Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Smještaj gostiju za vjenčanje u drugom gradu

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Smještaj gostiju za vjenčanje u drugom gradu

PostPostao/la mia_m dana čet ožu 11, 2010 9:41 am

eto moram i ja komentirati buduci da smo i mi imali dosta ljudi koji su dolazili u zadar pa je trebalo srediti smjestaj.

Nismo nikom rekli da treba platiti, neki ljudi su sami pitali da im kazem koje su opcije. mi smo imali opcije da spavaju besplatno u apartmanima ili da budu u hotelu i to po jeftinijoj cijeni, ali smo se i to ponudili platiti vecini, i tako smo i rekli na recepciji, cisto da se ne desi da se ljudi iznenade kad ujutro budu isli pa ih doceka racun, ali su svi koji su bili u hotelu insistirali da sami plate. par ljudi koji mi dosta znace a za koje sam znala da si ne mogu priustiti smjestaj sam odmah stavila u apartmane, tako da se nije ni povlacila prica oko placanja. ali moram priznati da bi se ja glupo osjecala da nekog ucjenjujem sa svojim dolaskom ako mi nece platiti smjestaj. ali sito tako su me ljudi iznenadili jer su i oni koji su spavali u apartmanima na kraju htjeli nesto platiti za taj smjestaj .

ja kad idem na svadbu ako mogu sama organiziram smjestaj,jedino kad smo isli u split od dragog sestricni smo njih pitali da li mozda oni imaju neku ideju gdje bi mogli biti, ali na kraju smo se vratili u zd, jer su nam oni ponudili kauc kod nekih njihovih poznanika, i to mozda ne u istom stanu, sto mi je glupo.
kad smo isli u JAR onda je ta cura koja se udavala rekla da ce platiti sve jer ipak moramo platiti kartu do tamo, ali smo mi ipak sami sve platili jer smo mi tako odlucili.
Zadnja izmjena: mia_m; čet ožu 11, 2010 1:32 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la amorfia dana čet ožu 11, 2010 9:46 am

motel Maltar?
slika
amorfia

PostPostao/la Mojra dana uto ožu 16, 2010 4:32 pm

amorfia je napisao/la:motel Maltar?

Evo nasla, pansion Maltar, hotel Varazdin...
sad za Uskrs dolazim u Cro pa cu se raspitat za cijene i napravim rezervaciju, napisat cu cijene tako da slijedecim
mladenkama u mojoj situaciji bude lakse :) :) :) :)
"Sve na ovom svijetu, ma kako nevažno bilo, pretvara se u pustolovinu kad to dijeliš sa pravom osobom."

slika
Mojra

PostPostao/la tejka. dana pon ožu 29, 2010 9:59 pm

Moje vjenčanje je u Splitu. Jel znate možda u gradu ili u okolici gdje bi mogli prespavati moji gosti? :neznamkakoti:
slika
tejka.

PostPostao/la Lia dana pon ožu 29, 2010 11:20 pm

Bilo bi najidealnije kada bi ti se svidila koja od sala šta imaju i smještajne kapacitete. U Splitu i okolici šta mi lijepo izgleda to su Amigos Podstrana, Bellevue Trogir, Sveti Križ Arbanija, Nirs Split.
A koki je broj ljudi za koje bi trebao smještaj i kada je vjenčanje?
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana uto ožu 30, 2010 8:29 am

imas jos i hotel SanAntonio,hotel Lav (on ti je skuplji...) pansion Dioklecijan,pansion Arkada...sve ovisi koliko imas ljudi... :ne zna:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Mojra dana pon tra 05, 2010 12:16 am

nasla smjestaj 157,00 kn po osobi za jednu noc (Var. Toplice) , super nam odgovara cijena, ali je to bez dorucka, oni ce doci u cetvrtak popodne, pa onda nocenje, svadba je u petak, nocenje i u subotu odlazak... jel ce mi ljudi zamjeriti sto je smjestaj bez dorucka?????
inace mi financiramo smjestaj (bit ce 12 ili 14 osoba)...nisam pametna :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:
"Sve na ovom svijetu, ma kako nevažno bilo, pretvara se u pustolovinu kad to dijeliš sa pravom osobom."

