Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Obitelj i problemi - u vezi organizacije vjenčanja

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Obitelj i problemi - u vezi organizacije vjenčanja

PostPostao/la Debeljucka dana sri svi 14, 2008 2:14 pm

evo drage moje....

pa kad vec pocinjem temu... da prva i napisem....

necu biti prestrga... ali sudjeluju od prilike NIŠTA doslovno nista.... tim vise sto se prave mutavi kao da se nista i ne dogadja... i tek sada kao znaju za sve to... i to od trena od kada su dobili pozivnicu... nema veze sto mi vec mjesecima pricamo... ali nama se nije vjerovalo....

moj dragi ima nepokretnu mamu... koja misli da je vjencanje kao i u njeno doma... kod maticara pa u krcmu na kavu....
i ima sestru... necu previse pricati, ali ona toliko drzi do svadbe brata, da njene kceri taj dan idu na koncert bob dylana a ne na svadbu..... toliko sam tuzna radi toga... ali drzim se.....

uglavnom sve radim ja..... sa svojim dragim i mojom obitelji.... koju i on vise voli od svoje....
Zadnja izmjena: Branči; sri tra 01, 2009 10:39 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: promjena naslova
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Re: Koliko njegova obitelj sudjeluje u pripremama

PostPostao/la midva dana sri svi 14, 2008 9:00 pm

i kod mene ista situacija.... ne rade ništa....
al imaju dobro opravdanje, daleko su... :roll:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Studentica24 dana sri svi 14, 2008 9:26 pm

Ja uistinu moram pohvaliti svoje buduće - svekra i svekrvu - ti ljudi su nam najviše pomogli do sada svojim idejama i razgovorom, ne petljaju se previše, zanima ih sve, ali poštuju naš izbor... Budući da dragi nije ljubitelj gledanja svadbenih DVD-ova i slika, oni su sjeli sa mnom i pomogli mi odabrati... Da ne pričam o tome kako su i njega "prisilili" na gledanje :rofl: :rofl: ! Simpa mi je kako su uzbuđeni i sretni, svako malo pričaju o tome, a još je toliko vremena pred nama...
Ne znam kako će se stvari dalje odvijati, ali toliko volim te ljude da vam to ne mogu niti opisati.... :cerek: :cerek:
Oni su mi kao drugi roditelji... :grli:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Ness dana sri svi 14, 2008 9:30 pm

moji svekići su ufurani, al im dragi ne da da sudjeluju, on je njima lijepo rekao da je to njegovo vjenčanje, a ne njihovo, i da t on plaća, a ne oni, pa prema tome nek budu cito i ne tlače jer će on napravit kako on hoće...... tj. kako ja hoću :rofl:
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana sri svi 14, 2008 9:44 pm

Ja sam nekako od njegovih odustala kad su rekli da bi bilo najbolje da se mi vjenčamo kod matičara il u crkvi, i samo napravimo neki ručak. Ne znam kak će biti kad počnu ozbiljnije pripreme, ali mislim da nećemo moći nikako računati na njih, u bilo kojem smislu. Dao bog da nas ugodno iznenade.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la midva dana sri svi 14, 2008 9:51 pm

ma meni u biti još bolje da ne "pomažu", dosta mi je ovih mojih i svakodnevnih podbadanja.... :budala:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la elegant dana čet svi 15, 2008 8:48 am

mi još nikome od njegove obitelji osim bratu nismo ni rekli da se ženimo :cagam:

roditelji su mu na žalost pokojni, ali familija je mnogobrojna ... još uvijek živimo u iluziji da imamo punooooooo vremena :rofl:
udala se i ja ... jest da su mnogi sumnjali, ali kaj je, tu je .... i dobroooo jeeeeeeeeeeee!!!!
elegant

