Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Pitanje za mladence: koji dar najradije želite dobiti?

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Koji dar najradije želite dobiti?

Novac
147
71%
Bilo što sa naše podijeljene liste darova
7
3%
Putovanje ili izlet
33
16%
Poklon bon
6
3%
Umjetničko djelo (sliku, skulpturu...)
3
1%
Sitne kuhinjske aparate (mikser, toster, friteza...)
2
1%
Posuđe (lonci, tave, servisi za jelo i kavu...)
1
0%
Ostala oprema za kuću (posteljina, namještaj...)
6
3%
Ostalo (navesti što)
2
1%

Ukupno glasova : 207

Re: Pitanje za mladence: koji dar najradije želite dobiti?

PostPostao/la mjesec 11 dana pon ruj 14, 2009 2:43 pm

amorfia je napisao/la:glasala sam za novac, jer nismo baš lovaši, a voljela bi poslije svadbe biti bez dugova, kredita i sl. naravno da svadbu ne radimo zbog love, no kad se zbroji iznos svega što ti treba za jedno vjenčanje, iznos je popriličan :shock1: željela bi samo da se pokriju troškovi (a stvarno smo skromni kaj se toga tiče) i ja sretna i zadovoljna...

joj u potpunosti se slažem i isto razmišljam...
slika
mjesec 11

Marketing:

PostPostao/la Babygirl dana uto ruj 22, 2009 7:44 am

glasala sam takoder za novac jer samo on radi,ja studiram,a sami zelimo platiti svadbu pa bi nam to bilo najbolje...
cak razmisljamo o tome da to na neki simpatican nacin natuknemo gostima :D
ili bi dali knjigu zelja/darova u npr elipso pa neka kupe ono sto nam treba,jer mi se stvarno neda imat 10 paketa istih casa...
znam da to ruzno zvuci ali situacija je takva danas,ne ocekujem da mi svatko da 500eura,moze i 50 kn samo da bude od koristi..
bar ja tak razmisljam... :D
Babygirl

PostPostao/la dabrica dana pet lis 23, 2009 11:24 am

Moj glas za novac...

Mi smo svima koji su nas otvoreno pitali sto zelimo i sto nam treba rekli da nam daju novac koliko su planirali za poklon, fino spakiraju u kovertu...

Stan smo uredili prije vjencanja, trebalo nam je zapravo sve, ali trebao nam je i novac da pokrijemo svadbu, tako da su nam svi vecinom dali novac, iako su uz novac mnogi poklonili jos neku sitnicu.

Neki su nam otvoreno rekli da odaberemo poklon koji nam treba, jer nisu pri lovi, pa bi nam uzeli na rate, i tu smo dobili perilicu, bojler i par sitnica koje su nam trebale da popunimo stan.

Na kraju kad se sve zbroji i oduzme, dobili smo dovoljno da pokrijemo troskove svadbe, odemo na putovanje i kupimo si za u kucu sto nam je trebalo. I ljudi su bili presretni kad smo ih zvali k sebi i pokazali im sto smo kupili od love sto su nam poklonili, jer su bili svjesni da smo ovako uspjeli skupiti za nesto vece (konkretno ugradbeni garderobni ormar) koji nam oni ne bi mogli priustiti...

Ali postujem svaciju zelju, nekome novac nije potreban, u tom slucaju bi i meni bilo draze da dobjemo poklone, ali buduci da mi se brat zenio pred par godina, dobili su 2 usisavaca, 3 pegle, 2 miksera, 4 deke, 2 seta besteka i hrpu stvari koja dan danas stoji u podrumu, jer im ne treba... :neznamkakoti:
slika

slika
dabrica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la vrazichka dana uto lis 27, 2009 9:15 am

glasala sam za novac..i svima cemo reci da nam nista ne kupuju..zelimo se preseliti i ne znam kako bih usisivac, mikser i ostale stvari sto dobijem stavila na avion.. naravno vec znam da ce biti bisera ali probat cemo to smanjiti.. mislim da je novac najprakticniji poklon za dati. isto tako ovisi o poklonu ali super je kad te bas nesto specificno podsjeca na nekog
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la thinkblue dana uto lis 27, 2009 9:50 am

