Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Restoran Kvarner - Lovran

Županije: Istarska, Primorsko-goranska, Ličko-Senjska

Restoran Kvarner - Lovran

PostPostao/la Ness dana pon lis 27, 2008 7:49 pm

Neki dan sam kod prijateljice gledala jedan dvd sa vjenčanja koje je bilo u restoranu Kvarner u Lovranu. Užasno me se dojmilo jer je ambijent prekrasan, i skroz renoviran od kad sa ja zadnji put bila tamo. Na linku su slikice, s time da su to slikice od prije nego su renovirali...... cijena je navodno 45 eura po glavi s pićem (to je informacija iz druge ruke)
http://restoran-kvarner-lovran.hr/album.html
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Re: Restoran Kvarner - Lovran

PostPostao/la šljokica. dana pon sij 30, 2012 6:53 pm

jooj mi smo u subotu bili na sajmu i ovo je nas se najviše dojmilo..
čovjek s kojim smo pričali je jako simpa i vidi se da se kuži u ono o cemu priča..
ugl ono što je nabrojao od klopice je zvučalo savršeno..mogu se donjeti domaći kolači :cheer: :cheer: :cheer:
ma joj toliko toga nam je rekao da se više ni ne sjećam..idući put kad budemo išli moramo zapisivati :lol:
moram dragog pitat jel se sjeća koliko je koštalo..
ne znam kako se inaće kreću cijene menija na ovom području tako da nisam znala s cim usporedit..
rekla sam mu da sam gledala slike na netu i rekao je da je to staro i pokazao nam kako strop izgleda danas..ma joj savršenstvo!!!
užasno želimo taj restač ali bojim se da je skup :thumbsdown:

ima ko iskustva? :kiss:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

Natrag na Restorani, hoteli i sale: Istra i sjeverni Jadran

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.