Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lokacije za malu svadbu Zg i okolica - do 50, max 90 ljudi

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Re: Lokacije za malu svadbu Zg i okolica - do 50, max 90 lju

PostPostao/la Galadriel dana čet vel 17, 2011 5:10 pm

dobro došla u klub :cheer: (možda bi trebalo otvoriti novu temu, hihi)
slažem se sa tobom da je pristup vlasnika jako važan. zato je nama jako drago što se možemo prepustiti u čvrste ruke gospođe Ljubice. U motelu je sve uvijek jako uredno i po špagi. Bili smo na živoj muzici za Valentinovo tamo. Bilo je jako lijepo, prikazane su razne vrste uređenja sale i meni je i dalje najdraža ljubičasta iako uživo kad sam vidjela crveno crno što je imala BubaMaja ostala sam bez teksta. Stvarno izgleda waauu. Nekako mi je bijelo nježnije i više primjereno za svadbu i nisam si mogla predočiti tu crveno crnu kombinaciju,ali svaka čast, izgleda jako efektno. Tako da si sad ja gruntam o ljubičasto crnoj...
innuenda to ti je jako dobra ideja za organizaciju same ceremonije na otvorenom i s kočijom doći do restorana. Kad ti je svadba? Nadam se da će ti biti lijepo vrijeme.
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PostPostao/la innuenda dana čet vel 17, 2011 5:52 pm

ma svadba je tek iduce godine na ljeto. pocetak sedmog mjeseca. tako da stvaaaarno imamo vremena... :) al nekako smo se sad nabrijali na organizaciju pa se ne mozemo zaustavit: kao, samo cemo informativno, samo cemo se malo raspitat da znamo sta se nudi, kad ono, vec manje-vise imamo u glavi vecinu stvari razradjeno do detalja... :budala: :cerek:

i mi smo bili tamo na valentinovi, jer nam je bilo usput, samo na 10 minuta pitat gdju ljubicu neke detalje, dok jos nije bilo puno ljudi ni muzike. koji dan ste vi bili, jesu svirali sliperi? zanima me kakvi su i imaju li fiksno zenski vokal jer bi mi svakako bend s muskim vokalom. znas li mozda koliko kostaju?

meni je isto crno-crvena vau, i dragi se slaze, ona nam je zapravo favorit medju svim temama, ali probali smo si vizualzirat rodbinu, mame, bake, tetke kako ulaze u tu salu i odustali zbog toga. ipak nam je pola svatova 50+ pa ih ne bi bas htjeli sokirati. necemo nikako ici na bijelo, jer ne volim bijelo u prostoru nikako, presterilno mi je, ukoceno. vjerojatno cemo ici na skroz bordo stolnjake i bijele navlake za stolice s bordo trakama. mozda bi cak ostavili stolice bez navlaka jer su lijepe i pasu uz bordo temu, ali su mi navlake nekako ipak svecanije, vidijeti cemo jos... ma uglavnom jako smo sretni sto oboje imamo gotovo identican ukus sto se tice uredjenja prostora, i opcenito svega sto je vezano uz svadbu. :lovestruck:
innuenda

PostPostao/la Galadriel dana pet vel 18, 2011 9:57 am

baš mi je drago da ste zadovoljni. možda se predomislite pa organizirate sve malo ranije.
mi smo bili u marini u nedjelju baš na šliperima jer će nam oni svirati i na svadbi. moram priznati da nisu bili bas nešto u elementu, možda zato što je bila nedjelja,a svirali su na svadbama i u petak i subotu,ali prošli put kad smo ih bili slušati su bili zakon. budem ti o šliperima pisala u temi o bendovima (zna li tko što o bendu)
Tako da smo mi sa njih dvoje, Keko vjenčanja (u što spada i šliper band i fotograf,light show itd) i sa gospođom Ljubicom iz Marine organizirali skoro cijelu svadbu.
moramo se još samo obući, kupiti prstene i napraviti pozivnice i zahvalnice. Ima ih i Ljubica i Keko vjenčanja u ponudi,ali mi smo htjeli svoje.
Gospođa Ljubica nam je ponudila orginalne zahvalnice njezinog prijatelja slikara, koje bi bile i potpisane, netko je može uokviriti i staviti na zid, to nam se čini kao jako lijep poklon, uz sliku.
Možda smo se i vidjeli u Marini za valentinovo, mi smo oni koji su bili stalno na plesnom podiju :ples:
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Branči dana pet vel 18, 2011 9:58 pm

