Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Pitanje za mladence: koji dar najradije želite dobiti?

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Koji dar najradije želite dobiti?

Novac
147
71%
Bilo što sa naše podijeljene liste darova
7
3%
Putovanje ili izlet
33
16%
Poklon bon
6
3%
Umjetničko djelo (sliku, skulpturu...)
3
1%
Sitne kuhinjske aparate (mikser, toster, friteza...)
2
1%
Posuđe (lonci, tave, servisi za jelo i kavu...)
1
0%
Ostala oprema za kuću (posteljina, namještaj...)
6
3%
Ostalo (navesti što)
2
1%

Ukupno glasova : 207

Pitanje za mladence: koji dar najradije želite dobiti?

PostPostao/la Branči dana sri tra 23, 2008 10:53 am

Malo da se pozabavimo statistikama i preferencijama mladenaca, u anketi nam odgovorite kako želite da vas vaši gosti daruju.
Možete glasovati za dvije opcije.
Svoje glasove možete, ako želite, i obrazložiti.
Branči
Admin
Admin

Marketing:

Re: Pitanje za mladence: koji dar najradije želite dobiti?

PostPostao/la Debeljucka dana sri tra 23, 2008 11:30 am

glasala sam za novac...

razlog.. jednostavan.... stan smo sredili i u cijelosti opremili, auto imamo, jedino sto bi nam moglo biti od koristi je novac, sto uz razloga da pokrijemo troskove vjencanja, sto iz razloga sto ako nesto ostane, s tim bi parama otisli na medeni mjesec, barem na 2 a najvise na kojih 5 dana.... (naravno ja ne mogu dobiti vise slobodnog)
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Ness dana sri tra 23, 2008 12:10 pm

I ja sam glasala za novac, stan nam je u opremanju, ali trenutno nam je jabitnija kuhinja, falit će nam dio novaca za aparate, pa ne mogu nekome reći nek mi kupi pećnicu ili napu koje koštaju po 5 i kusur milja kuna, a ako dobijemo novac onda više poklona mogu spojiti i kupiti baš ono što mi treba, a rodbina uska nam je već obećala dosta izdašne svotice pa s time najeravamo platiti večeru, a ostalo ide u kuhinju :ludilo:
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana sri tra 23, 2008 1:56 pm

I ja sam glasala za novac...
Stan imamo, upravo ga opremamo i ovih dana će sve biti gotovo tako da nam ništa ne treba.... želimo pokriti troškove svadbe i ako nešto ostane uložiti pa nek ta lova radi za nas.... :D
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la midva dana sri tra 23, 2008 7:46 pm

meni je u biti svejedno...
koliko bi novce, toliko bi i da imam neku uspomenu od ljudi koji su taj dan podijelili s nama....
super mi je moja mama koja ima još neraspakirane posteljine sa svog vjenčanja itočno zna tko joj je to poklonio.... neprocjenjivo :o
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana čet tra 24, 2008 1:07 pm

I ja sam glasala za novac...ostalo je uvijek rizik da li ti stvarno treba, da li ce ti se svidjeti i sl..Zato i ja uvijek najrade darujem novce... :mig:
zeljka2905

PostPostao/la princessmo dana pet tra 25, 2008 9:53 am

Glasala sam za lovu i nešto s naše liste poklona...tako znam da oni kojima nije zgodno davati novac mogu uzeti nešto št smo mi sami odabrali na rate, kartice ili kako ih volja...
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana pet tra 25, 2008 10:52 am

Ja sam novac zaobisla..jer svadbu ne radim radi novaca (kao ni vecina vas, znam)..ali vise bih voljela dobiti neko putovanje ili neku slikicu (buduci da volim takve stvari), nego lovu..ovak cu svaki put moci reci "ovo sam dobila od Stefa i Stefice"..a lovu cu spiskati na tko zna sto, tako da...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la theonly dana pet tra 25, 2008 11:57 am

ja ipak velim money, money, money..nebum bas mogla reci od ovog sam dobila rajngle, od ovog wc skoljku, al upravo tako bi to rasporedila :cerek:
imat cemo do onda nadogradjenu kucu..nadam se barem..a onda treba para za kuhinju i kupaonu..ostalo imamo, vise manje
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la ATE13 dana čet svi 01, 2008 4:31 pm

i ja sam za money ...
zasto ?
ako mi neko vec hoce pokloniti nesto , onda bi htjela NOVAC, jer nekad ni ja sama neznam sta mi se svidja a kamoli da mi drugi kupuju posteljinu,vase,tanjure i slicno... i ja budem dala novac kome god idem u svatove, jedino ako mladenci bas kazu neku zelju sto bi volili imati onda bi im to ispunila ako sam u mogucnosti...
slika
slika slika
ATE13
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Principessa dana pet svi 30, 2008 12:33 pm

izabrala sam novac...iz razloga što ćemo do tada imati opremljen stan, a tim novcima se nadamo pokriti barem dio troškova za vjenčanje
slika
slika
Principessa

PostPostao/la Malavida dana pon lip 02, 2008 3:16 pm

Nama bi bilo najbitnije da pokrijemo troskove vjencanja - zato novac.
Inace bih bila napravila listu poklona jer mi je zao da se ljudi istrose (a tako uvijek bude kod vjencanja) za nesto sto bi moglo biti duplo,nekorisno ili da sakrivam u ormaru jer mi se ne svidja,a opet znati da je poklonjeno s ljubavlju.

