Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

IMANJE MARINCEL

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Re: IMANJE MARINCEL

PostPostao/la aurora dana ned kol 09, 2009 12:41 pm

Draga

aj pošalji šifru za album na pp

i di da ga nađem?
aurora

Marketing:

PostPostao/la tangerina dana ned kol 09, 2009 1:39 pm

molim vas, nemojte ni započeti temu o albumima na ovoj temi, za to imamo odgovarajući podforum
tangerina

PostPostao/la balerina dana sub ruj 26, 2009 12:59 pm

drage moje, vidim da vas ima par koje su bile na imanju marincel.gledala sam prostor prosli tjedan i stvarno mi se svida skroz.molim one koje su imale tamo svadbu da mi kazu koliko ih je otprilike ispao catering preko Lida i sto je sve unutra bilo ukljuceno? naime, citam i vidim cifru od 64E ( :thumbsdown: ) sto me bas i ne veseli skroz....
kod nas ce biti maximalno 120 ljudi. premda da se mene pita, ja bi do 80.... eto, molim vas info jer svaka je vise nego dobro dosla :) hvala vam puno!
balerina

PostPostao/la princessmo dana ned ruj 27, 2009 2:42 pm

ja sam imala vjenčanje u Marincelu (sve je bilo dogovoreno za vjenčanje u Lidu, ali je par dana prije vjenčanja grom udario u Lido i pregorile su im sve instalacije, pa su nas prebacili na MArincel) i bili smo jako zadovoljni, pogotovo s cateringom Lido. Moja preporuka ti je da kontaktiraš direktno Lido mailom ili telefonski i raspitaš se za njihovu ponudu...Ne može ti netko reći da je stolac toliko i toliko novaca (npr.64eura) kad to sve ovisi o ponudi-nije svejedno kaj ćeš stavljati na meni, koja pića i što sve želiš preko cateringa. Ne postoji neka fiksna cijena za kojom bi se trebala voditi. Najbolje ih je osobno kontaktirati jer su stvarno susretljivi i pristupačni, pa ćeš najolje raspolagati informacijama iz prve ruke! :thumbsup:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la balerina dana ned ruj 27, 2009 6:56 pm

joj super sad mi je vec laske :D
hvala puno na odgovoru. ako imas jos neki savjetic za marincel, vise je nego dobro dosao! :)
u kojem mjesecu ste imali svadbu? mi cemo 6.mislim da ce biti prekrasno onda :cheer:
balerina

PostPostao/la princessmo dana pon ruj 28, 2009 8:21 am

2.5. smo imali vjenčanje i nama ti je nažalost bio kišovit dan (barem ćemo biti bogati...hehehe!) pa nismo mogli iskoristiti ispijanje koktela i prijem gostiju kod bazena, to mi je malo žao, obzirom da je to Marincelu veliki adut! :cerek:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Giovanna dana uto lis 06, 2009 2:45 pm

I, mi smo imali gore vjencanje, ako te sta zanima pitaj! :bok:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10722;105/st/20090711/e/Our+Wedding/dt/7/k/549b/event.png[/img]
Giovanna

PostPostao/la wedding dana čet stu 05, 2009 8:15 pm

ja bih htjela vidjeti neke novije slike iz marincela, udajem se u 4. mj 2010.
sad sam još na smišljanju kako ću to ukrasit jer malo je u lošem stanju, ali mislim da se to da dobro sredit
wedding

PostPostao/la MissChocolate dana ned srp 01, 2012 6:42 pm

Ima li kakvih novosti iz Marincela? I nekih novih iskustava s gospodinom Željkom?
MissChocolate

PostPostao/la ivanolina26 dana pet ruj 07, 2012 9:51 pm

Evo da javim i svoje dojmove vezane za Imanje Marincel...uglavnom, prema nađenim slikama po netu smo bili oduševljeni, i odlučili smo se za Marincel, dogovorili smo dan posjete kada ćemo sve uživo vidjeti i tada je sve krenulo nizbrdo!!! Imanje je lijepo, no kako pada mrak tako se vidi pre-potreban aranžman dodatnog osvjetljenja eksterijera, i to je zapravo glavna zamjerka okolišu, ALI dvorana......nešto prestrašno!!! od ulaza u dvoranu (s bilo koje strane) sa jadnih stepenica na vrata kroz koja veći/viši čovjek ne može proći, do nabacanog šanka (nakon posjeta dvorani L'amour je izgledao presmiješno), a NAJgore od svega je bio novi WC, s kojim se gazda još pohvalio da su ga tek ugradili!!! Pa mislim da moja stara vikendica na selu nema lošiji WC od ovog, a oni se furaju na nešto "otmjeno" (bar po cijeni)...uglavnom, sav je u ružnom drvetu, sve škripi, i sve je minijaturno, a ulaz pokraj bine - da svi vide kad se ide...po meni - bolje da ga nisu ni ugrađivali premda je napravljen tek toliko da unajmljivači valjda više ne prigovaraju za udaljenost...a onda još ekskluzivan ugovor sa precjenjenim Lidom!!!! na kraju, skužili smo da nam je prvi izbor uletio kao prvi zbog marketinga, i nismo uopće dobro pretražili ostale opcije, odmah smo odustali od tog Imanja i našli nešto puno ljepše, urednije i sređenije :D
ivanolina26

PostPostao/la zekonja2312 dana sub ruj 08, 2012 12:00 pm

Draga znaci nisi odusevljena s imanjem?meni je vjencana kuma tamo htjela svadbu imati..tj idu na dogovor sad koji dan...ako mi mozes reci koja cijena je tamo?
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la ivanolina26 dana sub ruj 08, 2012 1:34 pm

Preporuči kumi da pripazi na ove stvari koje sam već navela, ako njoj ne smetaju - super! A cijena je 3000€ za najam Imanja + catering Lido, koji se kreće (ako sam dobro zapamtila) od 60-ak € najsiromašniji menu...uglavnom, ako je 150 ljudi=75€ po osobi...i neka malo bolje pita oko dodatnih troškova ako se netko baci u bazen, i koliko sam vidjela na ovom forumu da i susjedi znaju biti problem...Sretno! :bok:
ivanolina26

PostPostao/la zekonja2312 dana sub ruj 08, 2012 2:31 pm

Hvala ti za info...budem joj rekla sve..iako to je dosta skupo.ali nek sama vidi..

Nadam se da ste si vi nasli neku lijepu lokaciju :jig:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

Prethodna

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.