Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lista darova/želja za mladence

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Lista darova/želja

PostPostao/la Malavida dana čet svi 14, 2009 1:50 pm

Super.Bas mi je drago da ste zadovoljni.

Bas sam sad bila kod mame i njoj napravila neformalnu listu.
Susjeda ju je pitala sta da mi uzme,a mama joj je rekla da mi uzme kuhinjsku vagu jer nije znala da ju vec imam.I sad je sve vise ljudi koji nju pitaju za poklon pa rekoh da nema smisla nagadjati,pogotovo ako oni sami pitaju.
Napisala sam mami jedan mini spisak stvari koje bih voljela imati,a za koje nece biti problem staviti u podstanarski stan niti ce biti problem da li ce mi se svidjati ili ne.
S druge strane,gledala sam da to budu stvari koje imaju cjenovni raspon,npr. rucnici: oni mogu biti 100 kn,a mogu biti 500 kn niti su limitirani na neki ducan.Meni ce biti potrebni,a nije mi bitno kako ce izgledati.
Stavila sam jos ljetnu posteljinu,dodatke za bestek kao sto je palcic (kacijola,jusnik,zaimaca :D ),noz za kolace,ono cime se kolaci vade,pladanj za kolace,vaza i tako te sitnice.
23.05.2009.
Malavida

Marketing:

PostPostao/la princessmo dana čet svi 21, 2009 11:14 am

Da vam se pohvalim-jučer smo konačno doteglili poklone koje smo odabrali u Modusu....prezadovolji smo!!!! Svaki poklon su zamotali i napisali od koga je...Sad imamo setove tanjura (plitki, duboki, desertni), zdjelice, posude za posluživanje i pečenje, šalice i sve kaj smo si odabrali! :cheer: :cheer: :cheer: Na popisu je ostalo još 3 stvari koje ćemo si sad sami kupiti da imamo cijeli set.
Odlično je sve funkcioniralo i najvažnije je da su to sve stvari koje ćemo svaki dan koristiti i koje smo sami odabrali i sviđaju nam se!!!!
Naše iskustvo s listom poklona je bilo predobro!!! :10od10: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la ninchy dana pet svi 22, 2009 9:21 pm

baš mi je drago da ste imali dobro iskustvo s listama poklona, to mi daje neku ''garanciju'' da će i s našom biti sve ok. prvo sam jedva objasnila starcima od dragoga da je to super stvar i da mi je tako jednostavnije (s obzirom da imamo namješten stan) i da mi se ne gomilaju razni servisi i mali kućanski parati. mi smo bili na informativnom razgovoru u merkuru, teta nam je sve lijepo objasnila i sad čekamo da se datum malo približi pa da obavimo ito
slika
ninchy

PostPostao/la tangerina dana uto srp 21, 2009 7:20 pm

mi ćemo ipak imat listu želja... najviše mame nisu baš sretne, ali definitivno, u ovo doba recesije, neću žicat lovu i netko će si možda želit uzet nešto na rate, tako da ćemo definitivno napravit neku sitnicu po trgovinama, pa kome paše, paše.
gledala sam si većinom ručnike, deke i tanjure (one kvadratne), šalice, čaše, zdjelice za sladoled... možda budemo kakav beštek stavili :raspa: i tako... dovoljno
tangerina

PostPostao/la mala zaggy dana sri srp 22, 2009 12:18 pm

ne znam..meni se lista poklona nije cinila losa stvar..ali onda sam gledala neki film ili seriju i znam da je osoba dosla malo prekasno..s liste je naravno ostala najskuplja stvar i ova se lovila za glavu..i onda mi je sinulo da to bas i nije tak super..ne bi stvarno htjela dovodite ljude u neugodnu situaciji ili da kupuju preko svojih mogucnosti..
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri srp 22, 2009 2:03 pm

ja očekujem 100tinjak poklona, a ne mislim stavit neznam koliko na listu, nitko nije obvezan kupit točno to s liste, već je to samo da nekome olakšam izbor
tangerina

