Gdje sa gostima za vrijeme slikanja? • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Gdje sa gostima za vrijeme slikanja?

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Gdje sa gostima za vrijeme slikanja?

PostPostao/la Linda dana čet vel 26, 2009 8:16 am

Kod mene će biti tako da kad oni dođu po mene i kad ja izađem, malo budemo s njima i onda ćemo se ići slikati, a za to vrijeme goste će zabavljati tamburaši, moja rodbina i bogat švedski stol s obiljem pića... :jig:
Jedva čekam 1.8.2009..... I found someone to take away the heartache, to take away the lonely nights....
slika
Linda

Marketing:

PostPostao/la Tisa-Iskra dana čet vel 26, 2009 8:20 am

Ja ću goste od matičara poslati u restoran (nek si tam neš spiju dok mi dođemo - ziher bu im teško palo :rofl: ) a H i ja bumo se išli fotkati.. Vjerovatno na Zrinjevac - on mi je :ljubav2: :vauu: za fotkanje pogotovo u jesen - boje i sve - baš mi je to romantik.
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ljutka dana pet ožu 06, 2009 8:24 am

mi čemo isto goste ostaviti kod mene na klopici i cugici a mi s kumovima zbrisati u Maksimir ( mada su moji i njegova mama protiv)
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Reina dana pet ožu 06, 2009 9:45 am

ljutka je napisao/la:mi čemo isto goste ostaviti kod mene na klopici i cugici a mi s kumovima zbrisati u Maksimir ( mada su moji i njegova mama protiv)

joj, ja sam se tak htjela ići slikati u maksimir...

jedva čekam tvoje slike, ljutka!!! :cheer: :cheer:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ljutka dana ned ožu 15, 2009 9:51 am

Jučer sam bila na dogovoru s fotografom i dogovorili smo se dan ranije napraviti slikanje po gornjem gradu i Zrinjevcu, a u subotu čemo na kratko pobjeći s kumovima do Maksimira. Jedva čekam jer znam da će se potruditi napraviti super slike.
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Reina dana ned ožu 15, 2009 10:01 am

ljutka je napisao/la:Jučer sam bila na dogovoru s fotografom i dogovorili smo se dan ranije napraviti slikanje po gornjem gradu i Zrinjevcu, a u subotu čemo na kratko pobjeći s kumovima do Maksimira. Jedva čekam jer znam da će se potruditi napraviti super slike.

držim fige da vas u petak vrijeme posluži!!!!
znaš da nas nije... :neznamkakoti:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana ned ožu 15, 2009 10:20 am

ljutka je napisao/la:Jučer sam bila na dogovoru s fotografom i dogovorili smo se dan ranije napraviti slikanje po gornjem gradu i Zrinjevcu, a u subotu čemo na kratko pobjeći s kumovima do Maksimira. Jedva čekam jer znam da će se potruditi napraviti super slike.

To ćete ići u Maksimir poslije crkve ili? Di će vam biti gosti za to vrijeme?
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la ljutka dana ned ožu 15, 2009 1:17 pm

Branči je napisao/la:

To ćete ići u Maksimir poslije crkve ili? Di će vam biti gosti za to vrijeme?

ići čemo do maksića kad dragi dođe po mene, a gosti če kod mene malo cugati i papati. svadba je kod matičara pa prije matičara
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MARIJA OS dana pet lip 12, 2009 10:30 am

:bok: ,nama je vjenčanje u 18 sati u crkvi,pa dok se to sve obavi (slušaj mene obavi :budala: ),
i poslje toga dragi i ja idemo na slikanje a gosti idu u salu,tamo će se smjestiti i čekati nas dok se ne vratimo,to neće bit dugo i onda mi dolazimo,oni nas svi čekaju,plešemo prvi ples (to ne znam kak će ispast :ne zna: ,strah me :lol: )
i onda je večera pa dernek :cagam:
MARIJA OS

PostPostao/la Giovanna dana uto lip 16, 2009 11:10 am

Mi nakon crkve ostajemo u gradu na slikanju...dok oni dodju do gore, do imanja, malo cemo mi kasniti...a, ionako je gore domjenak vani...klapa ce pjevati, aperitiv, canapei, jagode sa slagom, cokoladom...mljac...daj Boze samo lijepog vremena, MORA!!!! :bravo:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10722;105/st/20090711/e/Our+Wedding/dt/7/k/549b/event.png[/img]
Giovanna

