Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Restoran Calypso

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Restoran Calypso

PostPostao/la samo_njegova dana uto sij 27, 2009 11:25 am

http://restoran-calypso.hr/index2.html

evo curke, frendica je bila prije mjesec dana u ovom restoranu na jendoj svadbi i bila je jako zadovoljna
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Re: Restoran Calypso

PostPostao/la Branči dana sri sij 28, 2009 9:19 am

Jel istina da su oni u roku kratkog vremena digli cijene za cca 10€ za istu ponudu?
To sam negdje čula, kao da onaj ful najosnovniji svadbeni meni (znači nikakakva posebna jela) naplaćuju preko 45€, sad ne znam jel to istina :ne zna:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la samo_njegova dana sri sij 28, 2009 10:10 am

provjerim pa javim ako kaj saznam ;)
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ninna dana pon ožu 09, 2009 11:26 am

Budući da sam trenutno okupirana traženjem restorana, poslala sam mail i u restoran Calypso, cijena menu-a je 40€ za najmanje 100 osoba. Cijena je skroz povoljna, jer u Zagrebu nisam našla jeftinije od 50€ (osim na jednom mjestu) što mi je nekako previše :ne zna: , a svake godine je sve skuplje :thumbsdown:
Pa ako još netko ima kakvo iskustvo što se tiče Calypsa u Lučkom bila bih vam zahvalna :svakacast:
slika
Ninna

PostPostao/la Branči dana pon ožu 09, 2009 10:59 pm

Poznanica je bila, kaže da je sve bilo korektno što se tiče klope i cuge, jedino što nemaju okrugle stolove, nego slažu u "kocku". Ne znam da li ti je to bitno.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Ninna dana uto ožu 10, 2009 6:24 pm

Glavno da je sve ok šta se tiče hrane. Ja bi možda rađe okrugle stolove, ali možda bi i oni klasični bili ok...ma treba vidjeti na licu mjesta, ići ćemo pogledat pa ćemo vidjeti... Hvala Branči :)
slika
Ninna

PostPostao/la mrugi dana čet ožu 12, 2009 2:49 pm

Branči je napisao/la:Jel istina da su oni u roku kratkog vremena digli cijene za cca 10€ za istu ponudu?
To sam negdje čula, kao da onaj ful najosnovniji svadbeni meni (znači nikakakva posebna jela) naplaćuju preko 45€, sad ne znam jel to istina :ne zna:

Branči istina je da su u kratkom vremenu digli tako visoko cijenu, kad ih je prijateljica zvala u veljači 2008 za 10 mjesec, cijena je bila 30-32 eura, a kad smo ih ja i dragi zvali u 7 mjesecu 2008 cijena je bila 40 eura, a u siječnju 2009 kad sam opet zvala cijena je bila 45 eura, ja sam pala na d..e kad sam čula da su za manje od godinu dana cijenu digli za 15 eura.
Što se tiče hrane i usluege dobri su, i gazda je skroz korektan i ok, kad smo mu rekli da bi imali nekih 200-250 gostiju rekao je da kod njega ne stane više od 220, a da je idealno 200 gostiju, što nije slučaj kod svakoga, neki su za salu od 180 gostiju rekli da satane bez problema 220.
19.06.2010.
Obuci haljinu, cipele najljepše što imaš, na lice stavi smijeh, a ja ću doći po tebe...
http://www.youtube.com/watch?v=sWWFALZzy6s

ŽIVOT JURI K'O BRZI VLAK, DOK TREPNEŠ OKOM VIŠE NISI MLAD, OČI SU MI UMORNE I SNENE, DANI POSTAJU USPOMENE....
http://www.youtube.com/watch?v=5PlqqyddCf8
mrugi

PostPostao/la Ninna dana pet ožu 13, 2009 9:51 pm

kažeš da ti je u prvom mj rekao da je cijena 45 eura, a meni je u drugom mj poslao mail gdje piše da je 40... kako sad to, nekima govori jednu cijenu, a drugima drugu, ne kužim u čemu je fora :ne zna:
slika
Ninna

PostPostao/la mrugi dana pet ožu 13, 2009 10:34 pm

Ninna je napisao/la:kažeš da ti je u prvom mj rekao da je cijena 45 eura, a meni je u drugom mj poslao mail gdje piše da je 40... kako sad to, nekima govori jednu cijenu, a drugima drugu, ne kužim u čemu je fora :ne zna:

ne znam za koje termine si ju pitala, mi smo pitali za 9 mjesec 2009. za subotu, a neki daju jeftinije ako je to u mjesecu gdje nemaju baš puno svadbit to je najčešće u zimskom periodu i ako je petak onda je jeftinije.
Al ako ti se sviđa restoran i ako ti je rekao cijenu 40 eura, onda si prihvati, jer klopa i cuga su im skroz uredu i jako je ljubazna posluga.
19.06.2010.
Obuci haljinu, cipele najljepše što imaš, na lice stavi smijeh, a ja ću doći po tebe...

