Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Se-mi - Veliko Trgovišće

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Se-mi - Veliko Trgovišće

PostPostao/la Tasha dana sub tra 19, 2008 1:57 pm

Moja neostvarena zelja...malo mi je predaleko..iako Se-mi ima sve sto bih ja htjela jednoga dana imati...

Opcenito, ja bih ih ocjenila sa 5..ali me zanima da li je tko od vas bio tamo na svadbi ili mozda ima tamo svadbu*
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Re: Se-mi

PostPostao/la Branči dana sub tra 19, 2008 3:35 pm

Moja sestrična je imala tamo svadbu unutra, bila je klasična postava stolova i opći dojam je bio da je ona sala premala, a onaj produžetak dalje je meni bio prerazvučen.
Meni je Semi isto super, ali samo za vjenčanje tj. proslavu na otvorenom ili za malu svadbu koja stane u jednu prostoriju.
Branči
Admin
Admin

Re: Se-mi

PostPostao/la niriana dana sri lip 11, 2008 4:21 pm

mi smo najprije išli gledati, i meni se sala čini premala, odnosno kad se unutra uvali preko 120 gosti čini mi se da je stvarno na knap i da je onda podij jako mali
slika
niriana
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Re: Se-mi - Veliko Trgovišće

PostPostao/la miss-djurdja dana čet kol 28, 2008 4:51 pm

mi tamo imamo svadbu u 1.mj, mene je oduševilo sve,od sale do vlasnice koja sva sebe daje za taj posao.... igrom slučaja u zadnjih pola godine je par poznanika imalo tamo svadbu,koji su oduševljeni sa svime.uglavnom od uređenja sale,posluge,hrane...sve same pohvale!
miss-djurdja

PostPostao/la niriana dana pet kol 29, 2008 8:39 pm

koliko je moje uho načulo, svi hvale konobare u semi-ju, kud ti okom tamo oni skokom :D
slika
niriana
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la lilly dana uto ruj 30, 2008 12:35 pm

bok, curke! :bok:
i mene zanima restoran Se-Mi. Jel mi možete reći koliko ljudi stane,a da ima dovoljno mjesta za ples?![color=#800080][/
sretno udana... 05.06.2010.
lilly

PostPostao/la Tasha dana uto ruj 30, 2008 1:10 pm

Draga, koliko ja znam u Se-miju postoje 2 vrste svadbi..na otovrenom...pod satorom...i tamo stane vise ljudi nego unutra, u samom restoranu...

A mislim da su curke pricale da u restoran stane cca 150 ljudi...da moze stati vise, ali je ovo optimalni broj
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana uto ruj 30, 2008 10:43 pm

Da, u jednu salu stane oko 100 ljudi, a ostatak bude u tom produžetku, ako ti ne smeta da su gosti malo odvojeni.
A kad je na otvorenom uzmeš šator koliko treba za broj gostiju, tu mislim da nema ograničenja.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la žabica dana sri lis 01, 2008 1:06 pm

Evo curke i ja imam svadbu 11.10. u Se-Mi-iju i baš me zanima kako će bit....
ja sam također čula samo dobre stvari o njima, i sad ću se sama uvjerit kako to izgleda :ha:
Za sada moram priznat da je šefica jako korektna i uspoređujući druge cijene, oni su negdje zlatna sredina....a što se tiće odvojenosti sala, mene to ne smeta jer sve mlade mislim smjestit tamo (tako da bi to trebalo biti dobro), a u krajnoj liniji mislimo se dobro zabavit i naplesat pa ne vjerujem da bi netko zamjerio gdje sjedi... :cheer: :cheer:
žabica

PostPostao/la miss-djurdja dana sri lis 01, 2008 3:04 pm

Od moje prijateljice jedna klijentica imala u SE-MI svadbu. Dakle,ta žena je toliko bogata da je mogla birati gdje će imati svadbu. Ta žena je bila na poslovnim večerama u hrpu restorana i hotela, a izabrala je SE-MI zato kaj je kod njih najbolje jela i najbolje bila poslužena!!!!!
miss-djurdja

PostPostao/la Tasha dana sri lis 01, 2008 3:37 pm

A sa Senkom si sve dogovarala?? Koje boje ce vam ukomponirati???

I imat ces svadbu unutra ili na otvorenom???
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la miss-djurdja dana sri lis 01, 2008 3:57 pm

Mischa je napisao/la:A sa Senkom si sve dogovarala?? Koje boje ce vam ukomponirati???

I imat ces svadbu unutra ili na otvorenom???

koga pitaš?!
miss-djurdja

PostPostao/la Tasha dana čet lis 02, 2008 6:58 am

miss-djurdja je napisao/la:

koga pitaš?!