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto pro 29, 2009 9:25 pm

mi ćemo ić na slikanje nakon crkve...gosti idu k meni na cugu i kolače,a mi se fotkamo... nadam se da će ispasti ok!
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana sri pro 30, 2009 11:42 am

mi cemo slikanje obaviti oko podne, prije nego sto ista pocne - em je zimsko doba (pa je poslije vjencanja vec debeli mrak), em je hladno da nas ljudi cekaju sat vremena dok se mi slikamo.
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri pro 30, 2009 12:12 pm

to svakako...da se udajem u zimi i ja bi tako napravila... ali pošto je moje vjenčanje krajem 5.mjeseca ne moram jako brinut o tome... :D
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Polesana dana sri pro 30, 2009 1:17 pm

Zelenooka, koliko si si vremena izdvojila za slikanje? Ja sam mislila oko 1h 30 min, ali nisam sigurna da li će biti dosta. Više od toga ne dolazi u obzir jer gosti će popadati na pod od dosade, a prije samog vjenčanja isto ne jer će mi svi vidjeti po prvi put kada budem koračala u crkvi! :cheer:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri pro 30, 2009 1:23 pm

ja sam potrošila na slikanje 3 sata i u to vrijeme smo ugurali i gostima jedno seljenje, da ne budu samo kod mene.
vjeruj, trebat će ti dosta ako želiš imat kvalitetan materijal, a to će ti i fotografi reć. pogotovo ako mjenjaš lokacije, ako je , nedaj bože, ružno vrijeme.. ostavi si bar 2 sata i kusur.
tangerina

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri pro 30, 2009 1:29 pm

fotograf je rekao oko 2 sata...ja se toga držim! pošto su mi obe lokacije u blizini nećemo puno vremena izgubit na put,pa se nadam da će 2 sata bit dovoljna!
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri pro 30, 2009 1:32 pm

ako gostima ostavite fine klopice, harmoniku i ako je ekipa u elementu, a nije im zima/kišno i neznam što, ma bez brige, uživat će možda više nego vi :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto sij 05, 2010 10:52 pm

bit će vjerovatno svega toga u izobilju... hrana,piće,kolači,voće za osvježenje...muzika... ima da luduju i niti ne shvate da nas nema... :D
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la malena_4you dana sri sij 06, 2010 9:21 am

kod nas je slikanje uglavnom poslije vjenčanja tako da idu svi gosti s mladencima :jig: :jig:
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana pet sij 29, 2010 4:52 pm

naše vjenčanje je u 17 h a nakon toga gosti idu na feštu pošto nam je šator doma i tamo će nas dočekati a mi se idemo slikati na par lokacija. imamo dvorac,park i tak još nekih mjesta... hehe,ipak sam ja fotograf,slikanje mora trajati i trajati :D a goste će doma imat ko hranit i zabavljat
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la vrazichka dana pon vel 01, 2010 12:55 pm

plavusa.. to vam je super kad imate kud s ljudima..ja jos uvijek nemam pojma sta da radim :huh: :huh:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la tigerin dana pon vel 01, 2010 1:18 pm

ja se bojim da cu se smrznuti na tom slikanju ko pipica :neznamkakoti:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana čet vel 11, 2010 2:35 am

Ja pojma nemam kako ću s fotkanjem. Mislim, imam, ali sve ide nabijeno :neznamkakoti:
Nama je misa već u 13h. Nema šanse za fotkanje prije jer ću na knap biti spremna kad dragi dođe. Mislim da opali par slikica u mom vrtu kad dragi dođe. Gosti nek se zabavljaju. Idemo u Crkvu koja je prekrasna, i okolo je super ( zato sam je najviše odabrala) i nakon obreda bi tu slikica par. Zamolit ću rođaka da formira kolonicu dok mi to obavimo. Nek nas malo pričekaju. I treće, restoran je uz more pa ćemo se tu fotkat dok gosti ispijaju aperitiv. To će sve biti tako utijesno, ali šta ću sad.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la amorfia dana sri ožu 17, 2010 2:33 pm

dogovorili smo se da će gosti poslije crkve dok se mi budemo slikali ići zajedno u kafić na piće (imamo u selu jedan kafić koji je ugodan, nije birtijetina) :)
slika
amorfia

PostPostao/la zagorka dana uto tra 06, 2010 1:40 pm

mi sko iskombinirali da se malo poslikamo doma kad dođu po mene, a onda da odemo napravit par fotki kod jednog starog grada koji nam je blizu (i na pola puta do crkve), ono doslovni 20-ak min, a gosti se budu zabavljali kod mene doma (neki budu došli ravno u crkvu, pa ih ne bude puno), a poslije vjenčanja ćemo se poslikat malo kod crkve i kad dođemo u Gjalski bude slikanje dok gosti ispijaju koktelčiće i ja se nadam i navečer po mraku ili sumraku :)

nećemo imat slikanja dan prije i poslije i to jer mi je to osobno bezveze, jer mi to više nije "TAJ" dan... :ne zna:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.