Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lude ideje za vjenčanje

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Lude ideje za vjenčanje

PostPostao/la Branči dana ned tra 27, 2008 10:29 pm

Evo tema za nove lude ideje, odmak od običaja, luckasti prijedlozi za sve od dekoracije, hrane do običaja, nešto novo i originalno što će biti na vašim vjenčanjima...
Branči
Admin
Admin

Marketing:

Re: Lude ideje

PostPostao/la FiLa dana pet svi 09, 2008 9:24 pm

NE znam da li moje spada tu, ali evo napisat cu. kao sto mnoge znaju gnjavila sam sve za golube, to mi je bila zelja da ih dragi i ja nakon vjencanja pustimo u zrak. Moj dragi bratic se (nakon mog neuspjeha u angaziranju) potrudio da mi se ipak zelja ispuni i donio mi na dan vjencanja dva bijela prekrasna goluba :)...Meni je to bilo tako slatko i bas mi je drago da se moja "luda" ideja ipak ostvarila :)
slika
26.04.2008......divno je biti nekome nesto.......:cerek:
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Debeljucka dana pon svi 12, 2008 7:19 am

moja luda zelja ..... je da se netko od meni bliskih potrudi da napravi nesto posebno za mene za taj dan... nije bitno sto... samo da vidim da si je dao truda..... iako sumljam u to..... maksimum kod mojih je to da postuju ono sto sam ja organizirala... i slijede to kao pijan plota......... a ja bi da za mene naprave nesto posebno......
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana uto svi 20, 2008 2:39 pm

Ja vec imam lude ideje kad ce se moj buraz zeniti (nemrem sebe samu iznenaditi) - napravit cemo od svijeca oblik srca..ugasiti svijetla...upaliti svijece i onda njih u srce dovesti..to mi je mrak... :raspa:
A cekaj mogla bi ja svog dragog tako iznenaditi :budala: :cheer:
zeljka2905

PostPostao/la Principessa dana sri svi 28, 2008 1:18 pm

...nemam neku ludu ideju za svoje vjenčanje...ali sam osmislila nešto za svoju seku kad se udavala prošle godine...napuhali smo 12 balona koji su označavali 12 mjeseci u godini i u svakom balonu je bilo nešto vezano uz taj mjesec....sa bendom smo dogovorili da nas pozovu (mene i moju frendicu, a njezinu firmanu kumu) prije rezanja torte da odigramo jednu igricu...izabrali smo prije 12 sudionika, njezinih frendova....oni su morali donijeti nešto što smo im mi rekle (kolač, kravatu, cipelu...nešto što se može naći u sali)...tko je zadnji taj buši balon i čita kuda mora odvesti mladence (zavisno od mjeseca to su bile maškare u Samoboru, kestenijada, bazeni u ljeti, kazalište, kino), pobijednik je onaj tko ostane zadnji (i taj balon je drukčije boje)...onda smo pozvali mladence da zajeno probuše balon i pročitaju nagradu za pobjednika (super je bilo to što je pobijedila njezina kuma)...nagrada je večera u njihovom domu u mjesecu kada su se vjenčali...ispalo je simpatično, svi su se nasmijali i zabavili
slika
slika
Principessa

PostPostao/la Malavida dana pon lip 02, 2008 1:58 pm

Principessa - ovo mi je skroz originalno,veselo i lijepo,a ono sto mi se najvise svidja jest to da je bit u buducem druzenju.Sve nagrade predvidjaju medjusobno druzenje.
Odlicna stvar bas za vjencanje jer se vjencanje i radi kako bi svi bili zajedno i dijelili skupa lijepe i posebne trenutke.
23.05.2009.
Malavida

PostPostao/la Dani 26 dana uto lip 03, 2008 9:06 am

Principessa je napisao/la:...nemam neku ludu ideju za svoje vjenčanje...ali sam osmislila nešto za svoju seku kad se udavala prošle godine...napuhali smo 12 balona koji su označavali 12 mjeseci u godini i u svakom balonu je bilo nešto vezano uz taj mjesec....sa bendom smo dogovorili da nas pozovu (mene i moju frendicu, a njezinu firmanu kumu) prije rezanja torte da odigramo jednu igricu...izabrali smo prije 12 sudionika, njezinih frendova....oni su morali donijeti nešto što smo im mi rekle (kolač, kravatu, cipelu...nešto što se može naći u sali)...tko je zadnji taj buši balon i čita kuda mora odvesti mladence (zavisno od mjeseca to su bile maškare u Samoboru, kestenijada, bazeni u ljeti, kazalište, kino), pobijednik je onaj tko ostane zadnji (i taj balon je drukčije boje)...onda smo pozvali mladence da zajeno probuše balon i pročitaju nagradu za pobjednika (super je bilo to što je pobijedila njezina kuma)...nagrada je večera u njihovom domu u mjesecu kada su se vjenčali...ispalo je simpatično, svi su se nasmijali i zabavili