slika
Mojra

PostPostao/la Branči dana pon tra 05, 2010 8:40 am

neće ti zamjeriti, ali predlažem da ih uputiš u to, tak da ne bi bilo zabune, pa da recimo na dan vjenčanja ljudi odu na ručak ili nešto da izdrže do svadbene večere.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la mala zaggy dana pon tra 05, 2010 9:37 am

pa mislim da ti ne bi tjerali zamjeriti...ja definitivno ne bi...ali bas kao sto je branci rekla upozori ih.. :)
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Mojra dana uto tra 06, 2010 4:05 pm

jupiiiiiiiiiiii, talijanski gosti obavjesteni, pokazala im fotke smjestaja www.ozis.hr
ne smeta sto nema dorucka.... happy :jig: :jig: :jig:

slika
Mojra

PostPostao/la lunna dana uto tra 06, 2010 7:03 pm

Mojra je napisao/la:jupiiiiiiiiiiii, talijanski gosti obavjesteni, pokazala im fotke smjestaja http://www.ozis.hr
ne smeta sto nema dorucka.... happy :jig: :jig: :jig:

bas mi je drago da ti je bar to briga manje :grli:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la udajem-se dana pet tra 09, 2010 1:22 pm

Mi čemo dosta vanjskih gostiju smjestiti kod rodbine, sami su se ponudili a nama to dosta olakšava organizaciju!
udajem-se

PostPostao/la Nessa87 dana uto pro 07, 2010 7:11 pm

udajem-se je napisao/la:Mi čemo dosta vanjskih gostiju smjestiti kod rodbine, sami su se ponudili a nama to dosta olakšava organizaciju!

i mi smo uzeli sobe u hotelu,neki su sami platili jer su tako htjeli a nekima mi ali bez doručka,nitko nije prigovarao!
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Ina1011 dana uto pro 07, 2010 7:58 pm

S obzirom da ćemo i mi trebati smjestiti 20-ak ljudi (možda i više :shock1: ), da pitam dežurne istrijanke znaju li možda gdje bi ih u Pazinu i okolici mogla smjestiti? Vjerojatno će izbor pasti na Hotel Lovac, ali zanima me da li znate možda za neki privatan smještaj u blizini...?
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto pro 07, 2010 8:13 pm

Ina1011 je napisao/la:S obzirom da ćemo i mi trebati smjestiti 20-ak ljudi (možda i više :shock1: ), da pitam dežurne istrijanke znaju li možda gdje bi ih u Pazinu i okolici mogla smjestiti? Vjerojatno će izbor pasti na Hotel Lovac, ali zanima me da li znate možda za neki privatan smještaj u blizini...?

hmmmmm.... nemaš baš neki izbor što se smještaja tiče... možeš jednimo potražit kakve apartmane blizu pazina ili nešto slično... sumnjam da ćeš nać privatan smještaj za 20 osoba na jednom mjestu...

a čekaj...kad je tebi vjenčanje?!
jer kod francuza su sad izgradili sobe na katu...al neznam kad će se to sređivat i krenut u iznajmljivanje... :ne zna:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ina1011 dana uto pro 07, 2010 8:20 pm

01.10., ali pitali smo Suzi da li zna gdje bi se moglo smjestiti ljude, pa je komentirala za svoju svadbu da je smještala okolo po apartmanima (ali dosta daleko) jer joj je Lovac u sezoni bio preskup. S obzirom da nije ništa spomenula, vjerojatno taj smještaj kod njih još nije aktualan :ne zna: budem ju još pitala za svaki slučaj
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto pro 07, 2010 8:22 pm

Ina1011 je napisao/la:01.10., ali pitali smo Suzi da li zna gdje bi se moglo smjestiti ljude, pa je komentirala za svoju svadbu da je smještala okolo po apartmanima (ali dosta daleko) jer joj je Lovac u sezoni bio preskup. S obzirom da nije ništa spomenula, vjerojatno taj smještaj kod njih još nije aktualan :ne zna: budem ju još pitala za svaki slučaj

a u biti da, to si se sve svodi na to da nije baš blizu... imaš nekoliko apartnama kod lindara... i oko gračišća... pa prema motovunu, poreču, rovinju...koliko god oćeš... :ne zna:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ina1011 dana uto pro 07, 2010 8:28 pm

Ma da.. to mi baš i nije neko rješenje jer mi ljudi dolaze iz Zagreba i definitivno se ne snalaze ni najmanje po Istri... već to što će do Francuza doći će biti :thumbsup:

Nema smisla da im još dodatno otežavam traženjem apartmana u nekom selu u 5 ujutro :izivciran: uf, sad kad sam ovako napisala, sigurna sam da to nema smisla, znam da bi ja dobila slom živaca da tako moram.

