Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lokacije za malu svadbu Zg i okolica - do 50, max 90 ljudi

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Re: Lokacije za malu svadbu Zg i okolica - do 50, max 90 lju

PostPostao/la samo_njegova dana pon ožu 05, 2012 9:00 am

dragi svi, s obzirom na novonastalu situaciju, mi ćemo najvjerojatnije trebati organizirati svadbu najkasnije do 9/2012 :cerek: razmišljala sam o Lidu ili motelu Marina ili restoranu Brozek.. molim vas za vaše savjete? bilo bi stotinjak ljudi na svadbi :kiss:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la Galadriel dana pon ožu 05, 2012 9:02 am

samo_njegova je napisao/la:dragi svi, s obzirom na novonastalu situaciju, mi ćemo najvjerojatnije trebati organizirati svadbu najkasnije do 9/2012 :cerek: razmišljala sam o Lidu ili motelu Marina ili restoranu Brozek.. molim vas za vaše savjete? bilo bi stotinjak ljudi na svadbi :kiss:

od srca preporučam motel marina. ako imaš bilo kakvih pitanja slobodno me pitaj. mi smo oduševljeni apsolutno svime.
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la samo_njegova dana pon ožu 05, 2012 9:06 am

hvala na pozitivnom dojmu, i na mene su ostavili predobar dojam na Sajmu vjenčanja i na njihovim stranicama :lovestruck: muči me samo ta udaljenost od Zagreba
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Galadriel dana pon ožu 05, 2012 9:13 am

mi smo išli iz skroz zapadnog dijela grada u vrbovec i nije bio nikakav problem, samo ravno :thumbsup: a subotom nije niti gužva niti je jako prometno pa nije nikakav problem. mislim da bi se veći problem bio motati po gradu po ulicama. pogotovo ako ima ljudi koji ne znaju put,a takvih uvijek ima.
a što se tiče same ponude, dekoracija sale, klope i svega nećete pogriješiti.
naša svadba je isto bila u 9-om mjesecu,al prošle godine. predivno je bilo i vrijeme i sve.
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la slatkica:) dana pon ožu 05, 2012 11:20 am

i mi smo išli gledat marinu.
nama je smetala ta udaljenost(mislim da sam negdje već o tome pisala :upitnik: ) osobito kad sam pomislila na one koji si budu malo popili pa da moraju voziti natrag u grad :nene: i to što je wc na nižem katu,i što mi je nekako izgledalo premalo prostora za naših 80ljudi. kad smo bili tamo,bilo je postavljeno za svadbu od 100 ljudi i gotovo uopće nije bilo mjesta za plesanje :thumbsdown:

ali vlasnica je super i susretljiva i zaista lijepo sredi salu :10od10:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Lolly pop dana pon ožu 05, 2012 1:40 pm

Imaš lijepu salu u zapadnom dijelu grada (Mali raj). Mi smo je išli gledati kad je bila nesređena i kad je bila uređena za svadbu i stvarno lijepo izgleda, a i meniji su jeftini i sve se da dogovoriti. Na kraju smo odustali od nje jer imamo puno ljudi pa nam ne bi svi stali, ali da stvari stoje drugačije sigurno bi je uzela.
Love is like the wind. You cannot see it but you can always feel it.

slika

slika
Lolly pop

PostPostao/la zekonja2312 dana pon ožu 05, 2012 1:45 pm

što se tiče Malog raja sve pohvale, moja prijateljica je imala tamo svadbu u 7mj 2010. i bilo je predobro :jig:
ne znam da li se šta od tada mijenjalo :ne zna:
100-tinjak ljudi, klopa mrak, usluga, uređeno lijepo :jig:
rekla mi je da su vlasnici super, ona je preeezadovoljna bila :10od10:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la samo_njegova dana sri ožu 07, 2012 11:25 am

