Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

IMANJE MARINCEL

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

IMANJE MARINCEL

PostPostao/la aurora dana uto ožu 24, 2009 10:25 am

Ljudi,

jel znate što o ovome...

koja cijena? S kim se ugovara? Koliko je najam? Tko vrši catering?
aurora

Marketing:

Re: IMANJE MARINCEL

PostPostao/la Cosmo007 dana uto ožu 24, 2009 1:23 pm

Prije par dana sam provela dosta vremena za kompom ne bih li pronašla nešto o ovome... no ništa... :neznamkakoti:
Zato se nadam da ima ovdje netko tko ima bilo kakve informacije o dotičnom mjestu.
What a Wonderful World (http://www.vjencanja-a-z.bloger.hr)
slika
Cosmo007

PostPostao/la Tasha dana uto ožu 24, 2009 1:36 pm

Koliko ja znam sve se dogovara sa vlasnikom..ima neku exluzivu sa lidom vezano uz catering itd...najam samog satora kosta 3000€..

I to je ono sto ja znam
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la aurora dana uto ožu 24, 2009 3:43 pm

Mischa je napisao/la:Koliko ja znam sve se dogovara sa vlasnikom..ima neku exluzivu sa lidom vezano uz catering itd...najam samog satora kosta 3000€..

I to je ono sto ja znam

Koliko znam , nije najam šatora 3000 eura, nego imanja, jer oni imaju salu baš, od drveta, kao brodski pod izgleda..

Ali ništa nij e100%.

Baš ću se pokušati dogovoriti s gazdom ili Lidom i pogledati malo....

Ali stvarno jako malo se može o tome naći na netu
aurora

PostPostao/la Reina dana uto ožu 24, 2009 4:48 pm

http://www.javno.com/foto.php?id=11&rbr ... drf=340207

ne vidi se baš puno okoliša, ali i ove slike su ipak nešto.
barem se može dočarati ugođaj... :raspa:

Tarik i Lejla na catering potrošili 80.000 kuna

Glumac Tarik Filipović i bivša Miss Hrvatske Lejla
Photo Filip Hofer

Šehović na prekrasnom su privatnom imanju ''Marincel'' u zagrebačkim Šestinama upriličili veliku feštu za obitelj i prijatelje u glamuroznom stilu.

Par je potrošio 80.000 kn samo na catering i cvjetne aranžmane, a za glazbeni štimung na fešti pobrinuli su se Halid Bešlić i Hari Varešanović. Zvijezda vjenčanja bila je Severina koja je izazvala pomutnju svojim dolaskom, kao i mnogobrojni poznati uzvanici, što možete pogledati u FOTOGALERIJI (to je ovaj link što sam stavila gore).

Imanje je nalikovalo na ona iz visokobudžetnih američkih filmova uz bazen i sve ukusne detalje koji priliče vjenčanju celebrityja. Tijekom slavlja na postavljenim plazmama vrtjele su se fotografije s crkvenog vjenčanja, koje je održano 31. prosinca prošle godine u tajnosti. Vjenčanju su prisustvovali samo njihovi roditelji te najbliži prijatelji zbog Lejline trudnoće.
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana uto ožu 24, 2009 6:14 pm

Sad ću vam ja reći par informacija za koje sam čula od dekoratera koji su radili tamo:
dosta ste ograničeni sa dekoracijama (npr. ne smijete stavljati svjećice uz bazen i tak neke sitnice koje bi vam pale na pamet)
navodno susjedi zovu policiju, pa vam oko 1 u noći dođe patrola i takve gnjavaže :ne zna:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la arlenna dana uto ožu 24, 2009 8:47 pm

Meni je to imanje relativno blizu i čula sam stvarno same pohvale...2 frendice su bile tamo na vjenčanjima i oduševljene su bile, baš ih budem pitala koliko je ljudi bilo i otprilike kak je tekla večer..dal im je dolazila policija (i ja sam čula da susjedi zovu policiju :thumbsdown: )... ali jako lijepo izgleda!
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mala zaggy dana ned ožu 29, 2009 9:24 pm

jedna cura koju znam namjerava se udati tamo..nažalost nismo više dobre pa je ne mogu pitati...jedino što se sjećam da se treba masno nadoplatiti ako će se uzvanici kupati u bazenu...ne znam kako se to onda rješava ako ne netko skoči ili možda padne... :huh:
tamo se udala i unuka od susjeda, ali su to stariji ljudi pa sam od njih uspjela doznati samo da je bilo lijepo, da je bilo puno mladih na vjenčanju i da je pjevala maja šuput :D :D :D
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana čet tra 02, 2009 12:23 pm