ŽIVOT JURI K'O BRZI VLAK, DOK TREPNEŠ OKOM VIŠE NISI MLAD, OČI SU MI UMORNE I SNENE, DANI POSTAJU USPOMENE....
mrugi

PostPostao/la Ninna dana sub ožu 14, 2009 3:19 pm

nisam pitala za termin, nego sam samo informativno tražila cijenu preko maila, a inače nam je termin isto udarni, svibanj, znači bilo bi sigurno 45€, ako ne i više jer se radi o sljedećoj godini ...ah...hvala ti :mig:
slika
Ninna

PostPostao/la mrugi dana sub ožu 14, 2009 10:10 pm

Ninna je napisao/la:nisam pitala za termin, nego sam samo informativno tražila cijenu preko maila, a inače nam je termin isto udarni, svibanj, znači bilo bi sigurno 45€, ako ne i više jer se radi o sljedećoj godini ...ah...hvala ti :mig:

ti nazovi i vidi, neki ti restorani naplačuju meni po cijeni kad potpišeše ugovor, nema veze koliko unaprijed, ako se odlučiš za njih nećeš pogriješiti jer su skroz ok
19.06.2010.

mrugi

PostPostao/la baccio dana uto svi 05, 2009 4:05 pm

kak vam se čini prostor i kak je ispred restorana????????
baccio

PostPostao/la KLOPALICA dana pon lip 29, 2009 4:11 pm

ufff, da ne duljim, 3 mjeseca pred svadbu su nam se u restoranu koji smo imali rezerviran zaista zamjerili, ali na sreću su nam u calypsu rekli da imaju slobodan termin taj dan tako da ćemo tamo imati svadbu. pošto nitko od mojih poznanika nije bio tamo, bila bi jako zahvalna za bilo kakvu informaciju, pohvalu, kritiku..... iz prve ruke! :cubice:
KLOPALICA

PostPostao/la yele dana sri tra 14, 2010 11:03 pm

Ima li netko da je bio u zadnje vrijeme u Calypsu? moooooooooooooolila bih dojmove? čula sam i pozitivnih i negativnih komentara, al ništa u skorije vrijeme?
yele

PostPostao/la Isabella dana sri tra 14, 2010 11:21 pm

da, baš ništa u zadnje vrijeme :(
meni je prostor tak tak, ništa spešl, mislim da nemaju okrugle stolove. nedavno sam se vozila pored i rade cestu tam i sve je u blatu do koljena. jedino što je parking za par auti, jako malo, ili su im ga izrovali...
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vrazichka dana čet tra 15, 2010 6:46 am

imaju parking ali je sa strane ne ono ispred. sad je tamo sve razrovano jer rade cestu. stolovi su u linijama spojeni. ne znam kako je sad tamo ja sam bila prije 3 god :ne zna: :ne zna:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la remul80 dana uto ožu 22, 2011 7:39 pm

*reklama izbrisana*
Zadnja izmjena: Branči; sub ožu 26, 2011 1:58 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: reklama, izdano isključenje s foruma
remul80

PostPostao/la Branči dana pet svi 11, 2012 12:25 pm

Obavijest čitateljima: post člana foruma da-do u kojem je izrazio nezadovoljstvo restoranom Calypso i njegovim voditeljem privremeno je maknut budući da restoran Calypso pokreće sudski postupak protiv navedenog člana foruma zbog klevete. Ukoliko se kleveta ne dokaže ili restoran Calypso odustane od postupka, post će biti vraćen.

Još jednom upozoravam sve članove foruma da za sve što ovdje napišete odgovarate osobno i morate biti spremni na posljedice ukoliko sadržaj nije istinit. Do svakoga sud vrlo lako može doći budući da se bilježi svaka IP adresa, bez obzira spajate li se s posla, mobitela ili od kuće.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la goga2104 dana sri lip 27, 2012 10:40 pm

Korisnica je zatražila brisanje svog negativnog komentara o restoranu jer su joj se djelatnici ispričali.
Zadnja izmjena: vrazichka; sri srp 04, 2012 7:36 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: post obrisan
goga2104

Marketing:

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.