Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

restoran Francuz, Pazin

Županije: Istarska, Primorsko-goranska, Ličko-Senjska

restoran Francuz, Pazin

PostPostao/la tangerina dana uto vel 17, 2009 5:41 pm

evo drage, bila sam malo u izvidnici ovaj vikend, pa malo fotkala salu koja je i moja (ona veća)...
Oni su se opredjelili za svadbe i takve vrste svečanosti... tako da i sami ukrašavaju... ma sve sve sve... i full je simpa vlasnica, bez beda za štogod dogovorit!
ova svadba je imala tu neku "pink" izvedbu, tako da ne mislite da sam ja poludila i promjenila boju :rofl:

stol mladenaca... (meni je ovo možda mrvicu previše nakićeno, već sam joj to rekla na dogovoru, sve se može mijenjat po mojoj želji...)
ako imate vi neku ideju, kako bi mi ovo složila slobodno predložite... taj "pomoćni" dio ispred stola služi za odlaganje darova za kumove i bombonjerice, ja sam se razmišljala da bi mi mogla samo malo "skratit" to, i napravit u stilu stepenica
slika slika
slika slika

i sala.. iz različitih strana :jig:
slika slika
slika slika
tangerina

Marketing:

Re: restoran Francuz, Pazin

PostPostao/la Reina dana uto vel 17, 2009 5:45 pm

hmmm, kaj taj dio ispred stola ne možeš maknuti?
nekako mi je too much.
ovi su to nakitili, jao... :budala: :neznamkakoti:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto vel 17, 2009 5:47 pm

da ti budem iskrena, na slikama to izgleda užasno! iako u živo i ne toliko, ali ja sam joj rekla da ne želim tkao jako nakićeno, da mi je to stravično... (ravno u glavu)... tako da ćemo nama nešto nježnije napravit... ili sa strane.. ionako imam dovoljno mjesta u sali
tangerina

PostPostao/la Reina dana uto vel 17, 2009 5:54 pm

da, na slikama izgleda strava! :shock1:
taj glavni stol mi zbog toga izgleda totalno nepristupačno i odvojeno. :neznamkakoti:
baš su mladenci na displeju. još fali spotlight ravno uperen u njih i onda su kompletni. :izivciran:
ja bi to malo rasteretila. ovdje ima tila za cijeli život.

doduše, ja sam nastrojena dosta minimalistički, pa se meni kombinacije s tilom, a pogotovo previše njega, nikako ne sviđaju. :neznamkakoti:

nadam se da ćeš to urediti nekako malo drugačije, kako je tebi najljepše. :lovestruck:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto vel 17, 2009 5:59 pm

Reina je napisao/la:
doduše, ja sam nastrojena dosta minimalistički, pa se meni kombinacije s tilom, a pogotovo previše njega, nikako ne sviđaju. :neznamkakoti:

također!

no, dekoraciju na stranu, moram spomenuti da nude raznoliku hranu, što se tiče naših krajeva... tu su raznolike kombinacije fuži i njoki, sa tartufima, običnim gljivama, gulašom, divljači, kokicama, pa ravioli (slatki, slani...)
raznolike kombinacije pečenja, što u umacima, što sa sirom, pancetom...

u cijeni od 310 kn je uračunato pivo, mlijeko :rofl: , dekoracija sale, cvijeće ...
daju mogućnost donošenja svojeg pršuta, sira, aperitiva, šampanjca, pića i kave, te time umanjuju cijenu!

torta koja se donese, mora imati certifikat...

ako još nekog zanima, što znam, mogu reć :ne zna:
tangerina

PostPostao/la Reina dana uto vel 17, 2009 6:12 pm

osim pive i mlijeka :lol:
jel uračunato vino i sokovi?
do koliko možete ostati?
jel se naplaćuje poslije ponoći?
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto vel 17, 2009 6:15 pm

oni rade svoje pivo, zato je pivo tu.. neograničeno... a mlijeko... možda imaju mljekaru, tko će znat :rofl:

do 6 može svirat muzika, po zakonima grada, a mi nemamo limit :D iako mislim da do 6 nećemo ni gledat više, a kamoli tamo ostat :rofl:
ne naplaćuje se naknadno...
tangerina

PostPostao/la Reina dana uto vel 17, 2009 6:17 pm

a jel morate svoje vino donositi? i sokove?
ili oni imaju i vinograde, pa rade vino.
i sokove proizvode u slobodno vrijeme.
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Studentica24 dana uto vel 17, 2009 6:26 pm

Bla, sala je lijepa, jedino se moram složiti s Reinom i reći da je stol za mladence toliko kičast da nisam mogla odgonetnuti o čemu se radi... Možda netko to voli, ja nisam ljubitelj... :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna:
Inače, lijepo uređeno, jednostavno, cijena i više nego prihvatljiva... :10od10: :10od10: :10od10: :10od10:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto vel 17, 2009 6:32 pm

Reina je napisao/la:a jel morate svoje vino donositi? i sokove?
ili oni imaju i vinograde, pa rade vino.
i sokove proizvode u slobodno vrijeme.

vino nosimo svoje, a sokove, dakle bezalkoholno je u cijeni... mislim da se isplati... jer ako je naše, smanjuju 20kn po osobi, a za tu cifru nam se ne isplati piće furat sa sobom...

