Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lude ideje za vjenčanje

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Re: Lude ideje za vjenčanje

PostPostao/la blab dana uto srp 05, 2011 11:13 am

na netu, na stranici pirotehnike. znam da sam ja bila tražila, jedino sam kasnije odustala od te ideje :ne zna:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PostPostao/la ivancica dana uto srp 05, 2011 11:36 am

Na ovoj stranici imaš sve informacije plus video kako izgledaju koje prskalice: http://www.mirnovec.hr/razred1_prskalice.html :thumbsup: :thumbsup:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la **Anchy** dana uto srp 05, 2011 2:00 pm

ivancica je napisao/la:Na ovoj stranici imaš sve informacije plus video kako izgledaju koje prskalice: http://www.mirnovec.hr/razred1_prskalice.html :thumbsup: :thumbsup:

Blab nema odustajanja.ja kad si nešto zacrtam to mora biti pa makar se morala postaviti na trepavice :rofl: :rofl:

Ivancica hvala ti puno,nisam znala da imaju svoje maloprodajne dućane. :bravo: :bravo: :svakacast:
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la blab dana uto srp 05, 2011 2:02 pm

ma također, al ja sam odustala iz nekih drugih razloga :thumbsup: zato samo naprijed :thumbsup:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la **Anchy** dana uto srp 26, 2011 7:51 pm

Evo da obavijestim sve vas koje bi htjele imati prskalice na svadbi.
Dragi i ja smo obišli dosta ducana tj maloprodaja od PIROTEHNIKE MIRNOVEC i večina ih je zatvorena onak skroz,tj ne rade uopče.e onda smo isli kod ovlastenih distributera po dučanima i oni ne prodaju ništa do 12mj..e onda smo se dragi i ja zapičili u Samobor tj VELIKA RAKOVICA se mjesto zove tamo je Veleprodaja i Maloprodaja,nije teško ra naci,kad se uđe u Samobor (od strane Podsused-stara samoborska) ima tabla gdje je putokaz za pirotehniku,nemože se nikako fulati i da hocete nemožete :rofl:
U glavnom radno vrijeme im je od 8.ooh-16.ooh i sve tamo možete kupiti.
Danas smo tamo bili ali nisu redili jer smo došli vec u 18.ooh,ali tamo gazde žive pa mi je neka cura sve rekla tako da cemo opet ovih dana ici tamo.
Eto toliko od mene,nadam se da sam pomogla..ja kad zapnem onda stvarno zapnem..prošla bi cijeli Zg ako treba dok nebi našla ... Pozz svima i sretno :bok: :bok:
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la anchi652 dana čet pro 01, 2011 2:43 pm

ova ideja s prskalicama je super.. ja sam imala jednu ideju za svadbu, ali ne znam gdje to nabaviti.. htjela sam točno u ponoć da svi izađu van ispred sale i da se u zrak puste one papirnate lanterne koje kao oni baloni odlete u zrak.. to sam tražila ali nigdje to ne mogu naći.. ako znate za to ili ste čule, molim pamagajte.. mislim da bi to bilo efektno i to mi je baš želja.. a za poklončiće za goste, ja ću naći stihove neke ljubavne i isprintat ću ih na papir, ukrasit ću ih nekom mašnicom i stvaiti na svaki tanjur za svakoga gosta..
slika
anchi652

PostPostao/la maybelline dana čet pro 01, 2011 5:41 pm

anchi652 je napisao/la:ova ideja s prskalicama je super.. ja sam imala jednu ideju za svadbu, ali ne znam gdje to nabaviti.. htjela sam točno u ponoć da svi izađu van ispred sale i da se u zrak puste one papirnate lanterne koje kao oni baloni odlete u zrak.. to sam tražila ali nigdje to ne mogu naći.. ako znate za to ili ste čule, molim pamagajte.. mislim da bi to bilo efektno i to mi je baš želja.. a za poklončiće za goste, ja ću naći stihove neke ljubavne i isprintat ću ih na papir, ukrasit ću ih nekom mašnicom i stvaiti na svaki tanjur za svakoga gosta..

