Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

restoran Francuz, Pazin

Županije: Istarska, Primorsko-goranska, Ličko-Senjska

Re: restoran Francuz, Pazin

PostPostao/la tangerina dana ned svi 03, 2009 8:40 pm

meni se baš taj strop ne sviđa, samo radi njega nisam htjela u ovu salu, ali, zbog broja gostiju, bila sam prisiljena :D no, ako zanemarimo strop, sala je odlična.. ovi stupovi dijele stolove i podij, a nisu jako "debeli", pa su skoro pa neprimjetni (zaista). naš stol je odvojen od ostalih stolova, trebala bi vam to nacrtat da me kontate :ne zna:
tangerina

Marketing:

PostPostao/la Katriona dana ned svi 03, 2009 8:44 pm

eh, što je jednome lijepo, drugome fuj... :D meni je strop super, a i cijela sala mi je baš lijepa, bit će vam tu super... :thumbsup:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana ned svi 03, 2009 8:48 pm

drago mi je da ti se sviđa... ipak će to bolje izgledat kad se ukomponira u narančasto :D
tangerina

PostPostao/la mrugi dana ned svi 03, 2009 11:04 pm

Meni je strop isto jako lijep, al ko što kažeš nekom je nešto lijepo a drugom fuj.
Cijela sala je lijepa baš takva kakva je i sa stupovima i sa stropom meni je jako lijepa na slikama, a uživo je sigurno još lijepše.
Najvažnije da je tebi lijepa. :kiss:
19.06.2010.
Obuci haljinu, cipele najljepše što imaš, na lice stavi smijeh, a ja ću doći po tebe...
http://www.youtube.com/watch?v=sWWFALZzy6s

ŽIVOT JURI K'O BRZI VLAK, DOK TREPNEŠ OKOM VIŠE NISI MLAD, OČI SU MI UMORNE I SNENE, DANI POSTAJU USPOMENE....
http://www.youtube.com/watch?v=5PlqqyddCf8
mrugi

PostPostao/la tangerina dana pon lip 22, 2009 9:41 am

sinoć smo bili opet u našem restoranu, na krizmanoj večeri, ali je u ponudi bio i dio meni-a kao i za svadbu. juhica, 3 vrste tjestenine i meso sa graškom i mrkvicom, te krumpirom. na kraju smo imali tortu i sladoled.
zaista, od mene ovako izbirljive po pitanju hrane, zaslužuju sve pohvale, inače ne pojedem na tim feštama nešto puno, ali sinoć sam se zaista najela koliko je bilo ukusno. kad god je prefalilo na ovalima, nosili su još, konobare smo stalno šetkarali, uvijek su to sa osmjehom prihvatili :D i što je meni bilo jako bitno, piće je bilo hladno, a klima je hladila 100 na 100 tako da u sali uopće nije bilo zagušljivo.

ako ovako bude i 12.09, bit će i više nego savršeno :cagam: :cagam:
tangerina

PostPostao/la tangerina dana ned pro 13, 2009 12:00 pm

vidim da nikako da opet dođem na ovu temu i javim dojmove sa svadbe.

naime, moram pohvalit svaki hebeni detalj, toliko su se ženske potrudile sve to sredit da je bilo zaista savršeno, od stola, dekoracija, preko usluge i same svadbene večere.
sjećate se (a i imate sličice na prvim postovima ove teme) kako je stol na nekim svadbama izgledao, a blab nebi bila blab da nije rekla odmah njima u glavu kako je to meni ružno i nakinđureno i rekla sam im da bi voljela imati stoljnjak na valove.
jela su bila vrhunska i sve što nam ostalo, dobili za doma, čak i zatvorene boce pića, tako da moj naklon njima i svaka preporuka

dakle, ja im donijela ovo slika našu bombonjericu i po tome sam dobila ovo
slika slika
slika slika
slika slika
slika

zahvalnice i knjiga dojmova slika
stol sa pikalicama i voćem slika

a ovo je papica slika
samo mi jedno jelo fali (ovo sam ja slikala sa mobačem, luda mlada) i nema deserta :jig: :jig:
tangerina

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri pro 16, 2009 11:24 pm

evo drage moje i ja odabrala restoran francuz... nismo se uopče dvoumili... bili smo već tamo u svatovima i bilo je super... od dekoracija,posluge,hrane (koja je bila savršena) do svega ostalog... i najbolje od svega je to šta se sve,a ma baš sve može dogovirit sa jednom super curom i njenom sestrom dekoraterkom... ja PREZADOVOLJNA!! nabavim slike od svadbe na kojoj sam bila pa stavim da vidite kako to sve izgleda u ovoj izvedbi... :10od10:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la marssa dana pon pro 21, 2009 7:56 pm

