Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Restorani -prijedlozi i pitanja opcenito

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Re: Restorani -prijedlozi i pitanja opcenito

PostPostao/la Marta1 dana pon lis 08, 2012 8:17 pm

Bok cure , zanima me da li imate kakvih iskustava vezanih za Villu Art u Soblincu
hvala
Marta1

Marketing:

Restoran Villa Art

PostPostao/la lilica dana uto lis 09, 2012 11:32 am

Pozdrav svima :o
Nova sam ovdje i do mog velikog dana ima jos oko godinu dana, ali da bi uopce znali koji je to dan, moramo prvo izabrati salu.. Mene zanima ima li tko od vas ikakvih iskustava sa restoranom Villa Art kod Sesveta? Proucavala sam njihovu stranicu http://www.art-vjencanja.com/home i moram priznati da mi se cine jako profesionalni i povoljni uz to. Ali prije bih zeljela cuti neka vasa iskustva s njima jer svi mi vrlo dobro znamo da nije uvijek sve onako kako pise. Pa vas molim za sto vise informacija i dojmova kako bi mi olaksali odabir :D
Zadnja izmjena: maybelline; sri lis 10, 2012 2:38 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premjesteno u odgovarajucu temu
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Marta1 dana uto lis 09, 2012 5:40 pm

I ja sam to gledala imamo u subotu pokaznu večeru , vidjet ću sve i meni se čini ok
Zadnja izmjena: maybelline; uto lis 09, 2012 8:36 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premjesteno u odgovarajucu temu
Marta1

PostPostao/la lilica dana uto lis 09, 2012 5:47 pm

i meni se cini skroz ok, al koliko mi se cini da su novi u tome pa nemam bas koga pitati. ajde pliz javi kak je proslo :o
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Marta1 dana uto lis 09, 2012 6:07 pm

Naravno ! :D
Marta1

PostPostao/la lilica dana sri lis 10, 2012 7:25 am

hvalaaaaaaa :cheer:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la koko2510 dana sri lis 17, 2012 6:45 pm

Da li ima netko kakve informacije o restoranu Pyrus, ponuda im je jako dobra ali nigdje ne nalazim komentare ljudi koji su imali tamo svadbu :bok:
koko2510

Restoran Pyrus

PostPostao/la koko2510 dana sri lis 17, 2012 6:47 pm

Ponuda je odlična,izgleda super zanimaju me dojmovi ljudi...
hvala :cheer:

Nove teme se otvaraju samo ako se imaju detaljnije informacije o restoranu/hotelu
maybelline
Zadnja izmjena: maybelline; sri lis 17, 2012 7:35 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premjesteno u odgovarajucu temu!
koko2510

PostPostao/la lilica dana čet lis 25, 2012 8:18 am

Marta1 je napisao/la:I ja sam to gledala imamo u subotu pokaznu večeru , vidjet ću sve i meni se čini ok

i, kakvi su dojmovi? :o
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Hotel Sport u Ivanić Gradu

PostPostao/la iwanasi dana uto lis 30, 2012 5:57 pm

Zanimaju me iskustva, pozitivna i negativna. Hvala!
Zadnja izmjena: vrazichka; ned stu 11, 2012 12:40 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: tema spojena s postojećom
iwanasi

PostPostao/la Marta1 dana sub stu 03, 2012 5:12 pm

Ej, mi smo kaparili tu villu art, sala izgleda super u cijeni su i navlake za stolice i rasvjeta ( kad smo mi bili bilo je sve lila boje, svidjelo mi se ) navodno sam čula da su porcije obilne i da je hrana dobra. Frajer je ok može se sve dogovoriti s njime, mislim da će čak i on platiti ZAMP, rekla mi je poznanica da tamo ide na svadbu ovaj mjesec, pa ću tada sve saznati !!
Marta1

