Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

restoran Francuz, Pazin

Županije: Istarska, Primorsko-goranska, Ličko-Senjska

Re: restoran Francuz, Pazin

PostPostao/la ribica08 dana sub stu 27, 2010 10:35 pm

slika slika slika slika slika
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la ribica08 dana sub stu 27, 2010 10:36 pm

slika slika slika slika slika slika
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ina1011 dana ned pro 05, 2010 1:09 pm

Ribica.. vidi šta imam... :cheer: :cheer: :cheer:

slika slika

Mi smo odabrali veliku salu jer nam mala nije dovoljna (iako je meni ljepša). Ali dragi je ionako više oduševljen velikom, pa će bar njemu biti srce na mjestu :D

Kad smo išli gledati, velika sala nije bila uređena za svadbu, ali možda nekome dobro dođu i ovakve fotke bar što se tiče veličine i rasporeda.

Znači.. stol za mladence i kumove
slika

Prostor za bend (lijevo od mladenaca)
slika

Veći dio sa stolovima (ispred mladenaca)
slika

Ostatak stolova i plesni podij (ispred benda)
slika

Šank (odmah kod ulaza, u drugom dijelu prostorije)
slika

S tim da se nama ne sviđa ovakav raspored stolova pa ćemo probati nekako drugačije grupirati :ne zna:
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto pro 07, 2010 1:39 pm

moja sala :cerek: :cerek: kao :cerek: što sam ti rekla, svakako razmisli o tome da slažeš stolove kao okrugle, al u kvadratnom izdanju :thumbsup: sigurno bude prefora, a i po pitanju franca, da ne bude uvijek sve u daljinu :raspa:
da se meni dalo raditi popis gostiju, vjerojatno bi uzela u uži obzir tu opciju slaganja stolova :thumbsup:

ribo, meni je baš žao da zelena i ja nismo uživo vidjele tu ljepotu, al :svakacast: :svakacast: sve pohvale francu :svakacast:
tangerina

PostPostao/la Ina1011 dana uto pro 07, 2010 3:09 pm

Mislim da će tako i biti.. kvadratni okrugli stolovi :D i to bi moglo dobro i ispasti jer ćemo imati oko 80-ak ljudi pa će se to malo rasporediti.. bolje nego da su svi u liniji na jednoj strani prostorije.

Prostor je dosta velik.. s ovim stolovima koji su bili, čini mi se da bi bilo mjesta za 120 ljudi.
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto pro 07, 2010 4:06 pm

blablaca je napisao/la:moja sala :cerek: :cerek: kao :cerek:
ribo, meni je baš žao da zelena i ja nismo uživo vidjele tu ljepotu, al :svakacast: :svakacast: sve pohvale francu :svakacast:

i moja... :cerek: :cerek: :cerek:

ahhhh... nažalost,nismo uspile vidit ribičinu uživo... šteta... prekrasno sve izgleda na slikama... svaka čast silviji, žena zna što radi!! :svakacast: :svakacast:

Ina1011 je napisao/la:Prostor je dosta velik.. s ovim stolovima koji su bili, čini mi se da bi bilo mjesta za 120 ljudi.

ako su stolovi poredani u dužinu, dakle, kako je kod njih i normalno, stane ti i 150 osoba... provjereno!! :thumbsup:

a ako ti imaš 80, mislim da bi se dalo sredit to što si naumila... samo treba da vidiš dal imaju takve stolove... jer se meni čini da imaju samo dugačke, za cca 20 -25 osoba... a to si opet na istom... :ne zna:

moji su stolovi bili tako raspoređeni... 4 stola sa cca 20 osoba (nas je bilo 100)... i nijedan se nije držao za onaj drugi... ako razumiješ šta mislim reć... :D

edit: ispravljam sama sebe... imali smo 5 tih dugačkih stolova... s time da je jedan bio skoro pa prazan jer mi je nekoliko osoba odustalo u petak, a već je s restoranom sve bilo dogovoreno, pa nisu to ni micali... a naplaćuju ti za onoliko osoba koliko ih stvarno ima! :thumbsup: :thumbsup:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ina1011 dana uto pro 07, 2010 4:58 pm

zelenooka-007 je napisao/la:a ako ti imaš 80, mislim da bi se dalo sredit to što si naumila... samo treba da vidiš dal imaju takve stolove... jer se meni čini da imaju samo dugačke, za cca 20 -25 osoba... a to si opet na istom... :ne zna:

Sad više ni ja nisam sigurna kolika je dužina stolova :upitnik: ali ako gledam po ovim mojim fotkama (najbolje se možda vidi na ovima gdje je prostor za bend) izgleda da su stolovi za 6 ili 8 osoba.. znači sa svake strane po 3 stolice... i eventualno ako bi se stavljalo na čelo stola sa svake strane onda 8 stane.

zelenooka-007 je napisao/la: a naplaćuju ti za onoliko osoba koliko ih stvarno ima! :thumbsup: :thumbsup:

ovo je jako fer od njih, svaka im čast :thumbsup:

u svakom slučaju, znati ću više reći kad svadba prođe... prvi dojam je odličan.. :10od10:
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana sri pro 22, 2010 11:31 am

Ina1011 je napisao/la:Ribica.. vidi šta imam... :cheer: :cheer: :cheer:
slika slika

tek sad vidim, nije mi jasno bila si tamo ili?!? :upitnik: :upitnik: :upitnik: :upitnik:

svaka cast za francuza.. bit ce vam kao i svima genijalno!!!
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ina1011 dana sri pro 22, 2010 11:57 am

da,da.. taj dan smo išli gledati prostor :cerek: i s tom manjom salom je bila ljubav na prvi pogled :cerek: :cerek: ali nam je premala nažalost
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Prethodna

Natrag na Restorani, hoteli i sale: Istra i sjeverni Jadran

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.