PostPostao/la bedacha dana čet svi 15, 2008 9:16 am

Ne sudjeluju... :roll:
Osim komentarima da zašto smo počeli živjeti zajedno prije vjenčanja..... :izivciran:
A kako su nam pomogli prilikom preseljenja ni ne želimo da uopće sudjeluju u pripremama za vjenčanje... znaju ono najosnovnije i to im je dosta...
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Debeljucka dana čet svi 15, 2008 9:26 am

iskreno ja niti ne zelim da obitelj moga dragog sudjeluje.... bojim se koji bi to komentari bili.... doslovno me strah malo toga.....
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Studentica24 dana pet svi 16, 2008 2:30 pm

Baš mi je žao da vam je tako... Mislila sam nekako da je svima kao meni... :roll: :roll:
Kako sam već rekla, ne znam što se može dogoditi, ali u ovih 6 godina - dižem kapu tim ljudima!! :svakacast: :svakacast:
Nikada neću zaboraviti dan kad smo im rekli da smo zaručeni: otvorili šampanjac, izljubili nas, toliko lijepih riječi... Emocije me uhvate kad se tog sjetim... :cerek: :cerek: Pola stvari koje smo sredili do sada, ostvarene su zahvaljujući njima...
Nadam se da mi se neće obiti o glavu sve ovo što pišem... :rofl:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Debeljucka dana pet svi 16, 2008 4:00 pm

Studentica24 je napisao/la:Baš mi je žao da vam je tako... Mislila sam nekako da je svima kao meni... :roll: :roll:
Kako sam već rekla, ne znam što se može dogoditi, ali u ovih 6 godina - dižem kapu tim ljudima!! :svakacast: :svakacast:
Nikada neću zaboraviti dan kad smo im rekli da smo zaručeni: otvorili šampanjac, izljubili nas, toliko lijepih riječi... Emocije me uhvate kad se tog sjetim... :cerek: :cerek: Pola stvari koje smo sredili do sada, ostvarene su zahvaljujući njima...
Nadam se da mi se neće obiti o glavu sve ovo što pišem... :rofl:

draga uzivaj u tome ...... ja bi sve dala da njegova obitelj sudjeluje u nasem zivotu barem 5 posto koliko sudjeluje moja..... ali ocito nisu svi isti... njegova mama samo pita a kad cu biti baka.....
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana pon svi 26, 2008 11:07 am

Njegova obitelj - on je ni nema :raspa: ...Kaj da vam velim..Njegov stari govori rodbini da ne smiju doci na nasu svadbu, da se osramoti onda kad mu nece nitko doci, svekrva kaj bi i pomogla nesmije..a sestra je takva kakva je..sve se treba oko nje vrtiti... :rofl:
Zivjela njegova obitelj.. :rofl:
Kaj bi ja bez njih.... :rofl:
zeljka2905

PostPostao/la Branči dana pon svi 26, 2008 11:10 am

zeljka2905 je napisao/la:Njegova obitelj - on je ni nema :raspa: ...Kaj da vam velim..Njegov stari govori rodbini da ne smiju doci na nasu svadbu, da se osramoti onda kad mu nece nitko doci, svekrva kaj bi i pomogla nesmije..a sestra je takva kakva je..sve se treba oko nje vrtiti... :rofl:
Zivjela njegova obitelj.. :rofl:
Kaj bi ja bez njih.... :rofl:

:neznamkakoti: Horor! Pa ne znam kako mogu tako... strašno :shock:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la zeljka2905 dana pon svi 26, 2008 11:30 am

Branči je napisao/la: :neznamkakoti: Horor! Pa ne znam kako mogu tako... strašno :shock:

Eh vidis, ima nas svakakvih..ali se uopce ne zamaramo...moj dragi ima moju obitelj koja mu je bolje nego kaj mu je njegova ikad bila :cerek:
Kaj ces kad je stari tiranin - ili kak on kaze ili nikak :rofl:
A hebiga na krivu se namjerio :raspa: :cerek:
zeljka2905

