Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Djeca kao gosti vjenčanja

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Djeca kao gosti vjenčanja

PostPostao/la Reina dana pon kol 18, 2008 2:29 pm

vjenčani kum od dragog ima dvoje djece, ali ih oneće dovesti na svadbu. oni ionako moraju ostati cijelu noć, do jutra, pa će im ovako biti lakše. a i nemaju praksu voditi svoju djecu na svadbe. onda uživaju i zabavljaju se , a ne moraju trčati okolo za djecom.
moj brat ima dvije curke, 3 i 5 godina, a one su mi i klencerice skupa s muževom nećakinjom koja ima 9 godina. ova najmađa će nositi prstenje u maloj košarici koju smo uzeli u sposi, a ove dvije veće će imati latice, pa će bacati. :lovestruck:
još imamo dva dečkića od 2 i jedva godinu dana i još jednu curicu od 7 godina.
sve skupa 6 djece od 9 mjeseci do 9 godina.
svi će oni sjediti sa svojim roditeljima jer ih sve znam i da nabavimo poseban stol za njih, nitko ne bi sjedio za njim jer su svi razmaženi i moraju svojoj mamama i tatama sjediti na glavi. i sramežljivi su, jel'. oslobodit će se tijekom večeri, ali do tog vremena dok se ne upoznaju s drugom djecom, gdje bi sjedili? katastrofa. zato su sa svojim roditeljima.

međutim, sada imam problemček.
dragi i ja smo svojim nećakinjama namijenili uloge tih malih kencerica. one su time oduševljene i jedva čekaju.
međutim, dragi ima još jednu malu rođakinju (od sestrične kćer). mislim da bi njezini roditelji željeli da i ona bude klencerica. ali onda je tu i mali sin od mog bratića! pa ako će ta mala biti, mora i on.
e pa kako ljudima objasniti da ja ne želim da cijeli dječji vrtić hoda ispred nas u crkvi, nego samo naše 3 nećakinje?
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la midva dana pon kol 18, 2008 3:32 pm

jednostavno, točno tako :D

a moj konačni broj djece je 17 i dvije bebe od 4 i 6 mjeseci
to je na 94 ljudi....
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ATE13 dana pon kol 18, 2008 5:16 pm

ja sam imala 16 djece izmedju 2-13 god , jedna mala od 11 mj... moj mali od 11 mj... i moj najmladji necak koji mi je dosao s njegovih 19 dana na svadbu :ludilo: :kiss: :cerek:
slika
slika slika
ATE13
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Branči dana pon kol 18, 2008 8:21 pm

Reina, ako te baš pitaju da li će mala biti, ti onda reci to što si nama: da ste se dogovorili da to samo budunećakinje da ne bude gužva od djece.

Ako ništa ne pitaju, ti mudro šuti, tj pravi se blesava.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Likrija dana pon kol 18, 2008 8:27 pm

ja svima rekla da slobodno vode djecu jer mi je jako lijepo kada klinci na svadbi u krugu čagaju... :jig:
Likrija

PostPostao/la kokos dana pet ruj 05, 2008 2:27 pm

zna li netko gdje se mogu iznajmit mali stolci i/ili stolovi, tak da se najmlađa ekipa osjeća ko doma (te da ne gnjave roditelje)?
i btw gdje je najbolje kupit slatkiše u rinfuzi (gumeni bomboni, čokoladne kuglice i sl.)?
na ovom forumu sam naišla na hrpu dobrih informacija...hvala svima na trudu, komentiranju i sl.; dosta ste mi olakšali i svima vam dajem jednu veliku 5 na entu.
kokos