PostPostao/la marchy88 dana sri stu 07, 2012 3:48 pm

Obećala sam da ću napisati recenziju za svoju svadbu u dvorani L'amour, pa evo dragi ljudi....
odmorila sam se, malo je sve već i splasnulo, ali podijeliti ću to sa vama :jig: :jig:
Sve je bilo prekrasno! Dragi i ja ne da smo bili zadovoljni, već prezadovoljni!! Doček svatova i mladenaca je bio ispred dvorane, napravili su ulaz lijepi, sa šankom, barskim stolovima...malo sam bila skeptična oko toga kako će to izgledati na parkingu, ali u principu oni su očistili parking i cestu, tako da nismo imali ni prometa, a vani su se ljudi lijepo okupili na piću dobrodošlice, zapalili...... Cijela ''farsa'' sa parkignom odavno je bila zaboravljena kada su ljudi došli u dvoranu..... Svi gosti, počevši od naših roditelja koji su malo izbirljiviji, pa do svih ostalih, svi su bili oduševljeni salom!! sve u bijelo-smeđim tonovima, svijećnjaci sa upaljenim svijećama, oni njihovi prekrasni lusteri....ma sve je bilo kao iz bajke....obojala sam dvoranu u svim tonovima, cijelu večer se izmjenjivalo desetak boja i bilo je prekrasno! Nije bilo preupadljivo, diskretna izmjena boja i baš je bilo veselo i toplo!
Svakom tko me pita preporučujem L'amour jer mislim da vrijedi svake lipe i drago mi je da nismo odustali bili zbog veće cijene. pića je bilo dovoljno (bez ograničenja!), klimatizacija taman svima.... sa našom svadbom su svi jaaaaaaaako zadovoljni, prostor je svima predivan, taman kako treba ( na pravom nivou ), sa hranom su svi jaaako bili zadovoljni ( posebno janjetinom :) ), a dalmatinci su pohvalili salatu od hobotnice rekavši da im je to najbolja hobotnica salata koju su jeli u nekom restoranu.. Hvala Dvorana L'amour i Catering Team Lisak!!Kad sam spomenula Catering sjetila sam se nečega što me mučilo od prvog razgovora kad smo birali dvoranu –a to je strah da Cetaring znači –da će ga donijeti već pripremljenog i da će hrana bit hladna. Osim toga, bila sam na svadbi koja se dogodila tjedan ranije; i oni su me uveli u kuhinju, te mi tamo pokazali ono čime sam bila oduševljena. Jela se pripremaju na licu mjesta,i nema šanse da išta bude hladno ili ohlađeno  Dakle, hrana se priprema u kuhinji nekoliko minuta prije serviranja na stolove ( kuhinja je ogromna, sa potpuno novom opremom, i jako čista što mi je bilo od izuzetne važnosti ).Što se tiče ukusa- mislim da je hrana bila ukusna i bilo je i previše na kraju, ostalo nam je i glavnog jela, i kasnog i gulaša i sve smo nosili kući i ni u jendom trenutku nije bilo nedostatka hrane...tako da smo još danima uživali u našim delicijama sa svadbe. Ne znam što još da Vam kažem,curke drage...osim da se zaista isplati-i to što se radi o Solidumu,možda ne tako atraktvnoj lokaciji na prvi pogled...biva zaboravljeno čim se uđe u salu...zaista izgleda premoćno.U svakom slučaju, sve što sam do sada vidjela,pa čak i oni ekskluzivni hoteli kao Esplanade, Westin...nemaju takav prostor.Nadam se da sam Vam barem malo pomogla da se odlučite..jer s ovom solucijom, SIGURNO NEĆETE POGRIJEŠITI.Ako Vas još bilo što zanima, samo pišite..voljna sam odgovoriti :cerek:
marchy88

PostPostao/la Marky333 dana pet stu 09, 2012 2:39 pm

A koliko vas je ispala cijena po osobi u L'Amouru? Tražila sam njihovu ponudu, ali mi se čini da se dosta toga posebno naplaćuje, pa kad se sve zbroji, čini mi se da su dosta skupi.
Marky333

PostPostao/la marchy88 dana pon stu 12, 2012 12:15 pm

Naša cijena je bila 70 €. dodatno smo platili navlake i mašne 2,5 € i dodatno smo na kraju svadbe organizatorici platili i Zamp.

Čula sam da su promijenili ponudu, frendica moja im se javila za svadbu. sad imaju ponudu par menija (što mijenja cijenu), a i rekla mi je da je sad sve u cijeni - navlake i mašne i raspored sjedenja i svadbeni meniji i vaze i svijećnjake ti daju (kod smo mi imali svadbu, sve se to dodatno plaćalo).
Na kraju kad sve zbrojim, čak i ne ispada toliko puno. gdje god sam došla pitat za svadbu, dali su mi početnu cijenu od 50€ i na to onda još ide i piće, i noćni servis, i ovo i ono. I na kraju opet ispadne 70 € i ženiš se u običnoj sali...jer kad uzmeš sve troškove u obzir (kod njih ne plaćaš rasvjetu, a ne moraš ni puno cvijeća platiti s obzirom da je sala prekrasna).
U usporedbi sa Antunovićem, L'amour mi je ispao za samo 2 € više! I jedino što sam kod Antunovića imala više - je apartman za mladence. a sala se ne može mjeriti.... :roll:

Iskreno, bila sam na puno svadbi i bez obzira što je ovo bila MOJA SVADBA, bila je prekrasna i posebna. I nemam loših riječi za njih, bila sam skeptična u početku jer su novi, međutim sve je bilo ne na nivou, nego iznad nivoa. Mislim da ne bi bolje prošla ni da sam išla u Westin...
Ne mogu vam reći koliko je svadba bila prekrasna i koliko sam sretna što sam bila tamo i što su sve odradili kako treba. Mislim da nitko neće požaliti svoju svadbu tamo.
Nadam se da sam vam malo bolje predočila to sve, ali najbolje da odete tamo i napravite sastanak sa gospođicom, vrlo je ljubazna, sve će vam objasniti i sa njom se možete oko svega dogovoriti...
marchy88