Ništa, proći ću ovih dana do Lovca da vidim malo cijene... bar je van sezone pa neće biti jako strašno :ne zna:
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto pro 07, 2010 8:34 pm

pa, u svakom slučaju lovac bi ti bio najidealnije rješenje... blizu je francuzu i ima dovoljno smještajnog kapaciteta... nadam se da je i cijena koliko toliko normalna... :thumbsup:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana uto sij 18, 2011 9:21 pm

Ah odmah me muka vata kad se sjetim da ja smještaj moram organizirati za neki 35 ljudiii auuu..
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vucica dana ned sij 23, 2011 3:17 pm

Mi svojim gostima ne plaćamo smještaj...i to već znaju..al sredit ćemo da u hotelu dobiju nižu cijenu soba..one najbliže ćemo smjestit u stanove da ne plaćaju i to je to. Nadam se da će sve to upalit i da neće bit problema.
slika

Nasmiješite se..jer smijeh je lijek i jer svaki dan bez osmijeha je izgubljen dan.
vucica

PostPostao/la Dani 26 dana ned sij 23, 2011 3:57 pm

Ovak, neznam dali ste vodili racuna o tome, al ja bi vam svakko preporucila da popricate sa gostima za koje mislite da bi ima trebao smjestaj o tome. Naime, mi smo samoinicijativno rezervirali sobe u sklopu restorana (dosta soba) da bi na kraju bile iskoristene samo 2... Naime, gosti su odlucili ipak ici kuci direktno sa svadbe... Da se razumijemo, ja sam bila uvjerena da ce spavati jer su ti gosti bili npr. iz Beca, Linza, Djakova i sl... No eto, oni su iz nekih svojih razloga odlucili ici odmah kuci sto mi nije bilo ni u najludjim snovima... Mi sobe na kraju nismo ni platili samo iz razloga jer smo si dobri s vladnikom restorana al je meni bilo jako neugodno jer su ljudi cuvali sobe za nas a mogli su ih nekom drugom dati (a vjerujem da bi bile iznajmljene jer je tu vecer bilo oko 5 svadbi...)... Eto, pricajte sa gostima i recite im da planirate rezervirati sobe ako su za :thumbsup:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la delfin dana sub ožu 05, 2011 1:12 pm

Ne vidim razlog da se treba plačat hotel za ljude koji ti dolaze,jer postoji i privatni smještaj!! Baš svugdje ga se može nać do po 100 kn!samo se treba potruditi a ako se voze umjesto 2h 20tak min mislim da to nije nikome problem.Mi smo svojima platili smještaj iako nismo financijski potkovani i nisu nam roditelji platili jer smo smatrali da je tako najviše fer i ne bismo htjeli da se nekome nešto desi povratkom kući.
Ako nekog zanima za područje Opatije neka se javi jer smo smjestili ljude za vrijeme sezone u kući koja ima smještaj za 30tak ljudi po 100kn i to 10min vožnje od centra!
slika
delfin

PostPostao/la ayleen dana ned svi 22, 2011 7:09 pm

Jel zna netko za jeftin smještaj u Zagrebu? Po popisu "iz prve" bi trebalo jako puno ljudi doći iz inozemstva, tako da ne znam što da radim. Neke bih uspjela smjestiti doma, kod susjede i u viksu, a ostali?? Onda se premišljam bi li ih sve i zvala... :ha:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

PostPostao/la ivancica dana ned svi 22, 2011 7:13 pm

ayleen je napisao/la:Jel zna netko za jeftin smještaj u Zagrebu? Po popisu "iz prve" bi trebalo jako puno ljudi doći iz inozemstva, tako da ne znam što da radim. Neke bih uspjela smjestiti doma, kod susjede i u viksu, a ostali?? Onda se premišljam bi li ih sve i zvala... :ha:

A koliko jeftino?? Meni je super npr. hotel Jarun. Soba 2 osobe u dvokrevetnoj sobi je 475 kn znači oko 238 kn po osobi a meni se to ne čini tako skupo :ne zna: :ne zna:

A vjerojatno bi i dobili popust da uzmete dosta soba :idea: Plus, izgleda mi predivno hotel :thumbsup:

http://hotel-jarun.com/
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.