Drage moje, evo i mene!
Također odabran Francuz, zbog malog nedostatka vremena bez imalo predumišljanja uplatila kaparu... I sada :cagam: . Prvi dojam - Sretna i zadovoljna!
Jedino bi vas zamolila ako netko ima još iskustva s tim restoranom u praksi. I pogotovo neku recenziju za hranu. Unaprijed zahvaljujem!
marssa

PostPostao/la zelenooka-007 dana pon pro 21, 2009 10:03 pm

hey... i ja sam odabrala taj restoran baš iz razloga šta sam tamo već bila na svadbi...i bila sam totalno oduševljena sa svime... dekoracija je bila savršena,baš sve je bilo kako je i dogovoreno...cura je totalno shvatila ono što je cura željela... hrana je naprosto fantastična... vjerovatno si dobila ponudu,pa znaš šta nude...i mogu ti reč da šta god odlučiš nećeš pogriješit... posluga je na nivou...stalno su tamo,a niti ih ne primjetiš... hrane nikad ne fali,ako oni vide da se pladanj prazni,odmah nadopunjavaju... ma sve same pohvale... ako te nešto interesira možeš se javit i na pp! :D
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto pro 22, 2009 8:32 am

marssa, mi smo imali svadbu tamo u 9 mjesecu (ove godine) i možeš pročitat moje postove na ovoj temi, a bome i ako te nešto zanima detaljnije, slobodno pitaj.
no, bez brige, ja samo njih i preporučivala do sada, zaista su savršenstvo, jedni od boljih u istri :svakacast:
tangerina

PostPostao/la marssa dana uto pro 22, 2009 10:03 am

Hvala žene! Laknulo mi je!
Jer iako ja nisam sumnjala, uvijek se nađe netko tko ima nešto za reci... Tako da svašta čuješ! Moj datum je 10.04 i :konfeti: jedva čekam! :)
I još jednom hvala, jer ste mi puno pomogle zahvaljujući ovom forumu! :kiss:
marssa

PostPostao/la tangerina dana uto pro 22, 2009 10:08 am

ma nemaš problema, samo im naglasiš ono što želiš kako da naprave, ako treba i ponoviš dvaput i to je to. ponašaju se zaista ko ljudi, da se s njima bez problema pregovarat :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto pro 22, 2009 10:41 am

točno tako kako bla kaže... moja svadba je 22.05... i nisam se ni trenutka dvoumila dali da rezerviram ili ne... to je bilo to i gotovo!
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la suzana24 dana sub pro 26, 2009 5:02 pm

ja sam se tamo udavala 2006.bilo je super svi su ljubazni,hrana odlična i kako sam ja htjela tako su mi napravili :thumbsup:
suzana24

PostPostao/la marssa dana sub pro 26, 2009 11:40 pm

Baš mi je drago sve to čuti, jer problem nije u meni, ni mom budućem, ni mojim roditeljima... Nego u mojim dragim budućim "sve-krivcima"...
U startu su zagrizli za neku seljačku konobicu, koja ni nije tako loša, koliko ubiti ne pruža taj neki dodatni "svečani štih" za svadbu i to je jednostavno otpalo... I sada traže dlaku u jajetu, zovu pola Istre i okolicu za čuti ikakvu lošu kritiku za restoran, uslugu i hranu, da bi neznam -ni ja šta- dokazali... Ufaaaaaa. :bleso:
marssa

PostPostao/la marssa dana sub pro 26, 2009 11:43 pm

Ali ja se nedam! :ludilo:
marssa

PostPostao/la Polesana dana uto sij 05, 2010 1:16 am

Ajme, blab, pa ovo je stvarno divno aranžirano! Najviše su me oduševile ove bukalete, apsolutno identična boja kao i s bombonijerice, a onda kako su ih polegnuli i stavili na stol... divno! i još tu i tamo koja sitna mala bukaletica! Sve totalno u stilu! Mora da su ih išli nabavljati/raditi na novo jer se takav asortiman inače ne koristi za "obične! svadbe! :10od10: :thumbsup:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto sij 05, 2010 7:00 am

da, da, ženska je tjedan prije svadbe nabavljala bukaletice i što je najbolje, na dan svadbe smo doznali da ih je kupila kod istih ljudova kamo i mi naše, samo ona nije znala da je to tamo kupljeno, inače bi bila nas gnjavila.
tako da su se zaista potrudili sve stavit u stilu :svakacast: :svakacast: :svakacast:
tangerina