probaj na ebay,samo neznam kako bi bilo zbog carine,ili ako imas nekoga vani da ti pogleda :thumbsup:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la anchi652 dana pet pro 02, 2011 8:14 pm

maybelline, hvala :bravo: , za ebay se nisam uopće sjetila.. baš ću se raspitati, šteta da toga nema kod nas..
slika
anchi652

PostPostao/la dkukec dana čet sij 19, 2012 2:49 pm

Ja sam mislila samo obred, ne cijelu svadbu. Nisam znala u koju temu svrstati pitanje pa vas molim , ako znate, stavite link. Hvala
dkukec

Iznenađenje za goste

PostPostao/la Jogrovan dana uto lis 23, 2012 11:57 pm

Nisam pronasla nigdje ovu temu, al ako postoji premjestite je u odgovarajucu rubriku :) :grli:

Bila sam u 7 mjesecu na jednoj svadbi kod koje mi se svidilo kad su mladenci izasli zahvaliti gostima imali su pjesmu, oni jedan stih mi za njima ponavljamo... Bilo je nesto novo i jako zanimljivo i slatko...
Od tad ja razmisljam sta bi mi mogli , ne mozemo to jer ce svi ti gosti biti i na nasoj svadbi, ako ima tko neki ideju bila bi vam zahvalna :grli:
Zadnja izmjena: maybelline; sri lis 24, 2012 3:46 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premjesteno u odgovarajucu temu!
Jogrovan

Re: Iznenađenje za goste

PostPostao/la thinkblue dana sri lis 24, 2012 7:51 am

Imamo temu lude ideje za vjenčanje, pa mozda tu pronadjes nesto:

viewtopic.php?f=34&t=153&hilit=lude+ideje+za+vjen%C4%8Danje
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

Re: Iznenađenje za goste

PostPostao/la Jogrovan dana sri lis 24, 2012 1:12 pm

Hvala puno...
Jogrovan

PostPostao/la missy dana sri kol 21, 2013 4:33 pm

Nisam još pročitala cijelu temu, ali vidim da po stranim vjenčanjima je jedna popularna igra koja se zove "Shoes" - Cipele. Radi se o tome da se mladenci izuju i izmijene cipele....te da sjednu leđima okrenuti jedni drugome i odgovaraju na pitanja o njima samima, npr. tko je od vas uredniji, tko je bolji vozač, tko vodi financije, a oni dižu žensku ili mušku cipelu, ovisno o odgovoru...
missy

PostPostao/la JelenaZG dana pon ruj 23, 2013 9:22 am

Mi smo imali balon eksploziju za podvezicu, i toje bilo jako efektno, buket sam dodala s povezom na očima, dok su cure plesale u krug...nije nešto ludo, ali malo drugačije
frendica pleše trbušni ples, pa je sa još dvije cure pripremila kratku točku, svi gosti su bili oduševljeni :thumbsup:
JelenaZG

PostPostao/la filipinceva dana čet lis 03, 2013 2:52 pm

Imate svi odlicne ideje :thumbsup: tako da sam se na kraju odlucila za ovo:

Posto je meni valcer vise tako dosadan za prvi ples, odlucila sam ga malo zaciniti, tako da cemo ja i dragi za prvi ples otplesati tango.
Za buket odlucila sam se da ce cure plesat u krugu, a ja cu bit u sredini sa povezom preko ociju i kada muzika stane krenit cu naprijed do jedne i ta ce dobit buket.
Za povdezicu ce bit balon eksplozija, ali u male balone cemo stavit nekoliko carapa, a u jednoj carapi ce bit podvezica.

Jos razmisljam o nekoj igri. Sad pala mi je na pamet ideja da stavim ispod stolica nekoliko poklona(tange, kravata, bokserice) i bend tokom veceri kaze: pogledajte svi ispod svojih stolica da vidimo tko je sretni dobitnik.
Ili to ili igra parova sa vocem. Svi parovi dodju na podij i stavi se voce izmedju njihova tijela na trbuh I moraju ga dovest do usta, ali ne smiju ga dirat rukama. Par koji prvi uspije dobije neku nagradu.
filipinceva

Marketing:

Prethodna

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.