Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Slavonke... čekamo vaša iskustva i preporuke restorana

Županije: Virovitičko-podravska, Požeško-slavonska, Brodsko-posavska, Osječko-baranjska, Vukovarsko-srijemska.

Re: Slavonke... čekamo vaša iskustva i preporuke restorana

PostPostao/la maybelline dana sub lis 08, 2011 10:32 am

napisat cu ti ovdi za foto,svirce..iako je tema samo za restorane,ali za sve ostalo pitaj po temama ili mozes me na pp :thumbsup:

Grgin dol
vila stanisic
od sala imas ovu novu Sara,ali kako vidim to je za veliki broj ljudi http://restoran-sara.com/index.php?opti ... Itemid=161
restoran tomislav, to je kod starog vatrogasnog doma http://www.pak-konstruktor.hr/#

neznam koliko se poznajes u sve to,dali si inace iz Pz?

od fotografa ja ti bas nebi nikoga preporucila,jer sam ja po tom pitanju sa dosta visokim kriterijim i niti jedan u pz to nije mogao ispunit
ali budem ti ih nabrojala pa ih mozes kontaktirati
foto sunjo
foto studio 202 knajs
foto kaca
studio Datis
to su trenutno koji mi padaju na pamet

za svirce,meni su svirali grupa SAN i bili smo prezadovoljni :thumbsup:
evo nesto na youtube-u sam nasla od njih http://www.youtube.com/watch?v=co1YOpv_Slg
grupa play off mi je takoder :thumbsup: ,svirali su u dosta svatova i same pohvale,mi smo ih htjeli ali su bili zauzeti
pravo vrijeme

ako ti treba za dekoracije,preporucam cvjecarnu Danijela,kolegica je imala kod njih i super su joj napravili,cijen atakoder ok
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PostPostao/la Mana dana pon lis 10, 2011 1:21 pm

restoran Sara može i za manje ljudi, koliko sam čula samo prepolove dvoranu..neki kažu hrana loša, neki kažu odlična, idem sad u subotu pa ću javiti kako je bilo...
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Koza_zmije dana pon sij 16, 2012 4:14 pm

Pozdrav svima!!!

Evo da skratim svim slavonkama muke, moja osobna preporuka restorana za organizaciju svadbe je Sala za svadbe VINARIJE ERDUT. Izvrsna usluga, izvrsna hrana, prekrasna sala. Cijena najskupljeg menu-a je 210 kn po osobi (+10 kuna po stolici za presvlake, ali to je opcionalno) uz neograničenu konzumaciju piva, vina, sokova i domaćih žestica. Strane žestice (npr. Jagermaister, Jack Daniels) doduše ne ulaze u ponudu, no isplati se kupiti u dućanu.

Uz to, ne morate ni tražiti lokaciju za slikanje, jer sve to možete obaviti na posjedu VINARIJE uz zbilja prekrasne lokacije i imate mogućnost slikanja ispred najveće bačve vina na svijetu...

10 metara od sale je prenoćište kojem je cijena 250 kn za dvije osobe, a mladenci imaju pravo na besplatno noćenje u apartmanu za mladence poslije svadbe.

Ja sam osobno tamo organizirala svadbu i imam samo riječi hvale...

Što se tiče, kolača i torte, preporučam pekaru u centru Čepina... Cijena kolača i svadbene torte je 60 kn po kilogramu. Ja osobno sam sve kolače i svadbenu tortu platila sve ukupno 750 kn sa prijevozom do sale.

A cvijeće, također preporučam cvjećarnu u centru Čepina. Sve me također koštalo oko 700 kuna (vjenčani buket, aranžman na stol za mladence, aranžmani za ostale stolove, ukrasi za automobil, aranžmani za djeveruše) s njihovim dovozom i ukrašavanjem automobila...

Eto, nadam se da sam vam pomogla.

a evo i slika:

krajolika

slika
slika
slika
slika
slika
slika

i sale

slika
slika
slika
slika
slika
Zadnja izmjena: Koza_zmije; uto sij 17, 2012 2:51 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Koza_zmije

PostPostao/la Mana dana pon sij 16, 2012 7:50 pm

zaboravila ja napisati, restoran Sara, lijepo okruženje, lijepo sređeno (sad zavisi kako se i što dogovori)može i za više i manje ljudi, mi smo bili u manjoj sali..hrana je ok, ne mogu reći da je bila loša, nakon svadbe sam bila i na krstitkama tamo i na dočeku i hrana je bila stvarno dobra...
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

Re: Hotel Zelenkrov,Osijek -čepin

PostPostao/la Gordana21 dana čet svi 10, 2012 3:51 pm

Ja bih pohvalila *** isto sam bila i jako jako je odličan! Svaka im čast...savršeno stvarno!

obrisan link!
Zadnja izmjena: maybelline; pet svi 11, 2012 3:39 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premjesteno u odgovarajucu temu,obrisan link!
Gordana21

PostPostao/la mima21 dana sri svi 16, 2012 7:12 pm

Ima li koja iskustva sa salom Renić iz Rokovaca (blizu Vinkovaca)???
slika

slika
mima21

PostPostao/la ivda dana uto srp 17, 2012 10:39 pm

mima21 je napisao/la:Ima li koja iskustva sa salom Renić iz Rokovaca (blizu Vinkovaca)???

jako dobra sala, ekipa, gazd itd.... mojih ne znam ni ja koliko rodbine tamo pravilo svatove i svi super prezadovoljni!!!
5.9.2009.
ivda

PostPostao/la laury dana ned vel 03, 2013 7:45 pm

Drage moje, da li ima informacija o salama u Vukovaru i okolici, osim restorana Vrške i hotel Lav, da li postoje kakve sale? hvala :) :loveflag: :bok:
laury

PostPostao/la vessa dana pon vel 04, 2013 8:05 pm

Poštovani, zanima me je li netko imao ili bio u svatovima u Restoranu Brod (bivši Pik) u Slavonskom Brodu? Koliko je moglo stati osoba? I kako je izgledalo? Hvala :kiss:
vessa

PostPostao/la CURLY SUE dana uto ožu 12, 2013 8:30 pm

molim vas cure, informacije, dojmove, sve što znate o Hotelu Blaža Đakovo ?
CURLY SUE

PostPostao/la mima21 dana sub svi 25, 2013 2:28 pm

Pohvale sali Ivanov dvorac iz Ivankova!! Gazde su super,cijelu večer poslužuju s konobarima, sve se može dogovoriti,a cijenom su ok. :bravo:
slika

slika
mima21

Marketing:

Prethodna

Natrag na Restorani, hoteli i sale: istočna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.