Nama je moja seka kupila televizor, a seka od dragog frizider (oboje smo isli zajedno kupovati to da odaberemo ono sto bas zelimo i sto nam se svidja). Mama od dragog ce nam kupiti prozore kad cemo preuredjivati kucu, a od ostalih smo dobili novac, i tako smo i htjeli.
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana uto lis 27, 2009 9:51 am

novac i samo novac. jbg, ali nazalost zivimo u kapitalizmu i sve ne brutto i netto postalo. pa kasnije si kupimo sto nam bude trebalo... :roll:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana pet pro 25, 2009 9:41 pm

glasala sm za novac iako mi neće svi dati novac i to sad već znam. bliža rodbina će nam uz određenu svotu novca darovati nešto od pokućstva po dogovoru s nama (po našem izboru, a mi se uklapamo u svotu koju su nam namijenili). tako već znam da će mi teta kupiti perilicu rublja, sestrična perilicu suđa, druga teta sve zastor eza kuću... naravno, budući da imamo 400 uzvanika, nećemo se sa svima ovako dogovarati, ovako ćemo samo s užom rodbinom, a za ostale se nadam da će mi poklonoti novac. meni se u biti dota toga poklopilo, npr. jako dobar prijatelj je frizer i on će mi napraviti vjenčanu frizuru, susjeda koja je dekoraterka na vjenčanjima će mi urediti okućnicu, crkvu i ukrasiti automobil ... :thumbsup: naravno, to će biti njihov vjenčani poklon
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Charliese dana ned sij 10, 2010 2:50 am

novac i pitovanje- to dobiva naš glas :)
slika
Charliese

PostPostao/la malena_4you dana ned sij 10, 2010 2:36 pm

slažm se s vama - novac je definitivno najbolji poklon i pružati ti puno izbora da sam kupiš što trebaš ili želiš
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la atalya dana ned sij 10, 2010 7:26 pm

mi imamo stan u u njemu sve - o tanjura, namještaja, veš mašine i tak to...tako da bi mi najradije novac da se riješimo dugova, barem dijela njih.. svi naši gost znaju da smo što se tiče stambenog prostora riješeni, tak da iskreno od svih pčekujemo lovu...al uvijek se nađe neka baka koja će kupiti kuhinjske krpe ili posteljinu :ha:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana pet sij 29, 2010 4:44 pm

mi ćemo nešto poslje vjenčanja useliti u stan pa se zato i nadam kakvom bešteku,posteljini,tanjurima i slično...
i prije sam već ovdje napisala da bi ipak novac al ko će mi dat novce kad je takva situacija :D :D
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la leona26 dana uto vel 02, 2010 12:19 pm

ja bih željela novac, ma može i pola koliko su namijenili za poklon
slika
leona26

PostPostao/la Isabella dana uto vel 02, 2010 3:54 pm

Plavuša_90 je napisao/la:mi ćemo nešto poslje vjenčanja useliti u stan pa se zato i nadam kakvom bešteku,posteljini,tanjurima i slično...
i prije sam već ovdje napisala da bi ipak novac al ko će mi dat novce kad je takva situacija :D :D

tanjuri i pribor me čeka...zepterov + posuđe za kuhanje
mama + baka to godinama otplačivale za mene i sister
iako se ne bi žalila na još toga, npr volim tanjure sa "čoškovima" ovog tipa http://www.adrialuxus.hr/var/ezwebin_si ... ghtbox.jpg

(ma može i jednobojne)

simpa
http://www.novor.hr/uimg/803-91_s.jpg
i imam taman jednu osobu kojoj ću dat zadatak da mi tak nekaj pokloni
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MalaFizicharka dana ned vel 07, 2010 1:16 pm

glasala za novac, i poklon bon!

