Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Hotel Adriana Select, Borik, Zadar

Županije: Zadarska, Šibensko-kninska, Splitsko-dalmatinska, Dubrovačko-neretvanska

Hotel Adriana Select, Borik, Zadar

PostPostao/la Michelle dana pon tra 19, 2010 6:15 pm

Bila sam na jednom vjenčanju ovdje i moram reći da je stvarno predivno bilo........
Sala je cijela u staklu, velika, stane oko 170/180 ljudi (možda i više).....okrugli su stolovi......hrana je super, svatko dobiva na svoj tanjur lijepo aranžirano jelo....ono što je mene oduševilo je posluga......onog trenutka kad smo sjeli za stol, konobar je došao do nas, pitao nas što želimo popiti, otvorio nam bocu vina, natočio, kao da smo došli na večeru u neki restoran, a ne na svadbu...i stalno su bili tu kad je trebalo, ma za poslugu :10od10: ! Hrana je isto bila odlična, janjetina vrhunska.....još mi je super bila rasvjeta, cijelu je večer bilo svijetlo bilo prigušeno, a na stolovima su bile svijeće, a kad su se one došle do kraja, konobari su stavili nove.......
o cijenama iskreno ništa ne znam, ali pretpostavljam da nisu male.....
u svakom slučaju, za preporučiti svima! :thumbsup:
........jer jedno za drugo, mi smo stvoreni......11.09.2010. D+I
Michelle

Marketing:

Re: Hotel Adriana Select, Borik, Zadar

PostPostao/la adsense dana uto ožu 03, 2015 11:29 pm

Hm i ja sam čula sve najbolje o njihovoj organizaciji, ali treba duuuboko posegnuti u džep.
adsense

PostPostao/la chimichanga dana sub sij 09, 2016 12:18 am

Ima li netko novijih informacija u pogledu cijene, broja gostiju itd... Neka iskustva ?
Ajmo zadranke ( sadasnje i buduce ) javite se :cheer:
chimichanga

PostPostao/la nase dana uto sij 17, 2017 11:40 am

Prodajem kaparu za 17.6. za arsenal zadar. zainteresirani nek se jave u inbox. hvala
nase

Natrag na Restorani, hoteli i sale: srednji i južni Jadran

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.