Curke molim vas, pozivnice na teme o pozivnicama, bendovi na teme o bendovima, već ste dovoljno dugo tu da znate da ne svaštarimo po temama.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Galadriel dana sri vel 23, 2011 12:28 pm

Uglavnom, htjela sam vam predložiti i seosko imanje Kurija Žunec. To je doslovno za manje svadbe,ali predivan ambijent. Na vrhu brda, velika okučnica, imaju i domaće životinje (s time i domaću klopu), drže i konje... Mi smo bili po zimi i usred restorana stoji kao drvo sa krošnjom i svime i u sredini drveta u duplji gori vatra u kaminu. Predivno!! Sve je uređeno do zadnjeg detalja i baš je ugodan ambijent. Rekli su nam da je to jedino seosko imanje baš u gradu Zagrebu. Preporučam. :thumbsup:
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la innuenda dana čet vel 24, 2011 9:56 pm

Stela je napisao/la:Uglavnom, htjela sam vam predložiti i seosko imanje Kurija Žunec. To je doslovno za manje svadbe,ali predivan ambijent. Na vrhu brda, velika okučnica, imaju i domaće životinje (s time i domaću klopu), drže i konje... Mi smo bili po zimi i usred restorana stoji kao drvo sa krošnjom i svime i u sredini drveta u duplji gori vatra u kaminu. Predivno!! Sve je uređeno do zadnjeg detalja i baš je ugodan ambijent. Rekli su nam da je to jedino seosko imanje baš u gradu Zagrebu. Preporučam. :thumbsup:

zvuci super! a jel imaju dovoljno veliku salu da stane cirka 60 ljudi, bend i da ostane prostora za ples? :cagam:
innuenda

PostPostao/la Galadriel dana pet vel 25, 2011 9:03 am

ne, nema, to je prostor za jako male svadbe, do 30ak ljudi po mom mišljenju,iako su oni rekli da ih stane puno više. Nema mjesta za bend niti za plesni podij, tako da nije svakome prihvatljivo,ali je predivno za otići preko vikenda. ako ništa drugo odite pogledati, stvarno je nešto posebno.
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Galadriel dana uto svi 17, 2011 3:28 pm

evo samo da prokomentiram curama koje to možda zanima, bili smo u motelu marina za vikend i imaju nove snježno bijele zavjese u velikoj dvorani, preedivno izgledaju uz onako ogromne ostakljene plohe. jedva čekam da se ukrasi za našu svadbu... :cheer: :cheer: :cheer:
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la **Anchy** dana ned svi 22, 2011 1:08 pm

Vidim da se nigdje ne spominje Restoran "Mali Raj" na Samoborskoj. (Gajnice,ako je nekome lakše za orijentaciju).Mi tamo imamo svadbu u 9mj.Imaju 5 sala,sale koje su za 50-60 ljudi,za 90 i neznam za koliko sve,znam da je najveca za 250 ljudi.sale su sve stvarno lijepe,mi imamo cca 120 ljudi pa smo uzeli 2sale koje su jedna do druge,samo ih velika staklena vrata dijele,al ovako gledano kao da je sve jedna sala,nitko nebi rekao da su dvije,jedna je za 60 ljudi a jedna za 90,pa je nama to ok na naših 120 uzvanika a i hocu da imam dosta plesnog podija a ne da se svi naguravamo.Klopa je tamo fantasticna,sve u jako velikim kolicinama,po stolici nam je 43eura,bilo bi i 37eura ali to bi bilo onda bez odojka i janjetine,tako da smo se odlucili za ovu varijantu od 43eura pa imamo apsolutno sve,naravno osim kolaca i torte.Prakticki za 43eura pij i jedi koliko možeš i hoces.kava je obavezno e sad jel 2 ili 3 puta ali ako netko hoce i više puta kavu bez beda ce je dobiti. Još k tome imamo gratis apartman za mladence,presvlake za stolice i uređenje prilaza. Imamo 4menia na biranje,ali od tih 4 možemo kombinirati po svojoj želji,svašta po malo iz svakog menia.Stvarno sam zadovoljna,za sad.Ali ga svi hvale,moj dragi je tamo sa firmom nekoliko godina imao feštu za Božić i kaže da je pre pre zadovoljan,i svi su u principu bili zadovoljni. Konobari su stvarno super,pravi profesionalci i jako ljubazni i uslužni.Ako nekoga nešto vise zanima o restoranu evo stranice od restorana

