Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Kako izabrati goste za vjenčanje + problemi

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Kako izabrati goste za vjenčanje + problemi

PostPostao/la sunqueen dana sri svi 23, 2012 8:32 am

babčeva je napisao/la:Al nekad se zapravo pitam otkud potjece ta tako nam poznata izreka: reda radi?
Ma ko je izmislio taj red??

fakat, otkud ta izreka? zakaj bi mi morali pozivati nekog reda radi?? najčešće na molbu/nagovor/naredbu roditelja...
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

Marketing:

PostPostao/la sunqueen dana sri svi 23, 2012 10:47 am

minnie je napisao/la:ja se takodjer slazem s vecinom...nit bi isla na svadbu ako mi decko nije pozvan niti bi on isao ako ja nisam pozvana :ne zna:

a ja imam drugi problem :D ok naravno svima cemo rec da dodju s boljom polovicom...ali što ako recimo radite u takvoj firmi gdje ste si svi super i ne mozes napreskokce pozivati, vec sve (jer nema smisla tebe hocu a tebe necu kad su si svi super) i onda to tako lijepo ispadne 20-ak frendacha s poslica + jedno barem 10-15 ako ne i vise njihovih pratnji...od kojih je sigurno da ce 10-15 + pratnje doci na svadbu :D.
i tako samo frendachi s posla zauzmu minimum 20 mjesta :budala:
ima li tu spasa :D ???? :ha: a kao planiras max 80-100 ljudi na svadbi. a di je jos i familija.

da, to je problem - ja radim u ovoj firmi već skoro 4 godine i prvo sam mislila da ne bum nikog zvala (pogotovo kaj dragi nikog s posla ne bude zvao kak s nikim nije posebno dobar, a ak nekog pozove to bu bilo kak je minnie rekla: "tebe hocu a tebe necu "), al onda sam shvatila da neke ljude ipak želim na svadbi i izabrala sam najbliže suradnike s kojima sam ionak najbolja...ps. od tih na kraju dvoje otišlo iz firme :budala: , al svejedno bum ih zvala...a za druge me briga, iako znam da bu se neki durili
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la sunqueen dana sri svi 23, 2012 10:50 am

e da, zaboravih napisati - bit će pozvani i njihovi parovi (jedna pratnja je ionak bivši kolega, i fakat super tip, a ova kaj je sama nek slobodno povede nekog) - :idea: budem ih sve stavila za jedan stol (to bu onda bilo točno osmero za jedan stol) i baš bu bilo zgodno :cagam:
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la samo_njegova dana sri svi 23, 2012 10:52 am

joj, mi smo 2,5 tjedna pred svadbu i ja sam i dalje u dilemi- tako bih htjela pozvati 4 kolega s posla s njihovim partnerima, ali imam još toliko ekipe u ostatku odjela koje ne želim (2 šefice, jedna kolegica i još njih tri) i luda sam pa ne znam što da radim :izivciran: :izivciran: :izivciran: već sam bila odlučila da nikog neću zvati, ali kako vrijeme dolazi, pozvala bih njih 4, ali znam da ću se zamjeriti ostatku i još idem na porodiljni.. ma.. luda sam.. :neznamkakoti:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zekonja2312 dana sri svi 23, 2012 11:31 am

ja sam pozvala samo 1 kolegicu s kojom sam privatno dobra :jig:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la cimetina dana čet svi 24, 2012 8:42 am

Meni su najveći problem bivši dečki i cure, a s oboje smo ostali dobri. Ona sad već u braku i dijete, a on solo ili s curom. Malo mi je nezgodno radi njih, bili su deset godina skupa i onda puklo. Smjestit ću ih za što dalje stolove, ali znam da im neće biti svejedno.

Jel imao tko takvu situaciju ili sličnu već da mi kaže kako je to prošlo?
slika
cimetina

PostPostao/la Pufpuf dana pet kol 31, 2012 9:12 pm

Uh citajuci vase postove sad me zabrinu lista gostiju :shock1: Oduvijek sam razmisljala o maloj svadbi do 50 gostiju ali sad vidim da to nije izvedivo nikako. Moj najveci problem je sto sam npr s nekim rodicama (pa cak i njihovim svekicima) jako dobra i cesto se vidjamo, a njihove sestre i bracu nisam vidjela godinama. Nije da smo u losim odnosima nego razlike u godinama, obaveze, mjesto stanovanja i svasta nesto nas je udaljilo. Kako cu jedne pozvati a druge ne..A kad bih pozvala sve to bi onda bilo duplo vise gostiju nego smo planirali a samim tim i plan svadbe bi se mjenjao. I sta i ne pojave se uopce :huh: Da li je neko imao slicno iskustvo i kako je proslo?
slika slika
Pufpuf

Marketing:

Prethodna

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.