Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Tema o djeverušama (družicama) i djeverima

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Tema o djeverušama (družicama) i djeverima

PostPostao/la tangerina dana sri ruj 22, 2010 7:19 am

branči, meni je ideja na mjestu :thumbsup:
a kod nas to nije toliko popularno, kao što riba kaže, al kad ih netko ima, onda su sve u istim bojama, mislim, da se konta tko je tko :zubo:
a meni bi bilo baš fora da imaju sve ovako zelenu, kao što može tvoja sveki zašiti, meni je to sasvim fensi kroj :raspa:
tangerina

Marketing:

PostPostao/la ivy.poison25 dana sri ruj 22, 2010 7:56 am

moja kuma je imala 6 klencerica iliti djeveruša, sve je imala u crveno bijelom tonu, pa su curke imale crvenu haljinu,ali je svka si isto tako birla kroj haljine i kak će izgledat gornji dio duljinu donjeg! super su izgledale, izdvajale su se a opet nisu bile klonirane!
ivy.poison25
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mala zaggy dana sri ruj 22, 2010 1:39 pm

Rally_MO je napisao/la:Zaggy, haljinice su slatke :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Možda da im pošalješ sliku šta si imala na umu da obuku pa da vidiš šta će reći...

prekasno..dvije su vec kupljene :zubo: :cerek:
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Rally_MO dana sri ruj 22, 2010 1:46 pm

Znači, cjenkanje je bilo uspješno :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Još dvije ostale za kupiti... Po meni nije uopće problem da izgledaju isto, bar se zna koja im je uloga
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana sri ruj 22, 2010 2:26 pm

hvala curke na izraženim mišljenjima, i meni je ta zelena haljinica skroz fora, a tako sam velikodušna :rofl: da bih im dala i da vrpce biraju po želji (i one koje ne pašu uz boju vjenčanja). :D

a moram se malo našaliti, ja sam im iznijela tu ideju iz razloga jer mi imamo vjenčanje na licu mjesta, sama ceremonija nije toliko svečana niti duga kao u crkvi, pa mi se činilo da bi još ta sitnica podigla sve na malo višu razinu. u načelu su sve za, još im moram poslati slikice i tak.

znam, fora iz filmova, al mislim da bi bilo lijepo za vidjeti. :o

a fora mi je i kad imaju drugačije krojeve, pa ako i odluče svaka se pobrinuti za svoju haljinu, izgledati će super!

ovo mi je baš slatka slikica kad imaju različite haljine od istog materijala:

slika
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la mia_m dana sri ruj 22, 2010 2:33 pm

meni je to super fora, ja da sam mogla organizirati bi imala i vise djeverusa ali i ova tri mi bile komplicirane dovoljno :rofl:
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sri ruj 22, 2010 5:24 pm

sad kad ovo sve citam i ja bi djeveruse :misli: samo moram smisliti koga bi pozvala da bude djeverusa :D
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Rally_MO dana sri ruj 22, 2010 6:38 pm

Branči, ove haljine nisu puno komplicirane... Mislim da bi ti i ove svekrva mogla sašiti bez problema... I meni se sviđa ideja istog materijala a različitih krojeva...

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana sri ruj 22, 2010 10:39 pm

lunna je napisao/la:sad kad ovo sve citam i ja bi djeveruse samo moram smisliti koga bi pozvala da bude djeverusa

ja sam zvala curke koje su mi super prijateljice, da moja kuma meni nije iz bilo kojeg razloga mogla prihvatiti kumstvo, pitala bih jednu od njih. a ovak mislim da će biti još barem malo istaknute kao posebne osobe u mom životu. :lovestruck:

Rally_MO je napisao/la:Branči, ove haljine nisu puno komplicirane... Mislim da bi ti i ove svekrva mogla sašiti bez problema... I meni se sviđa ideja istog materijala a različitih krojeva...

to ćemo još vidjeti :D jer ona nema baš tih krojeva za haljine, a na ovim slikama se ne vidi kako je što rezano otraga. a sad da baš ide nešto isprobavati prvi put, mislim da se ona ne bi ni usudila. no vidjet ćemo sve kada joj odnesem par slika pa što će moći napraviti. :ne zna:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la dalmašica dana čet ruj 23, 2010 9:48 am

Bok!
Ja neću imati djeveruše već takozvane Flower girls...jedna će imati tad 3 godine i nosit će prstene skupa s malenim od 5 godina.. iza njih će ići curica od 7 god i onda jedna (nisam sigurna za nju) od 11 godina...i sve će imati istu haljinicu ...još ne znam kakvu ali ja bi da bude neka slatka bijela ko mini vjenčanica i s lila trakom oko struka(jer mi je lila bijela kombinacija na vjenčanju)...
Što mislite o tome, hoće lki biti lijepo?
A što se tiće djeveruša, u mom mjestu nitko nikad nije imao djeveruše.ali moja sestra je bila djeveruša u Americi, i ona i još 5 cura koje su bile djeveruše dobile su haljine, cipele, torbe, ogrlicu i naušnice, koje su mogle poslije zadržati a nisu ništa platile...a haljine su bile nalik vjenčanicama i po izgledu i po cijeni...
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana čet ruj 23, 2010 10:56 am

dalmašica je napisao/la:Bok!
Ja neću imati djeveruše već takozvane Flower girls...jedna će imati tad 3 godine i nosit će prstene skupa s malenim od 5 godina.. iza njih će ići curica od 7 god i onda jedna (nisam sigurna za nju) od 11 godina...i sve će imati istu haljinicu ...još ne znam kakvu ali ja bi da bude neka slatka bijela ko mini vjenčanica i s lila trakom oko struka(jer mi je lila bijela kombinacija na vjenčanju)...
Što mislite o tome, hoće lki biti lijepo?