Evo vam nekih slikica od imanja Marincel (od cvjetne galerije Sreća koja je radila tamo uređenje):

slika slika

a ovako sala martincel izgleda iznutra:

slika
slika
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Plavuša_90 dana pet tra 03, 2009 10:41 am

ajme kak je ljepo :cerek: sviđa mi se dvorište,a bazen :vau: predivno je ovdje :dani: a ovo za policiju je stvarno ljudska glupost :roll:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la princessmo dana uto svi 26, 2009 10:15 am

Evo domaće cure već znaju, ali oni koji nisu pratili organizaciju mog vjenčanja vjerojatno ne znaju da smo mi igrom slučaja imali vjenčanje na tom imanju. Naime, rezerviran nam je bio Lido na Jarunu, ali je 3 dana prije vjenčanja grom udario u Lido i pregorile su sve instalacije, pa je vjenčanje trebalo biti otkazano. Ekipa iz Lida nam je uzela u najam imanje Marincel i catering Lido nam je osigurao isti meni (koji smo trebali imati u reatoranu), uzeli su rasvjetu i pobrinuli se da sve bude kako je dogovoreno za Lido. :svakacast: :svakacast: :svakacast:
Evo vam par slikica prostora, bilo je super!
slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika
Ne mogu vam biti od veće pomoći, obzirom da nismo sami dogovarali najam imanja nego su to sve obavili ljudi iz Lida! :svakacast:
Kaj se tiče policije, nikakvu policiju nisam vidjela ni čula, ostali smo do jutra i ludo se zabavili! :cheer:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Re: Vjenčanje u prirodi - lokacije

PostPostao/la Giovanna dana uto lip 02, 2009 12:29 pm

Evo, kako mi jos stvarno malo brojimo, dok sve pohvatam ovdje, malo po svim temama...evo, krecem odavde! Uglavnom mi cemo imati domjenak, i svadbenu veceru na imanju "Marincel"! U Zg.-u, je za nas jedino to bila opcija, i eto...kada vec ne moze more, onda malo bazena! :rofl:
Pitajte, ako vas sta zanima, ili ima netko neka iskustva, iako vecinom sve rijeseno, sve znam!
Da li je jos netko tamo?!
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10722;105/st/20090711/e/Our+Wedding/dt/7/k/549b/event.png[/img]
Giovanna

Re: Vjenčanje u prirodi - lokacije

PostPostao/la aurora dana čet lip 04, 2009 9:00 am

Giovanna je napisao/la:Evo, kako mi jos stvarno malo brojimo, dok sve pohvatam ovdje, malo po svim temama...evo, krecem odavde! Uglavnom mi cemo imati domjenak, i svadbenu veceru na imanju "Marincel"! U Zg.-u, je za nas jedino to bila opcija, i eto...kada vec ne moze more, onda malo bazena! :rofl:
Pitajte, ako vas sta zanima, ili ima netko neka iskustva, iako vecinom sve rijeseno, sve znam!
Da li je jos netko tamo?!

Uh draga, sad bih te 1000 pitanja pitala....pa da krenem:
Kako (preko koga) si ga iznajmila i za koliko novaca cijeli dan?
Jel postoje ikakva ograničenja po pitanju kasnih sati,glasne glazbe i slično?
Dal ti je catering Lido il netko drugi? Koje su cijene?

Ma mi imamo problem, ja sam s mora, dragi iz Slavonije, a obzirom da nismo sigurni dal ćemo na moru jer nam je preskupo, mislili smo u Zg..no imamo stan od 45m2, koji je premalen za skupljanje gostiju, pa bi htjeli naći tako neko imanje di ćemo sve obavit, a ne iznajmljivat on restoran za skupljanje svojih gostiju, ja za svoje, a svadbena večera opet negdje treće... zato me svašta zanima sve živo vezano za Marincel jer smo od Trajbara definitivno odustali...