Pa tebe
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la lilly dana čet lis 02, 2008 9:58 am

žabice, onda očekujemo tvoj iscrpan opis nakon svadbe! sretno!!! :grli1:
lilly

PostPostao/la miss-djurdja dana čet lis 02, 2008 1:31 pm

A mene!!! :bleso: :bleso:

Imat ćemo unutra svadbu. Na detaljni dogovor sa Senkom idemo u 11mj. Svadba je 31.1. :snjesko:
Bit će sve u bijelo-zelenoj kombinaciji!
Uglavnom vidjela sam kaj nudi za dekoracije još kad smo kaparili (2mj.) a rekla je da će još malo i nadopuniti postojeće.
Jedino kaj mene muči je cvijeće. Ne znam koje da uzmem,stalno se predomošljam. :ne zna: :ne zna:
miss-djurdja

PostPostao/la lilly dana pet lis 03, 2008 9:14 am

sorry, miss-djurdja!! :budala:
naravno da i od tebe očekujemo detaljan opis. ja mislim otići kapariti tamo negdje u 12 mjesecu.
koliko ćeš ti imati ljudi?!
jedna moja poznanica je imala zeleno-bijelu kombinaciju i imala je margarete s zelenom sredinom. preslatko cvijeće i svašta se može od njega napraviti!
jel te sve Senkine dekoracije ulaze u cijenu ili se plaćaju dodatno?! :ha:
lilly

PostPostao/la miss-djurdja dana sub lis 04, 2008 8:33 am

Imat ćemo oko 110 ljudi.
Dekoracija ne ulazi u cijenu.Koliko se sjećam Senka mi je rekla da se cijena dekoracija po stolu kreće od 20-100kn,ovisno što hoćeš,za glavni stol naravno nešto skuplje.Znam da smo komentirali da su cijene presmiješne.

Mislim da ću i ja uzeti margarete u kombinaciji sa gumbekima i šlajerom,tj.gipsofilom.
miss-djurdja

PostPostao/la žabica dana uto lis 07, 2008 9:15 am

Sad kad citam te vaše komentare, stvarno mi je lakše i nadam se da će sve ispasti uredu. :cheer:
Ja imam bijelo-zelenu kombinaciju sa crvenim detaljima, a cvječarku sam sama našla u Zaboku (jer mi je bila najpovoljnija) da bi na kraju ispalo da ona inaće kiti sale za Se-Mi i većina dekoracija koje imate na internet stranici se-mi-a je radila ona...pa se nadam da će bit lijepo....curke držite fige...a kad sve prođe javim vam kako je bilo :cheer: :cheer:
žabica

PostPostao/la Branči dana uto lis 07, 2008 11:36 am

ma žabice, sigurno će biti super, je stvarno nisam čula od ikog da je bilo nešto loše kod semija. :loveflag:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la lilly dana pon lis 13, 2008 11:35 am

žabice, kako je bilo?!?! :bok:
lilly

PostPostao/la lilly dana čet lis 16, 2008 12:38 pm

žabice!!!!!!!!! javi se!!! :cheer: :cheer: :cheer:
lilly

PostPostao/la žabica dana uto lis 28, 2008 12:36 pm

Evo me curke napokon :cheer: :cheer: :cheer:
Nakon sve ludnice, (i nadoknađivanja posla na poslu napokon da se javim)
Svadba je bila genijalna.... :cagam: :cagam:
Ne zato što je bila moja ali stvarno smo svi bili veseli ( ja sam od pola 2 bila bosa a narednih tjedan dana nisam mogla prićat koliko sam si poderala glasnice) i ljudi u Se-Mi-u su nas nahvalili da nisu dugo vidjeli tako veselu svadbu.....
:cheer: :cheer: Što se tiće Se-Mi-a stvarno nemam nikakvu zamjerku, klopa je bila odlična, osoblje se stvarno trudilo maximalno, sala mi je bila prekrasno dekorirana (izabrala sam cvječarku koja inaće kiti tu salu) i nisam požalila ni malo.....apartman koji dobijemo kao poklon od Se-Mi-a gdje smo kasnije odspavali i bili cijeli dan, samo mogu reć da je vauuu :shock1: :shock1: :shock1:
Mislim kad sam vidla jacuzzi u dnevnom boravku, i to još tako velik da stane četvero ljudi..mrak :svakacast: :svakacast: :svakacast:
Stvarni ni malo mi nije žao što smo imali tamo svadbu i da opet mogu birat izabrala bi ponovo Se-Mi....
Stoga cure tko god razmišlja o Se-Mi-u toplo ga preporućam :10od10: :10od10:
žabica

PostPostao/la lilly dana uto lis 28, 2008 6:37 pm

žabice, baš mi je drago da je sve prošlo super i da ste zadovoljni!!! i čestitam!!! :buket:
koliko ste imali ljudi i jel bilo dovoljno mjesta za ples?! to mi je najvažnije, a cifra mi se već bliži k 200...
lilly

PostPostao/la žabica dana sri lis 29, 2008 12:35 pm

Hvala lily na čestitkama :bok:
Pa mislim ako imaš 200-tinjak gostiju da bi ipak morala razmišljat o nekom drugom restoranu jer mislim da ti u Se-Mi stane do 150 ljudi (jedino ako ne radiš svadbu pod šatorom, jer imaju i tu opciju i slike koji sam vidla čini mi se da je jako lijepo)... :10od10:
Ja sam imala 130 ljudi i bilo nas je taman...niti premalo niti previše a mjesta za plesat je bilo sasvim dovoljno, nitko se nije naguravao, a stvarno je većina bila na podiju.... :cheer:
Neznam kad imaš vjenčanje ali stvarno razmisli ili o drugom restoranu ili da napraviš vjenčanje u Se-Mi-u ali pod šatorom
žabica

PostPostao/la Tasha dana sri lis 29, 2008 1:18 pm

Zabice, ti si se udala prije 2 tjedna jelda?? I ostavili ste zahvalnicu i stavili su je u onu vitrinu dolje s lijeve strane??
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.