Imaš ovdje temu sa slikama i savjetima za te male curice i dečkiće: viewtopic.php?f=33&t=368

dalmašica je napisao/la:A što se tiće djeveruša, u mom mjestu nitko nikad nije imao djeveruše.ali moja sestra je bila djeveruša u Americi, i ona i još 5 cura koje su bile djeveruše dobile su haljine, cipele, torbe, ogrlicu i naušnice, koje su mogle poslije zadržati a nisu ništa platile...a haljine su bile nalik vjenčanicama i po izgledu i po cijeni...

ajde baš pitaj sestru, jesu li same birale haljine ili im je mladenka sve odabrala? čula sam da to tamo treba biti točno onak kak mladenka odredi, pa me baš zanima jel istina (a i uostalom kao u filmu 27 dresses :D )?
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la dalmašica dana čet ruj 23, 2010 12:30 pm

Hvala branci pogledat cu. a ovo u vezi sestre,da moralo je bit kako je mlada zacrtala,cak i friz. meni osobno haljine su bile predivne,al nema mlada uvijek dobar ukus haha
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana čet ruj 23, 2010 2:27 pm

rajfic za moju djeverusicu :lovestruck:
slika slika
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana čet ruj 23, 2010 2:32 pm

:dani: :dani:
Oluja predivan je :vau: :vau:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la osma putnica dana čet ruj 23, 2010 2:37 pm

O :vau:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mia_m dana čet ruj 23, 2010 5:33 pm

branci ja sam dva puta bila djeverusa di je mlada odlucila kakve ce haljine biti,jednom smo i frizure imale skoro iste.
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana čet ruj 23, 2010 6:16 pm

Oluja je napisao/la:rajfic za moju djeverusicu :lovestruck:
slika slika

ja slikicu ne vidim :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Rally_MO dana pet ruj 24, 2010 6:04 am

Oluja, baš je sladak rajf :vau: :vau: :vau:

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la brineta dana sub pro 04, 2010 11:19 am

Mislim da je jako zgodno na vjenčanju imati djeveruše jer one mogu biti od velike koristi! Mene cure već sad pitaju da im dam nekakve zadatke i kako mogu pomoći jer žele sudjelovati što više,hehe! Pa sam mislila iznenaditi ih i reći im da ću ih pozvati kao djeveruše uz uvjet da moraju imati haljine u boji teme. Naravno da haljine nemoraju biti iste jer svaka ima svoj stil haljine koju najviše želi, a bilo bi glupo da daju krojiti iste haljine samo zbog mene i koje neće nikad više nositi. Ovako je puno jednostavnije, a i jeftinije ako kupe materijal i samo daju haljinu šivati. Naravno da ću uskočiti ako im bute potreban novac ( s obzirom da je to moja želja ).
brineta

PostPostao/la mala zaggy dana sri sij 19, 2011 6:33 pm

e da..zaboravila sma se oglasit na ovoj temi...meni su stigle one haljine koje sam narucila i odvratne su...ne znam sad kaj cu..imam doma 4 grozne haljine...
mislim da cu prvo pitat cure za miljenje, mozda su smao meni ruzne. Osim toga, vidjet cu da li se da sto napravit s njima i da li se uopce isplati...
haljine bacaju na one sa slike, ali se materijal sjaji ko lud, kroj je prestrasan tj. cini mi se da su krivo krojene...a boje..boze moj...na slici je samo jedna zuta crta, a na njima ima puno zute i to neka koja se preljeva iz zute u oker.... :shock1:
e da...ipak, mislim da sve u svemu ne bi bile tak lose samo da se dosta skrate, jer je duljina preglupa, i suze tj. da se umetne jedan cif...

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zagorka dana sri sij 19, 2011 6:37 pm

joj zaggy, baš mi je žao :grli: :grli: :grli:
ajd ih slikaj pa da i mi procjenimo jel su stvarno tak grozne ili se to tebi samo čini :raspa:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mala zaggy dana sri sij 19, 2011 6:43 pm

a nemam fotic...ostao je kod seke i sad ga ona ne moze naci nakon selidbe...ma grozne su, nema se tu kaj procjenjivati :lol: :lol: :lol: :lol:
vise se ne uzrujavam tolko oko njih..mozda cu sad kupit curama materijal pa nek same siju...evo ja pokazala dobru volju da ih oslobodim toga, ali nije mi uspjelo :raspa:

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sri sij 19, 2011 6:44 pm

joj zaggy :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:

:grli: :grli:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ribica08 dana sri sij 19, 2011 6:48 pm

joj zaggy.. :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli:
pokazi ih curama svakako pa odlucite sto cete napravit.. mozda samo kod krojacice da ih malo preprabvi ili nesto doda... :ne zna: :ne zna: :ne zna:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mala zaggy dana sri sij 19, 2011 6:57 pm

ne trebate mene grlit, njih trebate...necu ja nosit ruznu haljinu :vjestica:
ma salim se...
smislit cu nesto..imam tri opcije..materijal, sredivanje haljina ili odustati od djeverusa...to i tak nije obicaj kod nas...ali bi mi bilo malo zao jer se cure jako vesele tome, pa zbog njih :ne zna:

ali hvala vam puno cure :kiss:

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.