PostPostao/la princessmo dana pon ruj 08, 2008 2:28 pm

bila sam u subotu na vjenačanju gdje je bilo (od 240 uzvanih) oko 20ak djece - govorim o djeci koja su bill cijeli dan na vjenčanju, u crkvi i poslije u restoranu. i moram priznati da stvarno nisam pobornik toga da male bebe od par mjeseci do par godina ni klinci do neke dobi sjede do 2h ujutro u restoranu u kojem je muzika bila toliko glasna da nisi čuo sugovornika ako ti se doslovce nije derao na uho... :izivciran:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la pitura dana pon ožu 09, 2009 4:59 pm

ja nisam zagovornik djece na vjencanjima...pogotovo ne u restoranu i to do sitnih jutarnjih sati. na mom vjencanju nece biti djece, definitivno!
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Reina dana pet tra 10, 2009 8:01 am

ja nisam napisala kako je to na kraju kod nas izgledalo...
znajući da će biti dječice na svadbi, uzeli smo dosta balona koji su, svaki zasebno, stajali iznad podija za plesanje (balončeki na helij).
bež i ružičasti baloni su bili po cijeloj dvorani, pa su se djeca igrala s njima, ali i stariji uzvanici.
na kraju su si ljudi nosili balone doma. :raspa:

a moje klencerice...
nećakinja koja je trebala nositi prstenje, se rasplakala (koje iznenađenje :kava: ) i odbijala poslušnost.
starija nećakinja je smatrala da, obzirom da mlađa ne želi nositi, neće niti ona jer je to shvaćala kao degradaciju. :o
onda smo prstenje dali nećakinji mm, koja je to sa zadovoljstvom nosila i bila si je sva važna jer je svećenik rekao njezino ime kad ju je prozvao da donese prstenje.
sunce moje predivno! :lovestruck:

uglavnom, redoslijed ulaska u crkvu je bio sljedeći - svećenik, curka s prstenjem, ove dvije male (koje su se držale za ruke), pa mi i onda kumovi.

bilo je baš lijepo, moje cure su hodale ispred mene i onda su sjedile na prvoj kupici iza nas.

i da, svaka je dobila svoj mali buketić, koje sam posebno naručila za njih. :cerek:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana pet tra 10, 2009 10:15 pm

Ja se sa takvim stvarima nisam zamarala... To je problem samih roditelja a ne mene kao mladenke. Niti cu ja tu djecu cuvati, niti ce jednog dana netko cuvati moju na svadbi. Ako netko smatra da je za njegovo dijete dobro da bude budno cijelu noc u zadimljenom i preglasnom okruzenju, njihova stvar. Ja se sigurno nebi upustila u to da idem nekome reci da ne vodi svoje dijete na svadbu... Neznam kako bi ja to prihvatila da meni netko kaze pa tako nezelim niti nekoga drugog dovesti u takav polozaj. Ja mogu misliti sve najbolje a netko to moze shvatiti kao nesto jako ruzno pa se i naljutiti :ne zna:
Ja sam kao dijete obozavala ici na svadbe i moji su me vodili pa bi bilo jako licemjerno od mene da sam trazila nekoga da svoje dijete ostavi doma.
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana sub tra 11, 2009 9:59 am

nisam napisala kak je to kod nas funkcioniralo..

dakle,djeca su bila predobra..
bez problema u crkvi,za večerom...imali su svoj stol,
naravno,ovi veći(ne sad djeca do 5godina),
i nakon večere moja seka je procirkulirala salom,rekla roditeljima da smo unajmili dadilje,itd..
i djeca su oko pol 10 otišli u sobe...neki su se još malo igrali,a neki su gledali crtiće,neki pozaspali itd..
svega par mama je išlo vidjeti di su,i kak su išli doma,išli su po djecu...
i uopće nisam znala da sam imala djecu na svadbi..
oni su imali svoj private party :cerek:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mia_m dana pon tra 13, 2009 8:02 am

nama ce ipak biti djece na svadbi i uopce se na kraju necu zamarati, slazem sa sa dani, to nek se njihovi roditelji misle, ja imam drugih stvari na pameti.
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la macy dana čet lip 04, 2009 12:01 pm