PostPostao/la tanjichica dana čet stu 22, 2012 9:18 am

ej drage moje,
nova sam ovdje pa sam možda i zalutala :/
ostavila sam post pod topic za restoran u Termama Tuhelj, al imam osjećaj da Vas ovdje ima više, pa je veća mogućnost da dobim odgovor :D

dakle, jako smo zainteresirani za salu u Termama Tuhelj, ali ne mogu baš naći neke svježe informacije glede iskustva po pitanju hrane, osoblja i organizacije s njihove strane... svaka informacija mi je dobro došča :cheer:

hvala!!
tanjichica

Re: Hotel Sport u Ivanić Gradu

PostPostao/la Helena25 dana pon ožu 18, 2013 6:58 pm

iwanasi je napisao/la:Zanimaju me iskustva, pozitivna i negativna. Hvala!

I mene zanima ako ima tko kakvih informacija o Hotelu Sport. Bila bi jako zahvalna :)
Helena25

Re: Hotel Sport u Ivanić Gradu

PostPostao/la Helena25 dana sub ožu 23, 2013 9:39 pm

Helena25 je napisao/la:
iwanasi je napisao/la:Zanimaju me iskustva, pozitivna i negativna. Hvala!

I mene zanima ako ima tko kakvih informacija o Hotelu Sport. Bila bi jako zahvalna :)

Evo pošto nitko nije odgovorio da ja kažem svoje dojmove iz današnje posjete Hotelu Sport :).

Hotelić je jako sladak, sve je lijepo, novo i veselo uređeno. Gospođa s kojom smo razgovarali je jako ljubazna, provela nas je kroz cijeli hotel.

Cijene menu-a kreću se od 47 eura na dalje.

Moguće je kod njih dogovoriti još i klače, tortu, cvijeće, frizuru i make up.

Doček gostiju se za lijepog vremena organizira vani uz bazen. U sali je iza mladenaca staklena ploha sa pogledom na taj bazen, ispred je podij i zatim okrugli stolovi za goste (naravno može se i drugačije složiti). Tepih i dijelovi zidova su crvene boje, a na jednom zidu je drvo. Na stropu je hrpa rasvjete koja se pali po željama.

Sve u svemu dragom i meni se jako svidio :cerek:

Evo i web adresa: http://www.hotel-sport.hr/
Helena25

Odabir restorana

PostPostao/la Betty044 dana pet tra 12, 2013 11:07 pm

Neiskusna buduća mladenka traži pomoć i savjet. :lovestruck:

Tražim neki lijepi restoran s pristupačnom cijenom za svadbu od 60ak ljudi.
Tražim po internetu restorane i gledam slike i imam osjećaj da nikada neću naći ono pravo mjesto. :tuzna1:
Čitam ovaj forum već tjednima i našla sam svakakvih korisnih savjeta i hrpe dobrih ideja, ali od restorana i dalje ništa.

Ako imate neki prijedlog bila bih vam jako zahvalna. :kiss:
Zadnja izmjena: maybelline; čet svi 16, 2013 2:24 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: spojeno s postojecom temom!!
Betty044

Re: Odabir restorana

PostPostao/la Mateus dana sub tra 13, 2013 12:06 am

A u kojem gradu tražiš restoran?
Life isn't about surviving the storm, but how you dance in the rain.

slika
Mateus

PostPostao/la lilica dana sub tra 13, 2013 7:06 pm

ako je u zg, moje preporuke za hotel martini. imaju jako pristupacne cijene menija, u kojem se dobije i torta i dekoracije i svasta jos nesto :cheer: u sesvetama su. eto pa proguglaj i njih :o
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Betty044 dana ned tra 14, 2013 8:21 am

Tražimo restoran u Zagrebu ili okolici s obzirom da su van grada cijene pristupačnije.

Lilica hvala na prijedlogu svakako ću proguglati taj hotel. :thumbsup:
Betty044

PostPostao/la mos dana sri svi 01, 2013 4:43 pm

** obrisana reklama
Zadnja izmjena: blab; čet svi 02, 2013 9:03 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama
mos

PostPostao/la mos dana sri svi 01, 2013 4:45 pm

** obrisana reklama, korisniku izdano isključenje
Zadnja izmjena: blab; čet svi 02, 2013 9:04 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama
mos

PostPostao/la VillaArt dana sub srp 27, 2013 12:27 am

bježi od ville art nama su uništili svadbu u 7mj ove godine :( ima moj post oo tome
VillaArt

PostPostao/la VillaArt dana pet kol 02, 2013 10:57 am

Villa art - prevara
VillaArt

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.