:bravo: :bravo: :bravo:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana čet lip 05, 2008 5:35 pm

Principessa, svaka čast :10od10:

Meni je super recimo ono što je jedna curka imala umjesto bacanja buketa (Subi, ako je se tko sjeća): ona je poredala curke u krug, njoj su stavili traku na oči, zavrtila se i sama došetala do jedne od cura i predala joj buket.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Katarina dana čet lip 05, 2008 9:35 pm

Čula sam za to,nije loša ideja.A jeste li čule za bacanje lažnog buketa? Meni se to ne sviđa,držim se tradicije i orginalni buket će letjeti slika ,a cure se čupati za njega.Lani mi je izmakao za dlaku,premda se nisam nikad čupala oko hvatanja.
slika
Katarina

PostPostao/la Ness dana čet lip 05, 2008 9:42 pm

Ja sam lani ulovila buket 09.06.07. na vjenčanju moje krsne kume :ludilo: :vjencanje1:
ja ću isto bacati pravi, nek bude sve kako treba biti :raspa:
ja stalno zezam frendicu da će ona sigurno uloviti moj buket, a ustvari bi i volila da ga ona ulovi, ili netko drugi tko mi je drag.....
a frendica zeza mene da ću ju gađat buketom u glavu, pa sam joj rekla da se ne mora odmah ženiti ako ulovi buket, jer ona nema dečka trenutno, pa je ona rekla: da bitno da ga ja odnesem doma, šta je sigurno je sigurno :rofl: :rofl: :rofl:
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ana77 dana sub lip 07, 2008 11:23 am

Ja nisam isto bacala buket nego sam onaj prvi buket od kala kojeg sam imala dan prije na općinskom vjenčanju razvezala i na svaki cvijetak zavezala jednu smješnu ljubavnu porukicu. Onda su svi slobodni dečki i cure morali izaći napred jedni naspram drugih i moja mala anđelica je podjeliala kale dečkima. Onda su oni svaki morali pročitati porukicu koja je pisala na njihovom cvijetku i dati ga curi ispred sebe. Bilo je svega uglavnom smijeha jer nisu stali paravi jedan naspram drugog nego onako bezveze. A dečki su bili za krepat :rofl: neki su onako klekli pred curu ... uglavnom glupirali su se. :D

Iz tog istog buketa i mojoj i njegovoj mami sam izvukla po jedanu kalu i na njih isto prikačila a poruku "Mama je prijatelj koji se nikad ne preraste". Te cvjetove sam imala u svom buketu do poslje čina vjenčanja a onda sam ih dala mom mužiću koji ih je dao našim mama -svakoj po jedan - koje su se naravno rasplakale.

Bratiću i njegovoj ženi koji su se oženili godinu dana prije poslje ponoći je bila godišnjica pa smo njima poklonili izgravirane šampanj čaše (ja radila ručno :cerek: ).

Dečkima koji su pomagali oko svadbe (slagali sjenice i poslje ih rastavljali) sam dala majice "I ja sam bio na svadbi XXX & YYYY i preživio sam" :D

Eto to su neke od mojih dešavanja... bilo je još par (trčanje na otok i vračanje sa puni čašama vode ... za podvezicu, bratić koji je napravio skroz šou na temu "vjenčanje" itd)
ana77
Stručna savjetnica
Stručna savjetnica

PostPostao/la Principessa dana pon lip 09, 2008 12:11 pm

ana77 baš su super ove tvoje ideje, možda ti nešto i ukradem :)
slika
slika
Principessa

PostPostao/la ana77 dana sri lip 11, 2008 9:33 pm

Principessa je napisao/la:ana77 baš su super ove tvoje ideje, možda ti nešto i ukradem :)

Ma samo ti koristi što god ti drago. Nisu baš sve ideje moje :idea: ali neke jesu. :cerek:
ana77
Stručna savjetnica
Stručna savjetnica

PostPostao/la Katarina dana čet lip 12, 2008 3:14 pm

Evo,i meni je pala jedna luda ideja! Imam veliku kuću i sobu u potkrovlju,ispod je stan,a sa strane bakina kuća gdje nam je sada ulaz.Tako da ima jako puno soba i hodnika. Uz to jako volim cvijeće i već smo se prepirali koliko lončanica smijem donijeti :buket: Tako sam smislila da mu postavim test.Kod nas je običaj lažne mlade,pa se onda pojavi prava.Kod Đurđevca nakon lažne mlede mladoženja ulazi u kuću i traži pravu.Tako će reći neka on ide mene tražiti.Logično,otići će u moju sobu,a tamo će ga čekati poruka da ga molim da zalije cvijet,jer u gužvi nisam stigla.Kad podigne kanticu sa vodom,ispod će biti poruka da ga čekam u stražnjem dvorištu na ljuljački.
Razmišljala sam da postavim više poruka,nakon što zalije cvijet,da ode dolje u spavaću i opegla veš,pa bi ga tamo čekala poruka da opere suđe..tako da vidim da li je spreman pomoći u kući i da li mogu računati na njega da će se brinuti za cvijeće ako ja ne budem mogla.
Što vi kažete? Svakako ću to provesti u djelo,neka me malo traži :belj:
slika
Katarina