http://www.gastroteka.net/k/view.asp?q=maliraj
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lee dana sub svi 28, 2011 9:16 am

Drage forumašice,

puno mi je ovaj forum pomogao pri organizaciji vjenčanja pa da vam se odužim.
Također sam radila malu svadbu, 40-ak gostiju.
Svadba je bila u Mt. Antonio clubu u Donjem Laduću (pored Zaprešića).
Lokacije je predivna, od restorana, terase, livade, sadržaja, pogleda...
Da se opet udajem svakako bi tamo imala svadbu.
Ili na Staroj Marči (pored Ivanić grada), seka se tamo udala prije dvije godine.
Klopa, lokacija, sve je odlično. Obred s matičarem se može obaviti u sjenici okruženoj potokom
Toplo preporučam i jedno i drugo...
Lee

PostPostao/la Isabella dana sub svi 28, 2011 7:46 pm

imaš kakve fotke?
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lee dana ned svi 29, 2011 6:58 am

Još nestrpljivo isčekujem fotke sa svadbe, ali možeš pogledati prostor na njihovim web stranicama www.mt-antonioclub.hr.
To je zapravo tenis klub, no imaju stvarno predivnu terasu, a restoran je super uređen (ako ti se sviđa pomalo starinski štih sa fora detaljima :-)).
Mi smo ručak imali unutra baš zato što je ugodnije unutra, a vani na terasi su ljudi cugali i plesali. I bilo je po livadi par ležaljki i suncobrana pa su se gosti izležavali po livadi. Neki su igrali tenis i badminton :-) Baš onako kako smo zamislili, opušteno i ležerno :-).

A i za fotkanje je prostor super. Ima bunar, starinska kuća, klupice, predivan poged tak da vjerujem da će fotke biti super...

Sa gazdom se također možeš sve dogovoriti, no preporučam da sve stavite na papir. Mi smo se recimo dogovorili da ćemo imati juhu i da će nas oni posluživati no na kraju smo ostali bez juhe i bio je švedski stol. Tako je ispalo isključivo zato kaj nismo sve stavke stavili na papir. Gazda je fakat ok, a smo mi u hodu nabacivali ideje i dvoumili se oko ovog i onog... No na kraju je i sa švedskim stolom ispalo super.

On dakle iznajmjuje sam prostor za cca 4,500kn, a vi onda možete iznajmiti catering. Mi smo catering iznajmili samo za predjela.
Ili možete uzeti svu klopu od njih. Nas je ispalo s njihovom cugom (mi smo kupili žesticu) i ručkom (roštilj, teletina ispod peke, krumpir, povrče na žaru i gulaš) oko 35 eura po osobi.

Gosti su također bili oduševljeni lokacijom. Baš zato što sam je i ja našla na netu sasvim slučajno sam vama koji planirate manju svadbu htjela ponuditi još jednu dobru opciju. Ovo nam je bilo idealno jer smo bili samo mi. Nije bilo nikakvog odvajanja već smo cijeli prostor imali za sebe. Jedino što oni rade sezonski, od cca 4-10mj.
Lee

PostPostao/la Galadriel dana sri lip 01, 2011 9:02 am

zvuči savršeno! opušteno i definitivno za pamćenje. nadam se da će i nama biti tako.
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la nistaneznam dana sri srp 20, 2011 11:24 am