Kad smo poceli organizirati vjencanje,polazili smo od sebe: sta nam je najveca tlaka kad idemo nekome na vjencanje.A to bude poklon i garderoba.Zato smo se odlucili za manje formalno vjencanje gdje se ljudi mogu normalno obuci,a dali smo do znanja da bi zeljeli,tj. da bi nam bio potreban novac.
S druge strane za stan imamo puno toga,takoreci sve osim namjestaja.
Jedino smo se mislili dogovoriti s kumama za neko putovanje tako da znamo da je to bas od njih.Ali do onda ima vremena i nije nam toliko vazno.
23.05.2009.
Malavida

PostPostao/la Katriona dana pon lip 02, 2008 7:01 pm

novac, koji nam treba da bi mogli štediti i kupiti stan...stavila sam i sitne kućanske aparate, ali su jednako tako mogli biti i posuđe i ostale stvari za kuću...kad kao krećemo ispočetka sve nam treba..
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la elegant dana pon kol 04, 2008 11:30 am

Principessa je napisao/la:izabrala sam novac...iz razloga što ćemo do tada imati opremljen stan, a tim novcima se nadamo pokriti barem dio troškova za vjenčanje

isto tako ... mi već 5 godina živimo zajedno i zapravo imamo sve što nam treba ... osim pokojeg kredita viška :rofl:
udala se i ja ... jest da su mnogi sumnjali, ali kaj je, tu je .... i dobroooo jeeeeeeeeeeee!!!!
elegant

PostPostao/la niriana dana sri kol 27, 2008 9:41 am

i ja sam stavila novac, stan lagano završavamo, do svadbe će sigurno sve biti sređeno ( i hope so :cheer: ) tako da bi radije voljela da dobijemo novac i da ga potrošimo za ono što nam treba, nego da dobijemo 2 mikrovalne, 3 miksera i 5 setova tanjura pa si onda mislimo kud ćemo s tim...
slika
niriana
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mama1984 dana uto ruj 16, 2008 1:23 am

i ja sam glasala za novac iz prostog razloga sto vec 5,5 godina zivimo skupa i naravno da imamo sve sto nam treba a novca i onako nikad nije viska :cagam:
Sretan je onaj ko malo treba!
mama1984

PostPostao/la Tasha dana uto ruj 16, 2008 7:45 am

jebote koliko materijalista na ovom forumu :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: fala Bogu da Vam u svatove necu doci, bankrotirala bih :belj: :belj: :belj: :belj: :belj: :belj:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana uto ruj 16, 2008 1:10 pm

Mischa se šali naravno, :D nitko tko izabere za poklon novac nije materijalist nego samo iskren i praktičan... sve 5 :10od10:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Tasha dana sri ruj 17, 2008 3:22 pm

Mischa je samo malo glupa ovih dana...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana pon pro 08, 2008 10:11 am

...novac... :klap:

nemamo stana, a planira se izgradnja nečega, tako da nema smisla da dobijem 150 istih aparata za kavu ili neznam.. možda tostera, ako će mi to, kao prvo, stajat dok ne napravimo nešto... a kao drugo, onda ću si bar kupit onakvo kakvo će im pasat kuhinji.. ili bilo što! najrealnije i je novac... i rješena stvar...
ako već ne, onda nešto da mi paše... al kud moj ukus skužit :shock1:
tangerina

PostPostao/la Francesca dana ned sij 04, 2009 12:02 am

Iskreno, ne želim ništa... čak smo dragi i ja razmišljali da ni nemamo klasično darivanje...
naime pozvat ćemo zaista samo najbliže i srednje bliske prijatelje i par kolega s posla i to samo zato što ih želimo na našem vjenčanju, a ne radi poklona...
mi bi bili najsretniji da nam nitko ništa ne poklanja. eto. čudno, ali tako je... nemojte mislit da se sad preseravam ili da sam licemjerna...
a tek od roditelja nemam namjeru uzimat nikakav poklon... samo želim da budu sa nama taj dan... iako, seka nam je već uzela light show za poklon iako sam joj rekla da to zaiste na treba...
Francesca

PostPostao/la princessmo dana ned sij 04, 2009 3:35 pm

Nitko ne radi vjenčanje radi poklona, ali isto (kao što je tvoja seka već nešto tebi odabrala) tako i nama svima svatko želi nešto darovati...pa je pitanje što se kome najviše sviđa ili što kome treba...
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Satine dana uto sij 06, 2009 4:32 pm

Novac...s njim se može kupiti sve što je potrebno za kuću...moji su nama već kupili spavaću sobu, dnevnu ćemo sami kupiti i to nam je dovoljno dok smo kod njegovih...što će mi mikrovalna ili napa dok nemam svoju kuću...iako znam da će biti pola pola otprilike novac i pokloni...
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto sij 06, 2009 6:25 pm

Satine je napisao/la:Novac...s njim se može kupiti sve što je potrebno za kuću...moji su nama već kupili spavaću sobu, dnevnu ćemo sami kupiti i to nam je dovoljno dok smo kod njegovih...što će mi mikrovalna ili napa dok nemam svoju kuću...iako znam da će biti pola pola otprilike novac i pokloni...

naravno, i ja sam to rekla! još ako dobiješ par mikrovalni, kamo onda sa svime time :rofl:
tangerina

PostPostao/la Lilien dana sri sij 07, 2009 12:10 am

Ja sam glasala za novac.
I tako smo svima rekli kad su nas pitali jer, budimo realni, gosti će uvijek nešto pokloniti na vjenčanju.
I mi uvijek pitamo ljude što žele, čemu potratiti poklon na nešto što ne treba.
Naši su svi ionako znali da nikakvi pokloni nemaju smisla jer imamo i stan i živimo zajedno godinama (11).
Rado bih jednu plazmu, ali to baš ne mogu nikoga naručiti da nam pokloni :D
Pa ćemo tako dobiti lovu, pokriti vjenčanje pa ako kaj ostane, super, nešto ćemo si i kupiti...
Lilien

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.