puuuno hvala
aurora

PostPostao/la Giovanna dana sub lip 06, 2009 12:08 am

Ajme, odakle krenuti...
Mi smo otisli prvi put gore s jednim od direktora iz "Favory-a", jer su nam jedino oni dolazili u obzir, znamo se i suradjujemo vec dugo! Dosli smo pocetkom treceg mjeseca, gdin.Zeljko, on odmah ide na to da ima jos puno zainteresiranih, ali kada smo rekli da cemo odmah dati kaparu, koja iznosi 1.000, 00 eura, moglo je! Inace, je on strasno tezak, i meni osobno je traumaticno bilo sta s njime pokusati dogovarati,rjesavati...ali, eto..
Inace, on je tada bio u pregovorima za ekskluzivu s "Lidom", ali mi smo uspjeli srediti s "Favory-em", iako sada navodno izricito samo "Lido"...
Najam imanja iznosi 3.000, 00 eura, i to je to! Petkom je 500,00 eura manje! Nista srugo ne dobivate! Obratite pozornost da vam bude uredno, pokoseno,cisto, uredno, da wc bude uredan! (Mladenci imaju posebno svoj wc, i mjesto za eventualno presvlacenje).
Isto tako on preporucuje nekog svog covjeka za rasvjetu, i kaze da samo on moze gore raditi, ali je decko i osvjetljenje stvarno super,i jeftinije od drugih! Otprilike 5.000, 00 kn...ali, to se dogovorite ovisno o zeljama...bas smo mi veceras bili gore! Navecer je dosta mracno, pa razmisljajte o tome...wc, kucica se nalazi izvan sale, strmo je, samo male ploce, i iskreno malo nezgodno...treba paziti!
Ima mali parking za mladence, kumove, i roditelje,i malo dalje za ostale goste, iako ne stanu svi auti.
Nama je rekao da se tjedan dana prije potpisuje ugovor, i daje ostatak novaca, i da mi odgovaramo za pijanstva, tucnjave...( :ha: ) meni nezamislivo...da se takve stvari dogadjaju, na to je iznimno osjetljiv!
Inace, muzika moze biti do 5 sati ujutro, a ljudi se razici do 6.
Lijepo je,veliko, zeleno, s malo plavim!
I, prostor zahtijeva da se uredi, inace igleda dosta prezno!
Ne znam sta da jos napisem, ima toliko toga, kada se sjetim, javim! :loveflag:
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10722;105/st/20090711/e/Our+Wedding/dt/7/k/549b/event.png[/img]
Giovanna

PostPostao/la aurora dana sub lip 06, 2009 12:05 pm

Hej...čula sam i ja za gdina Željka da je težak..al valjda kad mu daš 3000 Eur je miran :belj:

Čula sam se Lidom i mogu ti reći da su mi cijene preskupe...najjeftiniji meni (švedski stol) je 64 eur + iznajmljivanje barskih stolova + stolica + sjjenica.. izračunala sam da samo jelo i piće za 150 gostiju u Marincelu (70 000kn) uz cvijeće i light (10 000kn) sa iznajmljivanjem prostora košta 110 000 kn.. ne znam je to realno ali meni zvuči puno ....hm...

Jel su i kod tebe takve brojke?

Pa nadam se da se brine on o tome jel pokošeno i uredno, neću valjda ja trebat dolazit na dan vjenčanja ujutro i kontrolirati situaciju..bemu mišza za 3000 eura ima da se sjaji sve tamo....
aurora

PostPostao/la Giovanna dana pon lip 15, 2009 9:47 pm

Nazalost, nije pravilo da ako platis, da je to to, i da ti imas prava kako hoces...ne popusta...to je ocito jos jedna cijena koja se placa ako zelis tamo vjencanje...zivce dobre, strpljenje...
I, da, nase je vjencanje poprilicno skupo...oko 20.000,00 eura,orprilike 140 ljudi...ali, mi ne idemo preko "Lida"...ako,te jos nesto zanima, javi... :kiss:
Giovanna

PostPostao/la princessmo dana uto lip 16, 2009 9:17 am

Ajde nam napiši o organizaciji...preko koga ste išli? Mene puno ljudi ispituje, a ja im ništa ne znam odgovoriti... :ne zna: :mig:
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Giovanna dana uto lip 16, 2009 10:16 am

A, sve sam napisala u prijasnjem, opsirnom postu...mi smo isli direktno, zvali njega telefonski, dogovorili,i otisli...a, catering i "organizacija" nam je "Favory"...ne znam sta te zanima, pitaj konkretno, jer sam gore nastojala napisati sve sto sam se sjetila, ako ima jois nesto, pitaj!
P.s. uvjerena sam da sada ima exkluzivu s "Lidom", i da samo s njima radi...
:cerek:
Giovanna

PostPostao/la princessmo dana uto lip 16, 2009 12:48 pm

Giovanna je napisao/la:A, sve sam napisala u prijasnjem, opsirnom postu...mi smo isli direktno, zvali njega telefonski, dogovorili,i otisli...a, catering i "organizacija" nam je "Favory"...ne znam sta te zanima, pitaj konkretno, jer sam gore nastojala napisati sve sto sam se sjetila, ako ima jois nesto, pitaj!
P.s. uvjerena sam da sada ima exkluzivu s "Lidom", i da samo s njima radi...
:cerek:

Ups, sori, nisam skužila tvoj veliki post.... :budala: sve 5...bit će vam super gore!!!! :10od10: :10od10: :10od10: :10od10:
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la aurora dana sri srp 01, 2009 7:15 am

Curke..bijah jučer dragi i ja u razgledavanju Marincela...I zaključak je da to nije mjesto di mi želimo imati svadbu.. Okoliš je prekrasan..puno zelenila...ali ona "sala"..meni je ono strašno..znam da je sigurno drugačije kad je noć, kad se upali light show, i kad se sve to sredi, ali ne mogu se oteti dojmu...teniski tepih žarko zelenie boje....WC je 30m od dvorane...grrrrrrr.....ne i gotovo...