da, Mali Raj nam je zasad favorit, samo s obzirom na brzinu kojom će vjenčanje biti organizirano :D , najvjerojatnije ćemo ganjati neki petak jer ne znam koliko su im subote bukirane, još mi nitko nije odgovorio na mail :ne zna:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zekonja2312 dana sri ožu 07, 2012 11:29 am

samo_njegova je napisao/la:da, Mali Raj nam je zasad favorit, samo s obzirom na brzinu kojom će vjenčanje biti organizirano :D , najvjerojatnije ćemo ganjati neki petak jer ne znam koliko su im subote bukirane, još mi nitko nije odgovorio na mail :ne zna:

ta moja frendica i je imala u petak, i bilo je super :mig:
da, za subotu teško da će biti mjesta iako tko zna...
oni su rezervirali skoro godinu unaprijed, uvijek su ti termini proljeće ljeto puni ranije, ali mislim da za petak ne bi trebalo biti problema
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la samo_njegova dana sri ožu 07, 2012 11:39 am

iskreno se nadam jer je prostor lijep, imaju super ponudu klope i cuge, meniji nisu skupi.. morat ćemo otići tamo jedan dan na dogovor
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zekonja2312 dana sri ožu 07, 2012 12:11 pm

da, rekla mi je prijateljica da su vlasnici super :jig:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la treshnja dana sri ožu 07, 2012 2:10 pm

Ne znam čini li se samo meni ili se stalno spominje par lokacija,iste se vrte u krug,a ja bih nešto novo.. :ne zna:
Taj motel Marina izgleda dobro,samo da je bliže zapadnoj strani zg-a... Sviđa mi se sala i posebno to što nisu pločice na podu što mi je odvratno po većini restorana osim ako nisu neke jako lijepe sjajne pločice.. :D Možda pretjerujem u tim nekim "detaljima" al bojim se da ako uskoro ne nadjemo lokaciju za cca 70-90 ljudi da ćemo izgubiti bend (jer su dosta već bukirani za iduću godinu) a možda i zaručnika (kojem nije jasno zašto ja ne znam točno što hoću i zašto o vjenčanju nisam sanjala cijeli život ili bar ovih 3 godine veze :D ) Bravo ja :bravo:
Što mislite o Matis-u? To ćemo ići pogledati u ponedjeljak,a ja sam onak, skeptična, jer bez svih onih svjetlosnih efekata mi djeluje bezveze..
treshnja

PostPostao/la Galadriel dana sri ožu 07, 2012 2:21 pm

nemoj izgubiti zaručnika zbog takvih banalnosti. ni ja nisam sanjala o savršenom vjenčanju,al sam se ufurala pomalo organizirajući našu.
nije istina da ne znaš što želiš kad znaš i kakav pod bi željela... slažem se s tobom što se tice plocica jer su obično skliske,a imaju i te fuge pa sa možeš i popikavati u plesu. parket je i ljepši i bolji.
light show ti može samo uljepšati već ionako lijep prostor,al ako je prostor prazan light show neće od njega napraviti dvorac. to je bar moje mišljenje.
bili smo na jednoj svadbi koja se praktički održavala u velikoj hali sa light showom,al falilo mi je ono nešto, toplina, ugođaj, atmosfera...
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la slatkica:) dana sri ožu 07, 2012 3:10 pm

sale koje smo mi gledali:

Antunović-Špansko-izuzetno profesionalni i sve se može dogovorit s njima. meni osobno dvorana Bethoven je jako lijepa ali bila je već zauzeta na naš datum a Tomislav mi je nekak preposlovna. :ne zna:

Restoran Time-gazda se nije ni pojavio iako smo imali dogovoren sastanak a kad ga je konobar nazvao reko je da neće ni doć pa nam je konobar dao neke osovne informacije ali nakon takvog ponašanja nismo ni razmišljali o svadbi tamo :nene:

Motel Marina-sve sam već gore napisala :D

Novinarski dom-dvorana me oborila s nogu,apsolutno je prekrasna :vau: meni se nije svidjelo to što tamo nema kuhinje nego je catering i što se do dvorane dolazi po uskim i strmim stepenicama i što nema osigurnog parkinga :thumbsdown: usprkos svemu tome bio bi nam 2.izbor :thumbsup:

Hotel Aristos-onaj tren kad smo ušli u dvoranu to je bilo to :cerek: Na podu je tepih a za svadbe postave plesni podij tako da nema problema sa štiklama :thumbsup: sve je novo,divno,krasno,bili smo kad su postavljali za jednu svadbu i zaista paze na svaki detalj. kod njih ćemo uzet i kolače i tortu. imaju osiguran parking za sve i mladenci dobiju sobu sa kasnim check-outom. :cerek:

sve ovo pišem tu jer ćemo mi imat oko 80-85 ljudi i ovo su sale za koje znam da primaju ispod 100 ljudi. dosta restorana nas je odbilo jer imamo premalo ljudi pa im se ne ispalati :thumbsdown:
slika
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la treshnja dana pet ožu 09, 2012 11:10 am

hvala curke.. :) sad malo pauziram od traženja jer mi je postalo sve isto , znate ono, kao u parfumeriji kad probaš više parfema,svi su ti isti i ne možeš razaznati što ti se sviđa...
aristos mi je ok, i gledala sam ga ranije kao potencijalnu lokaciju iako mislim da mi je cijena bila odbojni faktor..
treshnja

PostPostao/la slatkica:) dana pet ožu 09, 2012 12:35 pm

treshnja je napisao/la:hvala curke.. :) sad malo pauziram od traženja jer mi je postalo sve isto , znate ono, kao u parfumeriji kad probaš više parfema,svi su ti isti i ne možeš razaznati što ti se sviđa...
aristos mi je ok, i gledala sam ga ranije kao potencijalnu lokaciju iako mislim da mi je cijena bila odbojni faktor..

cijena je visoka ali iste takve cijene su i u antunoviću :ne zna:
ono što ti preporučam je da se odlučite želite li hotel ili ne. jer cijene u hotelima su više nego samo u restoranima ali i ponuda je drugačija.

mi ćemo imat koktel dobrodošlice,hladno predjelo,juhu,glavno jelo,janjetinu i odojka,gulaš-cijena 460kn.
s tim da ćemo uzet i njihove kolače i tortu i naplaćuju navlake za stolice i onda nas sve izađe 500kn po osobi.
slika
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la treshnja dana uto ožu 13, 2012 9:50 am

e slatkice, u kojoj dvorani ste u aristosu s obzirom da imate 80 ljudi? a tamo je više dvorana..
treshnja

PostPostao/la slatkica:) dana uto ožu 13, 2012 10:43 am

treshnja je napisao/la:e slatkice, u kojoj dvorani ste u aristosu s obzirom da imate 80 ljudi? a tamo je više dvorana..

u tiari :D
slika
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zvjezdica dana uto ožu 13, 2012 1:07 pm

Mali Raj- mogu samo reci rijeci pohvale,i mi smo imali tamo svadbu prošle godine i bilo je genijalno.gazde su odlični i žena koja inače dogovara sve oko vjenšanja s vama (Koviljka). Sve se da s njima dogovoriti. Sretno :cerek:
slika
slika
zvjezdica