PostPostao/la princessmo dana pet lip 13, 2008 8:00 am

Katarina je napisao/la:Evo,i meni je pala jedna luda ideja! Imam veliku kuću i sobu u potkrovlju,ispod je stan,a sa strane bakina kuća gdje nam je sada ulaz.Tako da ima jako puno soba i hodnika. Uz to jako volim cvijeće i već smo se prepirali koliko lončanica smijem donijeti :buket: Tako sam smislila da mu postavim test.Kod nas je običaj lažne mlade,pa se onda pojavi prava.Kod Đurđevca nakon lažne mlede mladoženja ulazi u kuću i traži pravu.Tako će reći neka on ide mene tražiti.Logično,otići će u moju sobu,a tamo će ga čekati poruka da ga molim da zalije cvijet,jer u gužvi nisam stigla.Kad podigne kanticu sa vodom,ispod će biti poruka da ga čekam u stražnjem dvorištu na ljuljački.
Razmišljala sam da postavim više poruka,nakon što zalije cvijet,da ode dolje u spavaću i opegla veš,pa bi ga tamo čekala poruka da opere suđe..tako da vidim da li je spreman pomoći u kući i da li mogu računati na njega da će se brinuti za cvijeće ako ja ne budem mogla.
Što vi kažete? Svakako ću to provesti u djelo,neka me malo traži :belj:

Suuuuupeeeeeer!!!! Baš mi se to čini zabavno da obavi sve kućanske poslove prije nego te nađe...Lijepo mi je kad se netko drži običaja iz svog kraja i malo ih modernizira... :10od10: Baš mi se sviđa ideja! :bravo:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana pet lip 13, 2008 10:09 am

Katarina - super ideja..Tak ja radim uvijek za rodendane :cheer:
zeljka2905

PostPostao/la bedacha dana pet lip 13, 2008 10:56 am

Katarina, ovo je :10od10: ugodno s korisnim... :rofl:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Principessa dana pet lip 13, 2008 12:17 pm

Katarina ovo je baš dobra i zabavna ideja....nadam se da će netko to sve i popratiti kamerom jer će biti urnebes za gledanje :D
slika
slika
Principessa

PostPostao/la ana77 dana pet lip 13, 2008 10:29 pm

Katarina predobro!!! :rofl: :rofl: Da sam ja tako testirala mog odustao bi valjda nakon zaljevanja cvijeća...koje peglanje i pranje suđa ... :rofl: :rofl: išo bi on tražit bez da to napravi.!!
ana77
Stručna savjetnica
Stručna savjetnica

Lude ideje za vjencanje

PostPostao/la zeljka2905 dana sri lip 18, 2008 11:24 am

Evo cure ovdje mozete staviti lude i neobicne ideje za vjencanje.
Ja cu prva poceti sa jednom lubenicom koja je docekala goste pri prijemu kod mlade...Bila je punjena alkoholom i jako interesantna svima...
Decki su se veoma rado pocastili sa tim interesantnim zalogajem :D

slika
zeljka2905

PostPostao/la Dani 26 dana čet lip 19, 2008 12:31 pm

Ja nisam imala nikakvu ludu ideju al to je samo zato jer ja bolujem od jedne teske bolesti zvane flegmatitis s povremenima napadajima ljenititisa!

Sve ideje su mi odlicne!!!!!! I nadam se da cete ih sprovesti na dan vjencanja!!!!!!!!!!! Drzim fige a ocekujem i dokaze nakon vjencanja!
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana čet lip 19, 2008 9:52 pm

Viš, viš... ovo s lubenicom moja kuma zna radit za tulume... :idea: mogle bi to imati u sobi dok se spremamo... :rofl: :rofl:
al di bum našla lubenicu u 10.mj... :upitnik:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana pet lip 20, 2008 9:28 am

he, ne znam, da ju sama posadis i uzgajas do tada :rofl:
zeljka2905

PostPostao/la bedacha dana pet lip 20, 2008 11:21 am

Ma znam, :idea: ja bum ju smrznula sad prek ljeta i za svadbu odmrznem... :rofl: :rofl:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mia_m dana pet kol 15, 2008 11:37 am

super su mi ove ideje...ja bi isto volila da me netko iznenadi sa necim originalnim ali cisto sumnjam...pa mislim da ce se svesti na to da mi imamo ideje i da nadjemo nekog tko ce provesti te ideje..super mi je ovo sa srce i svijecama..iako ne znam gdje bi to mogla izvesti..
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.