PostPostao/la Principessa dana sri svi 28, 2008 2:28 pm

...još je prerano za davati te izjave...ali ne želim previše sudjelovanja niti jednih niti drugih osim ako baš zatrebamo pomoć jer otprilike znam gdje, kako i već imam neke vizije svega u svojo glavi, a financijski će kako tko od njih može
slika
slika
Principessa

PostPostao/la Malavida dana pon lip 02, 2008 3:24 pm

Meni je za sad stvarno dobro.
Njegovi se ne petljaju,ali su bili sretni kad smo rekli da se zenimo.Ali znam da bi nam pomogli da nam treba.
Moji su na pocetku pokusali usmjeriti prema manjem vjencanju ili da bude odvojena festa za prijatelje i tu sam ja bila nesto odbrusila pa vise nisu spominjali.Onda mi je bilo malo zao pa sam pricala s mamom i rekla kako zelim da sudjeluju i kako bih voljela pomoc,pogotovo sa savjetima,a s druge strane sam joj iznijela neke druge cinjenice o kojima ona nije razmisljala.Tako da smo nasli zajednicki jezik.
Super je to sto smo dragi i ja htjeli neku vrstu alternativnog vjencanja,a ni moji ni njegovi nisu rekli ni "a".Kako smo sve vise skupljali informacije i gledali organizirati,sami smo uvidjeli da od toga nece biti nista.Pa kad sam rekla mami "Znas,odustali smo od toga i toga" samo mi je rekla da je ona to znala od pocetka,ali da nije htjela nista govoriti nego da se uvijerimo sami.

Vidjet cemo sta ce biti kad krene,ali posto planiramo dosta unaprijed,ja se nadam da necemo previse opteretiti nase roditelje.
23.05.2009.
Malavida

PostPostao/la Katriona dana pon lip 02, 2008 7:10 pm

moram priznati, kad smo im rekli da smo se zaručili, od njih ništa, i bila sam jako razočarana i mislila sam, oni su grozni...ali sad smo rekli, organizirat ćemo pir, sad već svi sve znaju, stara je sva u tome, baca ideje i brine se na veliko..meni je to simpatično i naravno, stalo mi je da je njima stalo..ali da sam razmislila malo bolje, tek su bili proživjeli jednu iznenadnu trudnoću i vjenčanje tako da..njegov tata je zadužen za brigu o hrani jer je kuhar i zna sve ljude tamo, mama je zadužena za brigu o financijama i općenito brige, to joj je u krvi..uglavnom, pomažu i stalo im je a to je meni jako važno..
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la FiLa dana čet lip 05, 2008 9:16 am

Kad smo rekli datum svadbe, rekli smo i mojima i njegovima da je NASA svadba i da MI radimo kako mi hocemo. Mogu predloziti sto zele, ali da li cemo mi to prihvatiti to je druga stvar. MOji su jako puno pomogli jer su u Hrv. pa sam im samo davala zadatke a oni su ih rjesavali s ogromnim zadovoljstvom :D
Njegovi su se vise mjesali u nesto sto nema veze s njima, ali i to smo rjesili, nije bilo lako da shvate da ce biti bas onako kako se nas dvoje dogovorimo i nikako drugacije.

Mi smo sami sve placali, sami sve organizirali, rezrervirali.....sestra i mama su mi najvise pomogle bez ikakvog nametanja itd....
slika
26.04.2008......divno je biti nekome nesto.......:cerek:
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Malavida dana čet lip 05, 2008 11:04 am