živimo zajedno već 2 god, i ne treba nam ništa za stan, jer smo si sve sami opremili šta nam treba...novaca nam treba, jer ako dođe beba, prije nego se zaposlim trebat će nam :shock1: , a ionako si mislimo raditi kuću...pa će nam trebati novaca, a poklon bonovi su isto dobrodošli, jer ih ima po velikim dućanima tipa merkur, konikom, i tu si mladenci mogu sami izabrati ako im nešto treba, po njihovom guštu :jig:
23.10.2010.
slika
MalaFizicharka

PostPostao/la melita dana pon vel 08, 2010 7:38 pm

najradije novac jer ćemo mi onda znat kud dalje s njim i što nam točno treba
a trenutno - televizor! stari je upravo na izdisaju, svako malo se ugasi pa moramo čekat da se odmori i onda ispočetka.. :izivciran: :D
slika
melita

PostPostao/la Happy Ivy dana uto vel 23, 2010 5:35 pm

Svakako novac... iako su vremena takva kakva jesu. ma zapravo baš zato što su vremena takva kakva jesu. jer ako će kupovat neki beštek il nešto, na isto im dođe, a nama bi se takve stvari samo duplale nepotrebno.. jer od rujna živimo zajedno i namjestili smo sve kak smo htjeli i mogli i trenutno stvarno niš takvog ne treba. zato se nadam da će gosti pitati što nam treba, prije nego se upuste u akciju smišljanja poklona :D pa ćemo mi il štedjet za kuću il platit koju ratu za auto :cagam:
jedino je šogor obećao LED TV. :shock1: :shock1: aj to ćemo prihvatiti :rofl: :rofl: :rofl:
al fakat . što će mi sprava za mljet orahe??? :ha: to je dobila moja kumica sad prije par tjedana ko vjenčani poklon..... :budala:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la malena_4you dana uto ožu 23, 2010 6:12 pm

Happy Ivy je napisao/la:Svakako novac... iako su vremena takva kakva jesu. ma zapravo baš zato što su vremena takva kakva jesu. jer ako će kupovat neki beštek il nešto, na isto im dođe, a nama bi se takve stvari samo duplale nepotrebno.. jer od rujna živimo zajedno i namjestili smo sve kak smo htjeli i mogli i trenutno stvarno niš takvog ne treba. zato se nadam da će gosti pitati što nam treba, prije nego se upuste u akciju smišljanja poklona :D pa ćemo mi il štedjet za kuću il platit koju ratu za auto :cagam:
jedino je šogor obećao LED TV. :shock1: :shock1: aj to ćemo prihvatiti :rofl: :rofl: :rofl:
al fakat . što će mi sprava za mljet orahe??? :ha: to je dobila moja kumica sad prije par tjedana ko vjenčani poklon..... :budala:

tv je ok poklon; ali di su samo našli sprevu za mljet orahe :ha: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sri ožu 24, 2010 12:06 pm

Happy Ivy je napisao/la:Svakako novac... iako su vremena takva kakva jesu. ma zapravo baš zato što su vremena takva kakva jesu. jer ako će kupovat neki beštek il nešto, na isto im dođe, a nama bi se takve stvari samo duplale nepotrebno.. jer od rujna živimo zajedno i namjestili smo sve kak smo htjeli i mogli i trenutno stvarno niš takvog ne treba. zato se nadam da će gosti pitati što nam treba, prije nego se upuste u akciju smišljanja poklona :D pa ćemo mi il štedjet za kuću il platit koju ratu za auto :cagam:

sprava za mljet orahe :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ribica08 dana sri ožu 24, 2010 1:28 pm

ah svasta se nade... ali sprava za mljet orahe... hm idem na svadbu u 6mj kako bi bilo da curi poklonim recimo spravu za izradu tjestenine ili nesto slicno? ja mislim da me poslala u 3.... stvarno ima mastovitih poklona :jesilud: :jesilud: :jesilud:

edit: mi smo isto za novac... sto ce mi sve te sprave i tanjuri i ostalo... ono sto mi bude trebalo vec cu si kupiti... ja sam svojima rekla umjesto 200kn za komplet tanjura stavite 200kn u kovertu pa cu si ja kupit tanjure... i sl... :ne zna: :ne zna: :thumbsup:
Zadnja izmjena: ribica08; sri ožu 24, 2010 3:02 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vrazichka dana sri ožu 24, 2010 2:43 pm

cure, molim vas da ne skrećete s teme :thumbsup: :thumbsup:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la vucica dana sri ožu 24, 2010 2:54 pm