:bok:

ja ima cijelu hrpu pitanja. ne znam zapravo odakle da krenem ( ne znam ni jesam li na pravom topicu).
trazim restoran za 30-40 ljudi za svadbu, znaci ne samo svadbenu veceru nego cijeli mini svadbeni paket ( bend, mjesto za ples).
problemi su: vise od 20-ak ljudi nije iz zagreba i treba ih negdje smjestiti, tako da bi najbolja bila neka sala u hotelu ili restoran u blizini hotela. parking mora biti obavezno osiguran. dalje, ne smije biti izvan zagreba, najbolje negdje oko centra. ( nadamo se da cemo nekoga moci uvaliti da spava u nasem stanu da ne placamo toliko hotelskih soba).
meni ne pada nista na pamet. sve placamo sami i nije da imamo novaca na bacanje.

ima li netko saznanja (novija) o hotelu palace? citam onaj pdf i ispada da oni sve zivo naplacuju. od pokrivki, sto bi se kao trebalo podrazumjevati, do dodatnih sati, posluzivanje vl. jela i pica. klub knjizevnika nam je preskupa opcija i ako to bude, neke cemo troskove ozbiljno morati rezati ( npr. oni ne naplacuju pokrivke, ukrasavanje dvorane, a ima menija s ukljucenim picem u cijeni)+ onda opet treba srediti smjestaj.

ideje?
nistaneznam

PostPostao/la just_love dana sri srp 20, 2011 12:56 pm

Hotel Aristos (ulaz u Zg), pristojne cijene i spavanja i svadbenih menu-a.
Hotel je lijepo uređen, a imaju i terasu vani veliku u zelenilu.

U centru grada ne pada ni ništa napamet...
Sve je dosta skupo.

Možda organizirati u Lidu na Jarunu, a onda uzeti sobe u hotelu Antunović?
Lido ima super staklenu dvoranu za manji br ljudi s pogledom na jezero.
just_love

PostPostao/la nistaneznam dana sri srp 20, 2011 1:19 pm

hvala puno, ali taj aristos mi je dosta deleko.

nase opcije:
crkva- petrova ili bazilika u palmoticevoj
ili
maticar- gornji grad

domjenak- marticeva ili skalinska

zna li itko kakve iformacije o ribnjaku? organiziraju li oni ista? kaptol, medvescak, oko kvatrica? :budala:
nistaneznam

PostPostao/la CiniMINIS dana pon ruj 26, 2011 12:08 pm

pozdrav ljudi.
evo i ja sam pocela polako planirat vjencanje.
zanima me da li neko ima iskustva s golf & country clubom u zagrebu. kakve su im cijene, uslusznost itd?
svida mi se ideja da imam vjencanje na otvorenom i proslavu odma u blizini, cini mi se super romanticno :), al nebi bas htjela pretjerivat i platit masu para za samo nekoliko osoba.
inace planiram proslavu za najvise 30 ljudi pa ako neko zna lijepo i romanticno mjesto ili restorancic koji zna slozit romanticnu atmosferu (moze i okolica vz, ck ili kc) javite pliz
CiniMINIS

PostPostao/la Galadriel dana pon ruj 26, 2011 3:33 pm

CiniMINIS je napisao/la:pozdrav ljudi.
evo i ja sam pocela polako planirat vjencanje.
zanima me da li neko ima iskustva s golf & country clubom u zagrebu. kakve su im cijene, uslusznost itd?
svida mi se ideja da imam vjencanje na otvorenom i proslavu odma u blizini, cini mi se super romanticno :), al nebi bas htjela pretjerivat i platit masu para za samo nekoliko osoba.
inace planiram proslavu za najvise 30 ljudi pa ako neko zna lijepo i romanticno mjesto ili restorancic koji zna slozit romanticnu atmosferu (moze i okolica vz, ck ili kc) javite pliz

haj, ja ti od srca mogu preporučiti Marinu u Vrbovcu. Mi smo imali vjenčanje na otvorenom na jezeru,a poslje smo sa kočijama išli do restorana koji je 3-4km udaljen od jezera,ali za manji broj ljudi može se sve organizirati na jezeru. nama je bilo fenomenalno i sve savršeno organizirano. :thumbsup:
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

restoran za 100 ljudi

PostPostao/la Least dana sri lis 05, 2011 8:57 pm

Ima li netko savjet za dobar restoran do 100 ljudi?
Zadnja izmjena: blab; sri lis 05, 2011 10:03 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premješteno u odgovarajuću temu, molim poštivati pravila
Least