Ovo mi zvuci skoro kao idealno :D
23.05.2009.
Malavida

PostPostao/la ATE13 dana uto lip 10, 2008 8:46 am

Njegovi :pljuc: di da krenem ...
Kad sam dosla kod njega i kad smo rjesili datum kod maticara 01.12.2006 i rekli im da se tad vjencajemo,ali da necemo nista veliko slavit ,samo kumovi oni i mi jer je nama vaznije crkveno oni su cudno gledali... Oni su htjeli da se to pravi prava festa , stari mu reko "ko da mi se sin i nezeni" a 3 mj. prije mu je baka, mama od svekra umrla :neznamkakoti: i on bi sad da se festa ... Nidje veze...
Onda smo odlucili da cemo 08.08.2008 se crkveno vjencat i nazvali mi Buncica u D.Selo da dogovorimo salu, ja sva sretna nazvala njih da im kazem da et 08.08.08 se crkveno vjencajemo da ce se onda veseli i festat... ja sva uzbudjenja a oni ti , "aha , ok" :kava:
Sutra dan stari njegov kad su isli na posao kaze njemu "pa kako si mogao Buncica zvat on ti je skup, rekao ti je samo tu cjenu jer si rekao da si iz D pa zato :budala: . Jel se ti zenis il se udajes (na to je mislio jer moja seka ima kucu blizu d.selo di cu ja biti, pa et kao udaje se ako bude slavio u D.selu :rofl: mada sam ja iz posavine (BiH) al ajde de) "
Dragi mu je rekao, "JA SE ZENIM, moja svadba,necu da mi ti ista platis,i pusti me na miru" :grli:
Ali et ipak smo odlucili kod Sablica u Vrboveckoj Dubravi, radi mira... Al to je jedino sto smo im ucinili uslugu...
Oni se niti interesiraju, u ovih skoro dvije god. mozda su 2 put pitali koliko daleko smo s organizacijom dosli...
Pokusali su se mjesati, pogotovo svekar, to treba ovako to onako ( da zadovolji svoh ego jer on nije slavio svoje vjencanje) ali mi smo samo slusali ali nista reagirali na to ...
Svekrva naja njoj je vazno sta ce obuci kako ce izgledati kako ce ona plesati jooooj pa ona to nezna... ona ce uzeti malog i otic snjime :rofl: :rofl: Malo Morgen...
A njegova seka... kao sto zeljka kaze... i oko ove se svijet mora da vrti tako da vise necu ni pricati ...
oni svejedno kazu non stop "Samo da prodje jos to vjencanje" :terminator:
slika
slika slika
ATE13
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zeljka2905 dana uto lip 10, 2008 2:18 pm

ATE13 je napisao/la:Pokusali su se mjesati, pogotovo svekar, to treba ovako to onako ( da zadovolji svoh ego jer on nije slavio svoje vjencanje) ali mi smo samo slusali ali nista reagirali na to ...
A njegova seka... kao sto zeljka kaze... i oko ove se svijet mora da vrti tako da vise necu ni pricati ...
oni svejedno kazu non stop "Samo da prodje jos to vjencanje" :terminator:

Oprosti moram te kvotati.... :rofl:
Zasto; jer ovo kaj si ti napisala mogla sam i ja napisati..skroz isto...
Samo kaj ovo samo da prode kaze moja mama, a ne njegovi :rofl:
zeljka2905

Re: Obitelj i razni problemi sa istima

PostPostao/la Likrija dana pon kol 18, 2008 9:51 pm

sad sam tek skužila ovu temu, da sam je prije skužila imala bih šta za pisati svaki dan :rofl: meni je svekar doslovno rekao citiram: ja ču odlučiti koga če se zvati na svadbu! prestrašno, a svekrva ona bi nam u krv ušla da može...ali dragi to otkanta..prvo sam poludila ali veli on:za mene se udaješ, sami živimo...pa i u pravu je..baš se spremamo na večeru sa njegovima i mojima (btw dva tj. i 3 dana do svadbe je a mi to sad tek obavljamo!) kao, generalni sastanak, ma joj...to če bit zabava čini mi se.. :kava:
Likrija

PostPostao/la Branči dana uto kol 19, 2008 8:11 am

Likrija, sretno sa večerom :pop:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Likrija dana uto kol 19, 2008 4:24 pm

Hvala! Ma to nije za vjerovat...i feel sick... :huh:
Likrija

PostPostao/la zeljka2905 dana čet kol 21, 2008 10:30 am

Kaj je bilo? :ne zna:
zeljka2905

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.