Novac nam je najpotrebniji... :D
slika

Nasmiješite se..jer smijeh je lijek i jer svaki dan bez osmijeha je izgubljen dan.
vucica

PostPostao/la lunna dana sri ožu 24, 2010 3:08 pm

..novac....... :poklon:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Sue0204 dana sub tra 03, 2010 10:59 am

Mislim da su novci najbolji poklon! Frendica mi je pričala kak je jedna njena frendica kad se udavala na pozivnicama imala prekrižene sve moguće kućanske aparate, a ispod toga oznake pojedinih valuta koje dolaze u obzir kao poklon! :rofl: Ma gdje se samo toga sjetila!
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Polesana dana sub tra 10, 2010 11:51 pm

Mi smo više manje svima rekli novac, onima koji su nas pitali.
Ali, jedni su nas toooliko ugodno iznenadili da moram to podijeliti s vama! :lovestruck:
Znači, išli smo u gostima kod obitelji koju smo pozvali samo na Misu i domjenak nakon (nismo očekivali nikakav poklon) kad jedna od njihovih curica (imaju petero prrrredivne dječice) stalno navaljivala da li je sada trenutak! :cerek:
Roditelji popustili i cure su nam donijele "nešto" zapakirano u bijeli papir koje su cure sveee iscrtale, napisale naša imena i sve je bilo puno leptirića i srca! :vau:
Već su me tu totalno osvojili!
Otvorili smo- knjiga: Kako upravljati vremenom. Znaju oni što nam je potrebno. :rofl: Unutra posveta, divna i svi se redom potpisali, ah!
Kad ono, još nekoliko papira spojenih s klamericom: detalji o zaručničkom tečaju na Taboru isprintani s neta! :D
To je tečaj- vikend (od petka do nedjelje) gdje zaručnici slušaju, aktivno rade, puno se bolje upoznaju... Zvuči jako zanimljivo!
Rekli su da je njima taj vikend prije svadbe bio divan i da su stvarno jako puno toga naučili na tečaju što im je koristilo za život, tako da su nas predbilježili i uplatili sve, a da ako ne stignemo ići, nije problem! :grli:
Odlučili smo ići tako da smo prezadovoljni darom! :loveflag:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana ned tra 11, 2010 11:02 am

Polesana je napisao/la:Mi smo više manje svima rekli novac, onima koji su nas pitali.
Ali, jedni su nas toooliko ugodno iznenadili da moram to podijeliti s vama! :lovestruck:
Znači, išli smo u gostima kod obitelji koju smo pozvali samo na Misu i domjenak nakon (nismo očekivali nikakav poklon) kad jedna od njihovih curica (imaju petero prrrredivne dječice) stalno navaljivala da li je sada trenutak! :cerek:
Roditelji popustili i cure su nam donijele "nešto" zapakirano u bijeli papir koje su cure sveee iscrtale, napisale naša imena i sve je bilo puno leptirića i srca! :vau:
Već su me tu totalno osvojili!
Otvorili smo- knjiga: Kako upravljati vremenom. Znaju oni što nam je potrebno. :rofl: Unutra posveta, divna i svi se redom potpisali, ah!
Kad ono, još nekoliko papira spojenih s klamericom: detalji o zaručničkom tečaju na Taboru isprintani s neta! :D
To je tečaj- vikend (od petka do nedjelje) gdje zaručnici slušaju, aktivno rade, puno se bolje upoznaju... Zvuči jako zanimljivo!
Rekli su da je njima taj vikend prije svadbe bio divan i da su stvarno jako puno toga naučili na tečaju što im je koristilo za život, tako da su nas predbilježili i uplatili sve, a da ako ne stignemo ići, nije problem! :grli:
Odlučili smo ići tako da smo prezadovoljni darom! :loveflag:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cerek: :cerek: :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.