PostPostao/la zelenooka-007 dana pon lip 07, 2010 8:30 am

eto drage moje... prošla moja svadba... a za restoran FRANCUZ imam same pohvale... neznam od kud da krenem hvalit... koliko sam očekivala toliko sam i dobila... dakle, apsolutno korektno, perfektno i savršeno... svi komentiraju kako je bilo super, konobari uslužni, hrana preukusna... nikome ništa nije falilo... šta god si zaželio to si i dobio... kad je na ovalo počelo ponestajat hrane, drugi je već dolazio na stol... boca pića nije se ni uspila ispraznit do kraja, odmah su pokupili i donijeli novu... svi su se najeli, al stvarno najeli, a sve što je ostalo spakirali su nam za doma... :D
moji su u nedjelju pozvali bliži rod na ručak da se toga rješimo... :lol: :lol:

dekoracije su bile savršene... baš onako kako sam se dogovorila sa dekoraterkom... ma i bolje od onog šta sam si ja zamislila... stvarno svaka čast... znaju svoj posao i obavljaju ga kako spada!!!

da se imam opet udavat (bez brige,nemam namjeru), fešta bi opet bila tamo... bez razmišljanja!!!!

ocjena... +10!!!!
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana pon lip 07, 2010 8:53 am

evo i nešto slikica restorana... ostatak kad budu profi gotove...

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana pon lip 07, 2010 9:28 am

mogu ovo samo potvrdit :thumbsup: ne da ih đabe reklamiram/o :zubo: al su zaista još jednom potvrdili da se zaista potrude da naprave vjenčanje iz snova, a pogotovo što te za to opeljuše po "normalnoj cijeni" za razliku od ostalih restorana u istri gdje za tu lovu ostaneš i gladan :D
tangerina

PostPostao/la ribica08 dana sri lip 30, 2010 11:11 am

hm pa ovako restoran Francuz, Pazin je i nas izbor...

prvenstveno radi osoblja koje je toliko usluzno i dobro i sto god pitas imaju odgovor...
razgledali smo sale i gornju vecu i donju i nasa ce biti donja... lijepe su i jedna i druga ali ova manja je kao neka intimnija... hm nasih 60-ak ljudi izgubilo bi se u gornjoj i to ne bi bas izgledalo...

uh jedva cekam... blabline slike su odlicne a i zelenine... a i ono sto sam ja tamo dozivjela na jednim svatovima je nezamislivo tako da i nase vjencanje bit ce tamo i jedva cekam... uopce ne sumnjam da ce sve bit za deset i profesionalno...

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

a btw i cijena je odlicna 250-310kn... i mislim da cemo se odlucit za varijantu 310kn... ali jos nismo sigurni...
a da sto se tice menia... izbor je boli glava mozes birat izmedu vise od 20 vrsta jela po slijedovima tocnije
ide: aperitiv dobrodoslice pa predjelo, zatim juha (2 vrste); tjestenina po izboru (26 vrsta a biras tri ili 2 tjestenine i kupus s mesom); mesna plata (17 vrsta a odabires 3) uz prilog i salatu; desert, kava
a po želji nudi se i dodatna vecera koja se placa 50kn vise...

i tako ako jos nekog zanima detaljniji meni (tj sve sto se nudi) lako ga prepisem... :mig: :mig:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri lip 30, 2010 12:11 pm

zar i ti? :dani:
ne sumnjam da će vam bit prvoklasno :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: a i donja sala :dani: moja tiha patnja :D :D :D
svaka čast, odličan izbor sine brute :thumbsup: :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la ribica08 dana sri lip 30, 2010 12:15 pm

blablaca je napisao/la:zar i ti? :dani:

naravno bla.. :crvenise:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri lip 30, 2010 1:34 pm

ribo... znaš i sama koji je moj komentar... nisam ja bezveze tamo imala feštu... i opet bi... bez razmišljanja!!!

i meni je manja sala super, al za moj broj gostiju bila bi premala... za 60 to je zakon!!!

jedva čekam dojmove i slike dekoracija... :cerek: :cerek:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale: Istra i sjeverni Jadran

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.