Re: restoran za 100 ljudi

PostPostao/la tigerin dana sri lis 05, 2011 9:05 pm

mi smo imali svadbu u brozeku, bilo je 80ak ljudi.. hrana odlicna,osoblje odlicno, cijena dobra, jedino sto nemaju svoj parking, ali s obzirom da su u slijepoj ulici to nam nije smetalo
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

Re: restoran za 100 ljudi

PostPostao/la mare dana sri lis 05, 2011 9:17 pm

25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la CiniMINIS dana ned lis 16, 2011 9:46 am

izgleda da cemo i mi imat proslavu u motelu marina :) samo sto cemo imat u maloj sali buduci da nas nece biti ni 25 pa bi ova velika zjapila prazna :D. definitivno imaju najbolju ponudu i ne pretjeruju sa cijenama nego se sve moze rijesiti u nekakvim realnim mjerama. za 4.mjesec mislim da bi bilo malo pre hladno da imamo proslavu na jezeru :) al hvala ipak na prijedlogu. vjerojatno cemo imat vjencanje u varazdinu ili cakovcu pa se vozit do motela. po autocesti je to nekih max.45min a buduci da nas nece biti puno ne vidim tu nikakvih problema.
CiniMINIS

PostPostao/la Galadriel dana uto lis 18, 2011 11:59 am

CiniMINIS je napisao/la:izgleda da cemo i mi imat proslavu u motelu marina :) samo sto cemo imat u maloj sali buduci da nas nece biti ni 25 pa bi ova velika zjapila prazna :D. definitivno imaju najbolju ponudu i ne pretjeruju sa cijenama nego se sve moze rijesiti u nekakvim realnim mjerama. za 4.mjesec mislim da bi bilo malo pre hladno da imamo proslavu na jezeru :) al hvala ipak na prijedlogu. vjerojatno cemo imat vjencanje u varazdinu ili cakovcu pa se vozit do motela. po autocesti je to nekih max.45min a buduci da nas nece biti puno ne vidim tu nikakvih problema.

Baš mi je drago, necete pogriješiti. Neće vam biti ni problem vožnja jer mi smo se vozili skroz sa zapadnog dijela Zagreba tako da to ispada čak i dalje.
Bit će vam baš lijepa intimna svadba. Želim vam puno sreće u daljnjoj organizaciji,a i općenito u životu.
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la CiniMINIS dana uto lis 18, 2011 5:35 pm

Stela je napisao/la:
CiniMINIS je napisao/la:izgleda da cemo i mi imat proslavu u motelu marina :) samo sto cemo imat u maloj sali buduci da nas nece biti ni 25 pa bi ova velika zjapila prazna :D. definitivno imaju najbolju ponudu i ne pretjeruju sa cijenama nego se sve moze rijesiti u nekakvim realnim mjerama. za 4.mjesec mislim da bi bilo malo pre hladno da imamo proslavu na jezeru :) al hvala ipak na prijedlogu. vjerojatno cemo imat vjencanje u varazdinu ili cakovcu pa se vozit do motela. po autocesti je to nekih max.45min a buduci da nas nece biti puno ne vidim tu nikakvih problema.

Baš mi je drago, necete pogriješiti. Neće vam biti ni problem vožnja jer mi smo se vozili skroz sa zapadnog dijela Zagreba tako da to ispada čak i dalje.
Bit će vam baš lijepa intimna svadba. Želim vam puno sreće u daljnjoj organizaciji,a i općenito u životu.

hvala ti puno :). ma uvjerena sam da ce biti super. gospodja ljubica je vise nabrijana na svadbe i ukrasavanje sale od bilo koje mladenke :D.
CiniMINIS

PostPostao/la Galadriel dana sri lis 19, 2011 8:20 am

ahahahahaha, baš
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.