knap s vrimenom :izivciran:
Uglavnom , zavidim ako si uspila nešto super i originalno!!!! :bravo: :svakacast:
...tvoja je ljubav moje ime...
slika
christianna

PostPostao/la Polesana dana pon svi 17, 2010 8:41 am

Održali smo naš programčić i svih lijepo nagradili, bili su svi jaaako ganuti i presretni da smo ih se sjetili!
A kad smo ih ispitivali, koji smijeh! :rofl: :rofl: Didu od dragog smo pitali kako je nona bila obućena na dan vjenčanja, haha! :rofl:
Svakako super stvar, ako imate vremena i volje, bude super!
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Polesana dana pon svi 17, 2010 9:51 am

I da, bacam se u bazen za photo session za par dana! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Fotograf je rekao da je tako ludu mladu čekao 10 godina! :lol: :lol: :lol:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana pon svi 17, 2010 9:53 am

jedva čekamo slikice te lude mlade... :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tasha dana pon svi 17, 2010 9:54 am

A sad nam mozes otkriti sto si to dragom namjenila i poklonila?
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Polesana dana pon svi 17, 2010 11:03 pm

Da da, cijeli dan pišem post za "doživljaje s vjenčanja", nikako da ga završim, sad ću vam sve napisati. :grli:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la atalya dana pon svi 17, 2010 11:11 pm

Polesana je napisao/la:Da da, cijeli dan pišem post za "doživljaje s vjenčanja", nikako da ga završim, sad ću vam sve napisati. :grli:

ajd, to ću pričekati :zubo: brže piši!!!

sori na ot, ne me :tuc:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Happy Ivy dana uto svi 18, 2010 12:01 am

Polesana je napisao/la:Ovako, toga kod nas stvarno ima dosta. Prvenstveno, napravili smo 2 skupine nagrađivanih- "bračni parovi" i "posebni pojedinci". :lol:
U skupini bračni parovi imamo kategoriju "najduži brak" (57 godina braka, moji nona i nono :shock1: :cheer: ), "najkraći brak" (8 dana, vjenčali se subotu prije, hehe), 50. godišnjica u 12. mjesecu (njegovi nona i nono) i 25. godišnjica (njegovi roditelji u 9.mjesecu). Tu je i posebna kategorija "isti dan", a to je za jedan par s njegove strane koji slave 39. godišnjicu 15.5. :lovestruck:

ovo mi je stvarno super!! :svakacast: :svakacast:
mi smo mislili lijepo posebno čestitati mojoj teti i tetku koji tjedan dana prije našeg vjenčanja slave 50.godišnjicu :cerek: i pokloniti im nešto.. ne znam još što. a i prijateljica mi ima rođendan na dan našeg vjenčanja... možda bi se dala pročešljati još koja obljetnica... :zubo:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Sky dana sri lip 09, 2010 9:40 am

Prije dvije godine se udavala moja frendica i nije bacala svoj buket, nego je donijela buket od bijelih ruža. Mi smo se postrojile iza nje i ona je bacila, buket se raspao u 15 zasebnih ruža, a na jednoj je bio broj telefona za kozmetički salon s poklon masažom. Ja sam uhvatila ružu bez masaže.

Prošle godine sam ulovila buket od druge prijateljice, ali manju kopiju njenog.
slika

slika

slika
Sky

Re: Lude ideje za vjenčanje

PostPostao/la zagorka dana sri lip 09, 2010 10:56 am

mi ćemo imati iznenađenje za mamu mbm-a i njegovog nećaka... taj dan im je rođendan pa smo im svakom naručili tortu... mislim da bi bilo fora im to uručit prije naše torte, ono kao da ih donesu kao lažnu našu tortu... pa tek onda da dođe naša torta :upitnik:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la CandyBaby dana sri lip 09, 2010 12:49 pm

zagorka je napisao/la:mi ćemo imati iznenađenje za mamu mbm-a i njegovog nećaka... taj dan im je rođendan pa smo im svakom naručili tortu... mislim da bi bilo fora im to uručit prije naše torte, ono kao da ih donesu kao lažnu našu tortu... pa tek onda da dođe naša torta :upitnik:

Tako sam nešto i ja mislila jer je mom bratu rođendan dan nakon naše svadbe, tj. kad prođe ponoć.
Super ideja :thumbsup:

Sky je napisao/la:Prije dvije godine se udavala moja frendica i nije bacala svoj buket, nego je donijela buket od bijelih ruža. Mi smo se postrojile iza nje i ona je bacila, buket se raspao u 15 zasebnih ruža, a na jednoj je bio broj telefona za kozmetički salon s poklon masažom. Ja sam uhvatila ružu bez masaže.

Ovo je tako lijepo :cerek:
Ako ću ipak bacati buket - to ću napraviti.
8. 10. 2010. Feels like I'm on the way back where I belong...
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la vrazichka dana sri lip 09, 2010 1:11 pm

CandyBaby je napisao/la:
zagorka je napisao/la:mi ćemo imati iznenađenje za mamu mbm-a i njegovog nećaka... taj dan im je rođendan pa smo im svakom naručili tortu... mislim da bi bilo fora im to uručit prije naše torte, ono kao da ih donesu kao lažnu našu tortu... pa tek onda da dođe naša torta :upitnik:

Tako sam nešto i ja mislila jer je mom bratu rođendan dan nakon naše svadbe, tj. kad prođe ponoć.
Super ideja :thumbsup:

tako je i mojoj mami i mi cemo tortu za nju da ju sama reze :lol: :lol: :lol: mislim da ce poludit
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la ribica08 dana sri lip 09, 2010 1:38 pm

tako nesto cemo i mi jer jedna prijateljica i prijatelj imaju rođendan tocno u polanoci (prelazak subote na nedjelju :lol: ) pa moramo nesto smislit... ovo je dobra ideja... ali decku poklonit tortu :ne zna: :ne zna: :ne zna: za curu mi je to super!!! vidjet cemo..
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zagorka dana sri lip 09, 2010 1:52 pm

ribica08 je napisao/la:tako nesto cemo i mi jer jedna prijateljica i prijatelj imaju rođendan tocno u polanoci (prelazak subote na nedjelju :lol: ) pa moramo nesto smislit... ovo je dobra ideja... ali decku poklonit tortu :ne zna: :ne zna: :ne zna: za curu mi je to super!!! vidjet cemo..

mi smo se odlučili za torte jer mi je njemu bezveze dat samo lovu tam pred svima... a ako mu baka dobiva tortu onda i on nekaj mora dobit, a bezveze nam je da 20-godišnjaku poklonimo alkohol ili nekaj, ovaj si bude on kupio kaj hoće... a tortu ne mora rezat pred nama, poslije valjda ide feštat s ekipom pa nek ju pojedu :ne zna:
ako sam off topic molim nemojte me :tuc:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri lip 09, 2010 2:07 pm

i mi smo imali takve ideje za noć vjenčanja, torta, ovo, ono, al smo na kraju odustali od torte iz razloga što je naša vjenčana i svi oni kolači i torte tokom tjedna bilo i previše.
tako da smo roditeljima poklonili (jer su imali godišnjicu) večeru u fensi restoranu, što je bilo i više nego dobra ideja za iznenađenje, a na kraju, oni tako škrbni, nisu puno ni potrošili :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la ribica08 dana pet lip 11, 2010 3:01 pm

hm ima jos netko neku ideju kako iznenadit prijatelje s nekom "ludom idejom" koji na dan naseg vjencanja imaju rodendan?!?
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la >Ivy< dana pet srp 09, 2010 2:33 pm