PostPostao/la samo_njegova dana uto ožu 13, 2012 1:25 pm

mi imamo svadbu u Malom Raju ove godine u 6.mjesecu, bit će cca. 80 ljudi, dolje u sali. gazdarica je genijalna osoba! :thumbsup:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Galadriel dana uto ožu 13, 2012 1:50 pm

samo_njegova je napisao/la:mi imamo svadbu u Malom Raju ove godine u 6.mjesecu, bit će cca. 80 ljudi, dolje u sali. gazdarica je genijalna osoba! :thumbsup:

super, čestitam, jako ti je važno kako se možeš dogovarati s vlasnicom odnosno organizatoricom vjenčanja. ja sam imala jako pozitivna iskustva po tom pitanju u Marini i vjerujem da ćeš i ti imati u Malom raju. :cerek:
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la samo_njegova dana uto ožu 13, 2012 1:52 pm

je, stvarno je jako ljubazna i draga žena, vrlo je otvorena za dogovore i pregovore :cerek:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zvjezdica dana pet ožu 16, 2012 12:57 pm

samo_njegova je napisao/la:je, stvarno je jako ljubazna i draga žena, vrlo je otvorena za dogovore i pregovore :cerek:

ma Ana je super žena,a i njen muž isto..stvarno su ljudi za 10 :)
slika
slika
zvjezdica

PostPostao/la adx dana pon tra 16, 2012 8:27 pm

slatkica:) je napisao/la:Novinarski dom-dvorana me oborila s nogu,apsolutno je prekrasna :vau: meni se nije svidjelo to što tamo nema kuhinje nego je catering i što se do dvorane dolazi po uskim i strmim stepenicama i što nema osigurnog parkinga :thumbsdown: usprkos svemu tome bio bi nam 2.izbor :thumbsup:

Pozdrav cure, čitam ovaj forum već neko vrijeme, no tek sam se sad odvažila nešto i napisati pa odmah koristim priliku da vas sve lijepo pozdravim i zahvalim vam na pregršt korisnih savjeta koje sam do sada skupila.

Nedavno zaručeni, tek smo se počeli raspitivati o salama i sastavljati popise, no na prvi pogled (slike sa službene stranice cateringa Majetić i općenito s neta) svidio nam se Novinarski dom. Nismo još išli gledati prostor jer se nismo dogovorili oko datuma svadbe :D :cerek: , to nas čeka za nekoliko mjeseci, no zanima me plaća li se za samo iznajmljivanje prostora određena svota (kao npr. u Mimari) ili se plaća samo catering? Na internetu je relativno malo informacija o Novinarskom domu, a većina dostupnih je ionako zastarjela pa ako netko ima novije informacije, nadam se da će ih podijeliti ovdje. :cerek:
adx

PostPostao/la slatkica:) dana pon tra 16, 2012 8:44 pm

adx je napisao/la:
slatkica:) je napisao/la:Novinarski dom-dvorana me oborila s nogu,apsolutno je prekrasna :vau: meni se nije svidjelo to što tamo nema kuhinje nego je catering i što se do dvorane dolazi po uskim i strmim stepenicama i što nema osigurnog parkinga :thumbsdown: usprkos svemu tome bio bi nam 2.izbor :thumbsup:

Pozdrav cure, čitam ovaj forum već neko vrijeme, no tek sam se sad odvažila nešto i napisati pa odmah koristim priliku da vas sve lijepo pozdravim i zahvalim vam na pregršt korisnih savjeta koje sam do sada skupila.

Nedavno zaručeni, tek smo se počeli raspitivati o salama i sastavljati popise, no na prvi pogled (slike sa službene stranice cateringa Majetić i općenito s neta) svidio nam se Novinarski dom. Nismo još išli gledati prostor jer se nismo dogovorili oko datuma svadbe :D :cerek: , to nas čeka za nekoliko mjeseci, no zanima me plaća li se za samo iznajmljivanje prostora određena svota (kao npr. u Mimari) ili se plaća samo catering? Na internetu je relativno malo informacija o Novinarskom domu, a većina dostupnih je ionako zastarjela pa ako netko ima novije informacije, nadam se da će ih podijeliti ovdje. :cerek:

kao prvo :bok:
dobrodošla :grli:

najam za novinarski dom se plaća 1000eura. a meni od majetića je čini mi se 52 eura.
mimara je 2000e.
slika
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.