što se tiče aperitiva.. tamo ima šank.. i ako mi kažemo da ćemo dat aperitiv da se iskoristi... onda će to stavit na šank, nek radi i to sa našim alkoholom... jer nema smisla da kasnije kaže "gosti su ti popili ovo ili ono"

a što se tiče glavnog stola, bez brige, samo vam pokazujem ovdje svoje slike od tog dana, neće blab dopustit da mi toliko nakinđure :nene:
tangerina

PostPostao/la Ness dana uto vel 17, 2009 8:03 pm

stvarno su pretjerali sa tim stepenicama....... onaj til izgleda kao da su oblaci.... totalno prenakinđureno
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la pitura dana uto vel 17, 2009 9:28 pm

Ovako uredjen stol sigurno ne bi htjela na svojem vjencanju :shock1: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :shock1: :shock1:
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto vel 17, 2009 10:25 pm

slika

joj joj, nisam baš imala u planu ocrnit vam taj stol, pa vam prilažem još jednu verziju u istom restoranu, malo "blaža" izvedba...
til til i til.. moram joj zapjevat da ga eliminira :lol:
tangerina

PostPostao/la pitura dana sri vel 18, 2009 9:02 am

Ne znam, meni se to uopce ne svidja :ne zna: Ja se nadam da ce moj biti ukusno uredjen stol, ovakve gluposti i crckarije neka ni ne pomislja stavljati
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Reina dana sri vel 18, 2009 9:07 am

jok, meni se ni ova verzija ne sviđa, ali mene se to niti ne tiče. :ne zna:

nego, blabica, gdje se pleše u tom tvom restoranu? :o
vidjela sam salu na slikicama, stolovima ne vidiš kraja, a gdje je podij? nisi nam podij slikala!!!! :nene:
:lol:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri vel 18, 2009 9:13 am

slika

dakle, tu se vidi "šupljina" za plesanje... meni će bit možda malo i veći prostor, jer ovdje je bilo 120 svatova... žao mi je, nisam se sjetila slikat podij slika
tangerina

PostPostao/la Reina dana sri vel 18, 2009 10:09 am

aha, a vaš stol je tu s desne strane pretpostavljam. a bend je do vas. i onda se pleše ispred benda i ispred vašeg stola?
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri vel 18, 2009 10:14 am

dobro si pretpostavila, ali se pleše ispred benda, ne ispred nas.. a mi smo sa strane benda, što nama paše, da se stignemo i čut što pričamo jer su zvučnici upereni u podij
tangerina

PostPostao/la Reina dana sri vel 18, 2009 10:17 am

blablaca je napisao/la:dobro si pretpostavila, ali se pleše ispred benda, ne ispred nas.. a mi smo sa strane benda, što nama paše, da se stignemo i čut što pričamo jer su zvučnici upereni u podij

hmmm, to baš i nije najsretnije rješenje. ta pozicija benda. inače se mladenci uvijek dalje od benda. prvi put vidim i čujem da su jedni pored drugih. :ne zna: :o
bit će vam malo bučno, ali ionako ćete najmanje vremena provesti za stolom (govorim iz vlastitog iskustva). :cerek:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri vel 18, 2009 10:21 am

Reina je napisao/la:
blablaca je napisao/la:dobro si pretpostavila, ali se pleše ispred benda, ne ispred nas.. a mi smo sa strane benda, što nama paše, da se stignemo i čut što pričamo jer su zvučnici upereni u podij

hmmm, to baš i nije najsretnije rješenje. ta pozicija benda. inače se mladenci uvijek dalje od benda. prvi put vidim i čujem da su jedni pored drugih. :ne zna: :o
bit će vam malo bučno, ali ionako ćete najmanje vremena provesti za stolom (govorim iz vlastitog iskustva). :cerek:

pa baš suprotno, ako su zvučnici okrenuti prema podiju, nama ostaje najviše "slobode sluha", jer glas odlazi na podij... slika
tangerina

PostPostao/la mrugi dana čet tra 30, 2009 8:58 pm

bla, jako lijepa sala i velika je i prostrana.
19.06.2010.
Obuci haljinu, cipele najljepše što imaš, na lice stavi smijeh, a ja ću doći po tebe...
http://www.youtube.com/watch?v=sWWFALZzy6s

ŽIVOT JURI K'O BRZI VLAK, DOK TREPNEŠ OKOM VIŠE NISI MLAD, OČI SU MI UMORNE I SNENE, DANI POSTAJU USPOMENE....
http://www.youtube.com/watch?v=5PlqqyddCf8
mrugi

PostPostao/la Plavuša_90 dana pet svi 01, 2009 9:08 am

haha :lol: baš ružno izgleda al ak se to nekome sviđa onda dobro :cheer: :cheer: inače sala nije loša
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana pet svi 01, 2009 9:23 pm

Plavuša_90 je napisao/la:haha :lol: baš ružno izgleda al ak se to nekome sviđa onda dobro :cheer: :cheer: inače sala nije loša

plava, o čemu ti? zašto nešto blatiš dok nisi svoje ni pokazala na uviđaj
tangerina

PostPostao/la Tasha dana sub svi 02, 2009 7:31 am

Plavuša_90 je napisao/la:haha :lol: baš ružno izgleda al ak se to nekome sviđa onda dobro :cheer: :cheer: inače sala nije loša

***plavusa, molim te da se suzdrzis od ovakvih komentara...nije lijepo i vjerujem da ni tebi ne bi bilo ugodno da netko na ovakav nacin komentira tvoju salu...ovo je upozorenje, svako slijedece krsenje pravila biti ce sankcionirano..***
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana ned svi 03, 2009 8:29 pm

blabice, meni se jako sviđa strop..ove grede i rasvjeta mi baš lijepo izgledaju, daju neku atmosferu, vjerujem da uživo je krasno..? a tu su koliko krakova, 3? i ti stolovi nisu spojeni na vaš glavni stol? a ja mislim da će vam tu bit super mjesta za plesati.. :thumbsup:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale: Istra i sjeverni Jadran

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.