Evo da ne ispadnem bezvezna.. Ko prizna,pole mu se prašta!
Ja lipo čitam vaše "ludosti" sa tekicom ispred sebe, i iako nemam što za podijeliti sa vama jer ovdje u Dalmaciji nisam bila niti na jednom vjenčanju sa nekim ludim idejama, moram priznat da sam u tekicu zapisala ideju za dinju , sjekiru, i prskalice ! :crvenise:
Pohvale svima na idejama,odlične su i ostale, i sigurno ću sa nečim malo osvežiti svoje vjenčanje! hvala hvala :svakacast: :svakacast:
tam tam tataaaaam

slika
>Ivy<

PostPostao/la nincuta27 dana sub srp 24, 2010 12:27 pm

curke molim pomoć gdje bi se moglo isprintati i napraviti plakat od 500 eura ali u velikom formatu.
nincuta27

PostPostao/la tangerina dana sub srp 24, 2010 12:49 pm

u nekim tiskarama ili fotokopirnicama :ne zna:
mi smo neke stvari printali baš u tako nekim prostorima gdje imaju te velike formate
tangerina

PostPostao/la Dani 26 dana čet srp 29, 2010 9:30 pm

nincuta27 je napisao/la:curke molim pomoć gdje bi se moglo isprintati i napraviti plakat od 500 eura ali u velikom formatu.

Neznam od kud si al npr. u Zagrebu firma Fed radi plakate velikih dimenzija... Proguglaj Fed pa im posaljes upit...
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la carrie 84 dana čet ruj 16, 2010 7:43 pm

Evo da se i ja malo uključim. Dvije frendice su imale super vjenčanja pa da podijelim par ideja s vama. Prva se udala lani i za djevojačku smo joj dovele tamburaše- ne moram reći da je bilo odlično, dečki su svirali od 9 navečer do 6 ujutro :) U svatovima je bilo svašta, a i jedna super ideja- u jednu veeeeeliku kutiju stavili su mali motor ( mladoženja je biker ) i onaj valjak za razvaljivati tijesto. Kutiju su napunili sa puno balona. Oni su to morali otvoriti i na dnu kutije je bio poklon. Druga frendica se udala u 5 mjesecu. Cijelo vjenčanje je bilo totalno otkačeno- prva pjesma im je bila od Tonyja Cetinskog- Nebo iznad nas- i otplesali su ludi ples- prvo ozbiljno, a onda su se počeli glupirati. Poslije pola noći običaj je da se mlada presvuče. Mi smo si kupile jednake gornje dijelove trenirki- male, slatke ljubičeste i zajedno s mladenkom ih obukle poslije ponoći. Mladoženja je isto bio sportski obučen. Kad su trebali ponovno ući u salu, dogovorili smo se s glazbom da nam puste od Dubioze Kolektiva -Blam, Blam. Onda smo svi zajedno uletili u salu.... Naravno da su svi gosti bili totalno iznenađeni i zbunjeni :)

Sad sam za mjesec dana ponovno kuma i trebaju mi svježe ideje za djevojačku i svatove.... pomagajte :)
carrie 84

kako zabaviti uzvanike na svadbi?

PostPostao/la djove dana pon stu 29, 2010 3:09 pm

drage moje! danima iscitavam forum u potrazi za savjetima i idejama, i toliko ste mi toga vec dale svojim savjetima a da ni neznate da postojim... ja sam jedna buduca kuma, inace vec dugo udana. u potrazi sam za idejama kako zabaviti uzvanike na svadbi, nekim igrama ili nemam pojma cime, da se sama svadba ne pretvori u vecer mrtvih polupijanih puhala kji samo sjede, ili eventualno klate s noge na nogu pokusavajuci plesati...
ako ste vi imale na svojim svadbama nesto slicno, ili ste bile na nekoj takvoj svadbi, lijepo vas molim ideje..
Zadnja izmjena: maybelline; pon stu 29, 2010 3:37 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premjesteno u odgovarajucu temu
djove

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.