PostPostao/la mala zaggy dana sri srp 22, 2009 2:25 pm

pa da..nisam ja kategoricki protiv toga, nego samo sam rekla da me strah da ljude bzvz ne dovedem u neugodnu situaciju...naravno veliku razliku radi i to sto ljudi stave na listu.. :D
a ako netko pita sto bi htjela normalno da ce reci nesto sto mi treba, nego da dobijem nesto totalno bespotrebno.. ;)
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto ruj 01, 2009 8:15 pm

mi smo napravili listu i već smo dobili par upita da li postoji lista, jer da ljudi žele s nje kupit, tako da se nadam slatkom malom servisu narančaste boje :lol: :lol:
tangerina

PostPostao/la ninchy dana pon ruj 14, 2009 8:31 am

nama je teta u merkuru rekla da sastavimo listu sa što više toga, tako da si svatko može izabrati nešto što je u cjenovnom rangu koji odredi, a upravo da se ne dogodi da ostane neka skupa stvar i onda se netka hvata za glavu i ne zna što će... a i bla je u pravu - to je više informativnog karaktera....
ali sam ja sad u problemima jer je dragi (mjesec i pol prije svadbe) rekao kako mu je lista ipak malo bezveze :shock1: imao je sreće što smo taman bili u dućanu pa mu nisam imala srca scene radit, ali bi ga bila :tuc:
slika
ninchy

PostPostao/la tangerina dana pon ruj 14, 2009 12:22 pm

nakon što je sve prošlo, mogu reć daje ovo bio pun pogodak. dobili smo skoro pa sve s liste, nekih par stvari, koje mogu nabrojati na prste jedne ruke, nisu stigle i nije mi žao. od narančastig tanjura, do narančastih lonaca :lol: :lol: :lol: ma sve živo su ljudi pokupovali, nisam mogla vjerovati kad sam vidjela poklone kod dragog. tako da sada imam sve ono što sam si htjela i full sam sretna po tom pitanju :cerek: moja preporuka :thumbsup: i samo da se zna, nisam mislila da ću dobit ni 5 poklona, a kamo da ću moć i birat :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la thinkblue dana uto ruj 15, 2009 7:14 am

Bla, drago mi je da je to tako super ispalo! Sad imas puuuuno narancastih stvari! :cheer: :cheer:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ninchy dana pet ruj 18, 2009 9:31 am

bla - baš mi je drago što ti je to s listom ispalo super.... sad mogu svom dragecu pokazat da to funkcionira bolje nego kaj si on misli, al on je tvrdoglav.....
slika
ninchy

PostPostao/la Lia dana čet vel 11, 2010 2:45 am

A mene zanima kako to ide. Mislim, kako ste obavijestili goste da postoji lista želja? Samo ste usmeno rekli onim koji su pitali?
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana čet vel 11, 2010 8:14 am

Nekima smo rekli, koji su pitali.. a neki su vidjeli i sami, s obzirom da nije neki ogroman grad, zna se u kojim trgovinama znaju bit liste želja, pa tako se to brzo rješilo
tangerina

PostPostao/la malena_4you dana pet vel 12, 2010 6:57 pm

ja sam razmetrala listu darava kao opciju dok je moji nisu popljuvali totalno da je to čista glupost; neznam zašto im uopće govorim neke stvari, ali bitno da ću dobit 10 servisa tanjura poslije
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana pet vel 12, 2010 11:29 pm

i moji nisu baš vidjeli smisao svega toga pa su se kasnije uvjerili u suprotno.. a i još jednom, udaješ se ti, a ne oni :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la malena_4you dana sub vel 13, 2010 6:17 pm

blablaca je napisao/la:i moji nisu baš vidjeli smisao svega toga pa su se kasnije uvjerili u suprotno.. a i još jednom, udaješ se ti, a ne oni :thumbsup:

:thumbsup: nadam se da će se i oni uvjeriti u dobru stranu liste darova
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana pet tra 02, 2010 11:09 am

mi cemo napraviti listu zelja...
iako nam stvarno jaaako malo stvari treba,jer nam je stan potpuno sreden,
ali kod nas je obicaj da cak i ljudi koji nisu pozvani na vjencanje,npr. obiteljski prijatelji,susjedi...,donose dar..
a znam da nisu svi u mogucnosti dati nam novac i da bi rade kupili neki poklon... :ne zna:
tako da cemo otic u neku trgovinu i napraviti tu listu... :D
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Keiko dana čet svi 06, 2010 12:23 am

vidim da vas dosta sastavlja listu želja..mogli bi i mi, sviđa mi se ideja :cagam:

stric mi je slikar, i njegova kćer, koaj je također i moja krizmana kuma - to je zasad jedino što sigurno znam da trebamo - slike, nemamo još nijedne u stanu, nadam se da će pitati šta želimo...
slika
Keiko

PostPostao/la Sue0204 dana sri lip 02, 2010 5:11 pm

Definitivno je lista želja, po mom mišljenju, pun pogodak!
Bolje reći što želiš ako već možeš a ne da poslije dobiješ hrpu istih ili još gore nepotrebnih stvari!
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

Re: Lista darova/želja za mladence

PostPostao/la Dianora dana sri lip 02, 2010 6:34 pm

Meni je super idea sa listom želja. Ja to ( nažalost ) ne mogu izvesti. Nakon vjenčanja selim kod dragog u inozemstvo gdje nam je stan u potpunosti namješten. Reći ću svojim dragim uzvanicima da daju lovu, pa kud puklo da puklo.
Pa valjda im je jasno da mogu nositi poklone koji stanu samo u ručnu prtljagu kad putujem avionom
( čitaj novčanik ). :rofl:
Pa tko koliko može neka da :cheer:
Dianora

Re: Uređenje interijera

PostPostao/la MalaFizicharka dana pon srp 05, 2010 8:26 am

Cure drage trebam pomoć oko kupnje uređaja za kuću, tj ne znam koje da uređaje stavim na listu želja :neznamkakoti:

Frižider kombinirani - gore hladnjak dolje ledenica (širina 60 cm) visina može i do 2 m
Perilica suđa
Ugradbena pećnica
Ploča za kuhanje (indukcijska ili plinska) za i protiv
Perilica za rublje
Usisavač
Mesoreznica
Mikser
Friteza

Danas idemo sastavljat listu želja u Merkur, pa pomagajte!

I jedno pitanje, da li je glupo stvaljat na listu želja tuš kabinu i tuš kadu? (moramo renovirati kupaonicu)?

Hvala :o
Zadnja izmjena: Anonymous; pon srp 05, 2010 8:33 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premješteno u odgovarajuću temu
23.10.2010.
slika
MalaFizicharka

PostPostao/la lunna dana pon srp 05, 2010 8:35 am

MalaFizicharka ja bi sve aparate stavila na listu zelja..pa ko voli nek izvoli :mig:
a tus kabinu ipak ne bi stavljala :ne zna:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la MalaFizicharka dana pon srp 05, 2010 8:36 am

lunna je napisao/la:MalaFizicharka ja bi sve aparate stavila na listu zelja..pa ko voli nek izvoli :mig:
a tus kabinu ipak ne bi stavljala :ne zna:

Mislila sam na marku aparata i model :D
23.10.2010.
slika
MalaFizicharka

PostPostao/la tangerina dana pon srp 05, 2010 8:37 am

da se sad udajem i stavim sve to, eventualno bi dobila mikrovalnu ili mesorezalicu :zubo:
kod nas se ne kupuju tako ogromni pokloni, eventualno da se baš skupi par obitelji, ali zaista bi to bilo par komada :ne zna: :D
ne bi li ti bilo jednostavnije stavit neke manje stvari, pa kad dobijete lovu te veće kupit na miru i samostalno? :ne zna:
tangerina

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.