Prvo da kazem da obozavam djecicu, da me se nebi krivo shvatilo :)
No, bojim se da bi na nasu svadbu moglo doci poprilicno malene djecice...nekih 10-tak (govorim do 1 godine starosti)...a bojim se iz razloga sto sala nije veeeelika, a ak ce ih roditelji povesti, sigurno ce ih donijeti u nosiljkama (ili kak se to vec zove) ili kolicima. Znam da sam grozna, ali strah me da ce se i ovako malo prostora jos vise smanjiti...jooooj neznam sto da radim :ha:
slika

slika
macy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Giovanna dana uto lip 16, 2009 11:34 am

Obozavam djecu, ali iskreno uzasavam se sto ce mi biti na vjencanju!!! :horor:
Mozda zvuci ruzno, ali ne mogu si zamisliti da recimo ne daj Boze za vrijeme obreda, najvaznijeg, najsvecanijeg trenutka, meni se klincu pocnu derati, vikati,ili nemam pojma sta...to su mali klinci, i naravno da je lako moguce...iskreno, luda sam vise od toga...isto tako da ne mozemo normalno otplesati prvi ples, rezati tortu, jer ce se svugdje oni vuci po podiju...ne imati fotku bez nijh...ne znam...znam kakvi su roditelji, i bojim se...jer ta mala djeca nece ici spavati u neko normalno vrijeme...ma , koma!!! :thumbsdown:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10722;105/st/20090711/e/Our+Wedding/dt/7/k/549b/event.png[/img]
Giovanna

PostPostao/la tangerina dana uto lip 16, 2009 11:57 am

meni nebi smetali bebači, koliko se svodi na to da bi ih stvarno došlo puno, pa bi se taj broj strahovito povećao, zato smo išli na logiku samo najbliži, kojih uopće i poznamo. a ne nekih koje nikad nisam ni vidila. tako da ćemo imati samo 2 male curice (od cca 2god i pol) i za njih pretpostavljam da ni neće ići na večeru, a ostalo ih ima čisto par do nekih 10-13 godina, najbliži bratići.
tako nam je jednostavnije. ako će u crkvi vriskat, nek vrišću, takve stvari me trenutno ne brinu.

branči, sad sam si skinula i tvoju bojanku, mogla bi i ja podijelit par komada, čisto da im bude zanimljivo, a na kraju krajeva, nek im ostane za uspomenu :cerek:
tangerina

PostPostao/la Reina dana uto lip 16, 2009 12:06 pm

kod nas su bila djeca mlađa od godinu dana, pa sve do 9 godina. :cagam:
jedan bebač se raspričao u crkvi ali je mama odmah otišla s njim van, tako da nije bilo problema.

ja sam mislila kako će s tom djecom biti problema, ali uopće ih nisam niti doživljavala.
mi smo imali balone po cijeloj sali, pa su se s njima igrali, plesali, a prije ponoći su svi zaspali. :thumbsup:

sva sreća da naš restoran ima i lounge dio, tako da su svi poslagali po tim foteljama i zakrmili.

sve u svemu, bilo je okej, jedino sam naknadno čula da je jedna mala radila probleme (a što ćeš, mala je jedinica, zgrabila je sve balone koje je mogla i nikome ih nije htjela dati).
rasplakala je neku drugu djecu. :neznamkakoti:
bilo mi je drago što nisam čula za to na svadbi jer bih se samo uzrujala.
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana uto lip 16, 2009 12:40 pm

Ako se vec sad zamarate sto ce pojedina djeca raditi na Vasoj svadbi, onda stvarno postoji mogucnost da cak i primjetite sto to oni rade dok vi pokuvasate provesti savrseno isplaniran dan :ne zna: Djecu niti sam vidjela, niti dozivjela niti sam kome rekla da ih nevodi, niti znam koliko ih je bilo. Toliko o tome koliko sam ih primjecivala :lol:
Vec sam napisala da neznam kako bi reagirala da i netko kaze da ne povedem svoje dijete al sad znam kako bi reagirala: Nebi ni otisla!
Moze se sad ljutit tko god hoce ali ako meni netko kaze da nemogu povest svoje dijete?! Ako zelim, ja cu svoje dijete ostaviti na cuvanje nekome zbog njega samoga a ne zato jer netko smatra da ce mu djeca pokvariti zabavu :ne zna:

Ok, mozda se javim jos koji put na ovu temu... Trenutno sam trudna i hormonski nabijena :lol:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la macy dana uto lip 16, 2009 12:46 pm

Dani, ma jasna stvar da nikad ne bih otisla na svadbu da mi netko kaze da mogu doci ja, al da ne vodim dijete. Poznavajući sebe, naljutila bih se sigurno :)

Iz tog razloga kod mene ne dolazi u obzir da ikome govorim da ne dovodi djecu...no, posto se ipak radi o dojencadi i to do njih desetak, ja se iskreno nadam da nece bas svi povest svoje malisane, tj. da ce baka i deda servisi tu noc proraditi i to cisto zbog mjesta u sali, jer si iskreno ne mogu zamisliti da se u salu potrpa jos 10-tak djecjih kolica :)
slika

slika
macy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana uto lip 16, 2009 1:05 pm

Za dojence i nije bas da bude u toliko glasnoj sali pa pretpostavljam da ce majke ili ostavit dijete nekome na cuvanje ili nece ni ici na svadbu :ne zna: Bar ja tako mislim :ne zna:
Al isto sto ti kazes, ja bi se naljutila da mi netko kaze da nevodim svoje dijete :ne zna: Nadam se da mi to nitko nece reci :lol: :lol: :lol:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zagorka dana pon ruj 14, 2009 7:08 pm

na našem vjenčanju, kako sad stvari stoje, od 50-ak ljudi trebalo bi biti negdje sve skupa 10-ak klinaca od tri mjeseca do 10 godina... računam na 3 bebe, petero vrtićke dobi i dva školarca... jedino bi kuma mogla eventualno mlađe dijete ostavit u baka servisu, a ovi drugi su svi bliža rodbina tak da računam da će svi doći... makar me to previše i ne brine kad će najvjerojatnije bit ručak, tako da...
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana pon ruj 14, 2009 9:23 pm

dakle, mi zvali samo najbliže bratiće, da ne bude puno dječice koje ne poznamo i jedni ljudi su uzeli curicu sa sobom i nisam ju ni vidjela cijelu večer. mala djeverušica je plesala samnom i to je bilo prelijepo. ni traga ni glasa dječici
tangerina

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto sij 12, 2010 3:04 pm

nama će na svadbi biti cca 15 djece... ali samo tokom dana... navečer će ih odvest doma...ostaju samo oni veći... imam djece u rasponu od 16 mjeseci do 14 godina... svega tu ima...
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mia_m dana pet sij 15, 2010 1:14 pm

mi smo isto na kraju imali vise djece nego sam mislila da ce biti , ali ni traga ni glasa od njih, nisam ih uopce primjetila, nisu smetali.

jedino mi je glupo bilo sto je par ljudi dovelo djecu a rekli su da nece, pa onda oko sjedenja, ali nam je hotel naplatio koliko smo se ljudi dogovorili tako da to opet ispalo ok.
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vrazichka dana pet sij 15, 2010 1:51 pm

mi smo vec vecini rekli a ponovno cemo naglasit kad cemo davat pozivnice djecu ne na svadbi..barem ne u sali.. samo zbog jednog razloga .. sala je preko sat vremena od zagreba pa bi roditelji izgubili jako puno na vozikanje, a sala nema sobu. a da organiziram neki prijevoz opet bi morao netko s njima :ne zna:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la maybelline dana pon tra 05, 2010 3:49 pm

ja cu imati djecice :cerek: mozda 15ak,neznam tocno
sestra mi ima 3 curice(9,8 i 6god) njegov brat ima dvoje malih(3 i 1,5g) za ovo najmanje neznam hoce vodit :ne zna:
i sad bit ce tu jos klinaca od 12-13 godina al to su mi sestricne,i u biti bilo bi mi cudno da ih nema u svatovima
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.