Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Sala Classic, Osijek

Županije: Virovitičko-podravska, Požeško-slavonska, Brodsko-posavska, Osječko-baranjska, Vukovarsko-srijemska.

Sala Classic, Osijek

PostPostao/la miich dana pet pro 12, 2008 6:20 pm

Mi cemo imati u sali Classic u Osijeku. Cijena je(samo sala): do 300 ljudi - 9000kn, do 350 - 10000kn, te izmedju 350 i 400 - 11000kn. Sala je lijepa, na katu, i ima lijepe stepenice koje idu u laganu spiralu. Sto se tice benda, tamburasa, ili tko vec svira, sala je po tom pitanju super napravljena. Ima i klimu i ventilaciju. Cijena vecere je 190 kn. U nju su ukljuceni konobari, kuhari, cistacice, hladnjaci, te dobijete gratis prostor za nedjeljni rucak u istoimenoj sali (jedino se treba organizirati domacica da podgrije jela, ali cijena je neznatna - cca 300kn). Sala suradjuje sa zenom koja iznajmljuje one presvlake za stolice (7kn/kom), ali eto ima i jedan nedostatak-ZAMP mladenci sami moraju platiti. U pravilu, ovo je jedna od boljih sala u Osijeku, i dosad nisam cula da se netko zali, pa se nadam da niti mi necemo :bitcedobro1: Sto se rezervacija tice, sada su rasprodani za cijelu 2009..
A sto se tice mojih dojmova, saznat cete ih za 10ak mjeseci :loveflag: :cheer:
slika
miich

Marketing:

Natrag na Restorani, hoteli i sale: istočna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.