Do 150 ljudi cijena je 3000 Eura, a od 150-200 je 3500 Eura. Uredno je jako, cijeli okoliš je održavan...Ima dosta veliki parking, jer se parkirava na njihovom nogometnom terenu.
aurora

PostPostao/la Giovanna dana sri srp 01, 2009 2:00 pm

aurora je napisao/la:Curke..bijah jučer dragi i ja u razgledavanju Marincela...I zaključak je da to nije mjesto di mi želimo imati svadbu.. Okoliš je prekrasan..puno zelenila...ali ona "sala"..meni je ono strašno..znam da je sigurno drugačije kad je noć, kad se upali light show, i kad se sve to sredi, ali ne mogu se oteti dojmu...teniski tepih žarko zelenie boje....WC je 30m od dvorane...grrrrrrr.....ne i gotovo...

Do 150 ljudi cijena je 3000 Eura, a od 150-200 je 3500 Eura. Uredno je jako, cijeli okoliš je održavan...Ima dosta veliki parking, jer se parkirava na njihovom nogometnom terenu.

Trebali bi otici vidjeti kada je neko vjencanje, ako ste stvarno zainteresirani, ili su tu neki drugi razlozi koji su vas odbili! :ne zna:
A, po meni, iskreno bolje, da je wc nekoliko metara dalje, zbog mirisa, i svega ostaloga...
:thumbsup:
Giovanna

PostPostao/la aurora dana sri srp 01, 2009 5:45 pm

ej Giovanna kako je bilo na tvojoj fešti tamo?

Ma mene je odmah odbio ružni zeleni tepih....i ulaz...sklepane daskice kao stepenice..nekako nije to to....

Što se tiče WC-a, kako ne smrdi u drugim salama ne bi ni tamo..i navodno će napraviti iduću godinu WC uz salu i salu malo preurediti, tako su nam rekli...

Okoliš predivan, dvorana užas :neznamkakoti: iako mom dragom dvorana nije toliko strašno loša kao meni... ali dobro..svak svoj ukus....

nekako mi glupo nekome upasti na svadbu i gledati kako to izgleda...a sigurno je full ljepše...
aurora

PostPostao/la Giovanna dana uto srp 07, 2009 12:06 am

aurora je napisao/la:ej Giovanna kako je bilo na tvojoj fešti tamo?

Ma mene je odmah odbio ružni zeleni tepih....i ulaz...sklepane daskice kao stepenice..nekako nije to to....

Što se tiče WC-a, kako ne smrdi u drugim salama ne bi ni tamo..i navodno će napraviti iduću godinu WC uz salu i salu malo preurediti, tako su nam rekli...

Okoliš predivan, dvorana užas :neznamkakoti: iako mom dragom dvorana nije toliko strašno loša kao meni... ali dobro..svak svoj ukus....

nekako mi glupo nekome upasti na svadbu i gledati kako to izgleda...a sigurno je full ljepše...

Draga, ja ti imam gore vjencanje za cetiri dana,u subotu! Naravno da su i meni neke stvari... :budala: , ali, pozivam te da dodjes vidjeti kako to izgleda sredjeno...sigurna sam da ces drugacije razmisljati!
Bez obaveze, ako pozelis, svrati... :kava:
Giovanna

PostPostao/la aurora dana uto srp 07, 2009 8:42 am

Hvala tiiii..baš si draga....

Neću ti upadati...eventualno samo škicnem dok vi ne dođete, kad ćete vi bit na imanju?

Došao i taj dan....puno sreće i da sve prođe kako si i zamišljala.... :grli1:
aurora

PostPostao/la Giovanna dana uto kol 04, 2009 8:20 pm

Drage moje, samo da vam kazem da smo imali vjencanje snova!
Svi su bili u pozitivnom soku, preodusevljeni, kaoi mi, stvarno je bilo predivno!
Istina, da smo jako puno maste, truda, pa i novaca ulozili, ali bilo je savrseno, i vise nego sto smo mogli zamisliti!
Najbolja cvjecarka nasa je svaku nasu ideju, zelju pretvorila u stvarnost, i djelovalo je svjetski!
Inace, postoji i moj album, ako bas nekoga zanima,pod passom je!
Uglavnom...ne znam! Odusevljenje totalno, svi su napravili, organizacija vrhunski svoj posao! :cerek:
Giovanna

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.