Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

hotel Malin, Malinska, otok Krk

Županije: Istarska, Primorsko-goranska, Ličko-Senjska

hotel Malin, Malinska, otok Krk

PostPostao/la Katriona dana sri kol 13, 2008 7:51 pm

ovo je hotel u kojem smo mi trebali imati feštu..do sad sam bila na 3 pira u Malinu, krajem mjeseca idemo na 4. pir, dakle, popularan je hotel...imaju jednu manju dvoranu, Royal, pa veliku kongresnu dvoranu, a i jednu veliku dvoranu u prizemlju, lijepo je uređeno, hrana je odlična, konobari na razini, sve u svemu, jako dobra i kvalitetna usluga...imaju svoju dekoraterku s kojom se dogovara oko uređenja dvorane..evo, nikakvih zamjerki... ovo je link http://www.hotelmalin.com/
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

Re: hotel Malin, Malinska, otok Krk

PostPostao/la mala2207 dana čet stu 27, 2008 2:58 pm

Moje vjenčanje će biti u hotelu Malin... u restoranu dole kraj recepcije....
mala2207

PostPostao/la Cookie dana ned ožu 17, 2013 11:54 am

Cure, molim vas za pomoc... Naime,frendica mi se udaje u petom mjesecu 2014. i sad su krenuli traziti salu. Bili su u Malinu i tamo im se svida, ali bi oni zeljeli vjencanje u gradu Krku. Da li imate nekakva iskustva sa hotelom Koralj? Koliko ljudi mogu primiti, cijena...bilo koja info je dobrodosla!
Cookie

PostPostao/la Bodulcica dana ned sij 26, 2014 6:58 pm

Drage cure, u Malinu sam bila na nekoliko vjencanja i stvarno ne mogu reci nista protiv. Ali mi je nekako vec dosadan pa sam razmisljala o hotelima Koralj i Drazica u Krku. Koralj prima max 150 ljudi, ali zato Drazica ima dovoljno veliku salu za sve nas. Dali netko ima iskustva sa hotelom Drazica ili je cuo od nekoga kakva je hrana,ambijent... Bila bi jako zahvalna za bilo kakvu info :D
Bodulcica

PostPostao/la Tediberr dana pon lis 31, 2016 9:09 am

Drage cure, mi smo imali vjenčanje u hotelu Malin ove godine i mogu reći same pohvale. Kao najbitnije ističem zaista fantastičnu hranu, koju su pohvalili svi naši gosti, odabrali smo Menu br. 5. Iz ponude kolača odabrali smo slatki stol, što je bio apsolutni hit, među muškarcima, ženama, djecom, čak i odobama koje ne vole slatko (poneki gosti su bili i dijabetičari). Dakle osim klasičnih kolača (svi se peku u hotelu i od najfinijih su sastojaka), servirane su bile i kreme u čaši (pistacija, šumsko voće, vanilija...), voćni ražnjići, jagode u čokoladi, a ljubazno osoblje je stalno nadopunjavalo izdvojeni stol, što je estetski vrlo dobro izgledalo. Tortu također moram pohvaliti, ona se isto pekla u hotelu, što je po meni velika prednosti. Hotel ima na raspolaganju vlastitu dekoraterku s kojom smo dogovorili vrstu cvijeća, dekor sale, ukrašavanje torte, sve do najsitnijih detalja. Gospođa je vrlo neposredna, lako smo se dogovorile oko svega, a najviše moram pohvaliti gđicu Marinu Žic, organizatoricu cijelog događaja, uvijek nasmiješenu i vrlo organiziranu, koja je realizirala sve naše želje. Inače hotel ima atrij ispred hotela, prigodan za doček mladenaca, no mi smo odabrali terasu (natkrivena, poluzatvorena, nešto intimnija, ima prilaz s parkirališta, sjedeći prostor...). Po pitanju fotografiranja, budućim mladenkama savjetovala bi (osim navedene terase), mali park ispred hotela (ima sjenicu, slap i mali potok) ili rivu ispred njihovog restorana Mulino, na samome moru. Sve skupa, imam samo riječi pohvale, nadam se da će i budućim mladencima biti kao i nama, pozz :loveflag:
Tediberr

Natrag na Restorani, hoteli i sale: Istra i sjeverni Jadran

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.