Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Odjeca za male curice sa cvijecem i deckice sa prstenom

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Odjeca za male curice sa cvijecem i deckice sa prstenom

PostPostao/la lunna dana pet ožu 02, 2012 9:43 pm

slatkica:) je napisao/la:tko plaća haljine za male djeveruše? mladenci ili roditelji djeveruša?

vecinom mladenci jer te haljinice i odjelca se cak nekad dobiju besplatno uz vjencanicu :thumbsup:
nama je samo necakinja bila djeverusa i J.seka joj je kupila haljinicu obzirom da je u Becu di oni zive bolji izbor i da sam ja kupila vjencanicu pa nisam dobivala u najam te haljinice :D
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PostPostao/la slatkica:) dana pet ožu 02, 2012 10:39 pm

lunna je napisao/la:
slatkica:) je napisao/la:tko plaća haljine za male djeveruše? mladenci ili roditelji djeveruša?

vecinom mladenci jer te haljinice i odjelca se cak nekad dobiju besplatno uz vjencanicu :thumbsup:
nama je samo necakinja bila djeverusa i J.seka joj je kupila haljinicu obzirom da je u Becu di oni zive bolji izbor i da sam ja kupila vjencanicu pa nisam dobivala u najam te haljinice :D

i nama su nećakinje djeveruše a i ja ću kupit ili dat šivat vjenčanicu pa neću uz nju dobit haljinice.

al ok,našla sam neke haljinice za 150 kn samo moram sa šogoricom i klinkama otić pogledat dal se i njima sviđaju. 300kn na cijeli iznos vjenčanja nam je ništa :D
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la lunna dana sub ožu 03, 2012 7:08 pm

slatkica:) je napisao/la: 300kn na cijeli iznos vjenčanja nam je ništa :D

slazem se :thumbsup:
meni je bilo nezgodno jer necakinja je u becu i dosla je samo dan prije vjencanja pa ne bi mogla probati jel joj odgovara sta sam ja kupila,a i u becu je puno bolji izbor i nade se stvarno jeftino..
da je meni necakinja bila tu onda bi ja to kupila i trazila ovuda :mig:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la osma putnica dana sub ožu 03, 2012 8:37 pm

ako ti je ona tako rekla onda ok. Nek plati ako ona tako zeli.
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

Prethodna

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.